2024. Szeptember 28. - 01:28:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 173668 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2010. Szeptember 20. - 17:00:31
Válasz #255
Nem elérhető

dumbass


Az edzéstervet megváltoztatom. 1 izomcsoport/nap lesz, kicsi ferdítéssel. A vádlim borzalmas. Mint egy 8 éves kislánynak. Ezen változtatni kell. A hasam is elég gyenge :) Szóval így fog kinézni a dolog:

H: mell+vádli
K: kar+has
SZ: váll+vádli
CS: Láb+has
P: Hát+vádli
SZ: Itthon hasazok kicsit.
V:pihi

Szóval mai nap mell+vádli volt:

Fekvenyomás: 20kg*15, 40kg*8, 50kg*8, 60kg*6, 60kg*6 (60kg-knál mögém állt egy srác, és segített kicsit. Tényleg nagyon jó az erőltetett ismétlés :) )
Ferdepados nyomás Smith gépen: 25kg*8, 35kg*8, 45kg*6, 40kg*8
Chest-Press gép: 36kg*8*4
Csigás keresztezés: 10kg*8*4

Ülővádli: 20kg*20, 40kg*20*2
Állóvádli: 120kg*20*3

2010. Szeptember 21. - 17:05:09
Válasz #256
Nem elérhető

dumbass


Kar nap:

2 kezes bicepsz egyenes rúddal: 10kg*12, 20kg*8, 30kg*6, 30kg*5, 25kg*8
Scott pad, francia rúddal, szűk fogás: 20kg*8, 25kg*6, 20kg*8, 20kg*8
Földön fekvős, csigás bicepsz ****:))): 20kg*8, 25kg*8, 30kg*8, 35kg*8

Homlokraengedés: 10kg*12, 20kg*8*4
Csigás letolás
Fej mögötti 2 kezes tric., 1 kezes súllyal: 17kg*8*4

Hasazás:
római pad
hasizomkerék (naggyon durva :D )
hasprés
Lábemelés

Edzés végén örült a fejem mert találtam egy eret a hasamon :D

Más: trobert-nek igaza volt abban, hogy nem dolgoztam elég nagy súlyokkal. Teljesen más érzés így eddzeni, mint csak bepumpálni az izmokat. :)

2010. Szeptember 22. - 19:06:29
Válasz #257
Nem elérhető

dumbass


Váll-csuklya-vádli: (akart lenni.)

Hazajöttem suliból, volt tesi faktom is, semmi bajom nem volt. Fáradt voltam ledőltem aludni 1,5órát. Eléggé szar volt a hangulatom, dekoncentrált voltam. Teremből ki fognak utálni a Ben-Gay miatt :D Bejött 2 csávó az öltözőbe, aztán elkezdték mondani hogy megint ez a mentás szar szag. Mondom bocs, nekem van a könyökömön, hogy jobban be tudjam melegíteni. Válasz: melegíts többet, vagy kicsit hagyj ki az edzéssel... :-/-
Bementem a terembe, szédültem, szarul éreztem magam, ehhez képest amennyit megcsináltam, az mint nagyobb súly volt mint amivel dolgozni szoktam.

Vállbólnyomás 1kezessel: 10kg*8, 12kg*8, 14kg*8, 16kg*8, 18kg*6
Mellrőlnyomás ülve: 30kg*8, 40kg*8, 40kg*8, 30kg*8
Oldalemelés: 7kg*8, 8kg*8*3
Döntött oldalemelés: 5kg*8*4

Itt jött el az a pont, hogy majdnem összeestem, így az előreemelés, állighúzás, vállvonogatás, és vádli kimaradt. Hazafele beugrottam csirkéért, és durumtésztáért. Boltban már nagyon gázul néztem ki.
Hazajövök, lázmérő be: 38,2C
Fasza... Ez hiányzott nekem most...
Ahhoz képest hogy ennyire szarul voltam, egész jó súlyokkal dolgoztam magamhoz képest.

2010. Szeptember 27. - 15:35:11
Válasz #258
Nem elérhető

dumbass


Jelentem betegségből kigyógyultam :-):-)::
Szülinapom is megvolt, így már 17 éves vagyok. Jobb ajándékot nem is kaphattam volna, elkezdhetem a jogosítvány megszerzését :)
Másik jó hír hogy 1 hét és lesz edzőtársam is. Tele vagyok jó hírekkel.

Mell:
-Fekvenyomás: 20kg*15, 40kg*8, 50kg*8, 55kg*6, 60kg*6
-Ferdepados fekvenyomás: 40kg*6*4
-Fekvenyomás 1 kezesekkel: 12kg*8*4

Mai edzésbe ennyi fért, átlagos eddzésnek mondanám. Az 1 kezes fekvenyomást szerintem többet fogom csinálni, egész jól éreztem a gyakorlatot :)

2010. Szeptember 27. - 16:24:30
Válasz #259
Nem elérhető

trobert2


Én még betettem volna egy negatívot vagy egy Tárogatást ;D ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 27. - 18:03:56
Válasz #260
Nem elérhető

Kaess


én még akár egy tárogatást is beraktam volna :)

2010. Szeptember 27. - 20:15:40
Válasz #261
Nem elérhető

dumbass


Szoktam tárogatni is, de ma úgy jött ki a lépés, hogy ennyire volt időm. Rohannom kellett autósiskolába beiratkozni. Ha megnézitek az előző mell edzéseket, láthatjátok hogy általában 4. gyakorlatot csinálok, ezek között mindig van tárogató gyakorlat :)

2010. Szeptember 27. - 20:17:41
Válasz #262
Nem elérhető

trobert2


Oksa főnök kitartást és meg lesz az eredmény ;-oo-;
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 28. - 16:25:09
Válasz #263
Nem elérhető

dumbass


Kar:

Bicepsz állva franciarúddal:
10kg*12
20kg*8
30kg*6
30kg*5
25kg-ról vetkőző sorozat

Scott pad állva francirúddal:
20kg*8
25kg*6
20kg*8
20kg*8

Kalapács bicepsz:
7kg*8
8kg*8
10kg*8
10kg*8

Szűkennyomás:
20kg*15
40kg*8*4

Letolás csigán V alakú fogóval
Letolás csigán egyenes rúddal


Durum tésztát nekem találták ki :D Egész jól csúszik, most sültcsirke-rizs helyett, pörkölt-durumtészta megy :)

Trobert: Kitartó leszek az tuti. Azthiszem nemsokára beteszek 1-2 képet, azért már látszik változás. 59,5kg-ról indultunk most vagyok 66,5kg. Hasam szerencsére nem nő, halványan még kockás :D Ch még mindig 6-6,5g+néha egy kis szemét kaja. Lehet utálni :D

2010. Szeptember 28. - 16:31:17
Válasz #264
Nem elérhető

trobert2


A két letolás helyett inkább tegyél be homlokozást vagy koncentrált tricepszet,hogy minél változatosabb legyen ;-oo-;
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2010. Szeptember 29. - 11:15:02
Válasz #265
Nem elérhető

Grizzly79


A két letolás helyett inkább tegyél be homlokozást vagy koncentrált tricepszet,hogy minél változatosabb legyen ;-oo-;
Én is pont ezt akartam javasolni! Mármint, hogy fölösleges kétféle letolást csinálni.
A homlokra engedés teljesen jó, de ha lehet, akkor ne az edzésed végére tedd. Legyen az első vagy második gyakorlat.

Tehát a bicepsz után:
Szűkennyomás
Homlokra engedés
Letolás csigán V alakú fogóval
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Szeptember 29. - 15:27:34
Válasz #266
Nem elérhető

dumbass


A két letolás helyett inkább tegyél be homlokozást vagy koncentrált tricepszet,hogy minél változatosabb legyen ;-oo-;
Én is pont ezt akartam javasolni! Mármint, hogy fölösleges kétféle letolást csinálni.
A homlokra engedés teljesen jó, de ha lehet, akkor ne az edzésed végére tedd. Legyen az első vagy második gyakorlat.

Tehát a bicepsz után:
Szűkennyomás
Homlokra engedés
Letolás csigán V alakú fogóval

Okés, értettem :)

2010. Szeptember 29. - 15:29:52
Válasz #267
Nem elérhető

dino


A két letolás helyett inkább tegyél be homlokozást vagy koncentrált tricepszet,hogy minél változatosabb legyen ;-oo-;
Én is pont ezt akartam javasolni! Mármint, hogy fölösleges kétféle letolást csinálni.
A homlokra engedés teljesen jó, de ha lehet, akkor ne az edzésed végére tedd. Legyen az első vagy második gyakorlat.

Tehát a bicepsz után:
Szűkennyomás
Homlokra engedés
Letolás csigán V alakú fogóval
sztem meg melegítse csak be a kis könyökét egy letolással első gyakorlatként ;) homlokra engedés különösképpen nyírja a könyöket!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Szeptember 29. - 16:12:12
Válasz #268
Nem elérhető

Suncity


nekem is régebben nyírta a könyököm
de amióta egyenes rúddal tolom, és fej mögé engedem le azóta jobb sokkal..
attól függetlenül nem egy"izületbarát" gyakorlat az biztos

2010. Szeptember 29. - 16:24:58
Válasz #269
Nem elérhető

trobert2


nekem eddig nem volt rá panasz,pedig elég nagy súlyal csinálom elég erős vagyok benne,nekem eddig az egyenes rúdtól fájt a csuklóm,de nem hagytam annyiba erőltettem és mára már tünetmentes!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE