2024. Szeptember 28. - 07:39:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 151839 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Július 05. - 17:49:11
Válasz #615
Nem elérhető

izomboy


1. atomsegg 2, szereti mutogatni, hiába:)

2009. Július 05. - 17:58:15
Válasz #616
Nem elérhető

izomboy


1. Jo étvágyat utólag is:)
2. Tatárbeafsteak, most ettem életemben először, fantasztikus!
3. ezt is én ettem

2009. Július 05. - 18:04:59
Válasz #617
Nem elérhető

izomboy


Izomboy megmutatta, hogy nem szabad élni egy sportolónak, de büszke vagyok rá, mert lassan befér a csapatunkba.

Én pontosan tudtam hogy miért megyek le,  azért hogy úgy érezzem magam amit az év 360 napjában nem tehetem.
Ettől még sportember maradok, legalább is én annak tartom magam.

Apropó, azt hittem veletek utazom, de lesujtott a hír hogy ti már elmentetek.
Szerencsére volt még 1 hely Hummeréknél, külömben még most is vonaton ülnék.

God vazeggel csúnyán elkerülhettük egymást a 2 nap alatt ????...
Azt sem tudtam hogy lent voltál :D

Egyébként érdekes élmény mikor a nicknevek életre kelnek. :)

2009. Július 05. - 18:07:39
Válasz #618
Nem elérhető

fastor


nah énis hazaértem, szerencsésen, fáradtan, büdösen ;D
jó volt szépvolt, egy évig fogom pihenni a 3 napot ;D
Bécó: az váll volt, nem arc, de a mozdulat profi volt, nem tagadhatod ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 05. - 18:08:18
Válasz #619
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 05. - 19:15:19
Válasz #620
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor én is egy kis beszámolót (úgy hogy közben dirrekt nem olvastam el a többiek beszámolóját)

Péntek:

 Nálam találkozó: PPG, Alpi, Humi, Fastor. Én még javában tv-t nézek a Zsuzsival történt péntek déli lábazás után, s nyalogatoma sebeimet, mikor már mindenki nálam volt. Kapkodás, és ezerrel pakolás, frissen mosott motorral kiállás és Go Kécske. Mivel iszonyatos mód meleg volt, ezért nem tudtam döcögni -2-vel a sorban és mondatm Humiéknak, hogy leléptünk. Na ez volt a hiba, elkapott minket a nagy ZUhi ami hatására 1,5 órát álltunk a buszmegállóba szarrá ázva. Az eső nem nagyon akart szűnni, így hát Évivel arra jutottunk, hogy el kell majd indulni ha kicsit csillapodik. Közben pisilés a buszemegállóban, úgy hogy közben egy kamion vagy 100 -al húz el elöttünk, s engem így hátulról teljesen betakar a víz. Hallelújaaaa
Érkezés, Kipakolás, Mérgelődés az eső miatt, Kaja. Ádám, Brigiék, Dodiék, Johnnyx, Newl Béla, Pumela, Atom már ott esznek és mi is beszálunk. Majd a kaja végeztével át a másik vendéglátó egységbe, és Dodiékhoz csatlakozunk, Kb éjfélkor Évi aludni tér, mi viszont rendületlenül beszélgetünk tovább. Kb hajnali egy felé, Dodi teljes rendű csajozása és eszmefuttatásai (meg Ádám kb 10.-ik pálinkája után) lefelé vettük az utunkat a Bulik szintere felé. Mikor leérünk mit látunk? Humi, Fastor, Pumela, Ádám, Johnnyx buliznak s hívnak minket is, de mi inkább csak tovább sétálgattunk. Dodiék kinéztek egy helyet maguknak ahol le is ültek és nem kevés poén után Brigiékkel és Alpival a hasunkat fogtuk. Nem voltam mostanában buliban s annyira röhögtem a szarrá szívott embereken illetve a "szép"lányokon, hogy már fájt a hasam. 2-felé fel és már 4 felé aludtam is.

Szombat

8-kor arra ébredek, hogy valaki beszélget, mondom ezt megnézem magamanak, hát kik voltak? Alpi és Ádám ezerrel nyomják. Bedugom az ajtón a fejemet és mondom, megyek le boltba kaját venni, mire a válasz "mi már kajáltunk de lekísérünk" Na az első próbálkozásra a kisbolt ami tavaly üzemelt be volt zárva, így közös választás alapján (illetve a közeli reklámtábla hatására) irány Spar barátunk. 3100 méterre levő boltba gyalog mentünk, mire odaértünk, már volt vagy 30 fok és még beszélgetni sem volt erőnk, majd egy kis bevásárlás után hazafelé. A végén mezitláb mentünk de annyira szenvedtünk, hogy Ádám egész végig szamarat játszott: "Ott vagyunk már?" Na hazaértünk s egy kis kaja után Alpiék egy kis szundit vetettek be, míg engem Évi szőrtelenített. Ami természetesen későb kiderült, hogy nem a legjobb ötlet volt, mivel szó szerint hófehér voltam. Délután Ádámék felébredtek és mentünk le a partra. Szakács Sanyiék, Seth, Zotya, Grizlyék, H.Laci, Hopika, God Vazzegék, Massino, Coweebooék és még sorolhatnám az érkezők sorát együtt lementünk a partra és Hatalmas fürdés, Napozás, Strandröpi, Kaja, és beszélgetések, majd szarrá égve a nagy gyomrommal és Évivel együtt elindultunk felfelé. Egy kis zaba felérkezés után Massinoval majd Coweebooékkal s jöttek Brigiék is fel. Együtt hatalmas zaba és történetmesélések alatt (természetesen az előző estét újjáelevenítve) hatalmasokat röhögünk. Aki nem maradt ott szombat estére azt hiszem élete legnagyobb poénjait hagyta ki, mert megint letévedtünk a bulikba és szarrá röhögtük magunkat. Találkoztunk White Tomeeval és spanjával Lacival, aki lepózólt nekünk a bulik közepén. Majd 3 csávó támasztott egy szemeteskukát akiket Béla le is fényképezett. Na ők voltak az ultraászok a bebaszásba azon az estén. Hajnali 1 felé fel megint kaja és Anti kerítéses tröténetét illetve Béla Padban ülős történetén BESZARTUNK a röhögéstől. Este utána haza de voltak akik még tovább tolták a bulizást.


Iszonyatosan örülök, hogy sokmindenkivel találkoztam megint és valakivel először! Iszonyatosan élveztem az egész kis pihenést ami elég fárasztóra sikeredett. Azonban az én részemről nem záródott jól a hétvége, mivel a pénteki hatalmas zuhi után a lakás elázott és mindenemet (ami be tudja szívni a vízet) ki kellett dobnom. A ruhák amik a földön voltak vagy kidobásra ítéltettek vagy mosásra.

Remélem mindenki tudta élvezni a kis beszámolót aki nem volt ott s őszintén mondom: Tényleg hatalmas dolgot hagytak ki. Akik nem csípték egymást év közben azok is jól megvoltak sőőőőt... Szóval remélem lesz még ilyen! Mindenkinek köszönöm! És remélem jól meg tudtuk BÉLÁVAL szervezni az egészet és mindenki jól érezte magát.

2009. Július 05. - 19:54:53
Válasz #621

B1ll4

Vendég
Sasa tökéletesen leírta mi történt itt ! Teljesen korosztálytól függetlenül mindenki kikapcsolódott saját igényei szerint ! Ugye Hopika ? AZ A KÉP BAZZZEG ! :D :D

Én mondtam Sasa , hogy Tiszakécske éjszakában más dimenzió mint a többi város vagy országban . Nemhiába van az mikor lehívnak bulizni , de épp nem odamegyek hanem csak nézni az embereket beállni és ugyanúgy ökörködni , marha jó így kikapcsolni egy kicsit !

Én személy szerint nagyon örülök , hogy jól éreztétek magatokat ! Én is úgy gondolom , az idei mérföldekkel jobb volt mint a tavalyi móka !  :-!

2009. Július 05. - 20:23:54
Válasz #622

B1ll4

Vendég
Jah és 2 új név Erdős Ádám "tollából" :

Seth -> Szuperseth

Bécó -> Páros Bécó :D :D

Már csak Atomanti utazgat szerintem ! Szerencsétlen most járhat Miskolc után valahol ! Nah majd ő is beszámol ! A táncbajnok ! :D


2009. Július 05. - 20:48:05
Válasz #623
Nem elérhető

csakisti


Srácok, úgy látom jó volt a buli!
Remélem egyszer én is eljutok majd!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Július 05. - 21:02:54
Válasz #624
Nem elérhető

izomboy


Jah és 2 új név Erdős Ádám "tollából" :

Seth -> Szuperseth

Bécó -> Páros Bécó :D :D

Már csak Atomanti utazgat szerintem ! Szerencsétlen most járhat Miskolc után valahol ! Nah majd ő is beszámol ! A táncbajnok ! :D



Legalább lennének használható képek.

Egyébként Tovább is van , mondjam még?

Hummerdick=hummerklikk
Danybuilding=Dagihíling
Fastor=fostor de ez még sok variáció lehetőséget kapott.
Bibó impiJampynak is tetszett a megszólításom, szerintem is alpári jó.
Jómagamnak izomfolt gúnynevet szántam.
Egyébként reggel a mikrót is el neveztem mikrólütyőnek.

Ja és 
Pamela2=nálam Pamela Anderzen ;D

Jó volt a beszámoló Dany, de nem is vagy oly dagi.

2009. Július 05. - 21:04:10
Válasz #625
Nem elérhető

fastor


Jah és 2 új név Erdős Ádám "tollából" :

Seth -> Szuperseth

Bécó -> Páros Bécó :D :D

Már csak Atomanti utazgat szerintem ! Szerencsétlen most járhat Miskolc után valahol ! Nah majd ő is beszámol ! A táncbajnok ! :D



Legalább lennének használható képek.

Egyébként Tovább is van , mondjam még?
Atomant
Hummerdick=hummerklikk
Danybuilding=Dagihíling
Fastor=fostor de ez még sok variáció lehetőséget kapott.
Bibó impiJampynak is tetszett a megszólításom, szerintem is alpári jó.
Jómagamnak izomfolt gúnynevet szántam.
Egyébként reggel a mikrót is el neveztem mikrólütyőnek.

Ja és 
Pamela2=nálam Pamela Anderzen ;D

Jó volt a beszámoló Dany, de nem is vagy oly dagi.
kibaszottul teccik a nevem, köszönöm bazdmeg
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 05. - 21:07:35
Válasz #626
Nem elérhető

zotja



2009. Július 05. - 21:07:48
Válasz #627
Nem elérhető

izomboy


Találj ki nekem is valamit és megnyugszól.
Bárcsak a sportot vennéd olyan komolyan mint a vicceim :D

2009. Július 05. - 21:17:44
Válasz #628

Grizzly79

Vendég
Sajnálom, hogy az igazi hepajról lemaradtam.  ˝=/
Pedig én is kiengedtem volna a gőzt szívesen...  ****:))))))

2009. Július 05. - 21:21:00
Válasz #629

B1ll4

Vendég