2024. Szeptember 28. - 11:32:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 151856 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Július 05. - 13:15:55
Válasz #585
Nem elérhető

God Vazzeg


Itt is van pár kép, bár mi nem sokat fényképeztünk:

2009. Július 05. - 13:23:29
Válasz #586
Nem elérhető

zotja



2009. Július 05. - 13:29:54
Válasz #587
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Július 05. - 13:30:42
Válasz #588
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 05. - 13:44:04
Válasz #589
Nem elérhető

H. Laci



2009. Július 05. - 13:45:10
Válasz #590
Nem elérhető

H. Laci


most nézem a 2. képet  ****:))) ****:))) ****:)))
nem tudom mit csináltam rajta  ****:))) ****:)))

2009. Július 05. - 14:01:54
Válasz #591

B1ll4

Vendég
Nos , véget ért a találkozó , köszönöm mindenkinek aki eljött ! Nyugodtan mondhatom , hogy nagyon-nagyon-nagyon jó hangualtban telt a hétvége !

Július 3 : PÉNTEK :

Szakadó eső , gondoltam ez a nap úgy szar ahogy van ... senki sehol , délután 3 óra , áh szar lesz ez az egész úgy ahogy van ... erre Izomboy már írja sms-eit , hogy tiszakécskei vasútállomást birtokba vette és szeretné már a szállást elfoglalni . Nővéremmel el is mentünk érte , majd Atomanti is megérkezett rá egy fél órára , addigra még csak hárman voltunk , utána szépen lassan begördültek az emberek , Sasáék , Gróf Brigi fantasztikus formájával , Dodiék , Mushroomék , Dánielék , Humiék stb stb... nagy kajálások , beszélgetés , röhögések , tiszaparti séta , közben ökörségek tömkelege ! Majd este mindenki belátása szerint cselekedett , de ahogy hallottam jó volt a hangulat !  ::) ****:))))))

Kiemelnék azért pár aranyköpést egy Anonymustól : Ping-Pong asztal bajnokság , szépség magyar királynő választás , tartár mártást kérnék , de semmi mártás ne legyen rajta ! :D :D

Július 4 : SZOMBAT :

Borzasztó jó idő , 35°C körüli hőmérséklet , mindenkiben életkedv , gyerünk kajálni és irány a beach dózerolása , addigra már Hopika ,  Seth , Zotya , Szakács Sanyiék is megérkeztek , mindenki ment amerre látott . Tiszaparton töltött időnk alatt az emberek megútáltak minket nyílván . Izomboyék bementek a vízbe , az emberek már jöttek is kifele , elszégyelve fizikumukat ! Röplabda , ahol PPG vagyis Évi volt a vezérünk , kiemelném Fastor  bumm headshot vetődését , mert beszartam rajta :D , meg úgy mindenki a közelben . Atomanti szervája , ami Hopikának várva várt Whiskey+sör kombóját találta telibe :D . Az agyagon való kelés fekvést , ugrálást a vízbe . Seth , Zotya borzasztó jó formája is kiemelkedő volt , bravo srácok . Utána mindenki , mint akiből kivették az életkedvet élőhalottként ballagtunk felfele egy kis kaja elfogyasztásához . Majd tusi , készülődés , jött az este . Bibó "VENOM" Alpárral szétröhögtük magunkat a hangulaton ami lent várt este minket . Atomanti tánctudása , kis duó mozdulataink ! Dániel karaoke showja is feledhetetlen volt :D . De látjátok srácok , megtaláltuk az esti kajánál a témát , ki mikor hogyan szart be , mekkora bakikat követett el életében , minden állatság , sírtunk a röhögéstől . Majd miután kiélveztük az este minden percét 02:00 fele hazatévedtünk , a többiek pedig maradtak lent . Mindenki egytől egyig egy egyéniség , Sasáék , Hopika , Seth , Izomboy , Zotya , Atomanti ... lehetne még sorolni , köszi srácok , nekem életre szóló élmények ezek és vissza is fogom még sírni ezeket a napokat !

Július 5 : VASÁRNAP

Mindenki ahogy tudott hazautazott , páran még maradtak délig . Seth jó lehetett az út hazáig ! :D :D :D Hopikának se kutya , de ő már hozzászokott . Bravo srácok , mindenki megérdemelte ezt a kis pihenést , úgy gondolom nagyszerű élményekkel lettünk mindannyian gazdagabbak ! Pár emberkénél vannak még képek , ígéretüket betartva , fel is fogják tölteni őket !

Dánielék még az autópályát szaggatják  Humiékkal . Jó utat nektek !

EZ VOLT A TISZAKÉCSKEI BODYPARTY MÁSODIK FELVONÁSA ! :-):-):: (:-) @:-)

2009. Július 05. - 14:53:43
Válasz #592
Nem elérhető

H. Laci


Gyerekek, az a kajálda nagyon rendben volt ott oldalt, a mennyiség és a minőség is átment a teszten. Grizzlynek itt is köszönöm a szódát  /:-)

Nagyon király volt a srácokkal találkozni, hirtelen felindulásból a jó idő miatt mentünk, fürödni, de reméltem hogy összefutunk majd a fórumosokkal. Gyakorlatilag mindenkivel találkoztunk szerintem, már ezért is megérte ott lenni, meg mert utána este white party-n voltunk, világított a fehér trikó rajtam, majdnem feketére sültem  ;D
Én is tanusíthatom hogy jó volt a kaja.  ****:))))))
Godal mink rántott pulyka mellet ettünk, párolt rizzsel. God hamarabb ki kapta mint én, de én gyorsabban meg ettem mint ő.  ****:))) ****:))) ****:))) Finom volt nagyon.  /7%

2009. Július 05. - 14:54:36
Válasz #593
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyerekek, az a kajálda nagyon rendben volt ott oldalt, a mennyiség és a minőség is átment a teszten. Grizzlynek itt is köszönöm a szódát  /:-)

Nagyon király volt a srácokkal találkozni, hirtelen felindulásból a jó idő miatt mentünk, fürödni, de reméltem hogy összefutunk majd a fórumosokkal. Gyakorlatilag mindenkivel találkoztunk szerintem, már ezért is megérte ott lenni, meg mert utána este white party-n voltunk, világított a fehér trikó rajtam, majdnem feketére sültem  ;D
Én is tanusíthatom hogy jó volt a kaja.  ****:))))))
Godal mink rántott pulyka mellet ettünk, párolt rizzsel. God hamarabb ki kapta mint én, de én gyorsabban meg ettem mint ő.  ****:))) ****:))) ****:))) Finom volt nagyon.  /7%

Nem verseny ez Lacika, enni tudni kell  ;D

2009. Július 05. - 14:55:42
Válasz #594
Nem elérhető

H. Laci


Gyerekek, az a kajálda nagyon rendben volt ott oldalt, a mennyiség és a minőség is átment a teszten. Grizzlynek itt is köszönöm a szódát  /:-)

Nagyon király volt a srácokkal találkozni, hirtelen felindulásból a jó idő miatt mentünk, fürödni, de reméltem hogy összefutunk majd a fórumosokkal. Gyakorlatilag mindenkivel találkoztunk szerintem, már ezért is megérte ott lenni, meg mert utána este white party-n voltunk, világított a fehér trikó rajtam, majdnem feketére sültem  ;D
Én is tanusíthatom hogy jó volt a kaja.  ****:))))))
Godal mink rántott pulyka mellet ettünk, párolt rizzsel. God hamarabb ki kapta mint én, de én gyorsabban meg ettem mint ő.  ****:))) ****:))) ****:))) Finom volt nagyon.  /7%

Nem verseny ez Lacika, enni tudni kell  ;D
Én alapból így eszek.  ;D

2009. Július 05. - 15:28:56
Válasz #595

B1ll4

Vendég
Üdv MESTER a topicban !  :-):-)::

Noh , azért ökörködtünk máshol is ! Hopikát elvittük Seth-el a helyi automatához... majd bolt ... majd tockon2 pajtit megpillantottuk , hogy száguld edzeni , csak elnézünk a helyi Gymbe ! Ha már ott vagyunk miért ne pumpálgassunk és ökörködjünk ? :D


2009. Július 05. - 15:31:16
Válasz #596

B1ll4

Vendég

2009. Július 05. - 15:34:32
Válasz #597

B1ll4

Vendég

2009. Július 05. - 15:37:36
Válasz #598

B1ll4

Vendég
Utolsók... 3. kép : Tudod mit Seth ? Kapd be te a faszt ! :D

2009. Július 05. - 15:41:18
Válasz #599
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Üdv!Sajnálom hogy nem értünk le,a főnöknek más tervei voltak...
Talán egyszer ..Jó nézegetni a parton készült képeket,ahogy a víz felé nézek a gyerekkorom jut az eszembe, a Tisza-parti fürdőzések a haverokkal.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu