2024. Szeptember 28. - 13:15:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Őrültek hétvégéje avagy Turmix pusztító találkozó  (Megtekintve 151859 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 04. - 22:42:56
Válasz #570
Nem elérhető

H. Laci


Godnak és Godnénak hatalmas respect  :-){ :-){ :-){ ők tudják, hogy miért  :)
örültem, hogy lehoztátok Lezlit is, a legdurvább jelenet: Fastor bele akarta vágni Lezlit a vízbe, de fordult a kocka  :D :D nem hittem a szememnek  :D
áááá
az volt a legdurvább ahogy fa pofával mentem oda le kezelni mindenkihez, azok meg végig mértek (gondolták magukba:ki ez a kis kaszvány) aztán be mutatkoztam és ki röhögtek  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Július 04. - 22:49:03
Válasz #571
Nem elérhető

zotja


Akkor Godék csak leugrottak? Lacikát meg gondolom csomagtartóba vitték..  ;D  :D

2009. Július 04. - 22:50:36
Válasz #572
Nem elérhető

H. Laci


Godnak és Godnénak hatalmas respect  :-){ :-){ :-){ ők tudják, hogy miért  :)
örültem, hogy lehoztátok Lezlit is, a legdurvább jelenet: Fastor bele akarta vágni Lezlit a vízbe, de fordult a kocka  :D :D nem hittem a szememnek  :D
áááá
az volt a legdurvább ahogy fa pofával mentem oda le kezelni mindenkihez, azok meg végig mértek (gondolták magukba:ki ez a kis kaszvány) aztán be mutatkoztam és ki röhögtek  ****:))) ****:))) ****:)))
én kajak meglepődtem  :D "csá Fasztor" mondom WTF?  ????...  :D nem ismertelek volna fel  :)

nem azt mondtam hanem: "itt egy fasztor  "  :D  le kezelés minden, aztán:"nem ismertek meg? hálaci vagyok"
te meg tátott szájjal  ****:))) ****:))) aztán fel világosított a fastor hogy "lezlie!lezlie"  ****:))) ****:))) ****:)))

Béla meg sokkot kapott mikor be mutatkoztam.  ****:))) ****:)))

2009. Július 05. - 00:32:11
Válasz #573

SheHulk

Vendég
örülök h ott van veletek fasztor.. van kivel játszani ****:))))))

2009. Július 05. - 06:24:21
Válasz #574
Nem elérhető

FirstLady


Asszem Lacika, egy kis riszpektet kiváltottál azzal, hogy elmentél egy talira, vannak egy páran, akik nem adják az "arcukat" a nickhez élőben... Gratula!  ****:)))))) ****)

mondtam én, hogy Lacikát nem kell leírni :sajátmagamatvállonveregetősszmájli: ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 05. - 10:29:29
Válasz #575
Nem elérhető

God Vazzeg


Gyerekek, az a kajálda nagyon rendben volt ott oldalt, a mennyiség és a minőség is átment a teszten. Grizzlynek itt is köszönöm a szódát  /:-)

Nagyon király volt a srácokkal találkozni, hirtelen felindulásból a jó idő miatt mentünk, fürödni, de reméltem hogy összefutunk majd a fórumosokkal. Gyakorlatilag mindenkivel találkoztunk szerintem, már ezért is megérte ott lenni, meg mert utána este white party-n voltunk, világított a fehér trikó rajtam, majdnem feketére sültem  ;D

2009. Július 05. - 11:50:10
Válasz #576
Nem elérhető

H. Laci


Asszem Lacika, egy kis riszpektet kiváltottál azzal, hogy elmentél egy talira, vannak egy páran, akik nem adják az "arcukat" a nickhez élőben... Gratula!  ****:)))))) ****)

mondtam én, hogy Lacikát nem kell leírni :sajátmagamatvállonveregetősszmájli: ;D

kösz  ****:))))))

2009. Július 05. - 12:13:50
Válasz #577

Grizzly79

Vendég
Gyerekek, az a kajálda nagyon rendben volt ott oldalt, a mennyiség és a minőség is átment a teszten. Grizzlynek itt is köszönöm a szódát  /:-)

Nagyon király volt a srácokkal találkozni, hirtelen felindulásból a jó idő miatt mentünk, fürödni, de reméltem hogy összefutunk majd a fórumosokkal. Gyakorlatilag mindenkivel találkoztunk szerintem, már ezért is megérte ott lenni, meg mert utána este white party-n voltunk, világított a fehér trikó rajtam, majdnem feketére sültem  ;D
Igazán nincs mit!

2009. Július 05. - 12:14:37
Válasz #578

Grizzly79

Vendég
Én meg el felejtettem Grizzlyről képet csinálni  :-Đ Most jut eszembe, pedig akartam egy közös képet.  :angry:
Ha tudsz jönni P&R-re, akkor ott bepótolhatjuk!  ****:))))))

2009. Július 05. - 12:28:11
Válasz #579

Grizzly79

Vendég
Ezúton szeretném megköszönni a szervezést! :-)!
Jó volt találkozni a tagokkal és baromkondi egy kicsit a napon.

Kíváncsian várom a szombat este fejleményeket!  Łł=

2009. Július 05. - 12:32:38
Válasz #580
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezúton szeretném megköszönni a szervezést! :-)!
Jó volt találkozni a tagokkal és baromkondi egy kicsit a napon.

Kíváncsian várom a szombat este fejleményeket!  Łł=

Még döglenek szerintem  ****:)))

2009. Július 05. - 12:35:52
Válasz #581
Nem elérhető

H. Laci


Én meg el felejtettem Grizzlyről képet csinálni  :-Đ Most jut eszembe, pedig akartam egy közös képet.  :angry:
Ha tudsz jönni P&R-re, akkor ott bepótolhatjuk!  ****:))))))
Lefele már le tudnak vinni Godék, majd a vissza utat meg kell néznem.  :-} Busz,vonat.  Majd, ráérek még.  :-}
Meg muterékkal még meg kell ezt is beszélni.  :D

2009. Július 05. - 12:51:58
Válasz #582
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg el felejtettem Grizzlyről képet csinálni  :-Đ Most jut eszembe, pedig akartam egy közös képet.  :angry:
Ha tudsz jönni P&R-re, akkor ott bepótolhatjuk!  ****:))))))
Lefele már le tudnak vinni Godék, majd a vissza utat meg kell néznem.  :-} Busz,vonat.  Majd, ráérek még.  :-}
Meg muterékkal még meg kell ezt is beszélni.  :D

Úgy néz ki 2 autóval is megyünk, Zsoltiék egy másikkal, szóval lefele megoldott a dolog  ;D Mi maradunk lent, Zsoltiék is, szóval visszafele busz/vonat mindenképp  ;)

2009. Július 05. - 12:53:55
Válasz #583
Nem elérhető

H. Laci


Én meg el felejtettem Grizzlyről képet csinálni  :-Đ Most jut eszembe, pedig akartam egy közös képet.  :angry:
Ha tudsz jönni P&R-re, akkor ott bepótolhatjuk!  ****:))))))
Lefele már le tudnak vinni Godék, majd a vissza utat meg kell néznem.  :-} Busz,vonat.  Majd, ráérek még.  :-}
Meg muterékkal még meg kell ezt is beszélni.  :D

Úgy néz ki 2 autóval is megyünk, Zsoltiék egy másikkal, szóval lefele megoldott a dolog  ;D Mi maradunk lent, Zsoltiék is, szóval visszafele busz/vonat mindenképp  ;)
ok  ****:)))))) 
Csak lusta vagyok meg nézni a busz és vonat menetrendet.  ****:))) ****:))) ****:))) Majd erőt veszek magamon és mindjárt meg nézem.   ;D

2009. Július 05. - 13:03:18
Válasz #584
Nem elérhető

God Vazzeg


Én meg el felejtettem Grizzlyről képet csinálni  :-Đ Most jut eszembe, pedig akartam egy közös képet.  :angry:
Ha tudsz jönni P&R-re, akkor ott bepótolhatjuk!  ****:))))))
Lefele már le tudnak vinni Godék, majd a vissza utat meg kell néznem.  :-} Busz,vonat.  Majd, ráérek még.  :-}
Meg muterékkal még meg kell ezt is beszélni.  :D

Úgy néz ki 2 autóval is megyünk, Zsoltiék egy másikkal, szóval lefele megoldott a dolog  ;D Mi maradunk lent, Zsoltiék is, szóval visszafele busz/vonat mindenképp  ;)
ok  ****:)))))) 
Csak lusta vagyok meg nézni a busz és vonat menetrendet.  ****:))) ****:))) ****:))) Majd erőt veszek magamon és mindjárt meg nézem.   ;D

Nagy dolgok ezek:
http://www.menetrendek.hu/cgi-bin/menetrend/html.cgi

 ;D