2024. Július 02. - 18:21:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Válság - Amikor A Föld Megáll.  (Megtekintve 28328 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 22. - 21:08:15
Válasz #60
Nem elérhető

God Vazzeg


Én csak azt nem értem, hogy más országokban is lopnak a politikusok, elkerülhetetlen,(fiktív szerződések, fiktív számlák, egymást fedező férgek)
mégis fejlődik a gazdaság, javul az életszínvonal!

Nem mindegy hogy mennyiből mennyit lopnak. Itt már ki van fosztva az ország, de nem lassítanak, mert a saját zsebük a legfontosabb.. És így lesz szép államcsőd a végén. Ahogy látom, ez elkerülhetetlen  :-X

2009. Február 22. - 21:13:55
Válasz #61
Nem elérhető

Gabe


Járai megmondta, hogy már elértük az államcsődöt.
Ami miatt "még nem észrevehető" az a nemzetközi valutaalap hitele, ami jövőre elfogy!
Tök jó dolog ez, keresek x forintot, elköltök 10x-et, veszek fel hitelt, aztán "idiótákkal" (ki)fizettetem!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 22. - 21:38:16
Válasz #62
Nem elérhető

Rencsi


Járai megmondta, hogy már elértük az államcsődöt.
Ami miatt "még nem észrevehető" az a nemzetközi valutaalap hitele, ami jövőre elfogy!
Tök jó dolog ez, keresek x forintot, elköltök 10x-et, veszek fel hitelt, aztán "idiótákkal" (ki)fizettetem!
Hm. Pozitív jövőkép. De jó lesz friss diplomásként!  ****:)))  :-X
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Február 22. - 23:03:06
Válasz #63
Nem elérhető

God Vazzeg


Járai megmondta, hogy már elértük az államcsődöt.
Ami miatt "még nem észrevehető" az a nemzetközi valutaalap hitele, ami jövőre elfogy!
Tök jó dolog ez, keresek x forintot, elköltök 10x-et, veszek fel hitelt, aztán "idiótákkal" (ki)fizettetem!

Ezt láttam én is  :-\

2009. Február 23. - 08:06:02
Válasz #64
Nem elérhető

madinorbi


Persze, mert autista fletónak eszében sincs a kiadásokon kurtítani, amíg meg nem döglünk, addig húzzák le rólunk a bőrt!
A szellemi rokkantságát ez a mondata fejezi ki a legjobban:
"...a kis mértékű ÁFA emelést pedig szinte meg sem fogja érezni a lakosság!"  !+"%
Rá kell nézni a kölkeire különösen van egy ,aki disabled, úgyhogy amikor megy a debil, belterjes szöveg azt nem véletlenül kezdték el anno azok ,akik ismerik őket...
 
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 23. - 08:10:25
Válasz #65
Nem elérhető

madinorbi


Amiket itt leírtok az mind szép és jó, de azért a többsége hazamegy az otthonába és magára zárja az ajtót, majd leszarja mi zajlik körülötte. 
Meghúzza magát, kevesebbet költ, még azt a kicsit is megvonja magától, és várja míg eloszlanak a viharfelhők, ha egyáltalán eloszlik...
A főnököd és a főnököd főnöke majd annak a főnöke hülyének néznek téged, hogy éhbérélt gürizel napi 12órát.
Nem baj, ez a nép birka. Az is marad, de megérdemli.  8-)

Pontosan. Ha tudnám hogy bármit is érek vele, én is kint lennék az utcán, de már bebizonyították nekünk hogy semmi se történik. Én se értek ezzel egyet ami ebben az országban zajlik, de nem tudok mit tenni. Összehúzom magam, és próbálom kifizetni a számlákat. Egyre neccesebb  :-\
És amikor elérsz arra a szintre, hogy nem tudod kifizetni?

"fentről" nem lesz semiféle javulás. Egész egyszerűen azért, mert ezeket a patkányokat, illetve a megélhetésüket nem érinti ez az egész. Vagyonuk biztos, hogy még alacsony árfolyamon bespájzolt valutában van, valami biztos helyen, offshore számlákon. Telibe leszarják az egészet. Ha borul a bili, szépen letelepednek valami kellemes helyen, felelősségre nem lehet ezeket vonni.

Azért mosolyogva néztem a rettegést azoknak a férgeknek az arcán, akiknek a kocsiját anno a tömeg kicsit megrugdalta a parlament előtt...
Itt a kulcs amit leírtál, letelepedik máshol, neki ez úgysem a hazája ... csak egy vállalkozás.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 23. - 08:20:17
Válasz #66
Nem elérhető

lue


Tiszta  neveteséges  amit az ember   felad  számlákra_  most  csak igy  kapásból  adtam   fel 53000._Nem   vagyok én milliomos,hogy  ne idegesitsen ez a  helyzet_komolyan mondom tisztára a  megélhetésre elég ez a  pénz_Dolgozzak többet?  Akikkel   nyaron szoktam  dolgozni  vállalkozok,mind  otthon ülnek és  lesnek ki az  ablakon az  embereikkel_ ????...szóval még ez  se  lenne,akkor  teljes  eladósodas_nagyon  bizok abban  hogy  a  nyaron lesz aki  festet  mert igy elöreláthatolag  nehéz  évnek  nézek elébe_ ?:-/

2009. Február 23. - 08:30:41
Válasz #67
Nem elérhető

Gabe


Azzal az 53ezerrel nagyon ki lennék én békülve!  :-[
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 23. - 08:35:39
Válasz #68
Nem elérhető

madinorbi


A válság nekünk dolgozik a potenciális bármikorbárhol balos szavazók fognak először kihullani, így az arányok felénk billennek   :-}
Azért ilyenkor rákérdeznék arra a kurva nagy nyugdíj emelésre, hogy hun van ?  ;D >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 23. - 08:41:27
Válasz #69
Nem elérhető

Gabe


Miért hullanak ki a balosok először?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 23. - 08:45:19
Válasz #70
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 23. - 08:49:52
Válasz #71
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 23. - 08:50:45
Válasz #72
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 23. - 20:44:17
Válasz #73
Nem elérhető

lue



2009. Március 07. - 01:33:47
Válasz #74
Nem elérhető

tomy


Rettentően félek hogy mi lesz ha esetleg megszűnik a munkahelyem. Addig még el-el vagyok amíg megvan, bár ha az árfolyam ilyen ütemben emelkedik, lassan nem lesz pénzem ennivalóra sem....
Tomy