2024. Szeptember 28. - 18:20:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 431788 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 10. - 12:35:20
Válasz #825
Nem elérhető

madinorbi


Egyébként vasárnap rögtönzött fórum találkozó lesz a Hősök terén , majd a Deák téren  ;D ;D ;D
 8-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 10. - 12:35:44
Válasz #826

Torony

Vendég
Tökéletesen igazad van, csak nehogy valamelyik békeharcos komo-liberális nevezze ki magát fő rendcsinálónak..
Tömeg nélkül ???


fogalmilag kizárt, a nem egészen 200001 meleg drogossal nem sokra fog menni :) ilyen beállítottságú szutyok alkalmatlan erre, nem tud olyat mondani, amivel azt a milliós tömeget maga mögé állítaná, akiknek elege van a mostani helyzetből.

2009. Március 10. - 13:15:57
Válasz #827

Torony

Vendég
http://index.hu/kulfold/2009/03/10/a_romakat_europa-szerte_hibaztatjak_a_bunozesert/

ismét feltenném halkan a költői kérdést; mi a fasz közük van hozzá - és honnan veszik, h a rasszista támadás volt?

2009. Március 10. - 14:12:58
Válasz #828

csery

Vendég
Minden amit ellenük tesznek az rasszizmus,kirekesztés meg ámokfutás, amit meg ők csinálnak az meg menekülés a kilátástalanságból ,mert mindenhol csak a rasszizmus van, meg a kirekesztés.Engem tizennégy évesen leszúrtak a Zichy Jenő utcában fényes nappal,az az egy mákom volt h a kis nyomi a kabátomat vágta szét helyettem.Most is van felfüggesztettem, mert egyszer rasszista kirekesztő módon lecsaptam egy kibaszott ragasztós köcsögöt aki elkezdett lökdösni, mert nem adtam neki pénzt. Súlyos testi sértés és engem basztak meg.

2009. Március 10. - 14:22:47
Válasz #829
Nem elérhető

madinorbi


Pedig a kirekesztéstől békésebb módszert nem tudok elképzelni, nem tudsz alkalmazkodni cimbi?? Nem élhetsz velünk, nem járhat az antiszociális kölyköd iskolába, nem jöhetsz diszkó, étterem, kocsma... Stb Kirekesztés ez teljesen természetes mechanizmus a szocializálódni nem kívánó selejteknek !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 10. - 15:16:05
Válasz #830

Torony

Vendég
megint Moldovára tudok hivatkozni; a Bűn az élet-ben beszélget egy vajdával, aki szerint a helyzet (az akkori nagyban hasonlít a maira, kivéve, hogy volt cigánybűnözéssel foglalkozó külön nyomozócsoport...) a magyarok felelőssége, mert erőszakosan akarnak integrálni egy olyan népet, amelyik évszázadok után most mászott ki az erdőből.

Asszem ehhez nem kell kommentár, csoda, hogy nem zúzatták még be a könyveit, főleg ezt meg az Európa hátsó udvarát, ahol a "Legnagyobb gond" c. fejezet a cigányságról szól.

2009. Március 10. - 21:23:01
Válasz #831
Nem elérhető

Gabe


Az árpád sávos "barmokat" pedig ne mossuk már össze a csuklyás arctalan lúzerekkel, ha már a te logikád szerint gondolkodunk.
Kicsit helyezzük előtérbe a nemzeti értékek tiszteletét, minimum kezdjük azzal, hogy nem említjük egy lapon buzikkal!

Sokan nem arra használják az árpád sávost, amit jelent. Szerintem erre céloz..  ;-oo-;
Sokan meg azt is baromnak nézik, aki csak a nemzeti értékeket élteti!

Én boldog lennék ha a nemzeti értékeink a megfelelő rangon lennének kezelve, de az, hogy egyesek a nemzeti ünnepeinket kődobálós, mindent szétverős, felgyújtós őrjöngéssé teszik, az nekem kicsit sok. A "nekem"-en a hangsúly  ;)
Nem, mintha egyetértenék a stílusukkal, de szerinted mindez ok nélkül tör elő az emberekből? Mert nem csak olyanok csinálják, akik csak a hecc miatt vannak ott! Persze Elqro és Drazsé bánatos kiskutya tekintettel tudja magyarázni, micsoda rongálások történtek, miközben mindenki tudja, hogy a valódi rongálás kiknek a nevéhez fűződik! Akik mellesleg nem is bűnhődnek mindezért!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 10. - 21:24:27
Válasz #832
Nem elérhető

Cressler


megint Moldovára tudok hivatkozni; a Bűn az élet-ben beszélget egy vajdával, aki szerint a helyzet (az akkori nagyban hasonlít a maira, kivéve, hogy volt cigánybűnözéssel foglalkozó külön nyomozócsoport...) a magyarok felelőssége, mert erőszakosan akarnak integrálni egy olyan népet, amelyik évszázadok után most mászott ki az erdőből.

Asszem ehhez nem kell kommentár, csoda, hogy nem zúzatták még be a könyveit, főleg ezt meg az Európa hátsó udvarát, ahol a "Legnagyobb gond" c. fejezet a cigányságról szól.
egyik kedvenc könyvem  ****:))))))
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 10. - 21:34:02
Válasz #833
Nem elérhető

God Vazzeg


Az árpád sávos "barmokat" pedig ne mossuk már össze a csuklyás arctalan lúzerekkel, ha már a te logikád szerint gondolkodunk.
Kicsit helyezzük előtérbe a nemzeti értékek tiszteletét, minimum kezdjük azzal, hogy nem említjük egy lapon buzikkal!

Sokan nem arra használják az árpád sávost, amit jelent. Szerintem erre céloz..  ;-oo-;
Sokan meg azt is baromnak nézik, aki csak a nemzeti értékeket élteti!

Én boldog lennék ha a nemzeti értékeink a megfelelő rangon lennének kezelve, de az, hogy egyesek a nemzeti ünnepeinket kődobálós, mindent szétverős, felgyújtós őrjöngéssé teszik, az nekem kicsit sok. A "nekem"-en a hangsúly  ;)
Nem, mintha egyetértenék a stílusukkal, de szerinted mindez ok nélkül tör elő az emberekből? Mert nem csak olyanok csinálják, akik csak a hecc miatt vannak ott! Persze Elqro és Drazsé bánatos kiskutya tekintettel tudja magyarázni, micsoda rongálások történtek, miközben mindenki tudja, hogy a valódi rongálás kiknek a nevéhez fűződik! Akiket mellesleg nem is bűnhődnek mindezért!

1. Kis Jóska meg épp ott parkol. Kispénzű gyári munkás, hitelre vett egy 2MFt értékű Suzukit. Arra megy a tömeg, és felgyújtják neki. Vétett nekik a Kis Jóska valamit? Nem.
2. Lófax Ernő boltot tart fent, fizeti az adót, jómunkásember. Arra megy a tömeg, bebasszák a kirakatát, elviszik az áruját. Ártott nekik Lófax Ernő? Nem.

Az ilyen cselekedetekkel nagyon nehezen tudok azonosulni, sőt aki szocializálódott, az szintén elítéli az ilyet. Szerintem  :-}

Másrészt én pont hogy megértem az embereket, de nem ez az elintézés módja, hogy mindent szétverünk amit érünk, oszt majd a Kis Jóska meg a Lófax Ernő adójából felújítjuk (már amit, mert a magántulajdon hiába van biztosítva, elzárkóztak a biztosítók a kártérítéstől). Vannak ennek alkotmányos keretei is, aláírásgyűjtés, egyebek. Lehet nem olyan jó hecc, de messzebbre lehetne jutni..  8)

Ha naív vagyok üssetek  ***


2009. Március 10. - 21:43:00
Válasz #834
Nem elérhető

God Vazzeg


A népes famíliákat kitenni sem nagyon lehet, mert akkor kezdődik a fenyegetőzés:
http://baon.hu/bacs-kiskun/kozelet/tarthatatlan-allapotok-harmincasaval-jarnak-a-rokonok-a-betegekhez-218040

Na, kikre utal ez?  8-}

2009. Március 10. - 21:49:48
Válasz #835
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Március 10. - 22:09:32
Válasz #836
Nem elérhető

Gabe


És hogy ne csak kuruc legyen:
http://vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=263312&fr=pf
A béren kívüli juttatásokra vonatkozó adómentesség megszüntetése számos nem várt és negatív következményekkel járhat a gazdaságra:

• A várható adóösszeg, amelyet a béren kívüli juttatások megadóztatásából várnak feltehetően nagyon kevés lesz, mindazonáltal a cégek többsége megszünteti a béren kívüli juttatások intézményét vagy drasztikusan lecsökkenti azt.
• A munkavállalók életminősége romlik egészen addig, amíg a jövedelmeket nem lehet újra növelni. A szociális hatás különösen nagy.
• A munkavállalók beszüntetik vagy radikálisan csökkentik fogyasztásukat az éttermekben, élelmiszerboltokban, kisebb hotelekben… ez tovább mélyíti a gazdasági krízis negatív hatásait és erősíti a recessziót valamint a munkanélküliséget.
• Az intézkedés a fekete gazdaságnak kedvez, hiszen parkoló pályára tesz egy rendkívül biztonságos és átlátható rendszert.

erre kérném elqro, és balfasz társasága véleményét!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 10. - 22:26:09
Válasz #837

csery

Vendég
Jó megközelítés God,egyébként sajnos az utcán vonulók többsége is nagyrészt a kocsmában tüzelődik fel mielött bebaszdosná a kirakatokat, vagy felgyújtana ezt-azt. Jellemzően mikor először voltak a zavargások, a Blahán volt Mdf sátor, és a tömeg egy része(jeelzem nem általánosítok)felvágta a sátrat, lenyúlták ami benn volt sör(inni ,majd dobni)meg elloptak egy plazmatévéz, nem tudom hogy. Szóval az a baj, hogy nyakig ér a szar, és néha a magyarmég igyekszik is lejjebb merülni, mintha azt hinnék, arra kell kifelé menni belőle.

2009. Március 10. - 22:46:13
Válasz #838
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó megközelítés God,egyébként sajnos az utcán vonulók többsége is nagyrészt a kocsmában tüzelődik fel mielött bebaszdosná a kirakatokat, vagy felgyújtana ezt-azt. Jellemzően mikor először voltak a zavargások, a Blahán volt Mdf sátor, és a tömeg egy része(jeelzem nem általánosítok)felvágta a sátrat, lenyúlták ami benn volt sör(inni ,majd dobni)meg elloptak egy plazmatévéz, nem tudom hogy. Szóval az a baj, hogy nyakig ér a szar, és néha a magyarmég igyekszik is lejjebb merülni, mintha azt hinnék, arra kell kifelé menni belőle.

Na ezért mondom én, hogy az alkoholos befolyásoltságot nem enyhítő körülménynek venném bűncselekmény elkövetésekor, hanem pont súlyosbító körülménynek. Bazze, ha tudom, hogy agresszív köcsög vagyok akkor nem iszok és nincs baj nem? Ha meg mégis, akkor számítson minősítő tényezőként  :-/-(-:

2009. Március 10. - 22:48:52
Válasz #839
Nem elérhető

George