2024. Szeptember 27. - 00:09:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 431628 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Február 16. - 13:20:38
Válasz #345
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.privatbankar.hu/html/bef/301.php?hir=69683

Esküszöm jobb lenne ha nem szólalna meg, mert amikor kinyitja a száját, egyből borul a forint  :-O  !+"%  :-/--

2009. Február 16. - 13:21:45
Válasz #346
Nem elérhető

madinorbi


Nembaj jelenleg én vezetem a minszki hidrogénbomba árverésést az ebay-en  ;D, úgyhogy jövő 7en minden kurva fasza lesz  ;D ****:))) :-/-
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 16. - 18:41:37
Válasz #347
Nem elérhető

endre66


M2: néztem Fletót én is, 2 dolog, amit mondott és nem lehet mellette elmenni egy könnyen:

1) beruházás-építkezés: egyetemeket és kórházakat építünk........ ::)  Hova? Kinek? Most csökkentettek több ezer ágyat, semmi következetesség...és nem jólképzett szakmunkásokra lenne szüksége az országnak?  o--O

2) patrióta gazdaságpolitika (vagy valami efféle).....Azt hiszi nem emlékszik a nép arra, amit mondott, hogy el lehet menni innen, ha nem tetszik... **:))))*

Nem beszélt semmiről megint, az adóreformocskák nem vezetnek sehova...egy átfogó stratégiával kellene előállni, családpolitika például elő sem jött nála soha eddig és most se...pedig fogy a nép, és ez baj már most is...ehelyett idióta apró jogszabálymódosításokkal szöszöl...

Akkora ámítás megy megint, hogy az szégyen...

2009. Február 16. - 18:49:28
Válasz #348
Nem elérhető

Johnnyx


Ezt most kaptam e-mailben:

Karl Marx, 1867
"A tőkések a munkásosztályt egyre több és több drága áru, épület, és technika megvásárlására fogják buzdítani.  Ezzel együtt arra ösztönözve őket, hogy egyre több drága hitelt vegyenek fel mindaddig, amíg a hitelek visszafizethetetlenekké válnak.  A bedőlt hitelek csődbe juttatják a bankokat, amelyek emiatt államosítva lesznek, és mindez végeredményben a kommunizmus születéséhez vezet."

Félig megvolnánk...
Egyetek zabot!

2009. Február 16. - 18:50:19
Válasz #349

B1ll4

Vendég
Ezt most kaptam e-mailben:

Karl Marx, 1867
"A tőkések a munkásosztályt egyre több és több drága áru, épület, és technika megvásárlására fogják buzdítani.  Ezzel együtt arra ösztönözve őket, hogy egyre több drága hitelt vegyenek fel mindaddig, amíg a hitelek visszafizethetetlenekké válnak.  A bedőlt hitelek csődbe juttatják a bankokat, amelyek emiatt államosítva lesznek, és mindez végeredményben a kommunizmus születéséhez vezet."

Félig megvolnánk...

Mintha már láttuk volna párszor ezt ?  :'( d:) Prod is berakta , Mushroom is kitárgyalta ...

2009. Február 16. - 18:51:20
Válasz #350
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ezt most kaptam e-mailben:

Kb két hete raktam fel  ;D

2009. Február 16. - 18:52:15
Válasz #351
Nem elérhető

Gabe


családpolitika például elő sem jött nála soha eddig és most se...pedig fogy a nép, és ez baj már most is...
Dehogynem, a GYED-hez való hozzájutáshoz nem fél, hanem 1éves munkaviszony szükséges, és csak addig kaphatja a kismama, amennyi munkaviszonya van előtte, vagy maximum 2év. Ezzel elérte, hogy azok, akiket pl. most elbocsátottak, még véletlenül se tervezzen gyereket 4-5 éven belül.
Marad a gyerekgyártás reteksziszékre!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 16. - 18:54:11
Válasz #352
Nem elérhető

FirstLady


családpolitika például elő sem jött nála soha eddig és most se...pedig fogy a nép, és ez baj már most is...
Dehogynem, a GYED-hez való hozzájutáshoz nem fél, hanem 1éves munkaviszony szükséges, és csak addig kaphatja a kismama, amennyi munkaviszonya van előtte, vagy maximum 2év. Ezzel elérte, hogy azok, akiket pl. most elbocsátottak, még véletlenül se tervezzen gyereket 4-5 éven belül.
Marad a gyerekgyártás reteksziszékre!
nekik se lesz munkaviszonyuk :D :D :D gondolom... ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 16. - 19:02:02
Válasz #353
Nem elérhető

Gabe


báz' gennyedék fleto mindenhol  :-/]
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 16. - 19:02:17
Válasz #354
Nem elérhető

endre66


Pont erről beszélek, hallottam én is, amikor erről beszélt, de ez k****ra nem a lényeg. Most persze majd az ember elkezd ezen gondolkodni, de felesleges, nem oszt, nem szoroz. Ez nem családpolitika!

2009. Február 16. - 19:03:42
Válasz #355
Nem elérhető

Johnnyx


Ezt most kaptam e-mailben:

Kb két hete raktam fel  ;D

Most lebuktam, hogy ritkán olvasom a Politika topikot  [:-o]
Egyetek zabot!

2009. Február 16. - 19:06:04
Válasz #356
Nem elérhető

Gabe


Pont erről beszélek, hallottam én is, amikor erről beszélt, de ez k****ra nem a lényeg. Most persze majd az ember elkezd ezen gondolkodni, de felesleges, nem oszt, nem szoroz. Ez nem családpolitika!
Megint nem ment át az irónia!  8-)
Fletót hol tréningezik, hogy rezzenéstelen arccal tud nonstop hazudni?  :----
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 16. - 19:07:57
Válasz #357
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Á én már nem is írok semmit...szarnak ezek bele...

2009. Február 16. - 19:14:23
Válasz #358

Torony

Vendég

1) beruházás-építkezés: egyetemeket és kórházakat építünk........ ::)  Hova? Kinek? Most csökkentettek több ezer ágyat, semmi következetesség...és nem jólképzett szakmunkásokra lenne szüksége az országnak?  o--O


Ez az 1930as évek New Deal-jének elbaszott, torz majmolása. Állami beruházásokkal élénkíteni az ipart - ami jó... lenne, ha bazmeg ez a szarokbele dilettáns ótvaros csürhe csak egy kicsit, icipicit használná az eszét. De elhiszem, hogy jobb azon agyalni, hogy' nyúljanak le milliárdokat pl. a köztévé székházának trükközésével.

ennyi erővel tízemeletes tömör betonkockákat is építtethetnének.

2009. Február 16. - 19:16:11
Válasz #359
Nem elérhető

bender


Csak azt nem értem, hogy mit hisznek ezek, hogy ez a hülye ország mindent bevesz?? :-)-