2024. Szeptember 25. - 17:24:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 431479 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

2009. Május 28. - 12:27:13
Válasz #1410
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
2 szavazat Prodra ;D.

Hogy is van ez az IFBB-elnökség,én csípem a Lacit ;).

Ja meg egy szavazat magamra is,minden szentnek maga felé hajlik a keze ehhe,ehhe.... ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 28. - 12:28:14
Válasz #1411
Nem elérhető

Cressler


Van-e 200001 Gyurmarajongó gyúrós?
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 28. - 12:28:23
Válasz #1412
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha valaki meggyanúsítana engem,hogy nő a kis bajszocskám,jelentem körszakállam van >:D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 28. - 12:29:36
Válasz #1413
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Van-e 200001 Gyurmarajongó gyúrós?

Sokkal több  ;D

2009. Május 28. - 12:30:23
Válasz #1414
Nem elérhető

sasa


Pont ma mentem be a helyi önkormányzatba, hogy kérjek részletfizetési kedvezményt az iparűzési adóra, amit most kéne befizetnem 400.000 Ft.
Erre a portás megkérdezi, hogy van-e időpontom? Erre én naív megkérdezem, hogy miért kéne nekem időpont mikor én és hozzám hasonlók tartjuk el a várost. Erre kiröhögött, hogy én hol élek és mit gondolok. Ennyit erről a tetü rendszerről. A multik 6 évig teljes adómentességet kapnak. Hat év után kéne csak iparüzési adót fizetniük, de ilyenkor általában költözködnek. Ezt csinálta Fehérváron az IBM is. Mi kisvállalkozók tartjuk el ezt a szemét országot, mert csak minket tudnak adóztatni.

2009. Május 28. - 12:30:57
Válasz #1415
Nem elérhető

Cressler


Van-e 200001 Gyurmarajongó gyúrós?

Sokkal több  ;D
Van-e 200001 szavazásra jogosult Gyurmarajongó gyúrós? (bocsesz H Laci :D )
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 28. - 12:33:01
Válasz #1416
Nem elérhető

Cressler


Pont ma mentem be a helyi önkormányzatba, hogy kérjek részletfizetési kedvezményt az iparűzési adóra, amit most kéne befizetnem 400.000 Ft.
Erre a portás megkérdezi, hogy van-e időpontom? Erre én naív megkérdezem, hogy miért kéne nekem időpont mikor én és hozzám hasonlók tartjuk el a várost. Erre kiröhögött, hogy én hol élek és mit gondolok. Ennyit erről a tetü rendszerről. A multik 6 évig teljes adómentességet kapnak. Hat év után kéne csak iparüzési adót fizetniük, de ilyenkor általában költözködnek. Ezt csinálta Fehérváron az IBM is. Mi kisvállalkozók tartjuk el ezt a szemét országot, mert csak minket tudnak adóztatni.
amikor a szakdogámhoz keresem az anyagokat igencsak meglepődtem én is a kkv szektoron mind a foglalkoztatás mind az állami bevételek %-os arányán
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 28. - 12:33:11
Válasz #1417
Nem elérhető

darknight


Mégegy szavazat Prod-ra ;-oo-;...

(Zárójelben jegyzem meg, gyűlölöm a politikát...)

Viszont tegnap az egyik kollégámnak volt egy jó beszólása:

"Az SZDSZ-ben nem mindenki buzi...


























...Van, aki leszbikus :D."

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Május 28. - 12:44:08
Válasz #1418
Nem elérhető

Joel


Hékások!Azonnal adja le mindenki a szavazatát Mr.Prod-ra! :-){ :-){ :-){
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Május 28. - 12:49:23
Válasz #1419
Nem elérhető

madinorbi


Pont ma mentem be a helyi önkormányzatba, hogy kérjek részletfizetési kedvezményt az iparűzési adóra, amit most kéne befizetnem 400.000 Ft.
Erre a portás megkérdezi, hogy van-e időpontom? Erre én naív megkérdezem, hogy miért kéne nekem időpont mikor én és hozzám hasonlók tartjuk el a várost. Erre kiröhögött, hogy én hol élek és mit gondolok. Ennyit erről a tetü rendszerről. A multik 6 évig teljes adómentességet kapnak. Hat év után kéne csak iparüzési adót fizetniük, de ilyenkor általában költözködnek. Ezt csinálta Fehérváron az IBM is. Mi kisvállalkozók tartjuk el ezt a szemét országot, mert csak minket tudnak adóztatni.
Ez lenne az egyik legégetőbb feladat a közszféra struktúráját átalakítani, a legnagyobb pénznyelő, és itt nem a rendőrre, tanárra, egészségügyre, tűzoltóra gondolok, ők sajna másodrendű állampolgárok...
+ a milliószor emlegetett itthon egyedül álló adómentessége a multiknak...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 28. - 12:58:08
Válasz #1420
Nem elérhető

God Vazzeg


Pont ma mentem be a helyi önkormányzatba, hogy kérjek részletfizetési kedvezményt az iparűzési adóra, amit most kéne befizetnem 400.000 Ft.
Erre a portás megkérdezi, hogy van-e időpontom? Erre én naív megkérdezem, hogy miért kéne nekem időpont mikor én és hozzám hasonlók tartjuk el a várost. Erre kiröhögött, hogy én hol élek és mit gondolok. Ennyit erről a tetü rendszerről. A multik 6 évig teljes adómentességet kapnak. Hat év után kéne csak iparüzési adót fizetniük, de ilyenkor általában költözködnek. Ezt csinálta Fehérváron az IBM is. Mi kisvállalkozók tartjuk el ezt a szemét országot, mert csak minket tudnak adóztatni.
Ez lenne az egyik legégetőbb feladat a közszféra struktúráját átalakítani, a legnagyobb pénznyelő, és itt nem a rendőrre, tanárra, egészségügyre, tűzoltóra gondolok, ők sajna másodrendű állampolgárok...
+ a milliószor emlegetett itthon egyedül álló adómentessége a multiknak...

Meg a kurva önkormányzati apparátusra fújok még, bőven elég lenne megyeközpontonként egy önkormi, és csak okmányirodákat fenntartani a nagyobb településeken, mittomén 5000 lélekszám felett  ::)

2009. Május 28. - 16:08:13
Válasz #1421
Nem elérhető

FirstLady


Prod program:
-Hetente Gyurma adás...
-Az őszi szezonba a legnagyobb verseny szervezése. Fődíj 3.000.000ft kp + 2hónap Amerikai utazás. Belépő ingyenes.
-Minden fórumos-nak fél évig ingyen biztosítjuk a tápkieg csomagját.
-20 fórumost kiviszek a Mr Olympiára.
-Steve zavartalanul készülhet a versenyeire, akár kint is.
-Lady lesz a sajtófőnök
-Berkes Laci lesz az ifbb Elnöke
-Fitness & Bodybuilding sportoló állami támogatást kap.

folyt.köv...  ;D
 
 
szavaztam  :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 01. - 10:49:12
Válasz #1422
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 01. - 23:45:30
Válasz #1423

csery

Vendég
Voksom Prodé ;D

2009. Június 02. - 23:13:42
Válasz #1424
Nem elérhető

Szandi


kampányplakátra vele:
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.