2024. Június 30. - 17:43:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 412716 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Május 22. - 11:55:21
Válasz #1335
Nem elérhető

God Vazzeg


És itt amiről beszéltem:
http://kuruc.info/r/26/40514/

A másik oldal se szent, jó lenne már egy magyar központú kormány, erős kézzel.. Hajrá Jobbik  @:-)

A jobbik sem lesz jobb  ;)
...és nincs metélőhagymás ízesítés  ****:)))
mérget azért nem vennék erre, hogy a közvetlen közelükben sincs ***)))

Változás KELL, és nem látok más alternatívát.. Az ő programjuk áll legközelebb hozzám, jelenleg. Illetve Torony programja ami még elfogadható, nem tudom jelenleg hány %-on állhat a támogatottsága, vajon bekerülne-e a parlamentbe  ***)))  ;D ;D ;D
suttyomban jelőni kéne Torony elvtársat főfő embernek,aztán majd les a végén hogy naaaagy fekete kocsi megáll a ház előtt és aa kaputelefonból határozottan felszólítják: her komándánt a kocsija előállt  !+"%

Nagy fekete VOLGA!  @-o

2009. Május 22. - 12:09:21
Válasz #1336
Nem elérhető

Boresz


És itt amiről beszéltem:
http://kuruc.info/r/26/40514/

A másik oldal se szent, jó lenne már egy magyar központú kormány, erős kézzel.. Hajrá Jobbik  @:-)

A jobbik sem lesz jobb  ;)
...és nincs metélőhagymás ízesítés  ****:)))
mérget azért nem vennék erre, hogy a közvetlen közelükben sincs ***)))

Változás KELL, és nem látok más alternatívát.. Az ő programjuk áll legközelebb hozzám, jelenleg. Illetve Torony programja ami még elfogadható, nem tudom jelenleg hány %-on állhat a támogatottsága, vajon bekerülne-e a parlamentbe  ***)))  ;D ;D ;D
suttyomban jelőni kéne Torony elvtársat főfő embernek,aztán majd les a végén hogy naaaagy fekete kocsi megáll a ház előtt és aa kaputelefonból határozottan felszólítják: her komándánt a kocsija előállt  !+"%

az elvtársat kikérem magamnak :) programom viszont enyhén nem eu-konform :D (lehet ezér szimpatiuks :D )
szánom bánom tettemet,menek is térdepelni :) , de ugye ezé nem lesz éjszaka közepén autókázás a prérire?  ;D

nem baj hogy nem eu-konform, mi is csak papíron vagyunk eu-s tagok,a valóság mást mutat,mint a pár éve beígért jólétet
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Május 22. - 12:11:32
Válasz #1337
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyereke, csak akkor lesz jó, ha én leszek a sportminisztérium egyik munkatársa  ;D

2009. Május 22. - 12:12:42
Válasz #1338

Torony

Vendég
És itt amiről beszéltem:
http://kuruc.info/r/26/40514/

A másik oldal se szent, jó lenne már egy magyar központú kormány, erős kézzel.. Hajrá Jobbik  @:-)

A jobbik sem lesz jobb  ;)
...és nincs metélőhagymás ízesítés  ****:)))
mérget azért nem vennék erre, hogy a közvetlen közelükben sincs ***)))

Változás KELL, és nem látok más alternatívát.. Az ő programjuk áll legközelebb hozzám, jelenleg. Illetve Torony programja ami még elfogadható, nem tudom jelenleg hány %-on állhat a támogatottsága, vajon bekerülne-e a parlamentbe  ***)))  ;D ;D ;D
suttyomban jelőni kéne Torony elvtársat főfő embernek,aztán majd les a végén hogy naaaagy fekete kocsi megáll a ház előtt és aa kaputelefonból határozottan felszólítják: her komándánt a kocsija előállt  !+"%

az elvtársat kikérem magamnak :) programom viszont enyhén nem eu-konform :D (lehet ezér szimpatiuks :D )
szánom bánom tettemet,menek is térdepelni :) , de ugye ezé nem lesz éjszaka közepén autókázás a prérire?  ;D

nem baj hogy nem eu-konform, mi is csak papíron vagyunk eu-s tagok,a valóság mást mutat,mint a pár éve beígért jólétet

semmi gond, úgyis kell a munkaerő a sóbányába :D :D :D

az EU tagság momentán magyarhonban annyit jelent, hogy az ún. politikai elit (gyk: nagypályás bűnözők) nem csak hazai, hanem EU-s milliárdokat is lenyúlhatnak.

2009. Május 22. - 12:26:56
Válasz #1339

Torony

Vendég
Gyereke, csak akkor lesz jó, ha én leszek a sportminisztérium egyik munkatársa  ;D

hát, azér én még rápróbálnék az igazságügyi és rendészeti területre ;D ;D ;D

2009. Május 22. - 12:37:08
Válasz #1340
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Gyereke, csak akkor lesz jó, ha én leszek a sportminisztérium egyik munkatársa  ;D

hát, azér én még rápróbálnék az igazságügyi és rendészeti területre ;D ;D ;D

Majd elintézem neked ***))) ;D

2009. Május 22. - 12:42:38
Válasz #1341
Nem elérhető

madinorbi


Az eu-s jogi szabályozásról meg ennyit ...

Brüsszelben nem tudnak arról, hogy a tulajdon védelmének módját uniós törvények korlátoznák, mert annak szabályozása a tagállamok belső ügye.
Kormánypárti politikusok gyakran hivatkoznak arra, az EU jogszabályai miatt nem lehet az idevonatkozó törvényt úgy módosítani, hogy a tulajdon oly módon is védhető legyen, hogy az akár a támadó sérülésével, netán halálával járjon.
A tulajdon, ingatlan, házak védelmének szabályozása egyértelműen egy-egy tagállam belső ügye — nyilatkozta Brüsszelben Riccardo Mosca, az Európai Bizottság igazságügyért, szabadságjogokért és biztonsági kérdésekért felelős biztosi hivatal sajtóreferense. Leszögezte: nem hallott olyan tilalomról, hogy a tulajdont uniós jogszabályok miatt nem lehet olyan eszközökkel védeni, amelyek a behatolónak akár az életét is kiolthatják.

Kérdésünkre, hogy a tulajdonos nem vezethet elektromos áramot telkén belül található kerítésbe, ugyancsak nem tudnak Brüsszelben, vagyis egyedül magyar törvények hivatottak meghatározni a tulajdonvédelem módját.

Lapunk korábban beszámolt róla, hogy Szepessy Zsolt és Erdei Csaba jogász kérelmet nyújtott be az igazságügyi tárcához, amelyben kérték, hogy a minisztérium módosítsa a Btk. vonatkozó törvényét.

Az lenne a logikus, hogy az állam, miután bocsánatot kért az emberektől, hogy eddig nem volt képes oltalmazni őket, azt mondja: mivel továbbra sincs pénzem a hatékony védelemre, hozok egy törvényt, amivel megvédhetitek magatokat — fogalmazott a jogász.

és ugyanez a történet a halálos ítelet bevezetésével, ill. ott két nemzetközi egyezményt kellene felbontani ...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 12:43:54
Válasz #1342
Nem elérhető

madinorbi


Szal Torony dont wörri about the junió, ez nem uniós szabályozás kérdése, ez a diósmetéltek félelme ...

Az ellenség nem feltétlen kinn van , a nagyobbik fele itt benn  ;) de ezt már lassan mindenki felfogja...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 12:56:37
Válasz #1343

Torony

Vendég
Az eu-s jogi szabályozásról meg ennyit ...

Brüsszelben nem tudnak arról, hogy a tulajdon védelmének módját uniós törvények korlátoznák, mert annak szabályozása a tagállamok belső ügye.
Kormánypárti politikusok gyakran hivatkoznak arra, az EU jogszabályai miatt nem lehet az idevonatkozó törvényt úgy módosítani, hogy a tulajdon oly módon is védhető legyen, hogy az akár a támadó sérülésével, netán halálával járjon.
A tulajdon, ingatlan, házak védelmének szabályozása egyértelműen egy-egy tagállam belső ügye — nyilatkozta Brüsszelben Riccardo Mosca, az Európai Bizottság igazságügyért, szabadságjogokért és biztonsági kérdésekért felelős biztosi hivatal sajtóreferense. Leszögezte: nem hallott olyan tilalomról, hogy a tulajdont uniós jogszabályok miatt nem lehet olyan eszközökkel védeni, amelyek a behatolónak akár az életét is kiolthatják.

Kérdésünkre, hogy a tulajdonos nem vezethet elektromos áramot telkén belül található kerítésbe, ugyancsak nem tudnak Brüsszelben, vagyis egyedül magyar törvények hivatottak meghatározni a tulajdonvédelem módját.

Lapunk korábban beszámolt róla, hogy Szepessy Zsolt és Erdei Csaba jogász kérelmet nyújtott be az igazságügyi tárcához, amelyben kérték, hogy a minisztérium módosítsa a Btk. vonatkozó törvényét.

Az lenne a logikus, hogy az állam, miután bocsánatot kért az emberektől, hogy eddig nem volt képes oltalmazni őket, azt mondja: mivel továbbra sincs pénzem a hatékony védelemre, hozok egy törvényt, amivel megvédhetitek magatokat — fogalmazott a jogász.

és ugyanez a történet a halálos ítelet bevezetésével, ill. ott két nemzetközi egyezményt kellene felbontani ...

Ez valaha is kérdés volt, hogy a tipikusan belpolitika és belbiztonság körébe tartozó büntető jogszabályokhoz semmi köze az EU-nak? Az fordul elő maximum, hogy Uniós érdekeket is érintő ügyekben (pénzmosás, szervezett bűnözés, kábszerkereskedelem, hogy mást ne mondjak) irányelvek, kerethatározatok kerülnek kiadásra, amihez a tagállamoknak a belső szabályozást igazítani kell. A tulajdonvédelem soha nem fog ebbe a körbe tartozni. Lásd szlovákok - ott a szabadon tartható egy db sörétessel nyugodtan mellbe lehet küldeni a bent kórincáló megélhetési bűnözőt. 

2009. Május 22. - 12:57:45
Válasz #1344
Nem elérhető

madinorbi


Oké, de egy tv híradó szívbaj nélkül lehozza és megtéveszti a választópolgárt !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 12:59:46
Válasz #1345
Nem elérhető

madinorbi


Sőt az írott média is bármikor !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 22. - 13:02:36
Válasz #1346
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Lásd szlovákok - ott a szabadon tartható egy db sörétessel nyugodtan mellbe lehet küldeni a bent kórincáló megélhetési bűnözőt. 
[/quote]
Én is szívesen tartanék egy Gatling-et állványra szerelve az ajtóval szenben,aki nem szimpi és kérés nélkül befárad :),annál meghúznám a ravaszt,nem lenne ezzel gond,csak a szemközti ház is megsínylené a dolgot ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Május 22. - 13:04:43
Válasz #1347

Torony

Vendég
Sőt az írott média is bármikor !

a média nem mérvadó...

2009. Május 22. - 13:06:38
Válasz #1348

Torony

Vendég
Lásd szlovákok - ott a szabadon tartható egy db sörétessel nyugodtan mellbe lehet küldeni a bent kórincáló megélhetési bűnözőt. 
Én is szívesen tartanék egy Gatling-et állványra szerelve az ajtóval szenben,aki nem szimpi és kérés nélkül befárad :),annál meghúznám a ravaszt,nem lenne ezzel gond,csak a szemközti ház is megsínylené a dolgot ;D.


[/quote]

én reálisabban gondolkodom, nekem pont elég lenne a fent említett pumpás sörétes opció (Remington M870, Mossberg 500A/590, az automata söréteseket hagyjuk), így kénytelen vagyok beérni egy P30-cal ;D ;D ;D

2009. Május 22. - 13:08:32
Válasz #1349
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az EP-választások 2009-kiderül,hogy a testépítők rasszisták is-mondjuk remélem valakinél nem ez jön le,nézzünk a dolgok mögé is kérem szépen,nálam nem kérdés kire szavaztam,és nem véletlenül,ugye Madinorbi?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).