2024. Szeptember 27. - 06:21:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 431682 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 13. - 08:25:03
Válasz #270
Nem elérhető

madinorbi


30-hoz közel pedig engem speciel már foglalkoztatna a család gondolata, úgy látszik mi nem érdemeljük meg ... jön még kutyára dér...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 13. - 10:19:46
Válasz #271
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://www.youtube.com/watch?v=_eBJt0cjIT8 -érdekes  ?:-/
ÉLJEN,ÉLJEN,ÉLJEN,ez a valóság :-):-)::.
Nem hazudtam amikor azt mondtam,hogy sok rossz tapasztalatom volt velük.
Ezek az emberek társadalomba beilleszkedni képtelen szociopaták,nem tisztességes dolgozó adófizető emberek,ezektől féljünk,mi aki az intelligencia felsőbb fokán állunk?
Hozzáteszem TISZTELET A KIVÉTELNEK,mert olyan is van,csak sajnos a kisebbik fele.
Kőbányai bazár mellette egy nagy börtönépület,sokszor megyek arra.Vajon kik integetnek,kiabálnak ott minden nap a hozzátartozóiknak..........ez a magyar valóság.Elnézést kérek ha valakinek a mondanivalómmal belegázoltam a lelkivilágába.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 13. - 11:26:42
Válasz #272

Torony

Vendég
http://www.youtube.com/watch?v=_eBJt0cjIT8 -érdekes  ?:-/

Hozzáteszem TISZTELET A KIVÉTELNEK,mert olyan is van,csak sajnos a kisebbik fele.


Jah. Mind az ötöt be szokták mutatni hétfőtől péntekig egy kisebbségi műsorbabn...

2009. Február 13. - 11:28:47
Válasz #273
Nem elérhető

madinorbi


Sztem azok is büntetettek már ...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 13. - 11:36:00
Válasz #274
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
http://www.youtube.com/watch?v=_eBJt0cjIT8 -érdekes  ?:-/

Hozzáteszem TISZTELET A KIVÉTELNEK,mert olyan is van,csak sajnos a kisebbik fele.


Jah. Mind az ötöt be szokták mutatni hétfőtől péntekig egy kisebbségi műsorbabn...
;D ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 13. - 12:58:00
Válasz #275
Nem elérhető

Gabe


Nem tudom, hogy azt a szaros jutubos videót is mit másolgatjátok be tavaly nyárról, siófokról.
Megmondta DRAZSÉ, hogy hiába beszél itt a siófoki polgármester erőfitogtatásról, biztos jó szakember a maga portáján,
de a rendőrségnek meg akkor is más a véleménye, és az egy békés vonulás volt!  ˝=/  !+"%

 #:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 13:01:32
Válasz #276
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem tudom, hogy azt a szaros jutubos videót is mit másolgatjátok be tavaly nyárról, siófokról.
Megmondta DRAZSÉ, hogy hiába beszél itt a siófoki polgármester erőfitogtatásról, biztos jó szakember a maga portáján,
de a rendőrségnek meg akkor is más a véleménye, és az egy békés vonulás volt!  ˝=/  !+"%

 #:-)

Ezt megkérdezném azoktól is, akik ott voltak, és nem a menethez tartoztak. A magyar gárda félelmet kelt, de a bűnözők vonulása az nem. Meddig mehet ez még?  ˝=/

2009. Február 13. - 13:04:35
Válasz #277
Nem elérhető

Gabe


Jóvanmá' DRAZSÉ csak tudja, ezek között él!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 13:05:45
Válasz #278

Torony

Vendég
Nem tudom, hogy azt a szaros jutubos videót is mit másolgatjátok be tavaly nyárról, siófokról.
Megmondta DRAZSÉ, hogy hiába beszél itt a siófoki polgármester erőfitogtatásról, biztos jó szakember a maga portáján,
de a rendőrségnek meg akkor is más a véleménye, és az egy békés vonulás volt!  ˝=/  !+"%

 #:-)

Ezt megkérdezném azoktól is, akik ott voltak, és nem a menethez tartoztak. A magyar gárda félelmet kelt, de a bűnözők vonulása az nem. Meddig mehet ez még?  ˝=/

amíg Drazsénak a kölykét nem éri valami hasonló inzultus, mert akkor majd hirtelen rohadt fontos lesz a dolog... erre azonban csekély az esély, olyan környéket még TVben sem látott, ahol probléma van.

Lassan elhiszem, hogy ez még hülyébb, mint Lampert Tíccsukbe Mónika volt belügyminiszternek.

2009. Február 13. - 13:06:59
Válasz #279
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem tudom, hogy azt a szaros jutubos videót is mit másolgatjátok be tavaly nyárról, siófokról.
Megmondta DRAZSÉ, hogy hiába beszél itt a siófoki polgármester erőfitogtatásról, biztos jó szakember a maga portáján,
de a rendőrségnek meg akkor is más a véleménye, és az egy békés vonulás volt!  ˝=/  !+"%

 #:-)

Ezt megkérdezném azoktól is, akik ott voltak, és nem a menethez tartoztak. A magyar gárda félelmet kelt, de a bűnözők vonulása az nem. Meddig mehet ez még?  ˝=/

amíg Drazsénak a kölykét nem éri valami hasonló inzultus, mert akkor majd hirtelen rohadt fontos lesz a dolog... erre azonban csekély az esély, olyan környéket még TVben sem látott, ahol probléma van.

Lassan elhiszem, hogy ez még hülyébb, mint Lampert Tíccsukbe Mónika volt belügyminiszternek.

Nekem ez már ránézésre átjött  !+"%

2009. Február 13. - 13:11:11
Válasz #280
Nem elérhető

Gabe


belépési feltétel, hogy beszédhibás legyen.

béKóka, hej Hiller, Drazsékovics...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 14:21:45
Válasz #281
Nem elérhető

Gabe


Az elemzők a tavalyi utolsó negyedévre kisebb csökkenést vártak, mint a Központi Statisztikai Hivatal által most közzétett 2,1 százalék. Ilyen gyenge eredményt utoljára a rendszerváltás idején mutatott a magyar gazdaság. Az év végi visszaesés azt is jelenti, hogy 2008-ban éves szinten mindössze 0,3 százalék volt a gazdasági növekedés. A visszaesés mindenkit érint az országban - mondja Barcza György gazdasági elemző.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 15:08:01
Válasz #282

Torony

Vendég
A visszaesés mindenkit érint az országban - mondja Barcza György gazdasági elemző.

Kivéve a politikai elitet. Meg a gyevi bírót.

Bazeg most láttam a plakátot, szimpátiatüntetés Hunvald mellett... beszarok, ez az igazi betyárbecsület, megy a többi tolvaj is demonstrálni...

2009. Február 13. - 15:20:47
Válasz #283
Nem elérhető

Gabe


Bazeg most láttam a plakátot, szimpátiatüntetés Hunvald mellett... beszarok, ez az igazi betyárbecsület, megy a többi tolvaj is demonstrálni...
Így van, pont ezt akartam mondani,bazeg, mi a faszt akarnak ezek???  :----
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 15:22:56
Válasz #284

Torony

Vendég
Bazeg most láttam a plakátot, szimpátiatüntetés Hunvald mellett... beszarok, ez az igazi betyárbecsület, megy a többi tolvaj is demonstrálni...
Így van, pont ezt akartam mondani,bazeg, mi a faszt akarnak ezek???  :----

mit, mit... további szabad rablást.