2024. Szeptember 27. - 06:28:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 431686 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Február 12. - 08:11:59
Válasz #255
Nem elérhető

madinorbi


Állítólag 1200milliárd körül van mindig az államháztartáshiány az "örök probléma", ezeknek a segílykéje olyan 3500milliárdnyi, persze a bevalott, mind ezek felett a cigóönkormányzatok százmilliárdjai amiket megkapnak, + a cigóprogramok pénzei ...
Elképesztő
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 12. - 09:42:15
Válasz #256
Nem elérhető

madinorbi


Na ez szintén egy program nem csak nyálverés:

"Kemény fellépés kell, amelyet a maszatolók már képtelenek megtenni. Sem Gyurcsány, sem Orbán. A segélyrendszert nem csak munkához kell kötni, de át nem ruházható jegyekben kellene kiutalni. A családi pótlékot a harmadik gyermektől adókedvezményként kellene folyósítani, hogy véget érjen a megélhetési gyermekgyártás. A fegyverviselést lehetővé kellene tenni az érettségizett állampolgárok számára, mindenki másnak viszont szigorúan tiltani. A többszörösen elítéltektől el kellene venni a szavazati jogot. Véget kellene vetni a börtön-wellnessnek, hogy az elzártak azt valóban büntetésként éljék meg, és ne két gyilkosság közötti szórakozóhelynek. A magyar honvédséget haza kellene hívni Irakból és Afganisztánból, a békét ne ott tartsák fenn, hanem idehaza. Végül a minősített esetekben vissza kellene állítani a halálbüntetést."
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 12. - 12:10:54
Válasz #257
Nem elérhető

madinorbi


"Érdekes"
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 12. - 12:27:39
Válasz #258
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na ez szintén egy program nem csak nyálverés:

"Kemény fellépés kell, amelyet a maszatolók már képtelenek megtenni. Sem Gyurcsány, sem Orbán. A segélyrendszert nem csak munkához kell kötni, de át nem ruházható jegyekben kellene kiutalni. A családi pótlékot a harmadik gyermektől adókedvezményként kellene folyósítani, hogy véget érjen a megélhetési gyermekgyártás. A fegyverviselést lehetővé kellene tenni az érettségizett állampolgárok számára, mindenki másnak viszont szigorúan tiltani. A többszörösen elítéltektől el kellene venni a szavazati jogot. Véget kellene vetni a börtön-wellnessnek, hogy az elzártak azt valóban büntetésként éljék meg, és ne két gyilkosság közötti szórakozóhelynek. A magyar honvédséget haza kellene hívni Irakból és Afganisztánból, a békét ne ott tartsák fenn, hanem idehaza. Végül a minősített esetekben vissza kellene állítani a halálbüntetést."
Ez lenne a megpldás,szigorítani a törvényeket és betartatni,ENNYI.
Én Kőbányán élek,láttam,tapasztaltam,sok rossz dolgot velük kapcsolatban,jót keveset.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Február 12. - 12:28:23
Válasz #259
Nem elérhető

madinorbi


Kőbánya necces  :-\ sajna
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 12. - 16:06:15
Válasz #260
Nem elérhető

bender



2009. Február 12. - 18:51:09
Válasz #261
Nem elérhető

Gabe


Enying polgármestere:

Háth, maximum az, hogy fekete autója volt, meg a tetoválások, amiatt lehetett, hogy félelmet kelt az emberekben, más nem nagyon...

 !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 12. - 23:16:51
Válasz #262
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 12. - 23:33:39
Válasz #263
Nem elérhető

Joel


Nem akartam a témához szolni,de muszály!
Gyerekek ez nem érdekes ez ma a valoság!Érdekes hogy leszurnak egy sportolot,érdekes hogy agyon vernek egy tanárt.Aligha!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Február 12. - 23:36:17
Válasz #264
Nem elérhető

Gabe


az érdekest arra értettem, hogy nyíltan ki merte mondani, mi a valóság!  #:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 12. - 23:39:59
Válasz #265
Nem elérhető

Joel


Akkor minden ok! @:-)Eggyet értünk!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Február 13. - 07:41:49
Válasz #266

Torony

Vendég
feladta magát Sztojka.
jah... az ügyvédjével Veszprémben...
Viszont nem rossz tervezet a fidesztől, ez a 3-as cucc... (korán van, nem jut eszembe a neve) Ha 3-szoros visszaeső valaki, akkor tényleges életfogytot kap (hopp... ez politika, bocsika, inkább oda kommenteljétek, ha van hozzáfőznivaló... 8-))

háááát... értem, hogy 3szoros visszaeső (esetleg különös visszaeső inkább?) és életfogyt, csak van itt egy kis gebasz. két lopás után a harmadiknál életfogyt? Muhaha. Két lopás aztán emberölés -> életfogyt? Ennek úgy lenne értelme, ha különös visszaesőkről beszélnénk, tehát akik hasonló bűncselekményeket követnek el. Csakhogy, az életfogyttal fenyegetett bűncselekmények alsó büntetési tétele 10 év. Első körben kap valaki 10 évet, szabadul. Aztán 15 év a következőnél, szabadul. Aztán a harmadiknál meg életfogyt? Ez így kurva karcsú, máshogy meg értelmetlen.

Mopngyuk nem láttam a javaslatot, csak okoskodok...

... közben pont elég lenne, ha végre elkezdenék BETARTATNI a létező jogszabályokat.

2009. Február 13. - 07:48:52
Válasz #267
Nem elérhető

FirstLady


feladta magát Sztojka.
jah... az ügyvédjével Veszprémben...
Viszont nem rossz tervezet a fidesztől, ez a 3-as cucc... (korán van, nem jut eszembe a neve) Ha 3-szoros visszaeső valaki, akkor tényleges életfogytot kap (hopp... ez politika, bocsika, inkább oda kommenteljétek, ha van hozzáfőznivaló... 8-))

háááát... értem, hogy 3szoros visszaeső (esetleg különös visszaeső inkább?) és életfogyt, csak van itt egy kis gebasz. két lopás után a harmadiknál életfogyt? Muhaha. Két lopás aztán emberölés -> életfogyt? Ennek úgy lenne értelme, ha különös visszaesőkről beszélnénk, tehát akik hasonló bűncselekményeket követnek el. Csakhogy, az életfogyttal fenyegetett bűncselekmények alsó büntetési tétele 10 év. Első körben kap valaki 10 évet, szabadul. Aztán 15 év a következőnél, szabadul. Aztán a harmadiknál meg életfogyt? Ez így kurva karcsú, máshogy meg értelmetlen.

Mopngyuk nem láttam a javaslatot, csak okoskodok...

... közben pont elég lenne, ha végre elkezdenék BETARTATNI a létező jogszabályokat.
megmondom, halvány gőzöm sem volt, mert rövid hírben hallottam, de most megtaláltam a hozzákapcsolódó cikket (sok keresés után...)
itt.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 13. - 07:50:26
Válasz #268
Nem elérhető

Gabe


Amíg ezekkel a hátrányos helyzetűekkel,és a szavazataikkal pont meg lehet nyerni a választásokat, addig az adófizető, dolgozó állampolgárok jogai k@rvára hidegen hagyják mindegyiket!  #:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 08:22:28
Válasz #269
Nem elérhető

madinorbi


Amíg ezekkel a hátrányos helyzetűekkel,és a szavazataikkal pont meg lehet nyerni a választásokat, addig az adófizető, dolgozó állampolgárok jogai k@rvára hidegen hagyják mindegyiket!  #:-)
El kell venni az állampolgárásgukat nincs mese, radikalizálódni kell, ha ledolgozik 5-6-8-10 évet (minden országban más időintervallum után folyamodhatsz állampolgárság után) és adózik és nem bűnöz , akkor kaphat, viszont amíg nincs állampolgárság, nem kaphat semmit.
Megjegyz.: kezdik összeszámolgatni mennyi pénzeket kaszálnak a tetvesek, beadják mondjuk 5 kölköt államigondozásba, még azon a 7en visszafogadja valami rokon, az kölkönként 80ezer Ft, minden kölök után 12-14 ropi körüli családipótlék, havi 30 körüli átmeneti/álláskereső szociális segély, védendő fogyasztó mindegyik, se gáz, se villany, se közösköltség se semmilyen számlát nem fizet, ingyen iskolai felszerelés, ingyen kaja csak a cigányoknak a suliban, + a nyalánkságok neilonzacskó a baba fejére 1-2 percre fogyatékos lesz akkor 30-50%-al !!! nagyobb pénzek járnak, mert fogyatékos (borsodban és szabolcsban kb 1000 esetet jegyeztek az elmúlt 6-8 hónapban, nyomorító biznisz  ;)). Lehet számolni.
A 2 diplomás, egészséges, nyelveket beszélő, európai ill. nemzetközi szinten is a helyét megálló tudással rendelkező fiatal magyarok, legyenek egyedülállóak, vagy fiatal pár, semmit nem kap, nem vállalhat gyereket, meló sincs semmi...
szekönd editör mentes felhasználó