2024. Szeptember 25. - 05:15:46
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 431386 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Április 11. - 19:55:48
Válasz #2385
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Óriási botrány lesz ebből az elhúzódó szavazás zárásból valószínüleg. Szegeden állítólag még kb. 700-an várakoznak a szavazásra. A 13. kerületben kb. 1300 ember. ...Egyszerűen még utoljára el kellett kúrniuk valamit...  :D

Ráadásul az OVB elkövette a 2. baklövését azzal, tetézve a bajt, hogy bár elkezdte összeszámoltatni a szavazatokat a lezárt körzetekben(ami szerintem szintén hiba mivel az adatok ezáltal szivárognak kifelé a körzetekből.), bejelentette, hogy a kampánycsend addig tart, ameddig mindenhol le nem zárul a szavazás. Amire a barom azt mondta, hogy kb. még másfél óra, de a várakozók mennyiségét figyelembe véve ez 6 akár még több óra is lehet. Amatőr idióta dilettáns országos választási bizottság...

umfff  8-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 11. - 20:01:01
Válasz #2386
Nem elérhető

Joel


A mult redszerből itt maradt emberkék már rég nyugdijasok,de még dolgoznak nem is akármilyen helyen!
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 11. - 20:05:44
Válasz #2387
Nem elérhető

Szabi


Óriási botrány lesz ebből az elhúzódó szavazás zárásból valószínüleg. Szegeden állítólag még kb. 700-an várakoznak a szavazásra. A 13. kerületben kb. 1300 ember. ...Egyszerűen még utoljára el kellett kúrniuk valamit...  :D

Ráadásul az OVB elkövette a 2. baklövését azzal, tetézve a bajt, hogy bár elkezdte összeszámoltatni a szavazatokat a lezárt körzetekben(ami szerintem szintén hiba mivel az adatok ezáltal szivárognak kifelé a körzetekből.), bejelentette, hogy a kampánycsend addig tart, ameddig mindenhol le nem zárul a szavazás. Amire a barom azt mondta, hogy kb. még másfél óra, de a várakozók mennyiségét figyelembe véve ez 6 akár még több óra is lehet. Amatőr idióta dilettáns országos választási bizottság...

umfff  8-)

Nem hiszem el hogy ez nem direkt van :-/- :-/--
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 11. - 20:07:44
Válasz #2388
Nem elérhető

Gabe


Mert annyi IQ-ja van szegénykéknek, mint egy botsáskának!
Az emberek nem tegnap este kérték át magukat másik szavazókörzetbe, egyértelműen látszott, hogy hol lesz tömeg, mégsem tettek ellene semmit!
Az egyetemvárosokban, meg Budapesten a hülye is gondolta, hogy ez lesz!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 11. - 20:08:18
Válasz #2389
Nem elérhető

Joel


Szerintem ha ezek a rohadékok nyernek,akkor most csalnak!Vagy a Jobbik győzemét tusolják el!De valami nagyon nem teccccik nekem! :-/-- :-/--
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 11. - 20:10:02
Válasz #2390
Nem elérhető

Szabi


Szerintem ha ezek a rohadékok nyernek,akkor most csalnak!Vagy a Jobbik győzemét tusolják el!De valami nagyon nem teccccik nekem! :-/-- :-/--

Joel!

Ha nyernek egyértelmű a csalás!!!
De csak abba gondoljunk bele hogy mi ez az átszavazás más kerületbe téma???Ez azért van hogy az ottani MSZP-s jelöltnek meglegyen a szavazati száma!

Férgek teeeeeeeee
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 11. - 20:10:44
Válasz #2391
Nem elérhető

Joel


Echo-tv n pont ezt beszélik!Manipulácio!
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 11. - 20:11:42
Válasz #2392
Nem elérhető

Szabi


Fater nézi de már tiszta ideg :) :( :( :(
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 11. - 20:13:00
Válasz #2393
Nem elérhető

Joel


Hallod te itt már azt beszélik lehet meg kell ismételni!Nem hiszem el!
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 11. - 20:14:49
Válasz #2394
Nem elérhető

Joel


Szigeti féreg!Pedig neki ma sabat van nem is dolgozhatna!
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 11. - 20:17:10
Válasz #2395
Nem elérhető

Szabi


Ismételjük,csak ne ezek a férgek nyerjenek!!!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 11. - 20:17:25
Válasz #2396
Nem elérhető

Maszat


Szigeti féreg!Pedig neki ma sabat van nem is dolgozhatna!

Nekem is ez a vezetéknevem, akkor ma Én sem dolgozhatok? ::)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 11. - 20:20:14
Válasz #2397
Nem elérhető

Joel


Mindeggy hadjuk!
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Április 11. - 20:21:19
Válasz #2398
Nem elérhető

Maszat


kinek a hadja?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 11. - 20:24:00
Válasz #2399
Nem elérhető

Szabi


Mindeggy hadjuk!

Most kéne edzenünk Joel le tudnánk vezetni szerintem a feszültségeinket ;)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."