2024. Szeptember 25. - 01:25:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 431348 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2010. Április 07. - 14:25:47
Válasz #2325

Tündi-Bündi

Vendég
én már totál tanácstalan vagyok  ????... Viktorral, ha jól emlékszem anno már egyes országok vezetői le se akartak ülni tárgyalni....az MSZP-sek legalább, ha jól olvasgattam és jól tvztem  ;D a megszorításaikkal pozitív irányba mozdították a GDP-nket...viszont rengeteg ember elveszítette a munkáját, és azóta sem találnak sokan munkát  :-\, a jobbik tisztogatása valamilyen szinten időszerű lenne...elvenni azoktól a zsét, akik jogtalanul jutottak hozzá...de ők túl elvakultak..és szerintem át is esnének a ló túloldalára és istent játszanának...aztán majd ki dönti el ki a jó és a rossz?ott is csak az számítana egy idő után ki kinek a rokona és, aki jó helyre született az jól jár, aki nem az rosszul...és vannak a kis pártok, akikről nem igazán tudok.... ::) ezek után lehet kihagyom az idén a szavazást...mert nem akarok sem szélsőséges emberkékre, sem olyanra, aki lejáratta az országunkat...és hát a munkámat sem szeretném elveszíteni, valamint további adókat sem szeretnék a megszorítások miatt...  :-\

2010. Április 07. - 14:35:13
Válasz #2326
Nem elérhető

doncicco


Annyiban jól emlékszel, hogy az akkor még bibircsókos orrú vénasszonykülsejű Kovács elvtárs hangoztatta, hogy Viktorral nem ülnek le külföldön... aztán azt is mondta, hogy jön majd 25 millió román... azóta a határmenti településekről sokan átjárnak romániába dogozni...Viktor meg az európai néppárt alelnöke...

2010. Április 07. - 14:37:44
Válasz #2327
Nem elérhető

NosztalNiga


Én az MSZPre szavazok...az para?  ::)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Április 07. - 14:55:24
Válasz #2328
Nem elérhető

Cressler


http://mitigernek.hu/ érdekes oldal...

Ez egy oldal az ezer közül! ;D Most nem fogok neked ide linkelgetni 5 másikat....mert mint mondtam nem érdekel a média...az arra jó h etesse a népet!
Amúgy meg valószínűleg nem ugyan az a képviselő beszél mindegyik helyen...gondolom kerületekre van bontva de csak gondolom! ;) :)
De mint mondtam kár vitázni mert úgy sem nyer a jobbik szóval nem is érdekel...kampányoljon amit akar....
Vicces ennek az oldalnak pont semmi köze a Jobbikhoz ráadásul az MDF vezet rajta  8-}  :-)!
 Légyszíves abból az 5 másikból egyet linkelj, kíváncsi lennék több olyan oldara ahol  független közgazdászok (26) valamilyen módszertan szerint rangsorolnak.


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 07. - 15:19:03
Válasz #2329

Tündi-Bündi

Vendég
Én az MSZPre szavazok...az para?  ::)
Én csak attól félek, hogy még keményebb adókat rónak majd ki ránk :( és már így is szívunk eléggé...benzin árak is egy vicc komolyan...na meg én a kamat adón voltam kiakadva még...nem elég, hogy a pénzemből nyerészkednek...és még abból is legombolnak...rohadékok...hányinger, ami itt megy...Angliában ingyenes a fogalmazásgátló is...plusz a fiatalok kapnak lakást...mi meg 7-8000ért vehetünk gyógyszert...plusz lakás, ugyan...dögöljünk meg az adóik miatt miközben ők egymás között milliókat cserélgetnek...meg itt drágul minden, és mellette semmi sem fejlődik...lásd bkv..egy darabig legalább voltak klímás buszok...amiket visszacseréltek olyanra, amivel még ovis koromban jártam...nevetséges...és 10 000 egy bérlet...milyen közgazdászok ezek bakker...komolyan elsírom magam...plusz az utak....komolyan én nem is értem a motorosokat, hogy mernek itthon motorra ülni...akkora kátyúk mellett, amik vannak...az is gáz, hogy ezek a parkoló cégek magánban nyomják az lenne a logikus, ha az a pénz az úthálózat fejlesztésére menne el...de hát ne is próbáljak meg logikát keresni az itthoni dolgokban, úgy sem találok... :'(

2010. Április 07. - 15:24:40
Válasz #2330
Nem elérhető

NosztalNiga


Én az MSZPre szavazok...az para?  ::)
Én csak attól félek, hogy még keményebb adókat rónak majd ki ránk :( és már így is szívunk eléggé...benzin árak is egy vicc komolyan...na meg én a kamat adón voltam kiakadva még...nem elég, hogy a pénzemből nyerészkednek...és még abból is legombolnak...rohadékok...hányinger, ami itt megy...Angliában ingyenes a fogalmazásgátló is...plusz a fiatalok kapnak lakást...mi meg 7-8000ért vehetünk gyógyszert...plusz lakás, ugyan...dögöljünk meg az adóik miatt miközben ők egymás között milliókat cserélgetnek...meg itt drágul minden, és mellette semmi sem fejlődik...lásd bkv..egy darabig legalább voltak klímás buszok...amiket visszacseréltek olyanra, amivel még ovis koromban jártam...nevetséges...és 10 000 egy bérlet...milyen közgazdászok ezek bakker...komolyan elsírom magam...plusz az utak....komolyan én nem is értem a motorosokat, hogy mernek itthon motorra ülni...akkora kátyúk mellett, amik vannak...az is gáz, hogy ezek a parkoló cégek magánban nyomják az lenne a logikus, ha az a pénz az úthálózat fejlesztésére menne el...de hát ne is próbáljak meg logikát keresni az itthoni dolgokban, úgy sem találok... :'(
Én ezt csak azért írtam, mert kíváncsi voltam hány ember küld el a picsába  >:D ;D
De nem jött össze... :-\
Amúgy egy szerintem okos ember (vagy jól gondolkodó...vagy csak ilyesmi  ;D) Postját tudom leírni erre:

Csak abban a témában szeretnék egy kicsit írni, h ugye ez a csunya gonosz bűnöző adócsaló mentalitás most terjedt el, meg, hogy a rohadt kommunista ideologiát gyártó aknamunkások találták ki.engem személy szerint nem érdeke, ki kire fog szavazni, én szerencsémre vagy szerencsétlenségemre jobban belelátok ezekbe a dolgokba, mint a többség,szóval, hioggyetek Prodnak.De ha nem akartok, ne.Az írásom egy idézet lesz csupán, egy általam méltatlanul mellőzött könyvből.Móricz Zsigmond rokonok című regényéből.Szóval aki utcaproli akar lenni, annak hajrá, aki rájön a mögöttes gondolatra a sorok között, annak van remény, elnézést, ha valakit megsértettem, de aki ezen megsértődik, azon is csak mosolygok.Szóval az idézet:
"Ma, azt mondja, olyan világpolitikai áramlatok uralkodnak, hogy egy nemzetközi döntés úgy elsöpri a gazdasági erőket, vagy olyan vonalba állítja, hogy egy kis országnak a belső kormányzata valóban annyi sincs, mint a városok belkormányzatánaka fontossága az ország politikájában. Mindegy, hogy a képviselőház mit határoz és mit dönt, a nemzetközi szerződések határozzák meg az élet ütemét..."



"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Április 07. - 15:35:20
Válasz #2331

Tündi-Bündi

Vendég
Én az MSZPre szavazok...az para?  ::)
Én csak attól félek, hogy még keményebb adókat rónak majd ki ránk :( és már így is szívunk eléggé...benzin árak is egy vicc komolyan...na meg én a kamat adón voltam kiakadva még...nem elég, hogy a pénzemből nyerészkednek...és még abból is legombolnak...rohadékok...hányinger, ami itt megy...Angliában ingyenes a fogalmazásgátló is...plusz a fiatalok kapnak lakást...mi meg 7-8000ért vehetünk gyógyszert...plusz lakás, ugyan...dögöljünk meg az adóik miatt miközben ők egymás között milliókat cserélgetnek...meg itt drágul minden, és mellette semmi sem fejlődik...lásd bkv..egy darabig legalább voltak klímás buszok...amiket visszacseréltek olyanra, amivel még ovis koromban jártam...nevetséges...és 10 000 egy bérlet...milyen közgazdászok ezek bakker...komolyan elsírom magam...plusz az utak....komolyan én nem is értem a motorosokat, hogy mernek itthon motorra ülni...akkora kátyúk mellett, amik vannak...az is gáz, hogy ezek a parkoló cégek magánban nyomják az lenne a logikus, ha az a pénz az úthálózat fejlesztésére menne el...de hát ne is próbáljak meg logikát keresni az itthoni dolgokban, úgy sem találok... :'(
Én ezt csak azért írtam, mert kíváncsi voltam hány ember küld el a picsába  >:D ;D
De nem jött össze... :-\
Amúgy egy szerintem okos ember (vagy jól gondolkodó...vagy csak ilyesmi  ;D) Postját tudom leírni erre:

Csak abban a témában szeretnék egy kicsit írni, h ugye ez a csunya gonosz bűnöző adócsaló mentalitás most terjedt el, meg, hogy a rohadt kommunista ideologiát gyártó aknamunkások találták ki.engem személy szerint nem érdeke, ki kire fog szavazni, én szerencsémre vagy szerencsétlenségemre jobban belelátok ezekbe a dolgokba, mint a többség,szóval, hioggyetek Prodnak.De ha nem akartok, ne.Az írásom egy idézet lesz csupán, egy általam méltatlanul mellőzött könyvből.Móricz Zsigmond rokonok című regényéből.Szóval aki utcaproli akar lenni, annak hajrá, aki rájön a mögöttes gondolatra a sorok között, annak van remény, elnézést, ha valakit megsértettem, de aki ezen megsértődik, azon is csak mosolygok.Szóval az idézet:
"Ma, azt mondja, olyan világpolitikai áramlatok uralkodnak, hogy egy nemzetközi döntés úgy elsöpri a gazdasági erőket, vagy olyan vonalba állítja, hogy egy kis országnak a belső kormányzata valóban annyi sincs, mint a városok belkormányzatánaka fontossága az ország politikájában. Mindegy, hogy a képviselőház mit határoz és mit dönt, a nemzetközi szerződések határozzák meg az élet ütemét..."



Bravo! És akkor azt mondjátok meg, hogy kire kell szavazni, hogy olcsóbb legyen a benzin, jobbak legyenek az utak, és ne veszítsem el a munkám  ????...  ::)

2010. Április 07. - 15:37:04
Válasz #2332
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Dzsozi, nyugodtan hívhatsz okosnak, nem sértődöm meg!!!! ;D ;D ;D ;D



Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 07. - 15:39:39
Válasz #2333
Nem elérhető

NosztalNiga


Dzsozi, nyugodtan hívhatsz okosnak, nem sértődöm meg!!!! ;D ;D ;D ;D




Nem tudom az vagy-e   ;D De lehet jól látod ezt a helyzetet... :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Április 07. - 15:42:44
Válasz #2334
Nem elérhető

NosztalNiga


Én az MSZPre szavazok...az para?  ::)
Én csak attól félek, hogy még keményebb adókat rónak majd ki ránk :( és már így is szívunk eléggé...benzin árak is egy vicc komolyan...na meg én a kamat adón voltam kiakadva még...nem elég, hogy a pénzemből nyerészkednek...és még abból is legombolnak...rohadékok...hányinger, ami itt megy...Angliában ingyenes a fogalmazásgátló is...plusz a fiatalok kapnak lakást...mi meg 7-8000ért vehetünk gyógyszert...plusz lakás, ugyan...dögöljünk meg az adóik miatt miközben ők egymás között milliókat cserélgetnek...meg itt drágul minden, és mellette semmi sem fejlődik...lásd bkv..egy darabig legalább voltak klímás buszok...amiket visszacseréltek olyanra, amivel még ovis koromban jártam...nevetséges...és 10 000 egy bérlet...milyen közgazdászok ezek bakker...komolyan elsírom magam...plusz az utak....komolyan én nem is értem a motorosokat, hogy mernek itthon motorra ülni...akkora kátyúk mellett, amik vannak...az is gáz, hogy ezek a parkoló cégek magánban nyomják az lenne a logikus, ha az a pénz az úthálózat fejlesztésére menne el...de hát ne is próbáljak meg logikát keresni az itthoni dolgokban, úgy sem találok... :'(
Én ezt csak azért írtam, mert kíváncsi voltam hány ember küld el a picsába  >:D ;D
De nem jött össze... :-\
Amúgy egy szerintem okos ember (vagy jól gondolkodó...vagy csak ilyesmi  ;D) Postját tudom leírni erre:

Csak abban a témában szeretnék egy kicsit írni, h ugye ez a csunya gonosz bűnöző adócsaló mentalitás most terjedt el, meg, hogy a rohadt kommunista ideologiát gyártó aknamunkások találták ki.engem személy szerint nem érdeke, ki kire fog szavazni, én szerencsémre vagy szerencsétlenségemre jobban belelátok ezekbe a dolgokba, mint a többség,szóval, hioggyetek Prodnak.De ha nem akartok, ne.Az írásom egy idézet lesz csupán, egy általam méltatlanul mellőzött könyvből.Móricz Zsigmond rokonok című regényéből.Szóval aki utcaproli akar lenni, annak hajrá, aki rájön a mögöttes gondolatra a sorok között, annak van remény, elnézést, ha valakit megsértettem, de aki ezen megsértődik, azon is csak mosolygok.Szóval az idézet:
"Ma, azt mondja, olyan világpolitikai áramlatok uralkodnak, hogy egy nemzetközi döntés úgy elsöpri a gazdasági erőket, vagy olyan vonalba állítja, hogy egy kis országnak a belső kormányzata valóban annyi sincs, mint a városok belkormányzatánaka fontossága az ország politikájában. Mindegy, hogy a képviselőház mit határoz és mit dönt, a nemzetközi szerződések határozzák meg az élet ütemét..."



Bravo! És akkor azt mondjátok meg, hogy kire kell szavazni, hogy olcsóbb legyen a benzin, jobbak legyenek az utak, és ne veszítsem el a munkám  ????...  ::)
Szerintem ennek nagyon kicsi köze van ahhoz, még egész rövidtávon nézve is, hogy éppen ki van kormányon... ::)
De nem vagyok mérvadó ebben a témában, és nem is szeretnék ebben a topicban vitázni, vagy csak írogatni sem...:)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Április 07. - 15:49:29
Válasz #2335
Nem elérhető

George


Azért Angliában sem ingyen osztják a lakást :D

2010. Április 07. - 15:50:52
Válasz #2336

Tündi-Bündi

Vendég
Azért Angliában sem ingyen osztják a lakást :D
Na igen de legalább, ha szülsz egy kölköt akkor, támogatnak...és nem a kisebbséget!!!!Hanem az angolokat!

2010. Április 07. - 15:54:42
Válasz #2337
Nem elérhető

George


Azért Angliában sem ingyen osztják a lakást :D
Na igen de legalább, ha szülsz egy kölköt akkor, támogatnak...és nem a kisebbséget!!!!Hanem az angolokat!
Lássuk ki a kisebbség Angliában...a bevándorlók. Taxisofőr pakisztáni, indiai, meg mittudomén honnan jött, de mégis gazdag családok. Az angolok nagyrésze részeges, fogyatékos, beképzelt idióta, akik az állami támogatás nélkül meghalnának, mert baszás dolgozni. Tisztelet a kivételnek. Akik meg fele munkáért 3x annyi pénzt raknak el mint a külföldiek. Én találkoztam kint normális kínaival, japánnal, iránival, lengyellel, de normális angollal nem.

2010. Április 07. - 15:59:45
Válasz #2338
Nem elérhető

endre66


http://mitigernek.hu/ érdekes oldal...
Kösz szépen, ez baromi hasznos! Főleg a "Pártprogramok/ az ígéretek költségvetési hatásá-"nak átnézése.

Mint ahogy embert sem arról ítélek meg, hogy mit mond, hanem hogy mit cselekszik, itt is érdemes ezzel a szemlélettel végigolvasni a pontokat, és hamar rájövünk, hogy melyik oldal az, amelyik ígérgetni tud, de cselekedni nem... 8-} 

2010. Április 07. - 16:06:00
Válasz #2339

Tündi-Bündi

Vendég
Azért Angliában sem ingyen osztják a lakást :D
Na igen de legalább, ha szülsz egy kölköt akkor, támogatnak...és nem a kisebbséget!!!!Hanem az angolokat!
Lássuk ki a kisebbség Angliában...a bevándorlók. Taxisofőr pakisztáni, indiai, meg mittudomén honnan jött, de mégis gazdag családok. Az angolok nagyrésze részeges, fogyatékos, beképzelt idióta, akik az állami támogatás nélkül meghalnának, mert baszás dolgozni. Tisztelet a kivételnek. Akik meg fele munkáért 3x annyi pénzt raknak el mint a külföldiek. Én találkoztam kint normális kínaival, japánnal, iránival, lengyellel, de normális angollal nem.
;D van igazság abban, amit mondasz...én mondjuk értelmiségi családokkal találkoztam, orvosok, pénzügyi tanácsadók, bankárok...ők nem éppen alkeszek és nem is fogyatékosok...ők soha nem nézték le a nem angolokat, sőt vagy százszor elmondták, hogy milyen dolgos és tisztességesek a magyarok pl...ő inkább a lengyelektől tartottak, mert már olyan pozíciókat foglaltak el, amit az országuk megnyitásakor még nem is gondoltak volna...pl ahol én laktam volt olyan szálloda, ami lengyel kézben volt...és nem vettek fel senki mást csak lengyelet..érdekes volt...plusz én jártam suliba, ingyen...az angolok adójából...csinálhattam nyelvvizsgát meg minden...szal ez is jó dolog volt kint...itt meg még a magyarokat sem támogatják...és sírnak, hogy mennyire gáz a magyarok nyelvtudása....de tény, hogy vannak nagyon gázos angolok...pl nem biztos, hogy jó 17, 18 évesen anyává válni...és ott rengetek a leányanya.... :-\ de legalább nekik van segítség és azért, mert ők rájöttek arra, hogy jobb az olcsó, de szorgos népekkel elvégeztetni a melot..és majd ők kitermelik az ország fenntartásához szükséges pénzt fele annyiért, mint egy angol...