2024. Július 07. - 12:38:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 413078 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 24. - 11:11:43
Válasz #1230
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nem a hitelezőkkel van a baj leginkább, hanem azokkal akik kirabolták ezt az országot és a privát külföldi számláikon pihen az ország korábbi vagyona, vagy fura módon volt állami ingatlanok ma privát vagyonként vannak már meg és ezek az emberek éppen behuzzák fülüket farkukat, csak senki meg ne tudja, hogy miből van a vagyon. Több tízezer ember rabolta ki ezt az országot az előző 30 évben. Majdnem mind Magyar ember elsősorban! De ezt már leírtuk vagy fél éve ide. A baj az, hogy a "Magyar" ember Magyarország legfőbb ellensége, ahogy ez mindig is volt a történelemben. Ez a leggonoszabb ebben a dologban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 24. - 11:14:48
Válasz #1231
Nem elérhető

Joel


Efit: ****:)))))) /:-)
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Április 24. - 11:16:55
Válasz #1232
Nem elérhető

madinorbi


Milyen vallású magyar ember, ill. milyen származású? Sorolj fel 50 kártevőt, mondom milyen származású ... Az állampolgárság az nem mérvadó, fekete pákó...
Egyébként alapjában véve egyetértek, de a vallás és származás az fontos!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 24. - 11:27:30
Válasz #1233
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Milyen vallású magyar ember, ill. milyen származású? Sorolj fel 50 kártevőt, mondom milyen származású ... Az állampolgárság az nem mérvadó, fekete pákó...
Egyébként alapjában véve egyetértek, de a vallás és származás az fontos!

A fekete pákóknak semmi köze Magyarország kirablásához!

A rablók katolikusok, zsidók és kommunista materialisták a legnagyobb részben, nagyon kis részben csak cigányok például, mivel ezek közül kevesen fértek a fazékhoz.(elsősorban katolikus a legtöbb rabló egyébként!) (én is katolikus vagyok alapvetően, csakhogy szó ne érje a ház elejét.) De ez megint csak a demagóg hülyítés része a dolognak. Nem vallási alapon, vagy származási alapon történt Magyarország kifosztása. Tőlem lehet az svéd ikeás is, nem ez a lényeg, hanem az, hogy ez megtörtént. és mivel elég rejtetten ezért elég nehéz felkutatni, hogy pontosan ki, de egy alapos vagyonellenőrzés mutatna pár dolgot. Vagy éppen mikor azt megnézed a TV-ben, hogy a MOL közgyűlésről kik távoznak éppen. (fele zsidó, fele katolikus, de nem ez a lényeg)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 24. - 11:34:33
Válasz #1234
Nem elérhető

madinorbi


Szeretnék hinni az 50-50 es aránynak,de sajnos nem tudok  ;D  ;)
Az alaptételekben viszont osztom a véleményt, alapos vagyonosodási vizsgálatokra lenne szükség, és minden állami tulajdon privatizációját felülvizsgálni, amit egyébként mindennap leírnak a jobboldali lapok, hogy meg fogják tenni, kíváncsian várom.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 24. - 11:45:50
Válasz #1235
Nem elérhető

FirstLady


Szeretnék hinni az 50-50 es aránynak,de sajnos nem tudok  ;D  ;)
Az alaptételekben viszont osztom a véleményt, alapos vagyonosodási vizsgálatokra lenne szükség, és minden állami tulajdon privatizációját felülvizsgálni, amit egyébként mindennap leírnak a jobboldali lapok, hogy meg fogják tenni, kíváncsian várom.
Megtesznek?! Asziszed, ők nem kaptak belőle? ****:))) ****:))) ****:)))
Aki vizsgál, az "nem fog oda sz*rni, ahol enni kap"...

Csak akkor lenne értelme vizsgálódni, ha olyan emberek végeztethetnék, mint te vagy én, akik semmit se kaptak ajándékba sose...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 24. - 12:00:05
Válasz #1236
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szeretnék hinni az 50-50 es aránynak,de sajnos nem tudok  ;D  ;)

én is többre saccolom a katolikusokat arányban, akik egyébként is majdnem 2000 éve sarcolják az egész világot... ;D a kommunistákról nem is beszélve... :D

Ez egyébként a butaság fenntartása és az emberi hanyatlás garanciája. Bedobni olyan adatokat a kutyáknak, amit a hülye ember úgyse tud ellenőrizni sehogy. Nincs IMF szerződés..., meg minden japán és kínai gazdag kizsákmányoló..., minden arab terrorista..., minden zsidó szegény, a katolikusoknak nincsennek bűnei, minden magyar ember jó, jézus érted halt meg, meg ilyesmi faszságokat...a full biztos teljes emberi hülyeséghez vezető út.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Április 26. - 14:27:27
Válasz #1237

Torony

Vendég
http://index.hu/belfold/2009/04/26/gyertyaval_tuntetnek_a_romagyilkossagok_ellen/

A társadalom többi része meg azt követeli, hogy a cigánybűnözés ellen tegyenek valamit! Basszákmeg!

2009. Április 26. - 14:29:46
Válasz #1238
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 26. - 14:31:02
Válasz #1239
Nem elérhető

Gabe


http://index.hu/belfold/2009/04/26/gyertyaval_tuntetnek_a_romagyilkossagok_ellen/

A társadalom többi része meg azt követeli, hogy a cigánybűnözés ellen tegyenek valamit! Basszákmeg!
Zsindex felemlít két korábbi helyszínt (amelyekről persze nem derült ki, hogy nem a sajátjaik gyilkoltak), de elfelejt megemlíteni Olaszliszkát, Kiskunlacházát, Veszprémet, és sorolhatnám a nagy port nem kavart helyszíneket is!
Na meg persze, hogy mik a fejlemények!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 26. - 14:35:11
Válasz #1240

Torony

Vendég

2009. Április 26. - 14:54:22
Válasz #1241

SheHulk

Vendég
Lehet hogy ez hülye példa meg kivételes meg csoda meg nem tudom de azért elmesélem..

Édesanyámék 200km-erre laknak meg egy kicsire.. Szenyér a falu neve.. 400lakos ebből 360 teljesen fekete.. Mind kint mind bent.. 6 éve költöztek le, vettek egy kis házat, kerteztek, malacoztak, csirkéztek ezért mentek le Pestről.. Gondolták hogy nem lesz kielégítő agyilag dehát ott vannak egymásnak.. Laci(anyám élettársa) 2 diplomás híradástechnikus, anyám sem hülye..Az első attac a kis fészer teljes kipakolása.. Addig nem hitték hogy a cigány ott szarik ahol eszik.. De tényleg.. Aztán bemásztak bankkártya ellop..Pin rajta, ilyen a muterom ez van.. Pénz levesz.. Ha egy ház csak egy hétre gazda nélkül maradt a vezetékeket is kiszedték  a falakból.. Mindenkitől mindent elloptak.. Még egymástól is..Amíg el nem fogyott minden.. Anyám sírt.. Laci agyalt... Nem hiába..
Pont a falu közepén laknak az önkormányzatnál.. Három évébe telt.. Minden cigánnyal leült beszélni ,falugyűlésen elmondta amit el kellett.. A szociális szakadékról, a segélyrendszer értelméről, a munkanélküliségről.. Megtanította az írástudatlan cigányokat írni olvasni.. Korrepetálta a gyerekeket hogy ne csapják ki őket.. A faluban se iskola se bolt se orvos.. Csak házak.. A kisebbségi önkormányzat polgármestere a szomszédunk Béla.. Nem egy okos ember az állatait sem tartja szépen de el lett neki magyarázva... Megértette.. Azt is hogy az ami ott megy csak akkor oldódik meg ha Ő tesz valamit..Összefogtak Műfaterral..
Mostanra.. Előre köszönnek a gypsyk.. Majdnem mindenkinek van melója.. A gyerekeknek van sulibusz.. A böllérünk is fekete.. Részegen együtt üvöltik hogy -Rohadt lusta cigány geci aki most nem dolgozik!! ;D
Először azt hittem bátor, de nem. Tisztelik.. Tisztelik mert vette a fáradságot és az Ő szintjükön rámutatott a megoldásra.. Ez egy ritka csoda..

2009. Április 26. - 15:05:11
Válasz #1242

csery

Vendég
sajnos ez az, hogy ez keves.egyfecske nem csinál nyarat, pláne hael kell vigyen egy tokot is.

2009. Április 27. - 09:13:59
Válasz #1243
Nem elérhető

Cressler


"Balogh Mihály kisebbségi vezető ugyanettől tart, szerinte nyugtatni kell a cigányokat, nehogy - akár ártatlan áldozatokat követelő - önbíráskodásba csapjon át a félelem és a bizonytalanság. "Csak egy dolog, hogy félnek, de kérdés, hogy meddig tűrnek még" " újabb "okos" origo cikk
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Április 27. - 09:22:34
Válasz #1244
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Lehet hogy ez hülye példa meg kivételes meg csoda meg nem tudom de azért elmesélem..

Édesanyámék 200km-erre laknak meg egy kicsire.. Szenyér a falu neve.. 400lakos ebből 360 teljesen fekete.. Mind kint mind bent.. 6 éve költöztek le, vettek egy kis házat, kerteztek, malacoztak, csirkéztek ezért mentek le Pestről.. Gondolták hogy nem lesz kielégítő agyilag dehát ott vannak egymásnak.. Laci(anyám élettársa) 2 diplomás híradástechnikus, anyám sem hülye..Az első attac a kis fészer teljes kipakolása.. Addig nem hitték hogy a cigány ott szarik ahol eszik.. De tényleg.. Aztán bemásztak bankkártya ellop..Pin rajta, ilyen a muterom ez van.. Pénz levesz.. Ha egy ház csak egy hétre gazda nélkül maradt a vezetékeket is kiszedték  a falakból.. Mindenkitől mindent elloptak.. Még egymástól is..Amíg el nem fogyott minden.. Anyám sírt.. Laci agyalt... Nem hiába..
Pont a falu közepén laknak az önkormányzatnál.. Három évébe telt.. Minden cigánnyal leült beszélni ,falugyűlésen elmondta amit el kellett.. A szociális szakadékról, a segélyrendszer értelméről, a munkanélküliségről.. Megtanította az írástudatlan cigányokat írni olvasni.. Korrepetálta a gyerekeket hogy ne csapják ki őket.. A faluban se iskola se bolt se orvos.. Csak házak.. A kisebbségi önkormányzat polgármestere a szomszédunk Béla.. Nem egy okos ember az állatait sem tartja szépen de el lett neki magyarázva... Megértette.. Azt is hogy az ami ott megy csak akkor oldódik meg ha Ő tesz valamit..Összefogtak Műfaterral..
Mostanra.. Előre köszönnek a gypsyk.. Majdnem mindenkinek van melója.. A gyerekeknek van sulibusz.. A böllérünk is fekete.. Részegen együtt üvöltik hogy -Rohadt lusta cigány geci aki most nem dolgozik!! ;D
Először azt hittem bátor, de nem. Tisztelik.. Tisztelik mert vette a fáradságot és az Ő szintjükön rámutatott a megoldásra.. Ez egy ritka csoda..

Gratula a műfaternak! Ilyen emberek kellenének sok faluba Magyarországon.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"