2024. Szeptember 23. - 00:23:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 195017 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 22. - 12:39:47
Válasz #240
Nem elérhető

Gabe


Képes vagy rá Sztereó, olyannyira, hogy az új nicked 5.1 lesz!  8-)  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 22. - 12:47:08
Válasz #241
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Képes vagy rá Sztereó, olyannyira, hogy az új nicked 5.1 lesz!  8-)  ;D

Ne tudd meg Gabe hogy beápdételtem magam. Érzem hogy megújulok,a testem kicserélődik,tisztának érzem magam...a hibák napról napra javulnak.

 ;)

2009. Február 22. - 12:51:16
Válasz #242
Nem elérhető

God Vazzeg


Képes vagy rá Sztereó, olyannyira, hogy az új nicked 5.1 lesz!  8-)  ;D

Ne tudd meg Gabe hogy beápdételtem magam. Érzem hogy megújulok,a testem kicserélődik,tisztának érzem magam...a hibák napról napra javulnak.

 ;)

Hűha, nagy dolgok készülnek!  ***  O0

2009. Február 22. - 13:58:53
Válasz #243
Nem elérhető

Gabe


Képes vagy rá Sztereó, olyannyira, hogy az új nicked 5.1 lesz!  8-)  ;D

Ne tudd meg Gabe hogy beápdételtem magam. Érzem hogy megújulok,a testem kicserélődik,tisztának érzem magam...a hibák napról napra javulnak.

 ;)
Hajrá, Hajrá!
Majd meséld el a titkokat!
Aztán én is elmondom, hogy lehet 3nap alatt 3kilót leadni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 22. - 16:17:08
Válasz #244
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Kezdem a titkokat az elejéről:
Csak nektek,csak itt.  8-) Annak idején (kevesen tudják) de titkosügynökként dolgoztam sokáig. "ZS" ügynökként rengeteg munkám volt...egy nap azonban kaptam egy belevaló ügynöknőt "G" ügynök személyében. Kemény és belevaló ügynök volt az egyszer biztos.Sokszor harcoltunk egymás és saját életünkért is.  ;) ****:))))))


2009. Február 22. - 17:33:51
Válasz #245
Nem elérhető

Suncity


Majd lehet hogy csinálunk holnap képet.

Márciustól kicsit beszorítom 100 körülire a ch-t. Lehet hogy lesznek napok amikor 50 lesz,de akkor meg növelni fogom a zsírbevitelt. Kicsit olyan palumbós lesz.  ;D Mostmár sakkozgatni fogok. Nem olyan sok idő van az első versenyig. Gyorsan el fog menni.

 minden 7en van szerencsém látni Zsocát és télleg hétről-hétre jobb,  :-!
jo lesz az tuti :-)!

2009. Február 25. - 19:23:50
Válasz #246
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Amíg nincs itt Yvette,elárulok egy titkot. Bazz 72-74 kiló,eres hassal.  :-O Csoda hogy komplexusom lesz a 65 kilómmal?  !+"% ;D

2009. Február 25. - 21:54:21
Válasz #247
Nem elérhető

God Vazzeg


Amíg nincs itt Yvette,elárulok egy titkot. Bazz 72-74 kiló,eres hassal.  :-O Csoda hogy komplexusom lesz a 65 kilómmal?  !+"% ;D

 :-O

2009. Február 26. - 08:47:38
Válasz #248
Nem elérhető

madinorbi


Amíg nincs itt Yvette,elárulok egy titkot. Bazz 72-74 kiló,eres hassal.  :-O Csoda hogy komplexusom lesz a 65 kilómmal?  !+"% ;D
Durva csajszi,  @:-)
Szurkolok nektek !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 26. - 15:28:09
Válasz #249
Nem elérhető

Yvette

VIP Member
Amíg nincs itt Yvette,elárulok egy titkot. Bazz 72-74 kiló,eres hassal.  :-O Csoda hogy komplexusom lesz a 65 kilómmal?  !+"% ;D
Milyen 65-ről beszélsz? ;D !+"%
Igen úgy érzem kicsit jobb a helyzet,tényleg így áll a kilóm.Bár most van 1 könyöksérülésem,de helyette sokat lábazok... ****)Rám is fér.Remélem holnap v szombaton már képeket is tudok feltenni.
Viszont a fehérjém CH tartalmát csökkentettem és a kajánál is csökkentem 1-től.

2009. Február 26. - 17:12:19
Válasz #250
Nem elérhető

izomboy


Márciustól kicsit beszorítom 100 körülire a ch-t. Lehet hogy lesznek napok amikor 50 lesz,de akkor meg növelni fogom a zsírbevitelt. Kicsit olyan palumbós lesz. 

84kg os száraz tömegedhez ez a ch borzasztóan alacsonynak tűnik ,ezt hogyan szoktad "átélni", és ilyenkor mennyi fehérjével,zsírral, kompenzálod? 
A zsír töblet esetleg enyhítit a szénhidrát megvonás tüneteit?
Rajtam 10 kilóval kevesebb izom van de 150 g ch nál mély letargiába merülök és simán mehetnék ketrecbe harcolni.

2009. Február 26. - 19:35:41
Válasz #251
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Márciustól kicsit beszorítom 100 körülire a ch-t. Lehet hogy lesznek napok amikor 50 lesz,de akkor meg növelni fogom a zsírbevitelt. Kicsit olyan palumbós lesz. 

84kg os száraz tömegedhez ez a ch borzasztóan alacsonynak tűnik ,ezt hogyan szoktad "átélni", és ilyenkor mennyi fehérjével,zsírral, kompenzálod? 
A zsír töblet esetleg enyhítit a szénhidrát megvonás tüneteit?
Rajtam 10 kilóval kevesebb izom van de 150 g ch nál mély letargiába merülök és simán mehetnék ketrecbe harcolni.


Nálam ez a 100-as ch bevált. Szép tempóban szökik le a zsír. Muszály megfognom mert én offban bődület mindent eszem és bizony van megen ledolgozni való.  ::)

Ha hiszed hanem,de élvezem a diétát. Nem kínlódok mióta ez a vércsoportmizériát csinálom. Nem vagyok letargikus,jól érzem magam. 90 a súlyom most. Oliva a zsiradék illetve a lenmagolajat most fogom bevezetni.

Eltelt 2 hónap és semmi cukoréhség,semmi kaja iránti sóvárgás. A fehérje olyan 201-251 körül van.

2009. Február 26. - 19:41:33
Válasz #252

nyunyuka2

Vendég
Márciustól kicsit beszorítom 100 körülire a ch-t. Lehet hogy lesznek napok amikor 50 lesz,de akkor meg növelni fogom a zsírbevitelt. Kicsit olyan palumbós lesz. 

84kg os száraz tömegedhez ez a ch borzasztóan alacsonynak tűnik ,ezt hogyan szoktad "átélni", és ilyenkor mennyi fehérjével,zsírral, kompenzálod? 
A zsír töblet esetleg enyhítit a szénhidrát megvonás tüneteit?
Rajtam 10 kilóval kevesebb izom van de 150 g ch nál mély letargiába merülök és simán mehetnék ketrecbe harcolni.


Nálam ez a 100-as ch bevált. Szép tempóban szökik le a zsír. Muszály megfognom mert én offban bődület mindent eszem és bizony van megen ledolgozni való.  ::)

Ha hiszed hanem,de élvezem a diétát. Nem kínlódok mióta ez a vércsoportmizériát csinálom. Nem vagyok letargikus,jól érzem magam. 90 a súlyom most. Oliva a zsiradék illetve a lenmagolajat most fogom bevezetni.

Eltelt 2 hónap és semmi cukoréhség,semmi kaja iránti sóvárgás. A fehérje olyan 201-251 körül van.

 :-)!

Akkor a következő 2 hónapot lazán kibírod!  ;D

2009. Február 26. - 19:48:36
Válasz #253
Nem elérhető

izomboy


Én 0(-) Vagyok a húsimádó.
Nagyjábol tudom mi előnyös nekem és mielött tudtam, akkor is az előnyös ételeket ettem, a kártevőket pedig pont kihagytam, talán véletlen.
De én kínlódom :-\
Talán azért mert most vagyok a leg fegyelmezettebb.
300g ch ról indultam, alig bírtam megenni, most 250 fele vagyok és rohadt nehéz fegyelmeznem magam.
Egyenlőre megy.
Szóval van még mit tanulnom a testemről mire elérem hogy élvezzem a diétát mint te :)

2009. Február 26. - 19:51:07
Válasz #254
Nem elérhető

Gabe


Márciustól kicsit beszorítom 100 körülire a ch-t. Lehet hogy lesznek napok amikor 50 lesz,de akkor meg növelni fogom a zsírbevitelt. Kicsit olyan palumbós lesz. 

84kg os száraz tömegedhez ez a ch borzasztóan alacsonynak tűnik ,ezt hogyan szoktad "átélni", és ilyenkor mennyi fehérjével,zsírral, kompenzálod? 
A zsír töblet esetleg enyhítit a szénhidrát megvonás tüneteit?
Rajtam 10 kilóval kevesebb izom van de 150 g ch nál mély letargiába merülök és simán mehetnék ketrecbe harcolni.


Nálam ez a 100-as ch bevált. Szép tempóban szökik le a zsír. Muszály megfognom mert én offban bődület mindent eszem és bizony van megen ledolgozni való.  ::)

Ha hiszed hanem,de élvezem a diétát. Nem kínlódok mióta ez a vércsoportmizériát csinálom. Nem vagyok letargikus,jól érzem magam. 90 a súlyom most. Oliva a zsiradék illetve a lenmagolajat most fogom bevezetni.

Eltelt 2 hónap és semmi cukoréhség,semmi kaja iránti sóvárgás. A fehérje olyan 201-251 körül van.
Király vagy Zsolti!  ****:))))))
"Yeah buddy, light weight baby!"