2024. Szeptember 23. - 10:31:28
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 195134 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2009. Január 21. - 00:06:54
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg


én már letettem arról, hogy kosaras legyek  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Nem értem miért??!  ****:))) ****:))) ****:)))
a jó irányítók sosem magasak, sőt általában egyik sem!  :D

Utáltam kosarazni, mindig fellöktek  >:D
God, volt egy 150 kilós csapattársam, én meg voltam 60 kiló ;D
ésmivel én voltam a legmagasabb én fogtam edzéseken O0
szerinted? !+"% :-)->

De fellöktek nem?  :-}  ****)
felhát, de vazeg, te nagydarab vagy, menjélmárelsótbányászni ;D

Az akkori 67 kilómmal nem számítottam nagynak, főleg a 2m-esek közt, a legvékonyabb is volt vagy 80kg  :P De csak kényszerből játszottam mindig, sose szerettem egyik labdajátékot se  :-[

De szerintem le leszünk darálva a sok offért, szóval  :-!!!

2009. Január 21. - 07:19:02
Válasz #91
Nem elérhető

FirstLady


én már letettem arról, hogy kosaras legyek  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Nem értem miért??!  ****:))) ****:))) ****:)))
a jó irányítók sosem magasak, sőt általában egyik sem!  :D
oké, nem magasak, de nem is alacsonyak ennyire...  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 22. - 21:51:48
Válasz #92
Nem elérhető

Xéna


0-nak semleges a hajdinakása!
és a zab?
az meg kerülendő  ****:)))

na jó  :-\


Így van,remekül rendben tartja az emésztést,mivel tévedés,hogy a 0-ásnak kerülendő,hanem semleges értékű,ami azt jelenti,hogy tökéletes tápanyag,ami szükséges a vegyes táplálkozáshoz,csak arra kell ügyelni,hogy mikor eszed.Inkább a délelőtti órákban,mert magas szénhidráttartalmú élelmi anyag és a megfelelő testzsír-izom arány megtartásában a lefekvés előtti szénhidrátok nem előnyösek egy 0-ásnak,mert nem vagyunk toleránsak "velük"szemben...

0-nak nincs jótékony gabona!
Én 0-s vagyok, zabálom a zabot ;D és teljesen rendben van, remekül karban tartja az emésztést :-/] ****:)))))) :D Csak azért írom ide, mert tudom, hogy Zsoltinál nincs tabutéma, őt nem zavarják "ezek a fosok"  ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Január 23. - 14:15:06
Válasz #93

nyunyuka2

Vendég
Tényleg nagyon finom ám ez a hajdinakása!!  /7% /7%

Köszönöm!  ;)   ;D

2009. Január 23. - 14:27:16
Válasz #94
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tényleg nagyon finom ám ez a hajdinakása!!  /7% /7%

Köszönöm!  ;)   ;D

Kedves egészségedre!  ;)

2009. Január 31. - 16:27:57
Válasz #95

nyunyuka2

Vendég
 :-/-(-:

Halihóóó fiatalok!!! Mi a pálya???   :-OO :-OO

2009. Január 31. - 18:31:00
Válasz #96
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

2009. Január 31. - 18:33:44
Válasz #97

nyunyuka2

Vendég
Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Csövi!  ;D

...ok, várom kíváncsian!!!  :D @-o

2009. Január 31. - 18:56:17
Válasz #98
Nem elérhető

God Vazzeg


Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Sípizom: amit a ...... szájukba vesznek és szívnak fújnak?  :-)-  >:D

2009. Január 31. - 19:18:19
Válasz #99
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Sípizom: amit a ...... szájukba vesznek és szívnak fújnak?  :-)-  >:D


Igen God azaz. S ha gondolod te leszel az első akinek elküldöm a képet,mert látom nagyon rá vagy gerjedve a témára. Gyanús vagy,néztelek a másik topikban is. Nem kezd érzékennyé válni a mellbimbód vagy esetleg klimax típusú hőingadozásiad,hangulatváltozásaid nincsenek? Majd visszanézem a szmájlijaidat a topikokban és hamar lejön a kórisme.  ;D

2009. Január 31. - 19:26:36
Válasz #100
Nem elérhető

Gabe


Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Sípizom: amit a ...... szájukba vesznek és szívnak fújnak?  :-)-  >:D


Igen God azaz. S ha gondolod te leszel az első akinek elküldöm a képet,mert látom nagyon rá vagy gerjedve a témára. Gyanús vagy,néztelek a másik topikban is. Nem kezd érzékennyé válni a mellbimbód vagy esetleg klimax típusú hőingadozásiad,hangulatváltozásaid nincsenek? Majd visszanézem a szmájlijaidat a topikokban és hamar lejön a kórisme.  ;D

God vs. Sztereo 12round Heavyweight Championship!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 31. - 19:35:41
Válasz #101
Nem elérhető

God Vazzeg


Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Sípizom: amit a ...... szájukba vesznek és szívnak fújnak?  :-)-  >:D


Igen God azaz. S ha gondolod te leszel az első akinek elküldöm a képet,mert látom nagyon rá vagy gerjedve a témára. Gyanús vagy,néztelek a másik topikban is. Nem kezd érzékennyé válni a mellbimbód vagy esetleg klimax típusú hőingadozásiad,hangulatváltozásaid nincsenek? Majd visszanézem a szmájlijaidat a topikokban és hamar lejön a kórisme.  ;D

Beszótá?  ***))))  O0

2009. Február 01. - 10:09:30
Válasz #102

nyunyuka2

Vendég
Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Sípizom: amit a ...... szájukba vesznek és szívnak fújnak?  :-)-  >:D


Igen God azaz. S ha gondolod te leszel az első akinek elküldöm a képet,mert látom nagyon rá vagy gerjedve a témára. Gyanús vagy,néztelek a másik topikban is. Nem kezd érzékennyé válni a mellbimbód vagy esetleg klimax típusú hőingadozásiad,hangulatváltozásaid nincsenek? Majd visszanézem a szmájlijaidat a topikokban és hamar lejön a kórisme.  ;D

Beszótá?  ***))))  O0
:--:

Ti mibe vagytok????   !+"%   ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Február 01. - 10:10:33
Válasz #103
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Sípizom: amit a ...... szájukba vesznek és szívnak fújnak?  :-)-  >:D


Igen God azaz. S ha gondolod te leszel az első akinek elküldöm a képet,mert látom nagyon rá vagy gerjedve a témára. Gyanús vagy,néztelek a másik topikban is. Nem kezd érzékennyé válni a mellbimbód vagy esetleg klimax típusú hőingadozásiad,hangulatváltozásaid nincsenek? Majd visszanézem a szmájlijaidat a topikokban és hamar lejön a kórisme.  ;D

Beszótá?  ***))))  O0
:--:

Ti mibe vagytok????   !+"%   ****:))) ****:))) ****:)))

...én most egyszál pöcsbe,de hogy jön az most ide?

2009. Február 01. - 10:12:25
Válasz #104
Nem elérhető

FirstLady


ajj-ajj, mi lesz még itt... biztos, ami biztos, iderakom a karikát  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady