2024. Október 05. - 17:18:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 195857 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 29. - 19:13:11
Válasz #915
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Most lehet röhögni!  ;D

Before-after 2009

2008 december vs 2009 június ( a két kép között 20 kiló különbség van  !+"% )

A before képen van valami pamacs a hónod alatt.  ;D

Van ott mindenhol!  ****:))) Egy télapó negondold már hogy fazonra van igazítva.  ;D

Nem tudhattam...nem találkoztam még "mutogatós" télapóval.  ;D

2009. Június 29. - 20:06:20
Válasz #916
Nem elérhető

God Vazzeg


Most lehet röhögni!  ;D

Before-after 2009

2008 december vs 2009 június ( a két kép között 20 kiló különbség van  !+"% )

Nem sok különbség van, mindened ugyanott van  ;D

2009. Június 29. - 20:09:50
Válasz #917
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Most lehet röhögni!  ;D

Before-after 2009

2008 december vs 2009 június ( a két kép között 20 kiló különbség van  !+"% )

Nem sok különbség van, mindened ugyanott van  ;D

...talán a versenyfelkészülés után és előtt a zsacses lejjebb helyezkedik el. De ennyi.

2009. Június 29. - 20:22:25
Válasz #918
Nem elérhető

Kicsibors


Most lehet röhögni!  ;D

Before-after 2009

2008 december vs 2009 június ( a két kép között 20 kiló különbség van  !+"% )

Hm...A befor képen direkt nem feszít kend bicóra, vagy ott még nincsen?!  ****:))) ***)))

Amúgy tök korrekt, tényleg!  ****:))))))

2009. Június 29. - 20:23:20
Válasz #919
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Most lehet röhögni!  ;D

Before-after 2009

2008 december vs 2009 június ( a két kép között 20 kiló különbség van  !+"% )

Hm...A befor képen direkt nem feszít kend bicóra, vagy ott még nincsen?!  ****:))) ***)))

Amúgy tök korrekt, tényleg!  ****:))))))

Nagyon rákészültem ám a beforra!  ::) :D

2009. Június 29. - 20:48:17
Válasz #920
Nem elérhető

God Vazzeg


Most lehet röhögni!  ;D

Before-after 2009

2008 december vs 2009 június ( a két kép között 20 kiló különbség van  !+"% )

Nem sok különbség van, mindened ugyanott van  ;D

...talán a versenyfelkészülés után és előtt a zsacses lejjebb helyezkedik el. De ennyi.

Tömegeléskor felszállnak a heréid, diétában meg leszállnak  ;D

2009. Június 30. - 17:04:59
Válasz #921
Nem elérhető

izomboy



2009. Augusztus 17. - 16:54:24
Válasz #922
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...no még a végén azthiszitek hogy megaludtunk. Pedig nem. Hamarosan kezdetét veszi mindkettőnknek a tömegnövelés. Szeptembertől komolyabban vesszük mindketten a kaját is. Az igazság az hogy családos emberek lévén,a kaja ilyenkor a pihenőidőszakban kicsit elpuhul,elbutul. Arra természetesen komoly figyelmet fordítunk hogy az edzés előtti vagy másnéven "hajnali" fehérje bevitel ( Gaspari Myo Fusion lesz illetve Yvette már az tölti egy ideje ) és az edzés után fehérjebevitel meglegyen. A napközbeni étkezés nem kifejezetten testépítő étrend.  ;D

Nálam még közben megy egy kis ZMA és Ginseng. Jó a fütyinek.  :D

A felkészülésünket tekintve egy "1 ÉVES" tervet állítottam össze amely teljes egészében az Arnold Amateur versenyre fókuszál majd. Nem lesz semmiféle betervezett több verseny,csak az,illetve előtte egy "kötelező" válogató. Egy helyre megyünk de oda maxot viszünk. Nem aprózzuk el magunkat hisz ahogy a mondás is tartja: "Csak annyira vagy jó,amennyire a legutolsó versenyeden voltál."

Tulajdonképp az ősz egy renoválási időszak lesz ami rákészít bennünket a nagy "1 ÉVES" tervre. Hisz nem csupán magunkból kell akkor majd,addigra a maxot kihozni,hanem bezony a pénztárcánkból is. Nem kiégni szeretnénk és a motivációnkat elveszíteni,hanem jókedvvel megjárni Colombust és mosolyogva mesélni nektek a kalandjainkat. Ez pedig csak megalapozott háttérrel lehet. Na ezen a háttéren is dolgozunk.

Örök optimisták vagyunk és brutális elszántsággal nézünk a célverseny elé. Addig természetesen leszünk színpadon,de nem mint versenyző.
Aminek nagyon örülök hogy az idei Fitparádén Yvette lesz a műsorvezető társam a 2 napon keresztül,így biztos vagyok benne hogy az üres időszakokban nagyon sokat fogunk sztorizgatni.


Amit meg tutira ígérhetek: Mi a büdös életbe nem hagyjuk abba a versenyzést! Lételem! Minden versenyemre örömmel emlékszem vissza...és amikor hirtelen valami szürke köd ereszekedik le akkor csak eszembe jut Messe Zsuzsi mondása hogy: "Nézz a napba és mosolyogj!" ...innetől minden oké. ...és ha még pozitív emberekkel vesszük magunkat körbe,akkor a siker miden területen borítékolható!  @-o @:-) ****:))))))

Világ optimistái egyesüljetek!  @:-)

Dehát az ilyen nemnormálisoktól,mit is várhat az ember.  ;D

2009. Augusztus 17. - 17:13:55
Válasz #923
Nem elérhető

doncicco



2009. Augusztus 17. - 17:25:20
Válasz #924
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó volt végigolvasni, árad belőle a pozitív gondolkodás  ****:))))))

2009. Augusztus 17. - 17:36:06
Válasz #925
Nem elérhető

George


Rajtad már látszik, hogy klimaxolsz Łł= Kipirult bőr, izzadt homlok, szemüveg - hőhullám, hajhullás, kapppuzárrássi pánik >:D vérnyomás alacsony-magas - diagnózis: KLIMAX ;D

2009. Augusztus 17. - 18:58:28
Válasz #926
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jó volt végigolvasni, árad belőle a pozitív gondolkodás  ****:))))))

Mc Donald's-ba kezdtem anno 65 forintos órabérrel. Én ne legyek kemény meg optimista?  ;D

2009. Augusztus 17. - 19:00:17
Válasz #927
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Rajtad már látszik, hogy klimaxolsz Łł= Kipirult bőr, izzadt homlok, szemüveg - hőhullám, hajhullás, kapppuzárrássi pánik >:D vérnyomás alacsony-magas - diagnózis: KLIMAX ;D

Ez nincs meg a youtube-on?  ;D

2009. Augusztus 17. - 21:23:20
Válasz #928
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó volt végigolvasni, árad belőle a pozitív gondolkodás  ****:))))))

Mc Donald's-ba kezdtem anno 65 forintos órabérrel. Én ne legyek kemény meg optimista?  ;D

Nekem az első munkahelyen 2 hónapon keresztül fizetést se adtak, mikor szóvá tettem kirúgtak  ;D Azóta is történtek velem olyan sztorik, hogy megérne egy topikot  :-)-  :----

2009. Augusztus 24. - 15:09:43
Válasz #929
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member