2024. Július 07. - 02:10:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 188865 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 14. - 06:55:07
Válasz #885
Nem elérhető

FirstLady


...amit itt elmondtok ahhoz képest én nagyon jól érzem magam. Csuklónmérős vérnyomásmérő mutathat szar értéket? Ma reggelre pl az ödéma is húzódik lefelé.
mutathat rosszat... 3x mérd meg egymás után, és átlagolj ;)

Amikor a nagymamám beteg volt, vettem neki én is olyan vérnyomásmérőt, és 3 teljesen különböző értéket mutatott... visszavittem, adtak másikat, na ezt kb. 5ször játszottuk el, mire olyat kaptunk, amelyik 3 egymáshoz közeli értéket mutatott...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 14. - 09:27:04
Válasz #886
Nem elérhető

Norbert002


Hello,

Nem leeht h tul nagy csuklód és tulfeszül a mandzsettaja a vérnyomásmérőnek? Mert nekem is anno magas voptl a vérnyomásom, de ahogy néztem afelkaros mérő 36cms felkarig jó asszem és nekem efelett van 5-6 cmel ergo simán tulfeszülhet a karon emiatt mérhet többet. De orvossal is azért midenképp nézesd meg!

"A mandzsetta, amit a felkar köré kell tekerni, nem nyújtható textíliából készül, és egy felfújható gumipárnát borít. A kar köré legtöbbször tépőzárral lehet rögzíteni. A túl kicsi gumipárnával kórosan magas, a túl naggyal kórosan alacsony vérnyomásértéket lehet mérni.

A felnőttek számára ajánlott gumipárna szélességének 13-15 cm-nek, míg hosszának 30Ó35 cm-nek kell lennie, hogy körülérjen egy átlagos felkart. Vastag felkarhoz nagyobb, vékony vagy gyermekkarhoz kisebb mandzsetta szükséges.

Ideális esetben a legelső vérnyomásméréskor mindkét felkaron elvégzik a vizsgálatot, majd a továbbiakban azon a karon mérik a vérnyomást, amelyiken a magasabb értéket mérték először.

Megismételt mérés esetén az egymást követő mérések között legalább 2 perc szünetnek kell eltelnie.

A köztudatban elterjedt nézettel szemben a "per" érték nem a pulzusszám."'

2009. Június 14. - 11:59:00
Válasz #887
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ok.

Ha már mindenki túl van azon hogy betanácsol a kórházba...akkor szeretném ünnepélyesen bejelenteni: Elkészítettem életem első TIRAMISUJÁT!  @:-)

Eredeti olasz recept alapján...lépésről-lépésre követve. Kibaszott finom lett,csak az állagával van gondom,ez vagy amiatt lett lágyabb mert elbírt volna még egy kis mascarponet vagy lehetett volna keményebb a tojásfehérje. Szerintem ízre olyan jó lett hogy még Rencsifórumszakács is büszke lenne rám.  ****:))))))

A következő még jobb lesz...folyamatosan tökéletesíteni fogom és szeretnék belőle majd kihozni testépíők számára is hasznos tiramisut.

Kolbászos,krumplistarhonyát is csináltam...de az már nem újdonság. Azis jó lett.  /7% !+"% ;D

2009. Június 14. - 12:02:20
Válasz #888
Nem elérhető

George


Ok.

Ha már mindenki túl van azon hogy betanácsol a kórházba...akkor szeretném ünnepélyesen bejelenteni: Elkészítettem életem első TIRAMISUJÁT!  @:-)

Eredeti olasz recept alapján...lépésről-lépésre követve. Kibaszott finom lett,csak az állagával van gondom,ez vagy amiatt lett lágyabb mert elbírt volna még egy kis mascarponet vagy lehetett volna keményebb a tojásfehérje. Szerintem ízre olyan jó lett hogy még Rencsifórumszakács is büszke lenne rám.  ****:))))))

A következő még jobb lesz...folyamatosan tökéletesíteni fogom és szeretnék belőle majd kihozni testépíők számára is hasznos tiramisut.

Kolbászos,krumplistarhonyát is csináltam...de az már nem újdonság. Azis jó lett.  /7% !+"% ;D
Szerintem te tegnap itt csak hülyéskedtél a néppel :violinplay3:

2009. Június 14. - 12:05:19
Válasz #889
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ok.

Ha már mindenki túl van azon hogy betanácsol a kórházba...akkor szeretném ünnepélyesen bejelenteni: Elkészítettem életem első TIRAMISUJÁT!  @:-)

Eredeti olasz recept alapján...lépésről-lépésre követve. Kibaszott finom lett,csak az állagával van gondom,ez vagy amiatt lett lágyabb mert elbírt volna még egy kis mascarponet vagy lehetett volna keményebb a tojásfehérje. Szerintem ízre olyan jó lett hogy még Rencsifórumszakács is büszke lenne rám.  ****:))))))

A következő még jobb lesz...folyamatosan tökéletesíteni fogom és szeretnék belőle majd kihozni testépíők számára is hasznos tiramisut.

Kolbászos,krumplistarhonyát is csináltam...de az már nem újdonság. Azis jó lett.  /7% !+"% ;D
Szerintem te tegnap itt csak hülyéskedtél a néppel :violinplay3:

Istenbizony ennyit mért.

2009. Június 14. - 16:42:38
Válasz #890
Nem elérhető

jepi


Nem lesz baj.Én is tegnap este 113 kg voltam. :) ahogy megy le a víz csökken szépen a vérnyomás.

2009. Június 14. - 16:57:38
Válasz #891
Nem elérhető

leopard22


Asszonyka Diplomás ápolónő, azt mondja szart sem érnek ezek a mérők, bezavarhat pl. ha merül az elem stb. A csuklóra szerelhető főleg nulla
Illetve ilyen értéknél tarkótáji fájdalom,nyomás érzés, szédülés,hányinger, orrvérzés.  Ha ezek is megvoltak na akkor viszont jó a szerkentyű, go hospital ;)

2009. Június 14. - 19:08:54
Válasz #892
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem lesz baj.Én is tegnap este 113 kg voltam. :) ahogy megy le a víz csökken szépen a vérnyomás.

Nemérzem hogy magas lenne a vérnyomás. A gyógynövények is mennek ezerrel. Folymatosan vuduzom magam. Az anyagcserém fasza. Másfél óránként éhes vagyok.  ;D

2009. Június 14. - 19:09:22
Válasz #893
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Asszonyka Diplomás ápolónő, azt mondja szart sem érnek ezek a mérők, bezavarhat pl. ha merül az elem stb. A csuklóra szerelhető főleg nulla
Illetve ilyen értéknél tarkótáji fájdalom,nyomás érzés, szédülés,hányinger, orrvérzés.  Ha ezek is megvoltak na akkor viszont jó a szerkentyű, go hospital ;)

Ebből semmi nincs.

2009. Június 14. - 19:27:22
Válasz #894
Nem elérhető

Suncity


 (:-) rakhatnál fel  1képet "pocak mátyásról"  @:-)

2009. Június 15. - 13:17:49
Válasz #895
Nem elérhető

aleSs


Örömmel jelentem, hogy él, virul, KÖSZÖNI jól van az "élő halott"-nak titulált, nutellák réme!!! Formába van  @-o , most kb. 94-95 kg körül mozog, de az ő fazonjába! Ma edzés előtt betöltöttünk egy kis szerb származású finomságból (rizsescsoki) , utána pedig irány a terem...rehabilitáltunk egy kicsit, de kizárólag csak azért, hogy megnyomjuk az amúgyis gyors anyagcserét. Utána a jól megérdemelt hajdina-protein kombó, tényleg nem lehet megunni!  :-oD

Szal lényeg a lényeg...még mielőtt eltemetjük a Nutellát el kell áruljam, hogy elpusztíthatatlan!!!  :-){
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2009. Június 15. - 13:21:36
Válasz #896
Nem elérhető

George


És mik a terveitek a jövőre nézve? :-}

2009. Június 15. - 13:46:05
Válasz #897
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
És mik a terveitek a jövőre nézve? :-}

Nem mondom meg!  ))=/ ;D

...de tudod te nagyon jól.  8-)

2009. Június 15. - 14:23:21
Válasz #898
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...milyen színekben versenyezzek? Olasz,holland vagy német?  ;D

2009. Június 17. - 22:11:00
Válasz #899
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Balla-Eszteró 2009-ben is visszatért.  ;)

...s bár a szezonzárás nem pontosan úgysikerült részemről ahogy szerettem/szerettük volna,mégis úgyérzem pozitív mérleggel zártunk mindketten ami számszerűleg Yvettnél 4 arany és 1 ezüst,nálam pedig 3 arany 1 ezüst és egy 8. hely.

Köszönjük mindenki megtisztelő figyelmét,kitartó szurkolását,és mindenekfelett köszönet az EXTREMEFITNEK és a bodybuilding.hu-nak hogy megnyilhatnak a siker kapui!   @:-) :-){

Nemutolsósorban pedig köszönet a Gyurmának, a B E S T legnézettebb médiapartnerének!!!

Itt most egy off szezon jön ahol nagyok leszünk,aztán jön az újabb cél...amit még nem árulhatok el...de ígérem sokat hallotok még rólunk.  #:-)

“Amikor olyan messzire mentél, hogy képtelen lennél még egy lépést megtenni, csak fele olyan messzire jutottál, mint amennyire képes vagy.”
(grönlandi közmondás)