2024. Július 04. - 11:50:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 188758 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Június 10. - 21:58:49
Válasz #855
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon jó volt a mai!!! Sok finomsággal az asztalon! Köszönjük ZSOLTI!!!!  :-):-)::
Csatlakozom! Tényleg jó volt, köszi Zsolti, hogy rám is gondoltál!  ;)
(AleSs! Az almásat felírhatnád  ;)  ;D )

Rencsi! ...neked nem lehet elégszer hálát mondani. Az aranyfakanál örökös bajnoka díjít nálam már réges-rég kiérdemelted.  :-){ ;)

2009. Június 10. - 22:20:02
Válasz #856
Nem elérhető

Rencsi


Nagyon jó volt a mai!!! Sok finomsággal az asztalon! Köszönjük ZSOLTI!!!!  :-):-)::
Csatlakozom! Tényleg jó volt, köszi Zsolti, hogy rám is gondoltál!  ;)
(AleSs! Az almásat felírhatnád  ;)  ;D )

Rencsi! ...neked nem lehet elégszer hálát mondani. Az aranyfakanál örökös bajnoka díjít nálam már réges-rég kiérdemelted.  :-){ ;)
Ejha! Köszönöm a dicséretet! Ilyet sem hallottam még!  ****:))) Még a végén elbízom magam, bár ettől nem tartok.  :)
Nagyon szívesen készítek, csak szólj  ;) , főképp ha ezzel a Don Nutellának is kedvére tehetek!   :D :-){
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Június 10. - 22:25:31
Válasz #857
Nem elérhető

aleSs


Rencsi majd privibe leírom a receptet vagy személyesen megbeszéljük ;) @-o
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2009. Június 10. - 22:28:10
Válasz #858
Nem elérhető

Rencsi


Rencsi majd privibe leírom a receptet vagy személyesen megbeszéljük ;) @-o
****:))))))
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Június 11. - 14:53:47
Válasz #859
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Helyzetjelentés:

Yvette: 73 kg

Zsoltika: 93 kg

 /7% :-/] /7% :-/] /7% :-/]  !+"% ;D

2009. Június 11. - 14:56:18
Válasz #860

Zsuzsi

Vendég

2009. Június 11. - 15:09:32
Válasz #861
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Helyzetjelentés:

Yvette: 73 kg

Zsoltika: 93 kg

 /7% :-/] /7% :-/] /7% :-/]  !+"% ;D



A nutella...

...óóóóóóóóó ha még csak az lenne.  !+"%  ....továbbléptünk már más dimenzióba.  ;D

2009. Június 11. - 15:39:53
Válasz #862
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Június 11. - 15:54:26
Válasz #863
Nem elérhető

Gabcsika


Laurának tolmácsoljátok légyszíves, hogy nagyon-nagyon köszönjük a képeket!
Zsolti teljesen igazad volt a súly hiányzott, feláldoztad magad, azaz a győzelmet. De akár hogyan is nézzük mindketten nagyon sikeresek voltatok a tavaszi szezonban. Gratulálok Nektek. Élvezzétek most a feltöltődést, a pihenést, a kertipartykat. Remélem a nyáron valamikor összeröffenünk egy kis asztaltáncolásra, mert az kimaradt!

Ivett: nagyon tetszett a fizikumod, az előadásmódod, az akaratod. a lábad rengeteget javult, csak így tovább. Én lassan elgondolkoznék azon, hogy feljebb lépjek a profi szintre.
Unalmas, hogy mindig nyersz :-! :-! :-! :-):-):: :-):-):: :-):-)::

Zsoltika:Több évre visszamenőleg tudom, milyen adottságaid vannak.Nekem személy szerint a fittparádés megjelenés tetszett.
A következő szezonra, csináld magad brutális nagyra, és nem lesz kétség a győzelemben.
A Nac-on látszott, hogy vagy elfáradtál, vagy Úgy eleged volt mindenből. hiányzott a viccelődésed. Bár tudom az előzményeket. Ezért mondom, hogy Te nem ez vagy!Nekem hiányzott a showman!
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Június 12. - 15:14:40
Válasz #864
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Laurának tolmácsoljátok légyszíves, hogy nagyon-nagyon köszönjük a képeket!
Zsolti teljesen igazad volt a súly hiányzott, feláldoztad magad, azaz a győzelmet. De akár hogyan is nézzük mindketten nagyon sikeresek voltatok a tavaszi szezonban. Gratulálok Nektek. Élvezzétek most a feltöltődést, a pihenést, a kertipartykat. Remélem a nyáron valamikor összeröffenünk egy kis asztaltáncolásra, mert az kimaradt!

Ivett: nagyon tetszett a fizikumod, az előadásmódod, az akaratod. a lábad rengeteget javult, csak így tovább. Én lassan elgondolkoznék azon, hogy feljebb lépjek a profi szintre.
Unalmas, hogy mindig nyersz :-! :-! :-! :-):-):: :-):-):: :-):-)::

Zsoltika:Több évre visszamenőleg tudom, milyen adottságaid vannak.Nekem személy szerint a fittparádés megjelenés tetszett.
A következő szezonra, csináld magad brutális nagyra, és nem lesz kétség a győzelemben.
A Nac-on látszott, hogy vagy elfáradtál, vagy Úgy eleged volt mindenből. hiányzott a viccelődésed. Bár tudom az előzményeket. Ezért mondom, hogy Te nem ez vagy!Nekem hiányzott a showman!

 /:-)

2009. Június 12. - 15:16:54
Válasz #865
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Helyzetjelentés:

Yvette: 73 kg

Zsoltika: 93 kg

 /7% :-/] /7% :-/] /7% :-/]  !+"% ;D

 :-O  Képet!  ;D

Ne akard God. :D  Ma már kicsit visszafogottabb voltam. A jövőhéttől pedig igyekszem ehhez képest szolíd lenni.

...közben találtam egy szép emléket...a Sportágválasztóról. Két ember akit tisztelek és szeretek.  :-){

2009. Június 12. - 15:40:38
Válasz #866
Nem elérhető

God Vazzeg


Helyzetjelentés:

Yvette: 73 kg

Zsoltika: 93 kg

 /7% :-/] /7% :-/] /7% :-/]  !+"% ;D

 :-O  Képet!  ;D

Ne akard God. :D  Ma már kicsit visszafogottabb voltam. A jövőhéttől pedig igyekszem ehhez képest szolíd lenni.

...közben találtam egy szép emléket...a Sportágválasztóról. Két ember akit tisztelek és szeretek.  :-){

Ilyen gyorsan nehéz lezsírosodni, szóval nem lehet az a forma annyira rossz  :-/-(-:
Víz meg tudjuk, hogy a barátunk, sőt, éltető elemünk  @-o  ***)))

2009. Június 12. - 21:12:25
Válasz #867
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Pár nosztalgikus kép

1. Lányom varrta szülinapomra. Number One-os mobiltartó.  ****:))))))
2. Az egyik kedvenc kajám: Tojásfehérje+fahéj+édesítő
3. Nasspótlék: petrezselyemzüld+kapor+édesítő.  ****)
4. A kupa

2009. Június 13. - 21:09:42
Válasz #868
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma ismét az evésé volt a főszerep. Azthiszem mától kell megálljt parancsolnom magamnak,amíg rossz vége nem lesz.

A súlyom mintha óráról-órára nőne. 96 kiló vagyok...viccből megnéztük a vérnyomásom: 240/120  :-O

Azthiszem mostmár az ép ész kell hogy diktáljon. Hétfőig akartam ilyen csalóhetet tartani,de azthiszem ez már holnap be fog következni.

2009. Június 13. - 21:23:08
Válasz #869
Nem elérhető

George


...viccből megnéztük a vérnyomásom: 240/120  :-O

Mivaaaaaan????? :-O Ezt biztos rosszul mértétek, már nem élnél ennyivel :o