2024. Július 02. - 10:18:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 188706 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 03. - 08:11:51
Válasz #825
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 03. - 17:07:46
Válasz #826
Nem elérhető

fastor


lassan nem én leszek a legkönnyebb fiu a fórumon, Zsolti vigyázz @-o @-o @-o @-o @-o @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 03. - 17:56:03
Válasz #827
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 03. - 22:33:55
Válasz #828
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem viccelődni!  :D

Ne tudjátok meg hogy besűrűsödtek a melók ebben az utolsó 2 napban. Ha 36 órából állna egy nap,az sem lenne elég. Hihetetlen! Holnap is össze kellett vonnom embereket valami köredzésfélére hogy időben végezni tudjak és el tudja indulni valamikor délután Halasra.

A mai nap egyetlen jó történése hogy bevásároltam édességből péntek délutánra a töltéshez. Még valami sós kéne majd.  /7% ;D Aztán belegondoltam hogy a többi csapattársamnak még a NAC után is bizony tovább tart a "szenvedés",én meg asszem kimegyek és eszek sülltkolbászt mustárral,meg iszok sört a ligetben hétfőtől kezdődő sörfesztiválon.  ))=/ ;D !+"%

Meg ez is jólett....bár kicsit a főszerkesztő átírta.

http://www.delmagyar.hu/sport/balla_yvette_triplazott/2101407/

2009. Június 04. - 08:00:14
Válasz #829
Nem elérhető

sasa


Miért itthon veszel édességet, mikor Hollandiában sokkal jobbat lehet kapni és ólcsóbb is?

2009. Június 04. - 08:55:40
Válasz #830
Nem elérhető

jepi


Együtt érzek veled Zsolti!Tegnap délben már én is letettem a"lantot" a hétre.Ez volt az 5. fehérjediétám idén.Péntken már egymás örömére töltögetünk a szállodában. ;)

2009. Június 04. - 11:17:08
Válasz #831
Nem elérhető

izomboy


Az eddigi egyetlen nátriummentes édesítő a Just Like Sugar volt,de beszüntették.

Ami most van talán még jobb is.  @:-) 0% natrium. Tehá aki nem akar lemondani az édes ízről és készülget,annak ajánlom. Jót tesz a fogaknak,és segít kialakítani a helyes sav-bázis egyensúlyt.  ;)

Kipróbáltam...
Elsőre ks tasakokat vetem,de semi ereje nincs.

2009. Június 04. - 12:11:55
Válasz #832
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Miért itthon veszel édességet, mikor Hollandiában sokkal jobbat lehet kapni és ólcsóbb is?

Igen tudom és gondolkodtam is rajta. De ezeket már ismerem amit viszek,és "beváltak". Ott meg lutrizni és gondolkodni rajta hogy milyen édes vagy cseppfolyós,vagy milyen ízű. Az majd utána jó lesz bevásárolni...meg eszegetni. Meg még egyébként is egyből mérlegelés után kinek van kedve még járkálni boltba ha ott a táskám mindeféle finom mannával teli amiket ISMEREK.  ;) /7%

2009. Június 04. - 12:14:00
Válasz #833
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Együtt érzek veled Zsolti!Tegnap délben már én is letettem a"lantot" a hétre.Ez volt az 5. fehérjediétám idén.Péntken már egymás örömére töltögetünk a szállodában. ;)

Így van Pisti....de azért a töltés részét sem ész nélkül akarom. Tehát van egy "józan paraszti ész" állapot,ami azért talán még működni fog. De vinni kell be ch-t és kalóriát az biztos...lesz mit visszatölteni mert ami most van...az elég sovánka.

2009. Június 06. - 07:45:35
Válasz #834
Nem elérhető

Suncity



2009. Június 06. - 12:00:02
Válasz #835
Nem elérhető

Kicsibors



2009. Június 09. - 14:07:49
Válasz #836
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...nokérem,most egy hosszabb lélegzetvételű pihi...majd tömegnövelés következik. Cél Yvette-nél és nálam is elérni a "freak" kategóriát. Ősszel kezdődik a metamorfózis. Yvette súlya megközelítőleg a profi státuszban levőkéhez fog hasonlítani,remélhetőleg a forma is. Versenyezni a maratoni tömegelés alatt nem engedem!  8-) Egy teljesen megűjult Yvette fog már csak színpadon állni. A cél nálam is hasonló...de én nem leszek olyan látványos.  ;D

A vércsoportos játék marad nálam a tömegelés alatt is.Bevált!  Egyenlőre ennyi a terv...

2009. Június 10. - 14:28:12
Válasz #837
Nem elérhető

aleSs


Nagyon jó volt a mai!!! Sok finomsággal az asztalon! Köszönjük ZSOLTI!!!!  :-):-)::
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2009. Június 10. - 17:16:20
Válasz #838
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nagyon jó volt a mai!!! Sok finomsággal az asztalon! Köszönjük ZSOLTI!!!!  :-):-)::

Ugyan Aless....mi köszönjük hogy ott voltál!  :-){

Megvolt a szezonzáró,zártkörű,kislétszámú megbeszélős-zabálós buli.
Átbeszéltük a szezont,a levélváltásokat vezetőkkel melyek több mint érdekesek... ::)....beszéltünk a tervekről,és projectekről.Látogattunk óvodát...botránkoztattunk meg embereket.  ;D

Ősztől megszűntetem az Eszteró Team-et és bejegyzésre kerül a BEST TEAM, azaz a Balla - Eszteró Team. A BEST elég kiterjesztett profillal fog működni. Fontos lesz számunkra egy üzleti lánc kiépítése és fontos lesz az utánpótlás nevelés,illetve a tehetséges sportolók segítése,felkészítése.

Most pedig pár kép a buliról...és pár kép a versenyről

1. Nincsen buli pizza nélkül...természetesen csirkemelles
2. Tömjük a bucit...van ott Lasagne is.  /7%
3. Yvette: "Bázz rászoktattál a Nutellára!"  Łł=
4. Aki a nutellát szereti....rossz ember nemlehet!

2009. Június 10. - 17:18:02
Válasz #839

Zsuzsi

Vendég
Jól látom,hogy valaki sajnálja a Nutellát Yvettől?  ;D


Jó képek!!!!!