2024. Június 30. - 12:18:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 188669 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Május 28. - 21:53:14
Válasz #795
Nem elérhető

FirstLady


Az eddigi egyetlen nátriummentes édesítő a Just Like Sugar volt,de beszüntették.

Ami most van talán még jobb is.  @:-) 0% natrium. Tehá aki nem akar lemondani az édes ízről és készülget,annak ajánlom. Jót tesz a fogaknak,és segít kialakítani a helyes sav-bázis egyensúlyt.  ;)
Ez jól hangzik :)
Mi az összetétele?
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 28. - 21:58:29
Válasz #796
Nem elérhető

zotja



2009. Május 28. - 22:02:21
Válasz #797
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Május 28. - 22:09:29
Válasz #798
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 29. - 12:42:45
Válasz #799
Nem elérhető

aleSs


Ma volt szerencsém megízlelni a "titkos" recept alapján készülő, kifejezetten Sztereó főzési technikával előállított megadózisú fehérjeturmixot !!! Az íze fenomenális...azthiszem rá fogok kattanni! Aki édessszájú és szereti a nyalánkságokat az feltétlen jelentkezzen a receptért az illetékesnél  :-oD

U.i.:  (:-)
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2009. Május 31. - 07:28:32
Válasz #800
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...jövőhét a finisben. Nos nálam a helyzet:

Ismét a helyzet hogy hétfőn akartam mérlegre állni,de minél többször áll mérlegre az ember,annál többször csalódik. Ugye a végcél a 74 kg. ...ehhez az kell hogy a vízhajtás előtti testsúly 77-78 kg legyen. ....ma reggel 78 kg-ot mutatott a mérleg.  @:-) Az eddigi szezonokban a sokadik versenykre mindig kezdtem egyre vizesebb lenni,és a súlyom is magától kúszott lefelé. Most a súlyom eléggé nehézkesen megy/ment le,de 10 nappal ezelőtti 87.5 kilóhoz képest ez csoda. ...és ahhoz képest hogy azóta minimál ch-n vagyok tulképp nem gyengültem vészeset sem,és ha eltekintek attól hogy lapos vagyok,akkor a forma csak javult azóta.

A kaja elég drasztikus és olyan kisérletezősnek tünik,de ezt már több szezonban próbáltam. Emígyen néz ki a napom:

A hajnalt várom legjobban mert a nap egyetlen (a versenyig pedig utolsó) speciális regelli shake-jét iszom/ittam meg. Félelmetesen jól esik,és telít...és finom is.

Hajnal 4-5 óra körül: Kávé....utána speckó turmix ( Nitro Tech dupla adag+50 gramm hajdinakása ami granulátum és csalóka a kimérésnél a ch tartalom amit beviszek olyan 20-30 gramm lehet + fahéj + kamilla tea (nem megfőzve hanem teafűként beleöntve. Így is működik nem csak kifőzve.  ;) Ezt este elkészítem vízzel és be a hűtőbe. Hajnalban a kicsit megviselt gyomornak olyan mint alkoholistának a reggeli unicum. ) . A multivitamint elhagytam a nátriumvisszatartás miatt. Kötelezően csak a májvédő megy és C vitamin!

Napközben 2 óránként: főtt tojásfehérje összetörve+fahéj+édesítő (nátriummentes)+kamilla tea belekeverve ebbe is.
Uborka megy zöldség gyanánt.

A teákról. Lehet hogy használ és finom a különböző kevert teafőzetek (salaktalanító,fittforma,...stb) de a legjobban bevált ami a gyomrot megnyugtatja az öreganyáink által használt kamilla vagy csalán tea. Épp ezért tértem vissza a kamillára is.Szeretem és vércsoportosan is belepasszol.

Inni csak kamillateát iszok...illetve holnaptól feles arányban vízhajtó teával keverem.

Rengeteget olvasok és használok gyógynövényeket (aki körülöttem van az tudja hogy a drogériákban töltöm sokszor a napom jelentős hányadát ) Nagyon szeretem beleásni magam ezekben a dolgokba. Ezt az egész műfajt a gyógyszeripari cégnél dolgozó barátom-kollegám Gábor kedveltette meg velem ennyire évekkel ezelőtt. Onnantól beleástam magam/magunk abba a dolgokba ami engem a legjobban érdekelt a gyógynövényekben,drogokban,és az ajuvédikus gyógyászatban. Különösen szeretek olvasni és tanulni a hormonszintre gyakorolt hatásukról tanulni,de emiatt van az inzulinutánzókat kutató mániám is.  ;D

Az emberek jelentős hányada addig jut el hogy a kúra után ájjon a cerka meg nagy legyen a golyszi. Pedig mint ahogy már többször is hangot adtam neki a kiválasztó szervekig vissza kell menni,mert bizony az hat ki mindenre. Illetve ha ezek nem tökéletesek akkor kihatnak mindenre. Hisz a vese vagy máj ha nem jól "szűr" akkor egyre több szir-szar kering a vérben...és egyre több hibaforrást engedünk be a vérrel. Tehát fontos jótanács: A máj és vesék karbantartás mindenek felett. Ez nem csak egy kúra utánra vonatkozik! Az AX Pefect Cycle terméke szenzációs!!! Árban és összetevőkben a neten sem találna jobbat az ember.

A szervezet teljes rehabilitálása,méregtelenítése elengedhetetlen időnként. ...és ilyenkor is érdemes figyelni a szervezet jelzéseit. Nem hiszek abban hogy egész évben spártai szigorral kellene rizs-csirkét ennem. Egyoldalú...és szerintem hiányállapothoz vezet. Ilyenkor szól a testünk hogy váltsunk és együnk mást. Ezt is sokan figyelmen kívűl hagyják. Ezért érdemes változatossá tenni a tömegnövelő étkezéseinket és a szálkásítást is.
Egy életet élünk,és bár a testépítés a szerelmünk azért a szerelemért nem biztos hogy fel kell áldozni mindent ha valaki sokáig akar ezzel foglalkozni. ...és ÉN sokáig akarok nektek blogokat írni még...és tudom hogy sokat fogunk még Masters versenyeken is találkozni.

Vitaminbevitel? Valaki elkezdte ez a megadózis vitamin bevitelt. Szerintem felesleges! Egy aranyközépút kell...és még csak nem is egész évben. Ezért szoktam írni hogy nekem a legjobban bevált az MHP Activite és a Dyma Super Multi.

Ezek kikívánoztak belőlem...mert sokan ennél sarkítottabban gondolkodnak...szerintem meg élvezzük már amit csinálunk!  ;-oo-; @:-) =/+' :-oD :-)o-: {-)

2009. Május 31. - 09:03:01
Válasz #801
Nem elérhető

Gabcsika


Zsoltika először is utólagos boldog szülinapot Neked!!!

A gyógynövényekkel kapcsolatban én is jó vagyok, miután Zoli mindenre allergiás, én meg gyógyszerellenes vagyok.
A nagyanyáink sokat tudtak, és igen úgy ahogy Te is írod nagyobb figyelmet kellene erre az orvoslásra fordítani.
Szerintem a diétában nyugodtan lehet variálni. Tegnap ebédre borjúszüzet ettem brokkolival-gombával. Ma reggel olyan salit készítettem magamnak ami a köv.áll: ubi, salilevél, citrom,tojásfehérje, petrezselyem
Aztán a héten ettem halat (vörös tonhalat, és pangasiust) ceruzababbal
én nem unom a diétét :-):-):: :-):-)::

A méregtelenítésnek én egy spec. vizet használok, azaz be kell keverni a tömény lúgot. Ez egy német természetgyógyász terméke. G. Brigi is már rászokott. a neve H2O3. Kb. 3 hónapra elég egy flakon. garantáltan minden emésztési, és gyomorpanasz megszűnik, sőt könnyebb fogyni vele, szebb a bőröd, a hajad stb...

Mivel ezt iszogatom, én most nem iszom gyógyteákat, de régebben a fűzfakéreg+körömvirág+csalán teakeveréket részesítettem előnyben!

Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Május 31. - 09:22:55
Válasz #802
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsoltika először is utólagos boldog szülinapot Neked!!!

A gyógynövényekkel kapcsolatban én is jó vagyok, miután Zoli mindenre allergiás, én meg gyógyszerellenes vagyok.
A nagyanyáink sokat tudtak, és igen úgy ahogy Te is írod nagyobb figyelmet kellene erre az orvoslásra fordítani.
Szerintem a diétában nyugodtan lehet variálni. Tegnap ebédre borjúszüzet ettem brokkolival-gombával. Ma reggel olyan salit készítettem magamnak ami a köv.áll: ubi, salilevél, citrom,tojásfehérje, petrezselyem
Aztán a héten ettem halat (vörös tonhalat, és pangasiust) ceruzababbal
én nem unom a diétét :-):-):: :-):-)::

A méregtelenítésnek én egy spec. vizet használok, azaz be kell keverni a tömény lúgot. Ez egy német természetgyógyász terméke. G. Brigi is már rászokott. a neve H2O3. Kb. 3 hónapra elég egy flakon. garantáltan minden emésztési, és gyomorpanasz megszűnik, sőt könnyebb fogyni vele, szebb a bőröd, a hajad stb...

Mivel ezt iszogatom, én most nem iszom gyógyteákat, de régebben a fűzfakéreg+körömvirág+csalán teakeveréket részesítettem előnyben!



Köszi Gabókám! Látod a vajákosok megtalálják egymást.  !+"% ;D

Barátom,edzőtársam George tegnapelőtt mutatott egy most szabadalmaztatott szerkentyűt amit ők forgalmaznak majd. Mint egy kis ceruzaelem úgy néz ki. 1 évig működik,és mindig csak fél liter vízbe kell rakni,és bármilyen vizet lúgossá tesz.  :-O :-)! Az eladási ára kb 60 ezer forint körül lesz.

2009. Május 31. - 11:48:33
Válasz #803
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...köszönöm George-nak és Alessnak a pénteki edzést. Faszára sikerült!  ;-oo-;  Pedig így az utolsó időszakban már elég gatya szokott lenni.

Aless! Önnek külön köszönöm a speciális víztelenítő és anyagcsereserkentő masszázst.Azóta is sokkal faszábban funkcionálok. Versenyig minden nap lesz egy ilyen masszázs. Ennél többet nem tok kihozni magamból. Mint mondtam egy versenyző sikere sokszor csapatmunka. Ha meg jól sikerül a verseny akkor mindannyiunk öröme és dicsősége is.  :-)!

Ha meg rosszul akkor mindannyiunk bánata és sara.  !+"% ;D

2009. Május 31. - 11:51:13
Válasz #804
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az eddigi egyetlen nátriummentes édesítő a Just Like Sugar volt,de beszüntették.

Ami most van talán még jobb is.  @:-) 0% natrium. Tehá aki nem akar lemondani az édes ízről és készülget,annak ajánlom. Jót tesz a fogaknak,és segít kialakítani a helyes sav-bázis egyensúlyt.  ;)

...ja erről egy kis friss infó: Fingat.  !+"% ;D ****:))))))

2009. Május 31. - 11:56:57
Válasz #805
Nem elérhető

izomboy


Az jó!! én szeretek fingani! és az édeset is szeretem.
Kár hogy ma minden zárva:(

2009. Május 31. - 11:58:29
Válasz #806
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az jó!! én szeretek fingani! és az édeset is szeretem.
Kár hogy ma minden zárva:(

Majd fingassz keddtől!  ;D

2009. Május 31. - 12:05:48
Válasz #807
Nem elérhető

aleSs


Egy mindenkiért mindenki egyért !!! Zsolti ha ez kell az első helyhez ,akkor minden verseny előtt beiktatjuk! Így születik a Bajnok!  (:-)
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2009. Május 31. - 15:50:32
Válasz #808
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy mindenkiért mindenki egyért !!! Zsolti ha ez kell az első helyhez ,akkor minden verseny előtt beiktatjuk! Így születik a Bajnok!  (:-)

Sancám a próféta szóljon belőled!  :-){ Ámen!!!

2009. Május 31. - 19:53:01
Válasz #809
Nem elérhető

Rob


Ha már a lúgos víznél tartunk akkor mi a véleményetek a pí vízről?
Erre gondolok -> http://www.nekemmindensikerul.hu/_static/termekek/konkret/pi.html
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D