2024. Július 01. - 06:22:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 188686 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Április 05. - 09:57:37
Válasz #390
Nem elérhető

Rob


Sztereó!
Mennyi ch-t ill. fehérjét eszel most?
Aerobozni mennyit szoktál? ( Lehet,hogy írtad már,csak figyelmetlen vok... o--O  :) )
U.I. : Nagyon jó a forma!  :-){
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Április 05. - 10:03:42
Válasz #391
Nem elérhető

L


A forma naturál forma.

Ha nem tudnám milyen edzésmúlt van a mostani formád mögött, trágárságok egész sorát írnám be a topicodba! ;D
 :-){ :-){ :-){
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Április 05. - 13:03:28
Válasz #392
Nem elérhető

franko



2009. Április 05. - 16:20:29
Válasz #393
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereó!
Mennyi ch-t ill. fehérjét eszel most?
Aerobozni mennyit szoktál? ( Lehet,hogy írtad már,csak figyelmetlen vok... o--O  :) )
U.I. : Nagyon jó a forma!  :-){

Most perpill átlag 50-100 gramm ch...és olyan 250 fehérje...lehet hogy néha több.
A forma még nem nagyon jó...de majd azzá válik.  ;)

2009. Április 05. - 16:21:36
Válasz #394
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A forma naturál forma.

Ha nem tudnám milyen edzésmúlt van a mostani formád mögött, trágárságok egész sorát írnám be a topicodba! ;D
 :-){ :-){ :-){

Nyugodtan beszélhetsz csúnyán...majd kimoderálom ami nemtetszik.  ;D

2009. Április 06. - 14:53:19
Válasz #395
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nyugodtan szeretném végigcsinálni ezt a felkészülést. Semmin nem fogom magam felidegesíteni.  @-o ;D ...lemegy a szezon és utána már csak azon fogok gondolkodni hogy a márciusi Arnoldra miképp,hogyan és miből.

Az ősszel egyetlen válogatóversenyen fogunk elindulni csak. Kimenni versenyt nézni? Kizárt...minden fillért össze kell spórolni. Ha valamire kimegyek nézőként ősszel,az az IBFA vb+Battle of Giants Tour lesz Rómában. Fapadossal.  ****:)))))) ;D

Este tiramisut készítettem álmomban. Apa kezdődik.  ;D /7%

 

2009. Április 06. - 14:56:02
Válasz #396
Nem elérhető

God Vazzeg


Nyugodtan szeretném végigcsinálni ezt a felkészülést. Semmin nem fogom magam felidegesíteni.  @-o ;D ...lemegy a szezon és utána már csak azon fogok gondolkodni hogy a márciusi Arnoldra miképp,hogyan és miből.

Az ősszel egyetlen válogatóversenyen fogunk elindulni csak. Kimenni versenyt nézni? Kizárt...minden fillért össze kell spórolni. Ha valamire kimegyek nézőként ősszel,az az IBFA vb+Battle of Giants Tour lesz Rómában. Fapadossal.  ****:)))))) ;D

Este tiramisut készítettem álmomban. Apa kezdődik.  ;D /7%

 

Mennyibe fáj fapadossal kimenni mindennel együtt? Gondolom te már tudod mire lehet számítani költségek terén  ***

2009. Április 06. - 15:04:48
Válasz #397
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nyugodtan szeretném végigcsinálni ezt a felkészülést. Semmin nem fogom magam felidegesíteni.  @-o ;D ...lemegy a szezon és utána már csak azon fogok gondolkodni hogy a márciusi Arnoldra miképp,hogyan és miből.

Az ősszel egyetlen válogatóversenyen fogunk elindulni csak. Kimenni versenyt nézni? Kizárt...minden fillért össze kell spórolni. Ha valamire kimegyek nézőként ősszel,az az IBFA vb+Battle of Giants Tour lesz Rómában. Fapadossal.  ****:)))))) ;D

Este tiramisut készítettem álmomban. Apa kezdődik.  ;D /7%

 

Mennyibe fáj fapadossal kimenni mindennel együtt? Gondolom te már tudod mire lehet számítani költségek terén  ***

Ha időben vagyok akkor 25 ezer cakk-pakk oda-vissza. Szállás megoldott kint.  ;)

2009. Április 06. - 15:29:46
Válasz #398
Nem elérhető

God Vazzeg


Nyugodtan szeretném végigcsinálni ezt a felkészülést. Semmin nem fogom magam felidegesíteni.  @-o ;D ...lemegy a szezon és utána már csak azon fogok gondolkodni hogy a márciusi Arnoldra miképp,hogyan és miből.

Az ősszel egyetlen válogatóversenyen fogunk elindulni csak. Kimenni versenyt nézni? Kizárt...minden fillért össze kell spórolni. Ha valamire kimegyek nézőként ősszel,az az IBFA vb+Battle of Giants Tour lesz Rómában. Fapadossal.  ****:)))))) ;D

Este tiramisut készítettem álmomban. Apa kezdődik.  ;D /7%

 

Mennyibe fáj fapadossal kimenni mindennel együtt? Gondolom te már tudod mire lehet számítani költségek terén  ***

Ha időben vagyok akkor 25 ezer cakk-pakk oda-vissza. Szállás megoldott kint.  ;)

Tehát 2 fő 50k körül. Hm, megpróbálom rábeszélni az asszonyt, szeret menni, és ez egy jó alkalom lenne picit kimozdulni  O0
Szerk: már ha lehet csatlakozni  :-){

2009. Április 06. - 18:24:47
Válasz #399
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nyugodtan szeretném végigcsinálni ezt a felkészülést. Semmin nem fogom magam felidegesíteni.  @-o ;D ...lemegy a szezon és utána már csak azon fogok gondolkodni hogy a márciusi Arnoldra miképp,hogyan és miből.

Az ősszel egyetlen válogatóversenyen fogunk elindulni csak. Kimenni versenyt nézni? Kizárt...minden fillért össze kell spórolni. Ha valamire kimegyek nézőként ősszel,az az IBFA vb+Battle of Giants Tour lesz Rómában. Fapadossal.  ****:)))))) ;D

Este tiramisut készítettem álmomban. Apa kezdődik.  ;D /7%

 

Mennyibe fáj fapadossal kimenni mindennel együtt? Gondolom te már tudod mire lehet számítani költségek terén  ***

Ha időben vagyok akkor 25 ezer cakk-pakk oda-vissza. Szállás megoldott kint.  ;)

Tehát 2 fő 50k körül. Hm, megpróbálom rábeszélni az asszonyt, szeret menni, és ez egy jó alkalom lenne picit kimozdulni  O0
Szerk: már ha lehet csatlakozni  :-){

Róma a szerelem városa.
Az csatlakozik aki szeretne jönni. Má megen ez az engedélykérés.  !+"%
A szállás része nekem oké.  ;D Nektek még nem.  :D

2009. Április 06. - 19:58:23
Válasz #400
Nem elérhető

sasa



2009. Április 06. - 20:01:58
Válasz #401
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Április 07. - 20:51:34
Válasz #402
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ezt csak mert szép,finom és egészséges.  /7%

1. Hajdina palacsinta a francia konyha szerint (Galette)
2. Hajdina palacsinta rózsalekvárral.

Rencsi próbájjad ki.  ;D

2009. Április 07. - 20:52:52
Válasz #403
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Yvette lehetséges (egyik) ellenfele Cornelia Brandt.  :-O

2009. Április 07. - 20:56:01
Válasz #404
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A NAC Vb után a következő a NABBA/WFF Universe június 27.-én (nekünk)

A már ismert Maxximum portál csapata ismét realtime fotóz és rak.