2024. Július 03. - 04:07:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 188730 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 20. - 17:08:37
Válasz #360
Nem elérhető

gabriel


Huuu! Yvette és a barátnője nagyon szigorú! ;)
Életveszélyes képek!
Ki volt a fotóós???   :laugh:

2009. Március 20. - 18:02:19
Válasz #361
Nem elérhető

doncicco


De igen ,még lesz kép....

Jéézusmária!!!!!! s a szépasszony még válik is ráadásul..

(és még csak pct-t sem szedek.)

 

2009. Március 20. - 18:12:45
Válasz #362
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Huuu! Yvette és a barátnője nagyon szigorú! ;)
Életveszélyes képek!
Ki volt a fotóós???   :laugh:

A másik "szigorú" hölgy is bemutatkozik a szezonban. Pap Timi...junior testépítésben fog indulni. Az Ausztria Kupán is lehet látni majd és a rá következő napon Pesten az Uránia Moziban is.

2009. Március 20. - 18:43:56
Válasz #363
Nem elérhető

fastor


Huuu! Yvette és a barátnője nagyon szigorú! ;)
Életveszélyes képek!
Ki volt a fotóós???   :laugh:

A másik "szigorú" hölgy is bemutatkozik a szezonban. Pap Timi...junior testépítésben fog indulni. Az Ausztria Kupán is lehet látni majd és a rá következő napon Pesten az Uránia Moziban is.
majd kérek autógrammot @-o ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 20. - 22:34:17
Válasz #364
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az Eszteró Team csapatát updateltük kicsit ( ők a mondjuk úgy utazókeret  :) ):

Testépítés nehézsúly: Balla Yvette
Testépítés könnyűsúly illetve junior testépítés: Pap Tímea
Női fitness: Péntek Tünde
Modell: Faddi Enikő és Soós Csillag
Férfi Fitness: Herman Tamás
Testépítés harmatsúly: Eszteró Zsolt

2009. Március 22. - 11:22:22
Válasz #365
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tegnap olyan ún "sznobbálba" voltam. Most jöttem haza reggel 4-kor. De toppon vagyok mostmár. Állítólag elég szar kaja volt alapból. Még jó hogy az asztaltársaságunk ismerősökből állt és teljesen elfogadták hogy én kipakoltam a tőkehalfilét+spenótot+ananászt. Állítom hogy jobban nézett ki és szerintem finomabb is volt mint az ottani menü.

Leadtam az Ausztria Kupa nevezéseseket is.

Holnap van egy helyi tv felvételem 10 órakor. Majd beszámolok.  ;)

2009. Március 23. - 17:07:37
Válasz #366
Nem elérhető

doncicco


Képek Yvettről? mondjuk szemből.. :-)o-:

2009. Március 24. - 20:41:50
Válasz #367
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
No hogy mi van most. Volt egy tv-s forgatás ahol a műsor keretein belül Vajda Attila olimpiai aranyérmesünkkel készítettem (zutyultam :D) koktélokat a műsor kedvéért. ..én egy "japán papucsot" készítettem.  ;D

Most úgy érzem elég kevés időm marad mindenre,és Yvettet sem irígylem. De azért küzdünk mint az állatok. 87.5 kilónak mértem ma magam. Az április elég húzós lesz az már egyszer biztos. A diétával semmi gond...még mindig élvezem. A farizom remélem javulgat mert előlépett a kedvenc gyakorlatommá.

...várom összességében a versenyeket. Olyan jó most készülgetni. Lehet a mazo énem előbújt?  @-o

2009. Március 25. - 12:26:28
Válasz #368
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...egy rövid kis szösszenettel elmesélném akkor hogy miért vártam ki ezzel a versenydolgokkal.

Mivel én próbálom az olasz-magyar kapcsolatokat kiépíteni így a testépítés és fitness területén,így összeismerkedtem az NBBUI szövetség vezetőjével aki meghívott bennünket a Szicíliában megrendezésre kerülő Universe versenyre ami valóban egy doppingszűrt történet. Namost még ezzel sem lenne gond,csakhogy az eredeti dátum már egyszer módosult...így fenntartással kezeltem a versenyt. Valami úgy éreztem hogy "lóg" a levegőben. Gyakorlatilag ma intéztem volna a repjegyeket amikor az ottani Klink Zolival ismerettségbe álló fórumos küldött egy emilt hogy "törölték" a versenyt a gazdsági válság miatt. A történet szerint az NBBUI fúzionált a NABBA/WFF szövetséggel így a második versenyünk a jubileumi NABBA/WFF Universe lett volna illetve az lesz is. Tehát már a szicíliai versenyen a NABBA/WFF bírói is láthattak volna bennünket így a második versenyen már "ismerősként" mutatkozhattunk volna ismét be. Még jó hogy ilyenkor mindig felállítok egy válságprogramot...így lényegében a szicíliai verseny helyett kellett az eredetileg is tervbe vett NAC Vb-t visszailleszteni a tervezetbe.

A mai nap még megpróbáltam az olasz szervezőnek írni egy sms-t,de úgylátom meddő probálkozás.

Így módosultan de emígyen fog kinézni a szezonunk:

Május 9. Ausztria Kupa
Május 10. "Magyar Kupa"
Május 16 "Ex Elite Kupa"
Június 6. NAC World Championship
Június 27 NABBA/WFF Universe


Kívárok még egy napot a szicíliai versennyel mert bizony Cataniában jó tengerpart van.  ;) ;D
Ha nem gyön össze a dolog,akkor marad a NAC (amit nembánok mert jó élmény)...és mivel a gépünk Amszterdamban száll le ezért már programot is eszeltem ki.  @-o :D

Áprilisban lehetőségünk lett volna kimenni a FIBO-ra,de én szerettem volna fellépni,de csak egy pulpitust tudtak volna nekünk felajánlani dedikálni. Én meg nem tartom magam sztárnak hogy ott firkálgassak.  ;D

2009. Március 26. - 21:17:05
Válasz #369
Nem elérhető

doncicco


Yvette, hogy halad az edzésekkel? milyen lehet a forma? ::) :P

2009. Március 27. - 13:19:50
Válasz #370
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Yvette jobb lesz mint valaha....vasárnap majd kaptok meglepi képeket.  ;)

Addig be kell egy ma elcsípett képpel érnetek (rólam ;D). A naturál fazon most ilyen.A fejem csúnyán szikkad be...és aszondik itt többen hogy kb 3 héttel vagyok előrébb mint ami tavaly ilyenkor volt.
A szép az egészben hogy még mindig élvezem a diétát. Valami megváltozott.

Az alapkiegészítés még mindig az MHP Activite ez vált be legjobban. Ez nemsokára leváltásra kerül és ON Optiman lesz helyette. A fehérje az Dymatize ISO 100. Ez tavaly is már a kedvenceim közé tartozott.
A optimális hormonegyensúlyról még 2 napig a BSN Axis Ht gondoskodik. Ebből napi hattal kezdtem (ennyi a javasolt) és pillanatnyilag napi 10-et nyomok.  @:-) Steve írta még anno hogy az izmokat nemannyira fogta meg,de a libidót viszont rendesen meglökte. Na ezt alá tudom támasztani.  ;D Egyébként is szarul alszok már...( 3-4 órákat )...de hajnalban már nyomja a hasam a "pistol"  !+"% és lehet hogy amiatt is kényelmetlen a hasonfekvés. ...és ilyenkor pisilni is sokkal nehezebb mert felfelé hord.  ;D

Hétfőtől megy az Anabolic Xtreme PCT....az Iso 100 ebben a hónapban megy még,azután át szánékozom váltani a BCAA-k valamelyikére illetve a Liquid aminok valamelyikére.

A fehérjebevitel:
Tőkehalfilé (mikróban) vész esetén olajos makrélafilé.  ****:))) ;) ;D /7%
Pulyka vagy csirkemell

Szénhidrát:
Hajdinakása
Zöldség
...időszakosan ananász
Spenót
Karalábé minden este  /7% ;D

Zsír:
Szigorúan mangalica zsír vagy jakvaj.   ;D

...és itt az elején szeretném megköszönni Nagy Zolinak ill az Extremefitnek hogy ebben a zűrös időszakban és válsághelyzetben is teljes vállszélességgel mellénkáll! Mert ez a műsor sem jöhetne létre,ha nincs az EXTREMEFIT:-){

2009. Március 27. - 13:22:42
Válasz #371
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 27. - 13:35:22
Válasz #372
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szépen alakul ez Zsolti!
 :-)!

Köszi Hopi ha így látod! Amit nemértek az a "szenvedés" része. Borzasztóan élvezem kínlódás nélkül a diétát. Tudok még viccelődni is. A Gyurma forgatás idején olyan 4 kilóval voltam kevesebb.
( Képzeld Hopi...csak neked merem elmondani,néha még egy pici vörösbort is merek inni.  @-o ;D )

2009. Március 27. - 13:44:01
Válasz #373
Nem elérhető

hopika


Szépen alakul ez Zsolti!
 :-)!

Köszi Hopi ha így látod! Amit nemértek az a "szenvedés" része. Borzasztóan élvezem kínlódás nélkül a diétát. Tudok még viccelődni is. A Gyurma forgatás idején olyan 4 kilóval voltam kevesebb.
( Képzeld Hopi...csak neked merem elmondani,néha még egy pici vörösbort is merek inni.  @-o ;D )

Tényleg jónak tűnik és még messze a verseny(bár ez lehet rossz jel is,de ne szóljuk el:vigyázni kell,hogy megmaradjon a tömeg)
(Csak neked mondom el,hogy vörösbort nem iszok(mert hányok tőle sajnos),viszont ma is egy névnapra vagyok hivatalos és a házigazdának isteni szilva pálinkája van...nem fogom visszautasítani... 8-) )
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 28. - 12:31:12
Válasz #374
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az első nagyobb versenyünk ahová jó forma kell az a hágai NAC Vb.

...ilyenkor a diéta közepén már normális ha az ember tervezget dolgokat. Amszterdamot sokan ismerik,de Hágában nem mindenki járt pedig Amszterdamból 10 perc gyorsvasút. Vendégem mesélte hogy ezt a söröző éttermet feltétlen keressük fel. ( nagycicis lányok szolgálnak fel egszerű kajákat  :D ) http://www.hooters.com/

....én nagyon szeretem a tengerpartokat...és bizony kicsit elbizonytalanodtam Hága hallatán. Van ott valami ahová le lehet menni egy jó Heinekent inni a parton?

Nos meglepetésemre van:

1. Ha jó idő van,ilyenre is lehet számolni  ****:))))))
2. Szar időben meg ilyenre  :-\