2024. Szeptember 23. - 08:33:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 195115 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

2009. Február 01. - 10:23:43
Válasz #105
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jövőhéten tényleg lövünk képeket. De nem "olyan" lesz.  ))=/

2009. Február 01. - 10:30:36
Válasz #106

nyunyuka2

Vendég
Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Sípizom: amit a ...... szájukba vesznek és szívnak fújnak?  :-)-  >:D


Igen God azaz. S ha gondolod te leszel az első akinek elküldöm a képet,mert látom nagyon rá vagy gerjedve a témára. Gyanús vagy,néztelek a másik topikban is. Nem kezd érzékennyé válni a mellbimbód vagy esetleg klimax típusú hőingadozásiad,hangulatváltozásaid nincsenek? Majd visszanézem a szmájlijaidat a topikokban és hamar lejön a kórisme.  ;D

Beszótá?  ***))))  O0
:--:

Ti mibe vagytok????   !+"%   ****:))) ****:))) ****:)))

...én most egyszál pöcsbe,de hogy jön az most ide?

Ejjjj, te!!   ***))))

A kérdés átvitt értelmű...   ****) ;D

2009. Február 01. - 10:33:50
Válasz #107
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja bocs!  !+"%

Máhogy mibe vagyunk? Nem vagyunk fasírtba.  8-)

A cigány reggel benéz a postaládájába, és talál egy fasírtot benne. Nézi, nézi, majd megkérdezi:
- Hát nekem meg ki a fasírt?


 ;D

2009. Február 01. - 10:43:10
Válasz #108

nyunyuka2

Vendég
..még mindig nem  **:))))* helyes a válasz, de sebaj, majd egyszer biztosan jó lesz

 :D :D   ****:)))

2009. Február 01. - 12:28:07
Válasz #109
Nem elérhető

God Vazzeg


..még mindig nem  **:))))* helyes a válasz, de sebaj, majd egyszer biztosan jó lesz

 :D :D   ****:)))

Semmi probléma nincs köztünk, sőt, volt szerencsém már személyesen is találkozni Zsoltival  :-){ ezért merek csak vele szemben közvetlenebb hangot megütni, de természetesen a tiszteletem határain belül  ;)

2009. Február 01. - 13:03:22
Válasz #110

nyunyuka2

Vendég
..még mindig nem  **:))))* helyes a válasz, de sebaj, majd egyszer biztosan jó lesz

 :D :D   ****:)))

Semmi probléma nincs köztünk, sőt, volt szerencsém már személyesen is találkozni Zsoltival  :-){ ezért merek csak vele szemben közvetlenebb hangot megütni, de természetesen a tiszteletem határain belül  ;)

Jajj, ti!!   ****)

Tudom én ezt, csak nem értitek a poént...  ;D ;D

Minden ok, vágom!  :-/-(-:

2009. Február 01. - 14:07:10
Válasz #111
Nem elérhető

sasa


Csövi Mami!

Jövőhéten dobok fel pár képet a sípizomról vagy a szabóizomról. Brutálisan jön fel!  ****:)))))) ;D

Sípizom: amit a ...... szájukba vesznek és szívnak fújnak?  :-)-  >:D


Igen God azaz. S ha gondolod te leszel az első akinek elküldöm a képet,mert látom nagyon rá vagy gerjedve a témára. Gyanús vagy,néztelek a másik topikban is. Nem kezd érzékennyé válni a mellbimbód vagy esetleg klimax típusú hőingadozásiad,hangulatváltozásaid nincsenek? Majd visszanézem a szmájlijaidat a topikokban és hamar lejön a kórisme.  ;D

Beszótá?  ***))))  O0
:--:

Ti mibe vagytok????   !+"%   ****:))) ****:))) ****:)))
A Timiben én szívesen benne lennék, de ő nem akarja. ;)

2009. Február 04. - 09:54:29
Válasz #112
Nem elérhető

Junior


Mind a kettőtöknek sok sikert és remélem, hogy a terveitek szerint fog alakulni a felkészülésetek! Mindent bele! ;-oo-;

2009. Február 06. - 19:41:45
Válasz #113
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mind a kettőtöknek sok sikert és remélem, hogy a terveitek szerint fog alakulni a felkészülésetek! Mindent bele! ;-oo-;

Köszi Tomi!

2009. Február 06. - 20:04:50
Válasz #114
Nem elérhető

aleSs


NEM is alakulhat máshogy!!!!!!!!!!! Kötelező a győzelem  :-):-)::
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi

2009. Február 06. - 20:11:59
Válasz #115

nyunyuka2

Vendég
NEM is alakulhat máshogy!!!!!!!!!!! Kötelező a győzelem  :-):-)::

Ennek így kell lennie!!!   Łł= ;)

2009. Február 06. - 20:16:33
Válasz #116
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na közben egy kis meseeste.  ;D

Egy hónapja megy ez a vércsoport micsoda. Asszem valami bevált. Még nemtom mi miatt,de működik. Hamarabb kezd kibontakozni a mangalica alatti csodálatos szoborforma. Teljesen konfortos érzetem van mindig. Nem puffadok,jó a gyomrom...és a legérdekesebb ami az eddigi években nem így volt hogy nincs édességhiányom.  :-O

A hal az nagyon jól bevált. A csirke az mondjuk 3 naponta beköszön. Ha nincs meg a a ch-ból a 150-200,akkor gyakorta jó zsiradékkal pótolom. Pl tökmagot is rágcsizok. A hajdinakása a mindennapi kaják legfontosabb ch forrásávánőtte ki magát. Reggel turmixba,edzés előtt,edzés után. Nagyon könnyű vele megoldani a sokak számára kínlódásnak tűnő emeltebb ch bevitelt.

ON Wheyból 3 vagy 4 dupla adag megy be. A glutamin (privát vélemény) még mindig úgy érzem hogy nem sok vizet zavar. Lehet hogy csak nálam van így,de a bcaa viszont nekem sokkal hatékonyabb.

Vitaminok közül változatlanul nem igénylem a megadózisú animálokat. Nagyon jól elvagyok az MHP Activite-tel. Nekem a legjobban bevált viti ez. Neonzöldet pisilok hajnalban a kondiban tőle. Jó mert nem kell villanyt kapcsolni. ( ...mondjuk csak akkor ciki ha lepisilom a lábam  !+"% )
A PCT király!!!  @-o

Az edzés alakulgat. Régen nem guggoltam nagyobb súllyal így a héten megnéztem hogy hol tudják elkezdeni normálisabban a virgácsok. 170 kg 6 ismétlés...kényelmes,de nem akartam többet. Fokozatosság elve. Fekve fos vagyok ha ügyes vagyok akkor 140-150-ig fel bírok menni. A váll a nyomásban 130 kiló,oldalemlés (még) 24-26 kiló.

Amin sokat kell javulnom a hát szélesség és részletezettség,lábbicepsz,SEGG...és jobb kondíció. A combnál újra meg kell tanulnom előhozni a részletgazdagságot.

Június elején és június végén van versenyünk.Tegnapelőtt meghívtak a Bihac Openre is bennünket. De sajna azt stornoznunk kell,de egyébként sem volt most tervben.  ;D
1-2 dolog még tárgyalás alatt van mindig,talán erre is választ kapunk. (remélhetőleg pozitívat).

Mit mondjak még? Jól érzem magam a bőrömben.  ****:))))))
A súlyom a diéta kezdetén 90 kiló volt...aztán mértem 88-at most egy másik teremben 92. Tököm sem tudja.

Hmmm hogy mi történik még?
Ki tud erre választ vagy segítséget.
Az egyik teremben ahol edzést tartok egy hölgynek,van egy srác. Jól szituált,tanult 25 körüli. Mindennap ugyanakkor van mint mi. Sajnos a legtöbb gyakit szarul csinálja ami részemről nembaj, mesezokniban edz de semmi közöm hozzá,de van egy kibaszott rossz szokása hogy amikor hasazik a padon (felülést végez) a pihenőidőkben elkezddi bontani a tenyerén a bőrkeményedést majd ezt mikor már ezzel a típusú bontási folymattal végzett,elkezdi RÁGNI és a fogával reszelni.  ˝=/ Olyannyira szokásává vált hogy lényegében az sem zavarja ha közben beszélnek hozzá. Valamiféle pótcselekvés lehet én már arra gondolok. A fura hogy más embereknek rajtunk kívűl fel sem tünik. Mit csinálnátok a helyemben?
1.Szóljak neki illedelmesen?
2.Kezdjem mellette vakarni a tökömet vagy az orromat túrni? ( Ratkid mesélte annakidején hogy minden számítógépbuzinak fikás a székének az alja mert beletörlik  ;D )
3. Vegyünk neki egy diszkrét dobozt ami egy pedikűkészletet rejt?
4.Ne vegyek róla tudomást?
5. Készítsek róla rejtett felvételt és legyen belőle youtube legenda? (...már egyszer próbáltam,de nem lenne célom a megalázás)

Na ilyen is van.


Yvette? Most ezé nem ír mert odavan zimbabwéban emu és tarajos sül vadászaton. Mondtam neki hogy amíg kint van ne feldkezzen meg a helyi specialitásokról az epres nyestről vagy a lóval töltött kacsáról.  /7%
Hétvégén már itthon lesz,úgyhogy biztos elmesélli a kalandjait a beduinokkal.  ;D

Még jó hogy a vörösbor jótékony hatású a vércsoportomnak. Nemazé mintha bármikor is innék... ***)))...csak úgy eszembe jutott.

 #:-)

2009. Február 06. - 20:25:47
Válasz #117
Nem elérhető

endre66


Ha nem írsz többé ilyeneket, hogy "rágcsi",  **:))))* meg "viti" **:))))*, akkor maradhatunk barátok.  8-)
 ;D

2009. Február 06. - 20:26:59
Válasz #118
Nem elérhető

FirstLady


Szerintem rögzítsd, töltsd fel egy file-megosztóra (a linkjét kérjük :D ) Majd a linket nyomtasd ki, és add oda neki egy cetlin, hogy mindenképpen nézze meg  >:D ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

(vagy nem megy oda edzeni többet, vagy leszokik erről :D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 06. - 20:28:57
Válasz #119

nyunyuka2

Vendég
Örülök, hogy jól halad az edzés és a diéta  /7% is! Várom már azokat az ominózus képeket!  :P

...az emberről.., én nem vennék tudomást ;D ****:))) ****:)))