2024. Szeptember 28. - 17:27:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 201811 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Október 10. - 15:04:04
Válasz #585
Nem elérhető

George


De Pami ennek van egy nagyon egyszerű módja, mármint az órán kajálásnak - azt mondod a tanárnak, hogy cukorbeteg vagy, inzulint adagolsz, és enned kell 2-3 óránként, különben kómába esel ;D Működni fog ;)

2010. Október 11. - 22:19:44
Válasz #586
Nem elérhető

pwz


Nekem hasonloan a hideg + meghidegebb szel miatt szaradt szarra a kezem mint neked. Neutrogena kezkrem nekem teljsenen jo volt ra.

2010. Október 13. - 12:28:56
Válasz #587
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Alakulok, alakulok, viszont ezt a nagyon sertés formát nehéz lesz valami értékelhető fazonra cserélni. Csináltam az előbb két képet, feldobom.

Ez mi? Ugye viccelsz hogy ebből kell kitalálni a formát?!   ????...  Ez lassan olyan kájgrínes lesz, még a kapucni kell, nehogy valami is látszon  ::)

2010. Október 13. - 12:41:24
Válasz #588
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Alakulok, alakulok, viszont ezt a nagyon sertés formát nehéz lesz valami értékelhető fazonra cserélni. Csináltam az előbb két képet, feldobom.

Ez mi? Ugye viccelsz hogy ebből kell kitalálni a formát?!   ????...  Ez lassan olyan kájgrínes lesz, még a kapucni kell, nehogy valami is látszon  ::)
a többiről nincs értelme képet csinálnom :)

Miért?  ????... Akkor minek csinálod? Hogy a karodat mutogasd? Biztos vagyok benne hogy komoly az a fizikum már, csak kishitű vagy, vagy nagyok az elvárásaid magaddal szemben. Persze a te dolgod  ;-oo-;

2010. Október 13. - 12:43:59
Válasz #589
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Alakulok, alakulok, viszont ezt a nagyon sertés formát nehéz lesz valami értékelhető fazonra cserélni. Csináltam az előbb két képet, feldobom.

Ez mi? Ugye viccelsz hogy ebből kell kitalálni a formát?!   ????...  Ez lassan olyan kájgrínes lesz, még a kapucni kell, nehogy valami is látszon  ::)
a többiről nincs értelme képet csinálnom :)

Miért?  ????... Akkor minek csinálod? Hogy a karodat mutogasd? Biztos vagyok benne hogy komoly az a fizikum már, csak kishitű vagy, vagy nagyok az elvárásaid magaddal szemben. Persze a te dolgod  ;-oo-;
majd a diéta végén dobok fel egész alakos képet, ezt csak csináltam magamnak, és úgygondoltam, hogy felteszem ide is  ;-oo-;

Okés  ;-oo-; Az már most látszik hogy valami nagy készül ott  @-o  :violinplay3:

2010. Október 13. - 12:50:57
Válasz #590
Nem elérhető

George


Ha a karod ilyen állapotban van, akkor a tested többi részén is hasonló kondíció lehet. Nem értem a sertés jelzőt éppen emiatt, akkor én mi vagyok, bálna? :D Lesz valami verseny, lemaradtam valamiről? ????...

2010. Október 13. - 12:52:07
Válasz #591
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha a karod ilyen állapotban van, akkor a tested többi részén is hasonló kondíció lehet. Nem értem a sertés jelzőt éppen emiatt, akkor én mi vagyok, bálna? :D Lesz valami verseny, lemaradtam valamiről? ????...

Beteg a zagya  8-}  ;D ;D ;D

2010. Október 13. - 12:55:11
Válasz #592
Nem elérhető

George


Ha a karod ilyen állapotban van, akkor a tested többi részén is hasonló kondíció lehet. Nem értem a sertés jelzőt éppen emiatt, akkor én mi vagyok, bálna? :D Lesz valami verseny, lemaradtam valamiről? ????...

Beteg a zagya  8-}  ;D ;D ;D
Há' valami biztos van :D

2010. Október 13. - 20:53:46
Válasz #593
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha a karod ilyen állapotban van, akkor a tested többi részén is hasonló kondíció lehet. Nem értem a sertés jelzőt éppen emiatt, akkor én mi vagyok, bálna? :D Lesz valami verseny, lemaradtam valamiről? ????...
amikor az alkarom ilyen állapotban van, akkor nekem még lóg a belem, mint egy mangalicának  :D
verseny nincs, idén legalábbis tuti, de közel versenyformát szeretnék elérni idén

 ????... ????...  :-}

2010. Október 13. - 21:55:10
Válasz #594
Nem elérhető

Grizzly79


Ha a karod ilyen állapotban van, akkor a tested többi részén is hasonló kondíció lehet. Nem értem a sertés jelzőt éppen emiatt, akkor én mi vagyok, bálna? :D Lesz valami verseny, lemaradtam valamiről? ????...
A bálna én vagyok, hogy a fene enné meg!
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Október 13. - 21:57:11
Válasz #595
Nem elérhető

George


Ha a karod ilyen állapotban van, akkor a tested többi részén is hasonló kondíció lehet. Nem értem a sertés jelzőt éppen emiatt, akkor én mi vagyok, bálna? :D Lesz valami verseny, lemaradtam valamiről? ????...
A bálna én vagyok, hogy a fene enné meg!
Verődjünk csordába vagy mibe ;D

2010. Október 13. - 22:03:08
Válasz #596
Nem elérhető

George


Szerinted te kövér vagy? Hallottál már önértékelési zavarról? :laugh:

2010. Október 13. - 22:30:55
Válasz #597
Nem elérhető

George


Szerinted te kövér vagy? Hallottál már önértékelési zavarról? :laugh:
testépítőfórumról van szó, diétáról, tehát ebből a szemszögből igen, ez még nagyon gyér forma :)
Félre ne érts Pami, nem ellened írom amit most fogok, meg konkrétan senki ellen sem. De azt látom, hogy kezd egy elég torz példakép körvonalazódni sokak előtt a "szálkásságról", olyan profi bodysok szintjére téve a mércét, akik növekedési hormont, pajzsmirigy hormont, meg még ki tudja mit szednek/szúrnak a fazonért. Te most nagyon jól nézel ki. Ha nem versenyzel idén, akkor kár lenne a maradék izmot feláldoznod, inkább kezdj el szolidan tömegelni. Persze azt csinálsz amit akarsz, én nem beleszólni akarok, de nagyon ráérsz még keresztszálkás segget összehozni. ;-oo-;

2010. Október 13. - 22:37:36
Válasz #598
Nem elérhető

Grizzly79


Szerinted te kövér vagy? Hallottál már önértékelési zavarról? :laugh:
testépítőfórumról van szó, diétáról, tehát ebből a szemszögből igen, ez még nagyon gyér forma :)
Félre ne érts Pami, nem ellened írom amit most fogok, meg konkrétan senki ellen sem. De azt látom, hogy kezd egy elég torz példakép körvonalazódni sokak előtt a "szálkásságról", olyan profi bodysok szintjére téve a mércét, akik növekedési hormont, pajzsmirigy hormont, meg még ki tudja mit szednek/szúrnak a fazonért. Te most nagyon jól nézel ki. Ha nem versenyzel idén, akkor kár lenne a maradék izmot feláldoznod, inkább kezdj el szolidan tömegelni. Persze azt csinálsz amit akarsz, én nem beleszólni akarok, de nagyon ráérsz még keresztszálkás segget összehozni. ;-oo-;
Tudom senki nem kérdezett, de ettől függetlenül EGYETÉRTEK!!!
Védjük a fákat! Együnk hódot!
Minden menzán található legalább egy Margit!

2010. Október 13. - 23:24:20
Válasz #599
Nem elérhető

NosztalNiga


Tudom nem tudunk meggyőzni...De én is beszavaznék egy "Tömegelj már mer szétfogysz"-ra!  :)
Eccer énis leszálkásítottam...(Kajám nem írom le mert kiröhögnétek valószínűleg  ;D)
Te nálam okosabb vagy, tuti jobban eszel stb. de mégis rokonléleknek hiszlek, mer ahogy eddig kivettem az írásaidból (még ha megvan a testképzavarod akkor is ;D) kicsit olyan "nem gelesztás alkat vagy". Nekünk nem adatott meg azaz eres has mint a kákabelű Masztikának...
Lehet kishitű vagyok, de egy korrekt formához még kéne plusz tömeg, és utána diéta mellé plusz segítség ;)
Ne legyen igazam de könnyen elfogyhatsz, teljesen ellaposodhatsz...Innét már nagyon könnyen! Főleg kicsit komolyabb "háttér" nélkül...
Ha belefér a topicba betolok egy régi képet h én anno 18-19 éves fejjel 1,5 éve hova jutottam kb nulla kieg (1 alap multi, 3 adag fehérje) meg akkori fejjel jó kaja mellett :) Nem lettem szálkás, ellenben izom nem maradt, csak "az alfödi sikkság"...
Elrettentő példa ;)
Ráérsz még...Bár valszeg úgyis megpróbálod azért is >:D ;D és ha igen, rem megmutatod
TÉVEDTÜNK ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"