2024. Szeptember 28. - 14:14:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 201784 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2010. Április 16. - 19:01:18
Válasz #525
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Április 20. - 17:21:37
Válasz #526
Nem elérhető

Yeti


Gyerünk Pam'! Jól hangzanak a tervek!  ;)

Ne mond el senkinek, de én még voltam is Republic koncerten egyszer a Tisza parton. Rohadt jó volt.  ;D

Hajrá!  =/+'
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Április 20. - 18:44:50
Válasz #527
Nem elérhető

zotja



2010. Május 05. - 18:29:34
Válasz #528
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Május 05. - 18:33:20
Válasz #529
Nem elérhető

Yeti


#:-)
Végre megvan az új gép, tehát látok is valamit abból, amit írok  ;D

Végeztem az érettségikkel, mostmár csak a szóbelik lesznek hátra, addig fleselés megy, holnap küldök egy csöcs napot, és valami kép szerűséget is csinálnom kell, bár az utóbbi napokban csokin éltem, de egy picike lelkiismeret furdalásom sincs  @:-) :D:D
Nyugi én is Nutellázom 3 napja. Jó ugyan azt az üveget szopogatom, nem naponta 1-et és még van holnapra is.  ;D

Várjuk a pikcsört!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 06. - 23:06:00
Válasz #530
Nem elérhető

zotja


Szemes e áll jól   **:))))*  :-!  :-}  ***))))  ****:)))

2010. Június 02. - 14:31:27
Válasz #531
Nem elérhető

Gababoy


"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Június 02. - 17:05:37
Válasz #532
Nem elérhető

Yeti


#:-)

megvolt ma a mellezés, elég jól sikerült, feleslegesnek tartom leírni, mivel kb ugyanaz, mint az eddigiek.
holnap teszek fel két képet, ma csak ilyen félresikerültet tudok  ;D
Hey! Rég jártam nálad. Jók a képek. Tisztára BSN reklámos életéérzés!
 ;D
 Łł=
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 02. - 19:40:25
Válasz #533
Nem elérhető

Gabe


megvolt a mai cshecs edzés, jobb lett, mint amire számítottam

fekvenyomás: 100*10 120*10 140*9(4 ment magamtól, a többi eröltetve) 160*2(ezek nem teljesen magamtól mentek)
fekvenyomás ferde padon egy kezesekkel: 3* 40*8
fst-7 fekvenyomó gépen 60kg, 55kg, 50 kg*5
tárogatás ferdepadon: 28kg 8-6-6 22kg 6

hasprés szuperszettben gépett végzett haspréssel

kb ennyi volt a mai nap : )

jön a nyár.. tele a terem kis szarosokkal, akik nagyon keménynek érzik magutkat, játékosan beszólogatnak, és azt hiszik kurva viccesek  ::) nem az én világom  8)

::) ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Június 02. - 23:03:50
Válasz #534
Nem elérhető

Yeti


#:-)

megvolt ma a mellezés, elég jól sikerült, feleslegesnek tartom leírni, mivel kb ugyanaz, mint az eddigiek.
holnap teszek fel két képet, ma csak ilyen félresikerültet tudok  ;D
Hey! Rég jártam nálad. Jók a képek. Tisztára BSN reklámos életéérzés!
 ;D
 Łł=
;D ;D

nem sokáig fogok ismét edzeni, jön a nyári kénszer pihenő hamarosan  :D megyszedés szuperszettben barackszedéssel.. animálba... viszont augusztusban csinálom a vagyonőr vizsgámat, remélem, jövőre egyetem mellett legalább az anyagiakkal nem lesz gond, és lehet növögetni  ::)
Ismerős. Én annó a meggyszedést uborkaszedéssel szuper szetteztem. Jóóóvót!  :-Đ Korai ébredés, késői fekvés, mert a szedés mellett felvásárlók is voltunk. Éjszaka jött a teherautó, akkor még pakoljuk is fel a napi cuccot. Talán ott indult el valami a pici Yetike megerősödésében.  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 02. - 23:31:26
Válasz #535
Nem elérhető

Yeti


#:-)

megvolt ma a mellezés, elég jól sikerült, feleslegesnek tartom leírni, mivel kb ugyanaz, mint az eddigiek.
holnap teszek fel két képet, ma csak ilyen félresikerültet tudok  ;D
Hey! Rég jártam nálad. Jók a képek. Tisztára BSN reklámos életéérzés!
 ;D
 Łł=
;D ;D

nem sokáig fogok ismét edzeni, jön a nyári kénszer pihenő hamarosan  :D megyszedés szuperszettben barackszedéssel.. animálba... viszont augusztusban csinálom a vagyonőr vizsgámat, remélem, jövőre egyetem mellett legalább az anyagiakkal nem lesz gond, és lehet növögetni  ::)
Ismerős. Én annó a meggyszedést uborkaszedéssel szuper szetteztem. Jóóóvót!  :-Đ Korai ébredés, késői fekvés, mert a szedés mellett felvásárlók is voltunk. Éjszaka jött a teherautó, akkor még pakoljuk is fel a napi cuccot. Talán ott indult el valami a pici Yetike megerősödésében.  ;D
legalább tudok valamit dolgozni, a pozitív oldalát fogom meg a dolgoknak, utánna lesz miből végre edzeni, normálisan, és meg tudom mutatni, el tudom érni, ami valóban bennem van, persze csak ha sikerül utánna az egyetem mellett a munka  @:-) jó lenne már 100 kilo felett lenni, pocak nélkül  ::)
Fő a pozitív hozzáállás!  @:-)

Én meg azt sem tudom, milyen az élet pocak nélkül. Már eleve így pottyantam erre a világra.  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 03. - 09:55:19
Válasz #536
Nem elérhető

God Vazzeg


megvolt a mai cshecs edzés, jobb lett, mint amire számítottam

fekvenyomás: 100*10 120*10 140*9(4 ment magamtól, a többi eröltetve) 160*2(ezek nem teljesen magamtól mentek)
fekvenyomás ferde padon egy kezesekkel: 3* 40*8
fst-7 fekvenyomó gépen 60kg, 55kg, 50 kg*5
tárogatás ferdepadon: 28kg 8-6-6 22kg 6

hasprés szuperszettben gépett végzett haspréssel

kb ennyi volt a mai nap : )

jön a nyár.. tele a terem kis szarosokkal, akik nagyon keménynek érzik magutkat, játékosan beszólogatnak, és azt hiszik kurva viccesek  ::) nem az én világom  8)


79 kilósan 160+ nyomni, szerintem gondolkozz el a fekvenyomáson mint versenyzési lehetőségen..  ;)

2010. Június 03. - 10:11:52
Válasz #537
Nem elérhető

God Vazzeg


megvolt a mai cshecs edzés, jobb lett, mint amire számítottam

fekvenyomás: 100*10 120*10 140*9(4 ment magamtól, a többi eröltetve) 160*2(ezek nem teljesen magamtól mentek)
fekvenyomás ferde padon egy kezesekkel: 3* 40*8
fst-7 fekvenyomó gépen 60kg, 55kg, 50 kg*5
tárogatás ferdepadon: 28kg 8-6-6 22kg 6

hasprés szuperszettben gépett végzett haspréssel

kb ennyi volt a mai nap : )

jön a nyár.. tele a terem kis szarosokkal, akik nagyon keménynek érzik magutkat, játékosan beszólogatnak, és azt hiszik kurva viccesek  ::) nem az én világom  8)


79 kilósan 160+ nyomni, szerintem gondolkozz el a fekvenyomáson mint versenyzési lehetőségen..  ;)
gondolkodni gondolkodtam már rajta, de ez is még a jövő titka, sok a változó az egyenletben sajnos  :)

Egy percet se gondolkodnék a helyedben  ;-oo-;

2010. Június 03. - 10:15:36
Válasz #538
Nem elérhető

God Vazzeg


megvolt a mai cshecs edzés, jobb lett, mint amire számítottam

fekvenyomás: 100*10 120*10 140*9(4 ment magamtól, a többi eröltetve) 160*2(ezek nem teljesen magamtól mentek)
fekvenyomás ferde padon egy kezesekkel: 3* 40*8
fst-7 fekvenyomó gépen 60kg, 55kg, 50 kg*5
tárogatás ferdepadon: 28kg 8-6-6 22kg 6

hasprés szuperszettben gépett végzett haspréssel

kb ennyi volt a mai nap : )

jön a nyár.. tele a terem kis szarosokkal, akik nagyon keménynek érzik magutkat, játékosan beszólogatnak, és azt hiszik kurva viccesek  ::) nem az én világom  8)


79 kilósan 160+ nyomni, szerintem gondolkozz el a fekvenyomáson mint versenyzési lehetőségen..  ;)
gondolkodni gondolkodtam már rajta, de ez is még a jövő titka, sok a változó az egyenletben sajnos  :)

Egy percet se gondolkodnék a helyedben  ;-oo-;
egyenlőre mindenképp egy tömeg és erő-növelés indul ősszel, legalább is ezt tervezem(ki tudja mi jöhet közbe...), amolyan brutális pamela módra, rá akarok menni a fekvenyomásra mindenképp, hátha meglesz a 200-220  @:-)

Okés, majd msn-en értekezünk. De nem semmi vagy, ez biztos  @:-)

2010. Június 03. - 15:01:59
Válasz #539
Nem elérhető

pmiller06


A cuccról álmodsz? :D :D