2024. Szeptember 22. - 22:24:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 201424 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2009. Szeptember 23. - 09:45:23
Válasz #405
Nem elérhető

hopika


Bennem most tudatosult a dolog:
160x4 és 170x2 fekve???
Baszott sok ennyi idősen-főleg ha még szabályos is,vagy legalább közelíti azt...
Grat!
 :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 23. - 09:46:51
Válasz #406
Nem elérhető

God Vazzeg


Bennem most tudatosult a dolog:
160x4 és 170x2 fekve???
Baszott sok ennyi idősen-főleg ha még szabályos is,vagy legalább közelíti azt...
Grat!
 :-)!

Az mindegy, nekem csak egy fél menne belőle (lefele  ;D:-O

2009. Szeptember 23. - 11:35:49
Válasz #407
Nem elérhető

halaszbarnus


Isten éltessen Pam :violinplay3:  ;-oo-;
Tartsd meg a hited és menj előre bármi áron !

http://vodpod.com/watch/2407606-branch-warren-train-insane

2009. Szeptember 23. - 12:16:55
Válasz #408
Nem elérhető

FirstLady


Boldog szülinapot!!! :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 23. - 15:36:54
Válasz #409
Nem elérhető

parrre


Isten Délpesten   :-):-)::

2009. Szeptember 23. - 15:43:06
Válasz #410
Nem elérhető

H. Laci


Boldog születésnapot kívánok néked Pumela.   :-):-):: :-):-)::

2009. Szeptember 23. - 18:27:05
Válasz #411
Nem elérhető

George


nagyon szépen köszönöm mindenkinek  :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){ :-){


na akkor így születésnapom alkalmából lázasnak érzem magam, holnap reggel dokinál kezdek, mert húzom már egy ideje... de most szúró fájdalmat érzek .. ott lent...  !+"% :D picsába....  ˝=/ én  sérvre gyanakszom... vasárnap óta szünet nélkül fáj... adja az Isten, hogy ne sérv legyen, mert a fájdalmat le tudom győzni edzésen, ha semmi bajom nem származik belőle, de ha sérv, és jha műtik is, akkor az kemény kihagyás lesz megint  :'(  :-[ :-[ :-[

pedig ezen a héten ki akartam nyomni a 180 -at  :-[
Frankó lágyéksérvnek hangzik ::) Gyorsan csinálj vele valamit amíg komolyabb nem lesz 8-}

2009. Szeptember 23. - 18:37:41
Válasz #412
Nem elérhető

Aco


Hogy megnyuktassalak volt az eggyik haveromnak is ilyen fajdalma is az is eltartott 4-5napig.O is azt hitte hogy serv de siman csak meghuzott egy izmot.. ****)

2009. Szeptember 23. - 18:43:55
Válasz #413
Nem elérhető

Jordan


Ha meg esetleg mutet is lessz, meg utanna kihagyas? Hello!!! 18 eves vagy!
Az izom a mutet regeneralodasa utan visszajon egeszeben mikor ujrakezded az edzest. Raadasul ennyi idosen tobbre jutottal mint a legtobben 30 eves korukig! Onnantol meg megint nincs hatar!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 23. - 19:04:49
Válasz #414
Nem elérhető

Jordan


Ha meg esetleg mutet is lessz, meg utanna kihagyas? Hello!!! 18 eves vagy!
Az izom a mutet regeneralodasa utan visszajon egeszeben mikor ujrakezded az edzest. Raadasul ennyi idosen tobbre jutottal mint a legtobben 30 eves korukig! Onnantol meg megint nincs hatar!  ;)
az egyetlen dolog, ami miatt húzom a szám, az az, hogy az elmult időszakban nagyon sokat költöttem erre a sportra- amit, hozzá teszem, egyáltalán nem sajnálokm, hisz erre gyüjtöttem, az eredménnyel is maximálisan elégedett vagyok- és ha kihagyás jön, akkor azt a pénzt tulajdonképp az ablakon kidobtam... ez bassza csak a lelkiismeretem  :-\

En ugyanezt eltem at eddig 4x  ;D

De az elet megy tovabb  ;) Barmi is lessz sose bankodj a multon, mindig csak elore nezz (Jelen esetben hogy mennyi penzt fogsz meg magadra kolteni  ;D )
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 23. - 20:07:24
Válasz #415
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem lábazás után volt, hogy fürdés közben a combom tövében találtam ilyen kitüremkedő valamiket mindkét oldalt. De nem fájt.. Megijedtem mint a pitsa, asszony megvizsgálta (mert ugye ápolónő a drága) és megállapította hogy az bizony ott izom  :-O Beszarás, de tényleg, azóta is ott van, de nem fáj  ;D Lehet hogy neked is ez húzódott meg, vagy ilyesmi  ;-oo-;

2009. Szeptember 23. - 20:21:18
Válasz #416
Nem elérhető

lue


Pam!Isten éltessen ;)  :-*

2009. Szeptember 23. - 21:39:46
Válasz #417
Nem elérhető

Aco


Nekem lábazás után volt, hogy fürdés közben a combom tövében találtam ilyen kitüremkedő valamiket mindkét oldalt. De nem fájt.. Megijedtem mint a pitsa, asszony megvizsgálta (mert ugye ápolónő a drága) és megállapította hogy az bizony ott izom  :-O Beszarás, de tényleg, azóta is ott van, de nem fáj  ;D Lehet hogy neked is ez húzódott meg, vagy ilyesmi  ;-oo-;

Ez annak a jele God hogy kezdesz izmosodni :D Łł=

2009. Szeptember 23. - 21:41:12
Válasz #418
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem lábazás után volt, hogy fürdés közben a combom tövében találtam ilyen kitüremkedő valamiket mindkét oldalt. De nem fájt.. Megijedtem mint a pitsa, asszony megvizsgálta (mert ugye ápolónő a drága) és megállapította hogy az bizony ott izom  :-O Beszarás, de tényleg, azóta is ott van, de nem fáj  ;D Lehet hogy neked is ez húzódott meg, vagy ilyesmi  ;-oo-;

Ez annak a jele God hogy kezdesz izmosodni :D Łł=

Biztos hogy nem, szerintem az izmaim is zsírból vannak, mi sem bizonyítja jobban, hogy diétában lemegy az is  ****:)))

2009. Szeptember 23. - 21:44:35
Válasz #419
Nem elérhető

hopika


... szombaton eksön volt  :-)(-: :-)o-:, és vasárnap úgy ébredtem, h fáj,

Ha hátulról csináltad,akkor biztos,hogy csak egy húzódás.
Az egyik legjobb has,fenék és comb gyakorlat...én má' csak tudom... ***))) ***))) ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!