2024. Szeptember 22. - 22:32:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 201431 alkalommal)

0 Felhasználó és 40 vendég van a témában

2009. Augusztus 21. - 23:09:17
Válasz #360
Nem elérhető

Jordan



 3 óra alatt elpippantottam 1 doboz cigit, de szóljon mentségemre, nem fogyasztottam alkoholt  :)


Bakker  :-O :-O :-O
Ez azert eleg durva
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 21. - 23:14:50
Válasz #361
Nem elérhető

Jordan



 3 óra alatt elpippantottam 1 doboz cigit, de szóljon mentségemre, nem fogyasztottam alkoholt  :)


Bakker  :-O :-O :-O
Ez azert eleg durva
ennyire cink nem berugni?  :D

Nem, csak nem gondoltam volna veletlenul se hogy te dohanyzol.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 22. - 11:56:08
Válasz #362
Nem elérhető

zotja



 3 óra alatt elpippantottam 1 doboz cigit, de szóljon mentségemre, nem fogyasztottam alkoholt  :)


Bakker  :-O :-O :-O
Ez azert eleg durva

inkább ittál volna egy sört :)

2009. Augusztus 22. - 11:59:03
Válasz #363
Nem elérhető

Kicsibors



 3 óra alatt elpippantottam 1 doboz cigit, de szóljon mentségemre, nem fogyasztottam alkoholt  :)


Bakker  :-O :-O :-O
Ez azert eleg durva

Nem is tudom melyik a rosszabb...  :-X

2009. Augusztus 22. - 12:05:34
Válasz #364
Nem elérhető

George


Bevertél egy doboz cigit 3 óra alatt - ez csakis valami extra-ultra light lehetett, mert egy normáltól olyan nikotinmérgezést kaptál volna, hogy öröm nézni. Persze csak akkor, ha nem cigizel amúgy is. Ha ennyire light volt, akkor én nem aggódnék :D Amúgy az első debreceni profi gp után láttam, hogy hányan cigiznek a versenyzők közül...meglepődtem :-} De mindegy, ezért nem kell itt meggyónni, végülis nem faszt szoptál :-)- ;D

2009. Augusztus 22. - 12:20:44
Válasz #365
Nem elérhető

Kicsibors


Nekem valahogy nem fér össze a dohányzás a sporttal...  :-\
(Na ezt most nem neked írom Pamela, csak úgy általában a dohányos sportolókra értem!)

2009. Augusztus 22. - 12:24:00
Válasz #366
Nem elérhető

George


Nekem valahogy nem fér össze a dohányzás a sporttal...  :-\
(Na ezt most nem neked írom Pamela, csak úgy általában a dohányos sportolókra értem!)
Lement szórakozni, jól érezte magát, ennyi. 17 éves, nem 0-24-ig profi testépítő, de ettől még lehet az. Arnold is szivarozott ;)

2009. Augusztus 22. - 12:27:26
Válasz #367
Nem elérhető

zotja


Nekem valahogy nem fér össze a dohányzás a sporttal...  :-\
(Na ezt most nem neked írom Pamela, csak úgy általában a dohányos sportolókra értem!)
Lement szórakozni, jól érezte magát, ennyi. 17 éves, nem 0-24-ig profi testépítő, de ettől még lehet az. Arnold is szivarozott ;)

Ami nem öl meg az csak erősebbé tesz  ;D  ****:))))))

2009. Augusztus 22. - 12:37:58
Válasz #368

B1ll4

Vendég
Nekem valahogy nem fér össze a dohányzás a sporttal...  :-\
(Na ezt most nem neked írom Pamela, csak úgy általában a dohányos sportolókra értem!)
én nem vagyok sportoló, én egy lófasz vagyok, aki edz  ;-oo-; :)

Monster Lófasz ! :D

2009. Augusztus 22. - 12:48:55
Válasz #369
Nem elérhető

Kicsibors


Nekem valahogy nem fér össze a dohányzás a sporttal...  :-\
(Na ezt most nem neked írom Pamela, csak úgy általában a dohányos sportolókra értem!)
Lement szórakozni, jól érezte magát, ennyi. 17 éves, nem 0-24-ig profi testépítő, de ettől még lehet az. Arnold is szivarozott ;)

Ezért írtam a zárójelben lévő sort is hozzá, ami a rendszerességre utal, így hát ezzel nem is Paminak szólt, csak eszembe jutott...  ***  :-/-(-:  :)

Arnold amúgy mennyire szivarozik? A szivar az ilyen alkalomszerű lazulási eszköz, nem?!  ????...

2009. Augusztus 22. - 12:50:19
Válasz #370
Nem elérhető

Kicsibors


Nekem valahogy nem fér össze a dohányzás a sporttal...  :-\
(Na ezt most nem neked írom Pamela, csak úgy általában a dohányos sportolókra értem!)
én nem vagyok sportoló, én egy lófasz vagyok, aki edz  ;-oo-; :)

Jah értem! Akkor szép teljesítmény hogy lófasz létedre kezed, lábad és fejed is van!  :D  !+"%

2009. Augusztus 22. - 13:20:57
Válasz #371
Nem elérhető

Jordan



de te amúgy is utálsz, akkor csak nem döbenthettelek le  ;-oo-;


Azokhoz en nem szolok
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 22. - 17:42:10
Válasz #372
Nem elérhető

George



Arnold amúgy mennyire szivarozik? A szivar az ilyen alkalomszerű lazulási eszköz, nem?!  ????...
Nem :D És anno eléggé rajta volt, hogy most mi van, azt nem tudom. De egyszer nyilatkozta is, hogy dugiban kell szivarozni, mert a felesége már eléggé berágott rá miatta - kicsit büdös ;D

2009. Augusztus 22. - 18:00:41
Válasz #373
Nem elérhető

lue



2009. Augusztus 22. - 18:05:57
Válasz #374
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

Arnold amúgy mennyire szivarozik? A szivar az ilyen alkalomszerű lazulási eszköz, nem?!  ????...
Nem :D És anno eléggé rajta volt, hogy most mi van, azt nem tudom. De egyszer nyilatkozta is, hogy dugiban kell szivarozni, mert a felesége már eléggé berágott rá miatta - kicsit büdös ;D

És a férfiak sört isznak, a tej gyerekeknek való.  ;D