2024. Szeptember 23. - 00:37:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 201449 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2009. Augusztus 12. - 23:24:39
Válasz #330

csery

Vendég
Figyelj fiatal vagy, sztem fanatizálni is képes vagy annyira magadat, h legyen eredmény.. de akkor ezt most el kéne döntsd. Most.

2009. Augusztus 12. - 23:37:21
Válasz #331

csery

Vendég
Jajj vmitől erek jöttek a combimra ;D gyorsan lefekszem... basszad neki Pam!

2009. Augusztus 12. - 23:43:51
Válasz #332

csery

Vendég
Na látod, mondom neked apámmm, azt csináld, amit szíved szerint tennél...aki szívből tenne vmit de nem teszi meg, az nem is érezte azt soha...ha te úgy érzed, fel kell malacodj, hát terdd...majd mikor ugy érzed nem kell, átaslakítod... vagy nem... ez mind a te döntésedm a te szabadságod. ****:))))))

2009. Augusztus 12. - 23:48:18
Válasz #333

csery

Vendég
Na, be is hoztam az update gombócomból még egy hatost. :-}

2009. Augusztus 12. - 23:55:34
Válasz #334

csery

Vendég
Na jó érted, ma megettem fél kiló csirkét, tizenöt tojásfehérjét, három turmixot.. nekem emellé nem megy be csak igy este a szilvásgombóc ;D

2009. Augusztus 13. - 00:09:17
Válasz #335
Nem elérhető

tockon2


Én meg csak offolom a topicodat, amikor ilyen szépeket mondasz!   ;D  Megtiszteltetés, ha példaértékűnek találsz bármit is az életemből, tényleg jólesik!  ;-oo-; És hogy én is segítsek egy kicsit a döntésedben: ami biztos, hogy soha ennyi időd nem lesz ezzel a sporttal foglalkozni, mint most. Nyílván prioritást kell adni a tanulásnak, de ha felvesznek egyetemre, azzal arra is kötelezettséget szerzel, hogy háromszor ennyit tanulj. Jó fejed van, emellett képes vagy monster-ré válni, amiből később ha kifogysz, még mindig maradhatsz "szimplán" kurva nagy! A forma pedig jönni fog a korral, meg az érettséggel. Csak maradjon tiszta a kaja és még sokáig maradjon zárva az a fiók!
 ;-oo-;
 

2009. Augusztus 13. - 00:12:54
Válasz #336
Nem elérhető

Kozi001


Figyelj fiatal vagy, sztem fanatizálni is képes vagy annyira magadat, h legyen eredmény.. de akkor ezt most el kéne döntsd. Most.
Most bizony  :'(

ami azt illeti, ami nyáron rendbetette a fejemet, h kurvára mind1 a tanulás, karrier építés szempontjából, hogy hogy nézek ki, és ez a legeslegfontosabb, hiszen, ebből fogok élni, és viszonylag jó tanuló is vagyok, ez az én utam... ezt kell járnom.. akkor nem mind1, hogy mennyire vagyok malac, vagy mennyire vagyok izmos? mekkora az izomtömegem?... ha nem ez a legfontosabb, akkor lehtek jó formában, és esztétikus testem is lehet, és nézheek ki jól, viszont lehetek disznó is, kurvára mind1.... a csajok miatt megint csak nem éri meg lemondanom az életkorom adta lehetőségekről a tömegelésre nézve, mivel nem volt már barátnőm 3 éve, mivel felénk nem élnek olyan lányok(vagy én élek autizmusban), akik nem hátráltatnának a céljaim elérésében önzőségükkel, vagy ne adj Isten, még segítenének is, ergo kizárt, hogy összejöjjek bárkivel is....
tényleg nem tudom, mi lesz, de szerintem adok a szájára neki, a k*va annyát, azé' van  :D de természetesen nem ez lesz a központban, de bevallom, God-tól hatalmas motivációt kaptam, amikor 1ütt mentünk Pestre(ez most nem seggnyalás), hogy lehet valaki "májer" fedettebb testel is, és valljuk be, Vazzeg testvérünk igen csak belevaló csávó  ;-oo-;
akitől még sok motivációüt kapok, az tockon2 testvérünk(bár sztem ő ezt nem tudja), szintén az életvitel miatt, bár ő kicsit szállkásabb, de ettől függetlenül ő is sokáig tömegelt, és volt fedettebb is( de mégsem egy Bécó fedettségi szint, mivel annak a csávónak egész évben kockás a hasa, tömegezés alatt is  :-p  :D ), és mégis egyenesben az élete, barátnő, egyetem....  :-){

Hú pam, látom sok kérdés van előtted ami tisztázatlan.. Anno, de lehet még most is, én is így vagyok mind a csaj témával mind az edzéssel. No mármost, ha magamból indulok ki, akkor nekem nincs olyan genetikám, hogy egy testépítőversenyre eljussak.. Ez talán azért is van, mert zsírosabb vagyok a kelleténél, és hiába diétázok le, maradnak olyan pontok ahol ott marad a zsír. Jelenleg naturál vagyok.. a naturálságot arra értem, hogy nem fogyasztottam semmi féle doppingszert... mert ugye addig mindenki naturál amíg a doppingteszten le nem bukik.. És naturál úton, pláne ha endomorf alkat vagy, kibaszott nehéz diétázni, mert hiába figyelsz mindenre, a végén csak azt látod, h a nehezen felszedett izomtömeg, el kezd kopni..
Aztán ha ráállok, hogy erőre megyek... akkor a formám szar lesz mégjobban, és akkor megint elő jön bennem, h diétázni kéne, és mily fasza lenne már kimenni a strandra.. Én most jelenleg ott tartok, hogy normálisan elkezdek tömegelni, olyan chval amitől nem zsírosodok, és szépen fog jönni az erő is, mert ugye diéta alatt kib.ottul legyengül az ember...
És ha elérek egy szintet, lesz egy megfelelő tudásom a doppinggal, okosságokkal kapcsolatban akkor fogok nekiállni diétázni. Jó oda is kitartás kell, de más, a nehezen megszerzett izomtömeg megmarad, és nem leszel gyenge, ami pszichésen is megvisel.
Másrészt csajtéma.. Én középsulival most végeztem, felvettek egyetemre... kb 2 éve, hogy nem volt csajom.. Miért? Mert nem találok olyan csajt aki körülbelül olyan beállítottságú mint én.. Pl. nem cigizik, nem iszik... Mert ha megnézzük, a mai világban elég nehéz ilyen csajt találni, pláne egy kisebb városban mint Kisvárda. Felvettek Debrecenbe egyetemre, ott reménykedek, hogy találok vmi "jó" csajt...
Szóval csajtéren is szerintem nem késtél le semmiről... Ez a csajos téma nekem is a fejembe jár.. Unokatesóimnak, ugye már van bnője, barátja.. De ők buli, cigi, pia minden közrejátszik. Na és persze, itthon is jön a duma, hogy fiam te? Mikor hozod a bnődet? Jó mondjuk én a szüleimet, tisztelem becsülöm, mindent megadnak, a lehetőségekhez méltán, de szerintem ők jobban elviselnék azt, hogy lenne egy bnőm, és akkor cigi,pia,bulii, minthogy most nincsen és NORMÁLisan élek..
Bár nekem számomra ez a legfontosabb.. Én mindig, hát hogy fejezzem ki magam.. többnek éreztem, érzem, magamat azoknál az embereknél, akik buliznak,isznak cigiznek.. Legyen nekik bnőjük... De tudod: Aki a csorda után fog menni, az mindig szaros füvet fog legelni.
Egyszer eljön a mi időnk is, gondolom te is mész majd tovább tanulni.. nagyobb város, több lehetőség! Szal kitartás!  0o0o0
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Augusztus 13. - 00:17:28
Válasz #337

csery

Vendég
Jól van, é is a te példád követem, fókajelmezre fel.

2009. Augusztus 13. - 00:19:40
Válasz #338

B1ll4

Vendég
Nehogy azt hidd , hogy más embereknek ilyen álmok nincsenek a fejükben ... csak egyszerűen félnek a megpróbáltatásoktól , kihívásoktól , vagy egyszerűen gyávák , de lehetne még sok indokot , okot találni . Egyszerűen rájöttél arra mi a helyes út számodra , vannak elődeid és utódaid , mint mindenkinek . Kitűztél célokat , hát mi tart vissza ? Itt van 1 éved , nagyon bele kell húznod , hogy odaérjél a végén és csak egy elégedett vagány mosollyal tisztázod magadban . Fiúk , lányok én bent vagyok és ti ? A szellem , a test amit senki nem tud tőled elvenni . Ki kell használni ennek előnyeit , hidd el 17-18 évesen rájössz ezekre a dolgokra , gondolj bele akik 20 fölött jönnek rá vagy még akkor se a zombizásból , mekkora előnyöd van velük szemben . Tudod hol a határ most már , mik a mértékek , én három szót mondanék kis taknyos 20 éves léttemre amit vastestvérek között megtartunk : ALÁZAT , ERKÖLCS , BECSÜLET ! Ebben benne van minden !

Jönni fog minden magától csak ne görcsölj rajta , csinálod , lazára veszed a figurát , de mégis van életritmusod , turbó fokozat , meg minden ami kell ! Csak előre !  :-/- :-/- Mi fent várunk ...

A formáról : Idézném a "szakértőket" :  Ez csak a thyroxin !  !+"% !+"% !+"%  ****:))) ****:)))  Nagyon messze állok én attól , hogy példakép lehessek , de igyekszem az évek alatt rászolgálni !  :-){


2009. Augusztus 13. - 09:50:48
Válasz #339
Nem elérhető

God Vazzeg


Figyelj fiatal vagy, sztem fanatizálni is képes vagy annyira magadat, h legyen eredmény.. de akkor ezt most el kéne döntsd. Most.
Most bizony  :'(

ami azt illeti, ami nyáron rendbetette a fejemet, h kurvára mind1 a tanulás, karrier építés szempontjából, hogy hogy nézek ki, és ez a legeslegfontosabb, hiszen, ebből fogok élni, és viszonylag jó tanuló is vagyok, ez az én utam... ezt kell járnom.. akkor nem mind1, hogy mennyire vagyok malac, vagy mennyire vagyok izmos? mekkora az izomtömegem?... ha nem ez a legfontosabb, akkor lehtek jó formában, és esztétikus testem is lehet, és nézheek ki jól, viszont lehetek disznó is, kurvára mind1.... a csajok miatt megint csak nem éri meg lemondanom az életkorom adta lehetőségekről a tömegelésre nézve, mivel nem volt már barátnőm 3 éve, mivel felénk nem élnek olyan lányok(vagy én élek autizmusban), akik nem hátráltatnának a céljaim elérésében önzőségükkel, vagy ne adj Isten, még segítenének is, ergo kizárt, hogy összejöjjek bárkivel is....
tényleg nem tudom, mi lesz, de szerintem adok a szájára neki, a k*va annyát, azé' van  :D de természetesen nem ez lesz a központban, de bevallom, God-tól hatalmas motivációt kaptam, amikor 1ütt mentünk Pestre(ez most nem seggnyalás), hogy lehet valaki "májer" fedettebb testel is, és valljuk be, Vazzeg testvérünk igen csak belevaló csávó  ;-oo-;
akitől még sok motivációüt kapok, az tockon2 testvérünk(bár sztem ő ezt nem tudja), szintén az életvitel miatt, bár ő kicsit szállkásabb, de ettől függetlenül ő is sokáig tömegelt, és volt fedettebb is( de mégsem egy Bécó fedettségi szint, mivel annak a csávónak egész évben kockás a hasa, tömegezés alatt is  :-p  :D ), és mégis egyenesben az élete, barátnő, egyetem....  :-){

Szia

Köszi a dícsérő szavakat, jól esik, de nem gondolom hogy májerebb lennék mint akárki más. A legfontosabb az életben szerintem hogy megtaláld a harmóniát az életedben, de most már ennek a harmóniának a része a tűz, ami a testépítés felé hajt. Ez nagyon jó, szerintem, ad motivációt, célokat, lendületet.

DE!

Ettől még nem kell lemondani a csajokról, az életről, a bulikról, és mindenről ami teljessé teszi egy fiatal életét. Nekem mindig volt barátnőm, volt hogy heti rendszerességgel másik, de egyik se bírt megállítani a testépítés útján, pedig próbáltak. Ha erős vagy, tudod ezt kezelni, márpedig erős vagy, hiszen minden edzésen odateszed magad. Ezzel te több vagy, és aki ellened beszél, az bolond.

Gondolj mindig a célra, de a pihenőkön állj meg  :-)-  :-)(-:  :-)o-:

Remélem hozzátettem valamit a véleményemmel  ;)  @-o

2009. Augusztus 13. - 10:09:37
Válasz #340
Nem elérhető

FirstLady


Pam, bazzeeee... vannak utódaid? nem is mondtad bazz ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

De komolyra fordítva a szót: ne ál-ideológiáknak higgy, meg bazi jól hangzó nagy szavaknak... semmit nem ér egyik sem... egy dolog miatt tegyél bármit: magad miatt! A többi nem számít :) ha csak mások miatt akartál "romszálka" lenni, sz*rd le, ha mások miatt jártál volna edzeni, nem kell járni, ha nincs kedved, ne menj... minek tenne az ember olyat, ami neki nem okoz örömet, legyen az edzés vagy bármi... akkor menj edzeni, ha neked van kedved, ha te szeretnéd, a többivel meg ne foglalkozz :)

az animal, meg a nagy szavak... gondolj arra, hogy valaki ült a szobában, vagy egy céges meetingen, és azon gondolkodtak, hogy' adhatnának el sokat a termékükből, majd azt mondták: "bazze, hát megmondjuk a kisgyerekeknek a terembe, hogy animal, shut up & train, na azt kajálni fogják"... Az is csak egy talmi életérzés ;)

Neked is van saját, nem kell neked másé ****:)))))) :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 13. - 14:54:47
Válasz #341
Nem elérhető

fastor


Lady, God, ezek mint nagyon értékes gondolatok, köszönöm  :-){
elnézést az idióta fogalmazásért, de nagyon reggel volt még  :-}
most úgy igazán bekaphatod ***)))) ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 13. - 15:04:10
Válasz #342
Nem elérhető

fastor


Lady, God, ezek mint nagyon értékes gondolatok, köszönöm  :-){
elnézést az idióta fogalmazásért, de nagyon reggel volt még  :-}
most úgy igazán bekaphatod ***)))) ;D
ne eharagudj, de inkább nem szeretnék élni az álltalad felkínált lehetőséggel  :P
nemharagszom, helyette hányok mégegyet :----
bocsi
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 13. - 19:51:08
Válasz #343

B1ll4

Vendég
pamela2      19:50:18     Egy témát olvas: A legjobb testépítő palik

Tudtam , hogy a szerek ezt fogják veled művelni !  ****:)))))) ))=/ :-){

2009. Augusztus 13. - 19:54:26
Válasz #344

B1ll4

Vendég
pamela2      19:50:18     Egy témát olvas: A legjobb testépítő palik

Tudtam , hogy a szerek ezt fogják veled művelni !  ****:)))))) ))=/ :-){
nézem, h kikre kell hasonlítanom, h menő csávó legyek  ::)  ;D

ki kell hangsúlyozni MeNNNNőő ! :D