2024. Szeptember 23. - 10:17:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 201536 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Június 12. - 23:59:36
Válasz #195

csery

Vendég
Na miva
??????
Nem nyomod???? ;D ;D ;D

2009. Június 13. - 15:08:22
Válasz #196
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Június 16. - 14:03:52
Válasz #197
Nem elérhető

Kozi001


megyszedés van.... animálba  :D
 ˝=/

Húú a meggyszedés nagyon dúrva, főleg, mikor fennt vagy a fán, és nyújtózkodni kell érte stb.. Nekem pl. bedurran tőle a vállam:D
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 20. - 16:44:39
Válasz #198
Nem elérhető

fastor


#:-)
nah egy kis helyzetjelentés....
olyan 78kg körül lehetek... azóta összesen 2szer edzettem, el vagyok fogyva a picsába  :---- még mindig meló van, de remélem augusztusban már újrakezdhetem  =/+'

a tervem kb: visszaszedem a korábbi izomtömegem, majd utánna nyomok egy prohormon kúrát, és tömegezek tovább jövőnyárig, mostmár nem a "pamela féle agresszív tömegezés" fog menni, azaz magas fehérje, közepes ch, közepes zsír lesz a nyerő  :-!
ahogy elkezdem az edzést, vezetni fogom a naplót, felvázolom minden "fázis" (  :D ) étrendjét, edzéstervet....

Végre sikerült fejben a helyére tennem mindent, edzeni fogok, hogy örömet okozzak magamnak, de nem vagyok versenyző, nem is voltam, és nem is leszek... egy jó darabig biztosan nem... nem ez lesz az első helyen, élvezni fogom az életet a magam módján, és nem azon fogom törni magam, hogy hogyan szerezhetnék pénzt, és hol tartanék, ha lenne... le  :-/] om... semmi értelme ezen törnöm magam, ami lehetetlen, az lehetetlen. A célom, hogy felvegyenek a BME-re, és azt legjobb tudásom szerint elvégzem. Ez az én utam, többször próbáltam letérni róla, de mindig zsákutcára jutok, és akarva akaratlanul itt kötök ki, talán nem is véletlenül....  :)

a továbbiakban a folozófiám az edzésekkel kapcsolatban: csak az számít, mekkora a karod, és mennyivel nyomsz fekve  =/+'  :D
nemsokára indul a rockandroll  @:-)
nyyomjad csöcsös 8-) ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 20. - 16:47:57
Válasz #199

B1ll4

Vendég
Valahol tockon meg a többi pajtással reméltük , hogy észhez térsz időben ! Üdvözöllek a való világban ! Bravo , bravo ! Sok sikert !

2009. Július 20. - 16:52:19
Válasz #200

B1ll4

Vendég
Ilyen úton haladsz tovább , hidd el több ember fog szeretni , segíteni , tisztelni és a többit lehetne sorolni ! Van egy éved , hogy összeszedd magad suli téren is ! Mi fent várunk szeretettel ! Addig meg told el a képed a terembe !  @:-) ;-oo-;

Ez az út a legjárhatóbb , hát menj végig rajta !  ***))


2009. Július 20. - 16:59:09
Válasz #201
Nem elérhető

fastor


Ilyen úton haladsz tovább , hidd el több ember fog szeretni , segíteni , tisztelni és a többit lehetne sorolni ! Van egy éved , hogy összeszedd magad suli téren is ! Mi fent várunk szeretettel ! Addig meg told el a képed a terembe !  @:-) ;-oo-;

Ez az út a legjárhatóbb , hát menj végig rajta !  ***))


összességében csak a mult évet toltam el, a bizonyítvány nem lett gáz, de csak mázlim volt mindig... történelemből lófaszt nem tudok, bár ezt már megbeszéltük,  de augusztusban bepótolok mindent, amit év közben nem tanultam meg, jó lesz ez  ::)
még a töri a legkönyyebb érettségi ;D
azzal nem kell sokat szenvedni, inkább a matek, meg az idegen nyelv ami húzós ha jóra akarod csinálni
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Július 20. - 17:03:26
Válasz #202

B1ll4

Vendég
Mindent meglehet csinálni , csak akarni kell és nem szarozni ! Az a baj sok emberke nyifeg nyafog íjj ajj , ilyen nehéz olyan nehéz , leülsz , megtanulsz TANULNI nem pedig magolni és már megy is az egész , ez egy lehetőség , semmi sem kötelező !

Menni fog az , csak elejétől csináld keményen , mire odaérsz nem szétszórt leszel , hanem minden a helyén lesz !  @:-)

2009. Július 20. - 20:06:32
Válasz #203
Nem elérhető

Johnnyx


Ilyen úton haladsz tovább , hidd el több ember fog szeretni , segíteni , tisztelni és a többit lehetne sorolni ! Van egy éved , hogy összeszedd magad suli téren is ! Mi fent várunk szeretettel ! Addig meg told el a képed a terembe !  @:-) ;-oo-;

Ez az út a legjárhatóbb , hát menj végig rajta !  ***))


összességében csak a mult évet toltam el, a bizonyítvány nem lett gáz, de csak mázlim volt mindig... történelemből lófaszt nem tudok, bár ezt már megbeszéltük,  de augusztusban bepótolok mindent, amit év közben nem tanultam meg, jó lesz ez  ::)
még a töri a legkönyyebb érettségi ;D
azzal nem kell sokat szenvedni, inkább a matek, meg az idegen nyelv ami húzós ha jóra akarod csinálni
idegfen nyelv megvan, matek fasza lesz  ;) abból vagyok a legjobb  ****:))))))
Ez a lényeg, a többi sokkal kevésbé fontos  ****:))))))
Kajálással mi a helyzet? Megy még a nutella?  ;D
Egyetek zabot!

2009. Július 20. - 20:11:26
Válasz #204
Nem elérhető

George



a továbbiakban a filozófiám az edzésekkel kapcsolatban: csak az számít, mekkora a karod, és mennyivel nyomsz fekve  =/+'  :D
Ez a beszéd ;D >:D ****:)))))) Ne aggódj azon, hogy most kicsit kisebb lettél, még nagyon az elején vagy az egésznek, és ahhoz képest már kurva jó ****:)))))) Ha én ilyen tudatosan edzettem volna anno --) Nade mindegy, a MOST számít, abból kell a legtöbbet kihozni, bármit is csinálsz ;-oo-;

2009. Július 20. - 23:36:22
Válasz #205

Grizzly79

Vendég
Hajrá Pamela!
Menni fog!!!!  :-)!

2009. Július 20. - 23:42:10
Válasz #206
Nem elérhető

hummerdikk



a továbbiakban a filozófiám az edzésekkel kapcsolatban: csak az számít, mekkora a karod, és mennyivel nyomsz fekve  =/+'  :D
Ez a beszéd ;D >:D ****:)))))) Ne aggódj azon, hogy most kicsit kisebb lettél, még nagyon az elején vagy az egésznek, és ahhoz képest már kurva jó ****:)))))) Ha én ilyen tudatosan edzettem volna anno --) Nade mindegy, a MOST számít, abból kell a legtöbbet kihozni, bármit is csinálsz ;-oo-;
:-){ :-){ :-){

"Nade mindegy, a MOST számít, abból kell a legtöbbet kihozni, bármit is csinálsz"
ezt pontosan így gondolom én is...  ****:))))))  ;-oo-;

jah... a lényeg kimaradt: lesznek még fekvenyomó versenyek is, azokon rettegésben fogom tartani a népet  >:D csak bodyban nem fogok tervezni indulást.... mert a 180-200 kg-os fekvenyomást lassan, de biztosan mostmár becélozgatom én is  ::) ::) ::)
Adjal neki! De legfontosabb a tanulas most!!! ****:))))))

2009. Július 20. - 23:43:57
Válasz #207
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 24. - 23:43:36
Válasz #208
Nem elérhető

God Vazzeg