2024. Szeptember 22. - 22:34:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Te hányszor edzed a karjaidat 1 héten?

1 szer
86 (58.9%)
2 szer (mindkét alkalommal ugyanúgy)
22 (15.1%)
2szer (1ik nagyobb súlyos, másik magasabb ismétlés számú, pumpálós)
22 (15.1%)
máshogyan edzem a karjaimat....
16 (11%)

Összes szavazó: 142

Szerző Téma: Az ifju tökös pamela edzései  (Megtekintve 201434 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2009. Augusztus 13. - 20:22:48
Válasz #345
Nem elérhető

FirstLady


tudod kire kell hasonlítanod? Magadra!  ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 13. - 22:08:01
Válasz #346

B1ll4

Vendég
pamela2      19:50:18     Egy témát olvas: A legjobb testépítő palik

Tudtam , hogy a szerek ezt fogják veled művelni !  ****:)))))) ))=/ :-){
nézem, h kikre kell hasonlítanom, h menő csávó legyek  ::)  ;D

ki kell hangsúlyozni MeNNNNőő ! :D
Izomcsávó  :D ezt figyeld.. csak neked...


Hogy szakadnál meg ! :D Eszünk még ilyet Pesten is !  ;-oo-; ;-oo-; @:-)

Meg legurítjuk egy  :-oD Zero Colával ! :D

2009. Augusztus 13. - 22:17:32
Válasz #347
Nem elérhető

God Vazzeg


Mennyit bírsz te enni bazze, belőled még ember lesz. Én ennyi kajával nagyon harcolnék már, meg jólfejlett úszógumi nőne a derekamra, lehet még kacsafej is lenne rajta, oszt mehetnék strandolni :D

Csak így tovább!  ;-oo-;

2009. Augusztus 13. - 22:23:30
Válasz #348
Nem elérhető

Kozi001


Mennyit bírsz te enni bazze, belőled még ember lesz. Én ennyi kajával nagyon harcolnék már, meg jólfejlett úszógumi nőne a derekamra, lehet még kacsafej is lenne rajta, oszt mehetnék strandolni :D

Csak így tovább!  ;-oo-;
:D :D :D :D
rajtam is lesz felesleg, az ziher, de felbaszott, h éhes voltam nap végére, na meg így maximálisan kihasználom a cumót izomépítésre  ::)

köszönöm Vazzeg, bícselni meg jóvónamán, meg azt a közös csöcsedzést össze kellene dobni  ;-oo-;

Bazz pam, kib*ott motíváló a naplód.. Alig várom már a hétfői napot, h lemenjek edzeni!!! Ez az érzés egyre joban fokozódik, ha olvasom a naplód! Hajrá!!! :-!
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Augusztus 13. - 22:36:19
Válasz #349
Nem elérhető

God Vazzeg


Mennyit bírsz te enni bazze, belőled még ember lesz. Én ennyi kajával nagyon harcolnék már, meg jólfejlett úszógumi nőne a derekamra, lehet még kacsafej is lenne rajta, oszt mehetnék strandolni :D

Csak így tovább!  ;-oo-;
:D :D :D :D
rajtam is lesz felesleg, az ziher, de felbaszott, h éhes voltam nap végére, na meg így maximálisan kihasználom a cumót izomépítésre  ::)

köszönöm Vazzeg, bícselni meg jóvónamán, meg azt a közös csöcsedzést össze kellene dobni  ;-oo-;

Jelenleg ürítem magam lefelé, kb annyi erőm van, hogy nagy levegővel tudok egy halványat fingani  ;D ;D ;D Majd akkor mellezünk, ha 60kg fölé megy az erőszintem  ;)

2009. Augusztus 14. - 12:06:43
Válasz #350

B1ll4

Vendég
Éjjeli 3-kor is a Tisza partján beszélgetni ! Micsoda testépítő vagy te ? :D  ****:))) ****:)))))) @:-) ;-oo-;

2009. Augusztus 14. - 12:43:22
Válasz #351

B1ll4

Vendég
Éjjeli 3-kor is a Tisza partján beszélgetni ! Micsoda testépítő vagy te ? :D  ****:))) ****:)))))) @:-) ;-oo-;
látom, te is korán keltél  :D
köszönök mégegyszer mindent  ;-oo-;

Jaja , de most már tőőőtök ! Tőőccsé te is !  :-):-)::

2009. Augusztus 14. - 21:55:43
Válasz #352
Nem elérhető

George


Ennyi idősen elég fasza ez ****:))))))

2009. Augusztus 14. - 22:07:54
Válasz #353
Nem elérhető

George


Figyelj. Van 10 év előnyöd velem szemben, ha én ilyen idősen ennyire jó lettem volna, most nem itt tartok ;) Ha okosan, tudatosan építed fel magad, nagyon messzire juthatsz ****:))))))

2009. Augusztus 14. - 22:16:26
Válasz #354
Nem elérhető

George


Tegnap együtt edzettünk Darknightal, és épp erről beszéltünk, hogy mennyire hasznos lehet a fórum azoknak, akik még viszonylag az elején vannak az edzésnek, vagy elakadtak valahol benne. Annyi tapasztalat és információ halmozódik fel, hogy nem lehet tévútra menni magad miatt. Nekem is innen sikerült felhozni a hátamat meg a karomat ;) amiért hálás is vagyok Jordannek meg Johnnynak :-){

2009. Augusztus 15. - 00:18:33
Válasz #355
Nem elérhető

zotja


Eléggé "Ember" gyanús képek :D   :o Lábazást valóban hanyagold :D

2009. Augusztus 18. - 20:03:25
Válasz #356
Nem elérhető

God Vazzeg


#:-)
elnézést, hogy eltűntem kicsit, este írok valami beszámolót..

m,a a teremben nézem magam a tükörben... hm.. olyan 83-84 kg lehetek... auz előbb ráálltam a mérlegre, és bizony 87kg-ot mutatott  @:-) jövöget vissza a tömeg, és pont ezért nem kellett volna ellőnöm a cuccot, de ismétlem, suli időben nem szerettem volna ezzel foglalkozni, eléggé el leszek havazva, és örülök, ha szinten tudok tartani, ezért lett kicsit "kapkodás", viszont ez a 87kg-os forma hozzám képest egész jónak számít  :) tehát mégis lett előrelépés  ;)

Én mondtam  8-)

2009. Augusztus 18. - 20:21:43
Válasz #357
Nem elérhető

God Vazzeg


#:-)
elnézést, hogy eltűntem kicsit, este írok valami beszámolót..

m,a a teremben nézem magam a tükörben... hm.. olyan 83-84 kg lehetek... auz előbb ráálltam a mérlegre, és bizony 87kg-ot mutatott  @:-) jövöget vissza a tömeg, és pont ezért nem kellett volna ellőnöm a cuccot, de ismétlem, suli időben nem szerettem volna ezzel foglalkozni, eléggé el leszek havazva, és örülök, ha szinten tudok tartani, ezért lett kicsit "kapkodás", viszont ez a 87kg-os forma hozzám képest egész jónak számít  :) tehát mégis lett előrelépés  ;)

Én mondtam  8-)
a nem kellett volna ellőnöm még az arra vonatkozott, hogy mielőtt még nem jön vissza a régi tömeg, hogy minden egy új, ismeretlen lépcsőfokra való felállást segítsen. de a meló elhúzódott, és nmem is akartam nagyon behízni, és suli közben sem lesz rá idő, egyébként nyomtam volna mindenhogy a methylt, csak 1 hónapot várhattam volna ;-oo-;

Nem biztos hogy korai volt ellőni, tudsz még innen szintet lépni, ismerlek már, megcsinálod!  @:-)

2009. Augusztus 18. - 21:13:25
Válasz #358
Nem elérhető

lue


Pamela2
Szolok 1-2  sort  hozzád  itt a  topicodba.
Nálam  jónéhány  évvel  fiatalabb vagy,és  nagyon erös  kölyök,Igazábol én ugy  4 honapja nem edzem,költözés és  2   melom  van 1xerre.Remélem  neked  majd  sikerül  elérni amit  szeretnél a  tesépitésben,de  majd   meglátod  nem  oylan  könnyü ezt  összehangolni  az  élettel.Félre  ne  értessék,mihelyt  lesz  alkalmam  elkezdem,de az  bizonytalan idö.Nah,1szónak  is  100 a  vége.Remélem  eléred  céljaidat,még  fiatal  vagy,ugyhogy toljad  ahogy  csak tudod ;)

2009. Augusztus 18. - 21:47:54
Válasz #359
Nem elérhető

H. Laci


14+14+14+58,1 csak nekem nem 100?  --) --)