2024. Szeptember 27. - 00:08:45
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 115887 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2011. Január 05. - 16:11:09
Válasz #375
Nem elérhető

Tóth Attila


Azt a büdös...tényleg van ilyen? !+"%
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Január 05. - 16:26:19
Válasz #376
Nem elérhető

trobert2


Ez nem tudom hova fér el de ide írom. Ezen ledöbbentem:

"Van egy nagy problémám! 17éves csaj vagyok és örököltem a vékonyságot, nemtudok sok evéstöl se hizni! 1hete elkezdtem szedni naposim tablettát (szteroid) amit ismim ajánlott Szerintetek használ? Vagy mit csináljak?"
aztakúrva,szerintem húzza le magát a haverjával együtt a wc-n ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 09. - 01:03:04
Válasz #377
Nem elérhető

Kaess



"ááá én 2 hónapja hagytam abba a diétát, de érdekes módon nem jött rám vissza semmi felesleg, biztos azért mert nem hagytam abba a protein szedését"

Párbeszéd:

-azon gondolkozok most hogy protein helyett veszek BCAA-t
-És az mire jó?  ????...
-Hát az nem protein hanem aminósav, és ez jó az izmoknak
-Az igaz, de hósszú távon nem lehet jó a sok cucc a vesének.

 ;D ez csak egy kis részlet volt.... közel voltam ahoz hogy útba igazitsam a srácokat de mondom, áááá....ehez ez 1 nap is kevés lenne  ;D

2011. Január 20. - 15:07:40
Válasz #378
Nem elérhető

H. Laci


"De ebből a protein porból is utcát csinálnak, aztán orrba feltolják!? Vagy hogy viszik be!?"  Ezt azután kérdezte miután elmagyaráztam neki hogy ugyanolyan mint ha húst ennél, csak ez por alakú, és tejből készül szóval nem kell aggódni hogy van benne valami.  @:-) @:-) @:-)

2011. Január 20. - 15:12:52
Válasz #379
Nem elérhető

Tóth Attila


Így szívódik fel a legjobban!Kérdezd meg Maszatot! 8-)
 ;D
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2011. Január 20. - 16:00:33
Válasz #380
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"De ebből a protein porból is utcát csinálnak, aztán orrba feltolják!? Vagy hogy viszik be!?"  Ezt azután kérdezte miután elmagyaráztam neki hogy ugyanolyan mint ha húst ennél, csak ez por alakú, és tejből készül szóval nem kell aggódni hogy van benne valami.  @:-) @:-) @:-)
Basszus..........lehet máshogyan is fogyasztani :-/-(-: ;D ;D?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 20. - 16:38:20
Válasz #381
Nem elérhető

Yanou


"De ebből a protein porból is utcát csinálnak, aztán orrba feltolják!? Vagy hogy viszik be!?"  Ezt azután kérdezte miután elmagyaráztam neki hogy ugyanolyan mint ha húst ennél, csak ez por alakú, és tejből készül szóval nem kell aggódni hogy van benne valami.  @:-) @:-) @:-)
Basszus..........lehet máshogyan is fogyasztani :-/-(-: ;D ;D?

Én egy 10 centis szívószálat szoktam teleszórni májofjúzsönnel és az ilyen faszságokat kérdező emberkékkel szoktam a seggembe felfújatni, mert prosztatán keresztül felszívódva kétszeres a hatékonysága!   >:D

2011. Január 20. - 18:19:03
Válasz #382
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"De ebből a protein porból is utcát csinálnak, aztán orrba feltolják!? Vagy hogy viszik be!?"  Ezt azután kérdezte miután elmagyaráztam neki hogy ugyanolyan mint ha húst ennél, csak ez por alakú, és tejből készül szóval nem kell aggódni hogy van benne valami.  @:-) @:-) @:-)
Basszus..........lehet máshogyan is fogyasztani :-/-(-: ;D ;D?

Én egy 10 centis szívószálat szoktam teleszórni májofjúzsönnel és az ilyen faszságokat kérdező emberkékkel szoktam a seggembe felfújatni, mert prosztatán keresztül felszívódva kétszeres a hatékonysága!   >:D
Na ezért érdemes fent lenni egy testépítő fórumon, mert mindíg hall új dolgokat az ember, meg jó ötleteket adnak ;D ;D.........tuti kipróbálom ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 20. - 19:13:34
Válasz #383
Nem elérhető

Kaess


Hmmmmm furcsa felhasználási mód a májfjúzsönre..... én az orromba szoktam cseppenteni egy orrcseppes kis flakonból  ;D  a nyálkahártyán való felszívódása a tuti, nekem 30kg pluszt adott a felhúzásnál  ;) De vannak hülyék akik meg isszák ;D fúúúj de buták  >:D

2011. Február 06. - 14:51:41
Válasz #384
Nem elérhető

Kaess


A péntek esti edzésem alatt halott, rémtörténetet szeretném neketek most tovább adni. Ez egyszerüen annyira lesújtó volt hogy erre nincsenek szavak.
Bele is kezdek....

Péntek este a kondiba:

Éppen a fekvenyomó padon ültem és töllem kb. 3-4 méterre ált egy srác és neki a huga, akik edzeni jöttek. A fiú elég vékony kb. 60 kg lehetett és a hugát okitota éppen a helyes étkezésröl.

Lány: úúú most úgy ennék edzés után egy kis salátát finom grill csirkével  :)

Mire a bátyus felháborodva: csirkéééét??? el akarsz hízni???? hiszen az tele van proteinel  !+"%   :o  

Magamban: ilyen nincs   ˝=/  


Újabb poén az egészben hogy rá kb. fél órára oda jött hozzám a srác és megkérdezte hogy szerintem hogy kellene edzeni e  ;D  Gondoltam úgy is rá érek mondok neki egy két dolgott....úgy is rá fér  ;D
Én: mire edzel ma??
Válasz:mell és tricepsz..
Én: oké és hány ismétlés illetve sorozatott csinálsz?
Válasz: 6x6 ;D
Èn: ööö aha...és ez milyen tipusu edzés? nem lenne jobb mondjuk egy 3x8 vagy 3x10?
Válasz: ááá az nem edzés....  ;D

itt volt az hogy oké akkor én most megyek folytatom az edzést  ;D  viszlát  ;D

2011. Február 06. - 17:34:33
Válasz #385
Nem elérhető

JFlame


A péntek esti edzésem alatt halott, rémtörténetet szeretném neketek most tovább adni. Ez egyszerüen annyira lesújtó volt hogy erre nincsenek szavak.
Bele is kezdek....

Péntek este a kondiba:

Éppen a fekvenyomó padon ültem és töllem kb. 3-4 méterre ált egy srác és neki a huga, akik edzeni jöttek. A fiú elég vékony kb. 60 kg lehetett és a hugát okitota éppen a helyes étkezésröl.

Lány: úúú most úgy ennék edzés után egy kis salátát finom grill csirkével  :)

Mire a bátyus felháborodva: csirkéééét??? el akarsz hízni???? hiszen az tele van proteinel  !+"%   :o  

Magamban: ilyen nincs   ˝=/  


Újabb poén az egészben hogy rá kb. fél órára oda jött hozzám a srác és megkérdezte hogy szerintem hogy kellene edzeni e  ;D  Gondoltam úgy is rá érek mondok neki egy két dolgott....úgy is rá fér  ;D
Én: mire edzel ma??
Válasz:mell és tricepsz..
Én: oké és hány ismétlés illetve sorozatott csinálsz?
Válasz: 6x6 ;D
Èn: ööö aha...és ez milyen tipusu edzés? nem lenne jobb mondjuk egy 3x8 vagy 3x10?
Válasz: ááá az nem edzés....  ;D

itt volt az hogy oké akkor én most megyek folytatom az edzést  ;D  viszlát  ;D

Mi bajod a 6x6-al??? teljesen jó kis edzés!!! Fekete Feri bá is azt ajánlja...kezdőknek is 8-}

A csirkében meg tényleg sok a fehérje!!! :D

Lehet inkább neked kéne a srácra figyelned!!! ))=/

2011. Február 06. - 17:52:51
Válasz #386
Nem elérhető

Kaess


jaja persze és dagadt is leszel a proteintöl nem???  ;D na hagyál már  ;D  ;D   ;D

6x6 egy srácnak aki abszolult kezdö???  ;D  soha  ;D föleg hogy ha formás akar lenni  Łł= 

2011. Február 06. - 18:42:22
Válasz #387
Nem elérhető

Jordan


jaja persze és dagadt is leszel a proteintöl nem???  ;D na hagyál már  ;D  ;D   ;D

6x6 egy srácnak aki abszolult kezdö???  ;D  soha  ;D föleg hogy ha formás akar lenni  Łł= 

En is 6x6-al kezdtem az edzest. Kb 8-10 honapig igy is maradt, nekem azt mondtak az a jo, en meg jol akartam csinalni  ;D
(Amugy egy ev alatt 18 kilot szedtem fel vele, es 90-100 kilot erosodott a fekvenyomasom, de kezdo voltam, akkor meg barmi hasznal ;D )
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Február 06. - 19:43:53
Válasz #388
Nem elérhető

JFlame


jaja persze és dagadt is leszel a proteintöl nem???  ;D na hagyál már  ;D  ;D   ;D

6x6 egy srácnak aki abszolult kezdö???  ;D  soha  ;D föleg hogy ha formás akar lenni  Łł= 

En is 6x6-al kezdtem az edzest. Kb 8-10 honapig igy is maradt, nekem azt mondtak az a jo, en meg jol akartam csinalni  ;D
(Amugy egy ev alatt 18 kilot szedtem fel vele, es 90-100 kilot erosodott a fekvenyomasom, de kezdo voltam, akkor meg barmi hasznal ;D )

mondtam én!!! ;D (meg persze Fekete Feri bá is)  :P

2011. Március 24. - 11:06:10
Válasz #389
Nem elérhető

Dante


Nemrég egy 17 éves srác  jött oda hozzám hogy ő milyen koxot vegyen mert nem tudja eldönteni.
(A srác előtte még teremben sem volt nagyon)
Mondtam neki nem kell semmi eddzen rendesen, kajáljon jól és pár tápkieg. ÁÁÁÁÁÁÁÁ Ő úgy nem edz nagy akar lenni nyárra.
Találkoztam vele ismét és újságolja hogy vett stanát meg sustát, mondom okés ha már annyira akarja csinálja, mondom neki azért a megfelelő tápkiegeket se hagyja ki.
ÁÁÁÁÁ ő vett fél kilós nevesincs szójás valamit az elég lessz neki a kúra alatt  ****) főleg hogy megiszik naponta 3 liter kakaót !+"%  ja és odabökte végére hogy természetesen a nyuszisat mert abban sok a vitamin ˝=/
Mai előkészítés határozza meg a jövő elérését.