2024. Szeptember 27. - 00:44:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 115891 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 24. - 23:19:40
Válasz #90
Nem elérhető

Gabe


-én diétás turmixot kérek de ne legyen benne fehérje...
****:)))

Tessék! 1 pohár víz! 350Ft  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 25. - 10:24:10
Válasz #91
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
-én diétás turmixot kérek de ne legyen benne fehérje...
****:)))

Tessék! 1 pohár víz! 350Ft  ;D
Nekem is a pohár víz jutott az eszembe mikor olvastam,ezt a hihetetlen elmés mondatot ;D.

Nem tudom ezeket a marhaságokat honnan veszik,és ezek az emberek az élet többi területén hogyan boldogulnak ha ennyire sötétek?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Március 28. - 15:06:22
Válasz #92
Nem elérhető

naturalman


én kedvenem mikor mondják: -fel kell hízni jól enni kell, jól elzsírosodni  @-o, aztán a zsírt át kell "építeni" izommá...  :-){
mikor meghallom a szőr feláll a hátamon.. @-o @-o @-o
 :-)!

2009. Március 28. - 16:03:51
Válasz #93
Nem elérhető

hurkás


nekem attól ágaskodik a szőr a hátamon amikor meghallom azt,h "nemtudok hízni, pedig anyu szerint sokat eszek".

2009. Április 26. - 05:46:12
Válasz #94
Nem elérhető

Jordan


Szerdan lebaszott egy kb 3 hete edzo srac (kb 17 eves lehet, valami rogbijatekosnak hiszi magat), hogy csalok a guggolasnal, merthogy teljesen lemegyek, es akkor az sokkal konnyebb a combnak.  ***))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 26. - 06:34:38
Válasz #95
Nem elérhető

George


Szerdan lebaszott egy kb 3 hete edzo srac (kb 17 eves lehet, valami rogbijatekosnak hiszi magat), hogy csalok a guggolasnal, merthogy teljesen lemegyek, es akkor az sokkal konnyebb a combnak.  ***))))
Nem vagy elég félelmetes, hogy hozzád mernek szólni **:))))* ;D Valamit kezdj magaddal nagyon gyorsan >:D :-)-> ;D

2009. Április 26. - 13:35:10
Válasz #96
Nem elérhető

fastor


Szerdan lebaszott egy kb 3 hete edzo srac (kb 17 eves lehet, valami rogbijatekosnak hiszi magat), hogy csalok a guggolasnal, merthogy teljesen lemegyek, es akkor az sokkal konnyebb a combnak.  ***))))
ezen most majndem besírtam a röhögéstöl ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) (:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 26. - 13:57:56
Válasz #97
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerdan lebaszott egy kb 3 hete edzo srac (kb 17 eves lehet, valami rogbijatekosnak hiszi magat), hogy csalok a guggolasnal, merthogy teljesen lemegyek, es akkor az sokkal konnyebb a combnak.  ***))))
ezen most majndem besírtam a röhögéstöl ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) (:-)
Te is cseszd le Phelps-et,hogy rossz technikával úszik,majd te megmutatod ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Április 26. - 14:00:28
Válasz #98
Nem elérhető

fastor


Szerdan lebaszott egy kb 3 hete edzo srac (kb 17 eves lehet, valami rogbijatekosnak hiszi magat), hogy csalok a guggolasnal, merthogy teljesen lemegyek, es akkor az sokkal konnyebb a combnak.  ***))))
ezen most majndem besírtam a röhögéstöl ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) (:-)
Te is cseszd le Phelps-et,hogy rossz technikával úszik,majd te megmutatod ;D.

áh, most minek basztassam, úgyis tudja,hogy a legjobb úszó CSeh Laci ::) (:-)
amúgy, más távon úszúnk ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 27. - 22:44:39
Válasz #99
Nem elérhető

Gabe


Pénteken a terembe érve csak a szöveg végét kaptam el, de ez is üt:

"-A végén levezetésnek benyomok tíz enantátot, oszt csá!"

 Łł=

Srác 65kiló(5percenként elmondta), és 36-os karja van (3percenként mérette a haverjával).
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 14. - 13:59:36
Válasz #100
Nem elérhető

Kozi001


Nekem is van pár jó sztorim megosztom veletek:)

Történelem órán felhozódott a táplálkozás... mert egyik. o.társam megkérdezte, h ihat-e... Megengedte neki a tanár.. O.társam elővette a pepsi kólát(1l-es), és inni kezdte. Mondja neki a tanárunk, hogy jobban járna, ha ásványvizet inna, mert annak a kólának 1/3-a cukor...

2óra mulva előveszi o.társam a pepsi kólát, és meghagyott benne, egy olyan 3dl-t kb. Mondom neki, hát azt már miért nem iszod meg?? ;D
-Erre ő: Hát figyelj, azt mondta a tanár, hogy 1/3-a cukor, szóval ezt meghagyom, nem akarom, hogy a sok cukortól valami bajom legyen.  Na itt full röhögés lett ****:))) ****:))) ****:)))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 21. - 23:59:45
Válasz #101
Nem elérhető

Gabe


Szerdán a teremben egy 50 kürüli kokszbajnok elmondta nekem a titkot!

-Ne szedj ilyen szarokat, a koksz mindent beépít, a zsírt is, érted? A zsírt is!
 Világ életemben kolbászt, meg szalonnát ettem, mégis mindig szálkás voltam!

Erre nem tudtam mit reagálni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 22. - 06:49:10
Válasz #102
Nem elérhető

mushroom


Persze gondolom a csávó romszálka a kolbász-fehérkenyér kombótól 50 évesen...

2009. Május 22. - 09:52:01
Válasz #103
Nem elérhető

vinagi


Nekem is kajás "aranyköpésem" van. Van egy haverom, fiú, kb. 170 cm, nincs 60 kg. Egyszer megkeresett, hogy én, mint megrögzött fitneszpicsa segítsek már neki. Mivel nem tud hízni (tényleg olyan alkat), ezért izmosodni szeretne. (Mondjuk már itt kicsit sántított az elmélet, ha tudna hízni, akkor inkább azt választaná, vagy mi? De a lényeg, hogy nagyobb akar lenni - tényleg ráférne). Örömmel neki is álltam, edzésterv, étkezés. Mivel eddig péksütin, pizzán, "hambin" és anyuci tökfőzelékén élt, kezdetnek csak annyit mondtam, hogy szénhidrát-szénhidrát-szénhidrát, még pedig ezekből: rizs, pufirizs, pufasztott köles, stb, stb, de mindenképp minőségi szénhidrát legyen, abból viszont annyit, amennyit bírsz (az már kiderült, hogy én 50 kilós lány létemre kb kétszer annyit eszem mint ő, úgyhogy nem lesz gond a túlzott szénhidrátbevitellel). Nagyon jól haladt az elején, rágcsálta a pufirizseket edzés után, vagonszámra főzte a zacskós rizst. Aztán jött a sokk. Először közölte, hogy az ORVOS! apja szerint a sok rizstől cukorbeteg lesz...megpróbáltam elmagyarázni neki,  hogy ez mekkora baromság, úgy nézett ki, felfogta. Pár napra rá, jött az e-mail. "Képzeld, kitaláltam a tutit, miből fogom bevinni a sok szénhidrátot" (itt már kezdtem félni). Gumicukorból! 100 g-ban van vagy 90 % ch (vagy nem tudom, mennyi), több mint a rizsben és abból akár egy kartonnal is megbír enni. Hát, majdnem elsírtam magam... ˝=/

Másik:
Konditeremben dagilányok, egyik szobabiciklin, másik mellette vár, közben beszélgetnek:
-Képzeld, tök sokat fogyott az XY.
-Igen? És hogyan?
-Cukordiétával!!!
-És az mi?
-Hát, elment dokihoz, kiderült, hogy cukorbeteg. Ezért eltiltotta minden cukortól. Most nem eszik semmi cukrot és töööök sokat fogyott.
-Tééééényleg? De jóóóóó!

2009. Május 22. - 09:53:39
Válasz #104
Nem elérhető

FirstLady


ezek de komolyak ****:)))))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady