2024. Szeptember 28. - 19:16:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Helyi hülye hírek  (Megtekintve 347767 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2009. Március 30. - 21:20:00
Válasz #615
Nem elérhető

pókerarc


Pár gondolat...Kint Thaiföldön 7% az áfa.Sokkal könnyebb vállalkozást indítani.Szinte mindenkinek van valami kis biznisze.
Nagyon olcsón adnak mindent.A munkának alig van ára.Emiatt mindenki ott veszi a kaját akármit.És már be is indul 1 kurva jó kis körforgás,ami itt is kellene...

2009. Március 30. - 21:21:17
Válasz #616
Nem elérhető

doncicco


A hajdúbétet is rendesen megszorította, ügyes fiu én hiszek neki.. ;D
Hát ízlések, és pofonok...
Mindenesetre többek között a "nyugdíjasok aranykoráért" nagyon tudnám bántani... :-/-
Amellett kíváncsi lennék, hogy ki fogja megérni a nyugdíjkorhatárt...

Meg pl. a szocpol... na okéj, ha tavaly azt vállalom, hogy szülök kettőt (vagy egyet) akkor kapok szocpolt... de most nem lesz ugyebár, szüld anyád nyakára, ha eddig lúzermódon nem regisztráltattál... nagyon jó... ezzel támogassuk a magyar gyerekek születését...

Akkor a másik: eddig 2 évig járt gyed (max. kb. 80 ezer) most ez egy évig járna... királyság... Rakd be az egy éves gyereked bölcsibe, ha tudod (segítek: NEM lehet, sehogy, esélyed nincs rá, mert 1.: nem fogadják, 2.: nincs hely) Ellenben, ha mondjuk netán kisebbségi vagy, akkor fogadni KELL a gyerekedet a bölcsibe, vagy óviba, plusz még lóvét is kapsz utána (erre miért nem tér ki ez a jóember????????)

és még sorolhatnám a sok hülyeséget, ami ebben van... inkább nem is folytatom, mert csak felidegelem magam... ˝=/ ˝=/ ˝=/


Egyetértek, csak azon csodálkozok, hogy senki nem emlékszik azokra az időkre amikor több ember lett öngyilkos miatta és hogy egyetlen gazdasági megmozdulása sem zárult különböző ellenőrzések, vizsgálatok nélkül???????? a pénz persze soha nem került elő..

2009. Március 30. - 21:50:23
Válasz #617
Nem elérhető

Szandi


Egy somogyi kórház szülészetén történ.



Népes, jól öltözött kisvárosi cigánycsalád jött a kismamáért és a babáért a 4 ágyas kórterembe, hogy hazavigyék. A szülést levezető orvos is hamar előkerült - a szülés óta nem látták a szobában - és kezeit dörzsölve ott tüsténkedett a család körül, hogy ugye minden rendben volt, ugye, jó volt az ellátás, ugyebár, khm, meg hasonlók.



Ekkor előlépett a családfő és nagy tisztelettel rövid mondókába fogott: egyszerű szavakkal megköszönte az orvos munkáját és átadott neki egy hatalmas diszdoboz desszertet.



Az orvos átvette a dobozt, de képtelen volt eltitkolni csalódottságát és kézfogás helyett lekezelően kicsattant:

- Jóember ilyenkor nem desszertet szoktak adni a szülésznek!

Nagy csend lett. Aztán a férfi csendben megkérdezte:

- Bocsánat, hanem mit?

- Aki elégedett a munkánkkal, az borítékot ad, kérem szépen! Hagyományosan ez illik. Maguk nem hallottak még erről? Pedig van maguknál szaporulat szép számban!

- Bocsánat, ne haragudjon doktor úr és mennyit szoktak adni a népek?

- Hát... 30-40.000 forintot.

- Értem, elnézést kérek, tudatlan vagyok, de megoldjuk azonnal, engedelmével visszakérném a desszertet.

Kivette az orvos kezéből a dobozt, felnyitotta és kivett belőle egy köteg 20ezres, majd 2 darabot átadott a kővé vált orvosnak, akin látszott, hogy a rosszullét kerülgeti. A többit zsebre vágta és a család kivonult a kórteremből.



A többi kismama a takaró alá menekült, mert majd megfulladtak a röhögéstől.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 31. - 07:41:15
Válasz #618
Nem elérhető

FirstLady


Hasonló sztorit hallottam egy ismerősömtől...

Doki átvette és a zsebébe csúsztatta a vékonyka borítékot (nem szülés, hanem egy egyszerű vizsgálat után), aki adta mentegetőzött, hogy bocsi, de most ennyi van, majd később többet is tudnak adni, most sajnos nincs több...

Doki ezután kiselőadást tartott, hogy mennyi sok pénzt szokott kapni, annyira felhúzta magát rajta, hogy kikapta a borítékot a zsebéből, és visszaadta a leendő anyukának...

Hazaért a család a kórházból, megbeszélték hazafelé, hogy soha többet nem mennek vissza ahhoz a dokihoz... csörög a mobil, doki telefonál: Ö, elnézést, rossz borítékot adtam, izé, visszahoznák?

Hát a doki a vizsgálat előtt levezetett szülés utáni paraszolvenciás borítékot adta oda a családnak több százezer forinttal...
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 31. - 08:24:54
Válasz #619
Nem elérhető

madinorbi


Fájni fog, meg mondta a kis homokvihar!
Arról nem beszélt, hogy nekiK mi fog fájni!
Nagy lovon vannak, könnyű nagyot esni, nehogy meglepetés legyen!

leszarják. Összeharácsolták magukat, még az utolsókat kiszipolyozzák a lakosságból, onnantól kezdve mindenbe beleszarnak.

Ez sajnos így van. Megszorítjuk a népet, és az utolsó utáni bőrt is lehúzzuk róluk, aztán eltiplizünk és leszarjuk. Lassan az lesz mint csaucseszku idején, hogy a nép éhen döglik, ő meg fürdik az arany kádjában és röhög  :-X

 8-}

Meg így járt:
http://www.youtube.com/watch?v=GU5AxBEK2rw
Na mizu God, most már szabadságharcolunk  ::) >:D !!!  ;-oo-; @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 31. - 09:18:51
Válasz #620
Nem elérhető

God Vazzeg


Fájni fog, meg mondta a kis homokvihar!
Arról nem beszélt, hogy nekiK mi fog fájni!
Nagy lovon vannak, könnyű nagyot esni, nehogy meglepetés legyen!

leszarják. Összeharácsolták magukat, még az utolsókat kiszipolyozzák a lakosságból, onnantól kezdve mindenbe beleszarnak.

Ez sajnos így van. Megszorítjuk a népet, és az utolsó utáni bőrt is lehúzzuk róluk, aztán eltiplizünk és leszarjuk. Lassan az lesz mint csaucseszku idején, hogy a nép éhen döglik, ő meg fürdik az arany kádjában és röhög  :-X

 8-}

Meg így járt:
http://www.youtube.com/watch?v=GU5AxBEK2rw
Na mizu God, most már szabadságharcolunk  ::) >:D !!!  ;-oo-; @:-)

Tényközlés volt  ;-oo-;

2009. Április 01. - 10:44:47
Válasz #621
Nem elérhető

Suncity


 :-}
Hodász

Saját testén gyújtotta fel ruháját egy 16 éves lány a szabolcsi Hodászon. Az eset egy szociális otthonban történt kedd este, a fiatal lány a mellkasán sérült meg - tájékoztatott Fülöp Gergely, a szabolcsi rendőrség sajtóreferense.

A lángoló ruhát még időben, a lány testén oltották el, aki így csak könnyebben sérült. Saját elmondása szerint nem akart öngyilkos lenni.

Úgy tudni, „csak" fel akarta hívni magára a figyelmet, ezért gyújtotta fel az öltözékét. A sérültet a mentők a mátészalkai kórházba szállítottak, majd onnan a nyíregyházi kórházba vitték tovább. A rendőrség vizsgálja az esetet.

2009. Április 01. - 11:56:24
Válasz #622

csery

Vendég
Gordon nemcsak remek pénzügyi szakember, hanem  nagyszerű focijátékos is, nem is értem mi bajotok van vele. Van egy alig-alig akkorka házi ˝=/kója, mint az komplett panelház amiben husz lakom, semmi kirívó. nAGYON GONOSZAK VAGYTOK!

2009. Április 01. - 12:04:20
Válasz #623
Nem elérhető

God Vazzeg


Gordon nemcsak remek pénzügyi szakember, hanem  nagyszerű focijátékos is, nem is értem mi bajotok van vele. Van egy alig-alig akkorka házi ˝=/kója, mint az komplett panelház amiben husz lakom, semmi kirívó. nAGYON GONOSZAK VAGYTOK!

Én rögtön elnézést is kérek  ***))))  :D

2009. Április 01. - 12:08:41
Válasz #624

csery

Vendég
Hát el is vártam.... Ilyen nagyszerű embereket kritizálni.... :-)(-: :-}

2009. Április 01. - 12:09:20
Válasz #625
Nem elérhető

God Vazzeg


Hát el is vártam.... Ilyen nagyszerű embereket kritizálni.... :-)(-: :-}

 !+"%

Aztán majd öngyik leszünk mi is  0o0o0  :-/]

2009. Április 01. - 12:17:27
Válasz #626
Nem elérhető

FirstLady


Ezaz God, kérjé is elnézést!
...mindig veled van a baj !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 01. - 12:26:21
Válasz #627
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezaz God, kérjé is elnézést!
...mindig veled van a baj !+"% @-o ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Én ilyen problémás vagyok na  :-} Bár én mindig azt mondom: "csak öntudatos"  @-o  @:-)

2009. Április 01. - 12:34:51
Válasz #628

csery

Vendég
Hát a társadalom kiveti magából a problémás, beilleszkedési zavarral küszködő egyéneket....vigyázz nehogy rosszat gondoljál, mert azt is figyelik...régóta az 1984 a kedvenc könyveim egyike, de azt hiszem, felmereng a szemem előtt, hogy a világ megfelelő úton jár aahhoz, hogy hasonlóvá, nem ugyanolyanná, de mindenképpen hasonlóvá váljon. :-}

2009. Április 01. - 12:35:48
Válasz #629
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó