2024. Október 02. - 20:26:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 271706 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2009. Február 14. - 10:21:46
Válasz #195
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Itthon és egy kicsit messzebb:

04.25 Topola Kupa ( Vajdaság- Backa Topola )
05.01-02 Testépítő verseny Bosznia ( termékdíjas…úgytudom Prolab…IFBB szabályok)
05.09 IFBB Magyar Kupa
05.09 IFBB Ausztria Kupa
05.16 IFBB Elite Kupa
05.16 Szuper Kupa,Tab (…magasságkategóriák )
05.22 IFBB Testépítő EB Szerbia-Novi Sad
05.29.IFBB Fitness EB Szolvákia-Pozsony
06.06. Bihac Open
06.13. Herkules Kupa (Románia-Nagyvárad)
06.20 NABBA Czech Arnold BAI Cup Open Prága ( 20.000 dollár összdíjazás )
06.26. IFBB Junior és Masters EB Románia

Kicsit messzebb világversenyek

NAC VB Hollandia-Hága
WABBA EB Belgium Brüsszel
NABBA VB Szolvákia Kassa
NBBUI Universe Szicília
NABBA/WFF Universe Németország
IBFA Universe Olaszország- Sapri
NABBA International Universe Spanyolország
 


2009. Február 14. - 16:55:16
Válasz #196
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Jenei Pisti is felkészül tavaszra. Remélhetőleg a "betegsége" nem fogja akadályozni.

Sok sikert Pistinek!  :-)!

2009. Február 14. - 18:09:44
Válasz #197
Nem elérhető

sasa


Nekem az utolsó infóm, hogy fitness formában indul alias Norbi férjecskéje mondta. Bár tegnap meg azt olvasta Édesapám a sajtóban, hogy Réka hazaköltözött a gyerekekkel ,mert összevesztek a szerelmesek.Bár ugye tudjuk milyen a sajtó. ????... ????... ????...
 Én úgy tudom, hogy az Oxigénben edz, L.Viktor segítségével készül és nem a naturál kategóriát erősíti.  :-O :-O :-OAzaz, ha kokszol furcsállanám, mert hogy minek , ha modellben indul. Ha fitness formában, akkor sem értem, mert nem egyezik az imídzsével (szép magyarosan) . Ha pedig mégis, akkor közöljetek képet, mert kíváncsi vagyok. Ha pedig egyik sem igaz valaki cáfolja meg!!!
 Kezd bonyolódni az ügy. :-):-):: :-):-)::

Berkes Lacikáéknak üzizem, hogy az Ő versenyzőikkel mindig öröm színpadon állni, és versenyezni!  Łł= Łł= Łł=
Ugyan má!
Miért mondasz ilyeneket. Ő sosem kokszolt és eredeti mellei vannak. Azért jár az Ausztria kupára, mert ott dopping vizsgálat van.
Meg különben is két gyerek után neki jár az első hely. Szóval Magyar lányok ne menjetek Ausztriába, mert Réka győzni szeretne.

2009. Február 14. - 18:17:29
Válasz #198
Nem elérhető

Gabe


Olyan rosszindulatú vagy Sasa!  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 14. - 18:18:29
Válasz #199
Nem elérhető

sasa


Olyan rosszindulatú vagy Sasa!  ****:)))
Valóban!
Haragszom is magamra. ***))))

2009. Február 14. - 20:15:38
Válasz #200
Nem elérhető

jepi


Zsolti!te sem tudok mi az oka hogy Vida Zoli versenye egy napra esik az ifbb versennyel?üdv.Jenei Pisti

2009. Február 14. - 20:18:58
Válasz #201
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti!te sem tudok mi az oka hogy Vida Zoli versenye egy napra esik az ifbb versennyel?üdv.Jenei Pisti

Szia Pisti! Üdv a fórumon! Gyere többször.  ;)

Szerintem mindkét fél elment a másik versenye mellett ( nemhiszem hogy tudatosság van mögötte ),de igazából nem látok bele tehát nemtudom. Majd az idő megoldja a problémát. 

2009. Február 14. - 20:20:25
Válasz #202
Nem elérhető

Gabe


Lehet beKlinkesedett!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 16. - 10:55:21
Válasz #203
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


Ez a Rubin(t) Réka tényleg abban a teremben is edz,ami régebben Béres Alexandra nevét viselte,azonban az most már Gilda.Közeli ismerősünktől tudom ezt,aki ott edző,meg hát egy-két edzésszeletkéjéről is hallottam,ami nem jellemzi azokat a versenyzőket,akik modellben indulnak.De ígérem,hét végén szerzek konkrétabb infót arról,hogy miben indul és hol.
Jövő héten virítunk fotót a versenyzőinkről,nyugi!
Most tényleg egy napon lesz a magyar meg az osztrák?Akkor hogy oldják meg a kvalifikációt a felnőtt és a masters EB-re,ha valaki inkább az Ausztria Kupán indul?Vagy aki valamelyik EB-re akar menni,az bukta a sokkal színvonalasabb külhoni versenyt?Vagy ez mind-mind direkt van? ?:-/

Eszti! Majd csak letisztul minden...tudod ez az elején mindig ilyen zavaros. Sok sikert nektek és sikeres felkészülést a lányoknak!




Személy szerint én nagyon remélem, hogy minél előbb le fog tisztulni ez a dolog, mert egy kicsit aggaszt  :-O
nincs túl nagy rutinom ebben, úgyhogy nyugtasstok meg légyszi, hogy nem tehetik egy napra a két versenyt!  ?:-/

2009. Február 16. - 13:21:20
Válasz #204
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez a Rubin(t) Réka tényleg abban a teremben is edz,ami régebben Béres Alexandra nevét viselte,azonban az most már Gilda.Közeli ismerősünktől tudom ezt,aki ott edző,meg hát egy-két edzésszeletkéjéről is hallottam,ami nem jellemzi azokat a versenyzőket,akik modellben indulnak.De ígérem,hét végén szerzek konkrétabb infót arról,hogy miben indul és hol.
Jövő héten virítunk fotót a versenyzőinkről,nyugi!
Most tényleg egy napon lesz a magyar meg az osztrák?Akkor hogy oldják meg a kvalifikációt a felnőtt és a masters EB-re,ha valaki inkább az Ausztria Kupán indul?Vagy aki valamelyik EB-re akar menni,az bukta a sokkal színvonalasabb külhoni versenyt?Vagy ez mind-mind direkt van? ?:-/

Eszti! Majd csak letisztul minden...tudod ez az elején mindig ilyen zavaros. Sok sikert nektek és sikeres felkészülést a lányoknak!




Személy szerint én nagyon remélem, hogy minél előbb le fog tisztulni ez a dolog, mert egy kicsit aggaszt  :-O
nincs túl nagy rutinom ebben, úgyhogy nyugtasstok meg légyszi, hogy nem tehetik egy napra a két versenyt!  ?:-/

Nyugi Dia! De lehet hogy egy napon lesz...előfordulhat...de még tegnapig mindig nem jött meg az osztrákok hivatalos meghívója sem. Egyébiránt ha egy napon lesz,szerintem Ausztriával jobban jársz. Mi is szívesen segítünk neked majd ott amiben tudunk. Fel a fejjel! Csak készülni keményen!  ****:))))))

2009. Február 16. - 16:06:24
Válasz #205
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


Ez a Rubin(t) Réka tényleg abban a teremben is edz,ami régebben Béres Alexandra nevét viselte,azonban az most már Gilda.Közeli ismerősünktől tudom ezt,aki ott edző,meg hát egy-két edzésszeletkéjéről is hallottam,ami nem jellemzi azokat a versenyzőket,akik modellben indulnak.De ígérem,hét végén szerzek konkrétabb infót arról,hogy miben indul és hol.
Jövő héten virítunk fotót a versenyzőinkről,nyugi!
Most tényleg egy napon lesz a magyar meg az osztrák?Akkor hogy oldják meg a kvalifikációt a felnőtt és a masters EB-re,ha valaki inkább az Ausztria Kupán indul?Vagy aki valamelyik EB-re akar menni,az bukta a sokkal színvonalasabb külhoni versenyt?Vagy ez mind-mind direkt van? ?:-/

Eszti! Majd csak letisztul minden...tudod ez az elején mindig ilyen zavaros. Sok sikert nektek és sikeres felkészülést a lányoknak!




Személy szerint én nagyon remélem, hogy minél előbb le fog tisztulni ez a dolog, mert egy kicsit aggaszt  :-O
nincs túl nagy rutinom ebben, úgyhogy nyugtasstok meg légyszi, hogy nem tehetik egy napra a két versenyt!  ?:-/

Nyugi Dia! De lehet hogy egy napon lesz...előfordulhat...de még tegnapig mindig nem jött meg az osztrákok hivatalos meghívója sem. Egyébiránt ha egy napon lesz,szerintem Ausztriával jobban jársz. Mi is szívesen segítünk neked majd ott amiben tudunk. Fel a fejjel! Csak készülni keményen!  ****:))))))

Köszönöm!!! :D

2009. Február 17. - 22:09:43
Válasz #206
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
IBFA Universe + Battle of Giants Tour július 5-6 (Olaszország,Sapri)

A Battle versenyre eddig a következők adták le a nevezésüket:

Mario Kasper/Tyskland
Tommi Thorvildsen/Norge
Orazio Salvatori/Italy
Jörg Fuchs/Tyskland
Anders Bengtsson/Sverige

2009. Február 17. - 22:36:57
Válasz #207
Nem elérhető

jepi


Zsolti!Lesz Svéd grand prix április 11-én.Szerintem ugyanolyan lehet mint az Ausztria kupa.testsúlykategóriás tehát amatőr.ifbb-s.gondolom erre egyénileg nem lehet kimenni.Vagy mégis?Esetleg a Zitával kell megbeszélni?

2009. Február 17. - 22:51:38
Válasz #208
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsolti!Lesz Svéd grand prix április 11-én.Szerintem ugyanolyan lehet mint az Ausztria kupa.testsúlykategóriás tehát amatőr.ifbb-s.gondolom erre egyénileg nem lehet kimenni.Vagy mégis?Esetleg a Zitával kell megbeszélni?

Van több ilyen grand prix is:

OSLO Grand Prix lesz és Norvégiában április 4.-én

Svéd Grand Prix április 11-12   info: http://www.swedengrandprix.se/SGP2009-English.htm

LOADED CUP Dánia április 18. ( Itt mindig jó zseton van,én ide mennék  ;) ) http://www.ifbb.com/pdf/LoadedCup2009.pdf



Ha ifbb-s attól kimehetsz egyénileg,semmi gond,de Zitával természetesen le kell beszélni.

2009. Február 18. - 15:43:04
Válasz #209
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A szomszédba tanátam Tozóéknál...( lassulok,bocs ha valaki már olvasta,látta,betette,kivette )

VICTOR MARTINEZ MAGYARORSZÁGI ÉLMÉNYBESZÁMOLÓJA.
Victor Martinez 2008 novenberében a Fitparádé alkalmával látogatott Magyarországra, melyről nemrégiben közzétett egy rövidre szabott élménybeszámolót...
„Novemberben Magyarországon voltam vendég-pózolni a Magyar Bajnokságon (ez nem pont az volt) és egy mini-expon amit ennek alkalmából rendeztek. Flex Wheeler is ott volt és ez ez igazán jó volt. Mindig jó ismerősök közt lenni, ha távol vagy az otthonodtól.
A meglehetősen változatos etnikai összetételű New York-kal szemben Magyarországon csak fehér-bőrű emberekkel találkoztam. A versenyen mindenki nagyon kedves volt, de mikor a városban sétáltam már kevésbé voltak azok. Valahogy úgy éreztem, nem nagyon bíznak az idegenekben. Persze lehet, hogy egy színes bőrű 130 kg-os testépítő sokakat sokkolhat.
Az épületek és az utcák gyönyörűek, olyan volt, mintha egy középkori városban sétáltam volna, lenyűgöző öreg épületek és katedrálisok.
De ami ez alatt az utazás alatt a leginkább meglepett, hogy mi itt az Államokban mennyivel kényelmesebben élünk. Egy országhoz képest, ami évszázadokkal korábban létrejött és civilizálódni kezdett, mennyivel modernebbek és fejlettebbek vagyunk.
Voltam néhány helyi edzőteremben és azt kell mondjam minden elismerésem a magyar testépítőké, hogy képesek ilyen körülmények közt is felkészülni...és ahhoz képest, hogy ilyen eszközökkel készülnek, igencsak jól néznek ki!"