2024. Október 02. - 20:22:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 271700 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2009. Február 12. - 22:02:59
Válasz #180
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Asszem Johnny ezt a versenyt hiányolta kérte tőlem:

NABBA Czech Arnold BAI Cup Open

2009.06.20

20.000 USD összdíjazás.  ****:)))))) ;)

2009. Február 12. - 22:05:04
Válasz #181
Nem elérhető

Gabe


Asszem Johnny ezt a versenyt hiányolta kérte tőlem:

NABBA Czech Arnold BAI Cup Open

2009.06.20

20.000 USD díjjazás.  ****:)))))) ;)
összdíJazás?  >:D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 12. - 22:07:28
Válasz #182
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Asszem Johnny ezt a versenyt hiányolta kérte tőlem:

NABBA Czech Arnold BAI Cup Open

2009.06.20

20.000 USD díjjazás.  ****:)))))) ;)
összdíJazás?  >:D

Vannak ilyen hülyék akik még írni sem tudnak na. Az osztályfőnököm mindig azt mondta mikor a táblára írt hogy "Fiam én megtanultam írni,te tanulj meg olvasni." ;D

2009. Február 12. - 22:57:34
Válasz #183
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 13. - 13:50:22
Válasz #184
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Asszem Johnny ezt a versenyt hiányolta kérte tőlem:

NABBA Czech Arnold BAI Cup Open

2009.06.20

20.000 USD összdíjazás.  ****:)))))) ;)
nem-nem,azt hiszem annak is valami Arnold szerűség a neve..Basszus,tudja valaki miről beszélek?Nem az Arnold Classic. ;DTalán Polgár-on lesz....Talán április 18. vagy valami ilyesmi..Hmm? Nem tudja valaki?
Csak azért érdekel,mert indulna rajta két emberke a teremből juniorban..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Február 13. - 14:12:15
Válasz #185
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Asszem Johnny ezt a versenyt hiányolta kérte tőlem:

NABBA Czech Arnold BAI Cup Open

2009.06.20

20.000 USD összdíjazás.  ****:)))))) ;)
nem-nem,azt hiszem annak is valami Arnold szerűség a neve..Basszus,tudja valaki miről beszélek?Nem az Arnold Classic. ;DTalán Polgár-on lesz....Talán április 18. vagy valami ilyesmi..Hmm? Nem tudja valaki?
Csak azért érdekel,mert indulna rajta két emberke a teremből juniorban..

M3 OUTLET KUPA Arnold Style European Nationals 2009

Április 18

Ja a Béci féle versenyt mondod. De az eredeti verziótól eltérően ott nem lesz badi csak erősember.  :-\

2009. Február 13. - 15:48:50
Válasz #186
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


Olvasom hogy a szezonra megen készül Rubint Réka fitness forma kategóriában. Ha ez így van akkor ténylegesen Bánkuti Gabcsival kerülnek egy színpadra.

Ismerem a két alkat típust. Egyenlőre az ismert fazonok mellett én Gabóra voksolnék mert a kisugárzása a magyar versenyzők között az egyik legjobb.  Kíváncsi leszek a lányokra...és így a messze alföldről sok sikert kívánok a csajoknak és edzőiknek!  :-)!

Bocs, hogy visszakanyarodtam!

Szerintem lesz valki aki beleszól a csatákba. Esztivel edzz, hihetetlenül keményen egy csinos szőke tanítványa, nagyon  kemény lány, aki egy más sportban már sokszoros bajnok és válogatott volt. Ő formában indul majd, és nagyon ígéretes.
A lányok (Eszti és a kis tanítványa) 80 kilóval szériáznak fekvenyomásba, 70 kilóval húznak nyakba. Félelmeteseket edzenek,  nézni is fárasztó!  Már most sok pózolás!
Na és ott van a mi Kesztűs Diánk, aki hihetetlenül elszánt, fáradhatatlan! A háta kimagasló, ami a szimetriát garantálja. Jó kis szezon elé nézünk!
 d:)


Köszi Laci Bátyja!

Ami az edzőtársamat illeti..., nos HÁT, sztem a kis Rubint, jobb ha összekapja magát! :--: :-/-

2009. Február 13. - 20:20:14
Válasz #187
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Olvasom hogy a szezonra megen készül Rubint Réka fitness forma kategóriában. Ha ez így van akkor ténylegesen Bánkuti Gabcsival kerülnek egy színpadra.

Ismerem a két alkat típust. Egyenlőre az ismert fazonok mellett én Gabóra voksolnék mert a kisugárzása a magyar versenyzők között az egyik legjobb.  Kíváncsi leszek a lányokra...és így a messze alföldről sok sikert kívánok a csajoknak és edzőiknek!  :-)!

Bocs, hogy visszakanyarodtam!

Szerintem lesz valki aki beleszól a csatákba. Esztivel edzz, hihetetlenül keményen egy csinos szőke tanítványa, nagyon  kemény lány, aki egy más sportban már sokszoros bajnok és válogatott volt. Ő formában indul majd, és nagyon ígéretes.
A lányok (Eszti és a kis tanítványa) 80 kilóval szériáznak fekvenyomásba, 70 kilóval húznak nyakba. Félelmeteseket edzenek,  nézni is fárasztó!  Már most sok pózolás!
Na és ott van a mi Kesztűs Diánk, aki hihetetlenül elszánt, fáradhatatlan! A háta kimagasló, ami a szimetriát garantálja. Jó kis szezon elé nézünk!
 d:)


Köszi Laci Bátyja!

Ami az edzőtársamat illeti..., nos HÁT, sztem a kis Rubint, jobb ha összekapja magát! :--: :-/-


Dia ugyan dobjatok már fel pár képet. Mosmá' tiszta ideg vagyok hogy lemaradunk valamiről.  @-o

2009. Február 13. - 21:25:27
Válasz #188
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< Fekvenyomó magyar bajnokság, Szuper Kupa testépítő, fitness verseny
2009 május 16 Tab

2009. Február 13. - 21:33:17
Válasz #189
Nem elérhető

nes


:-< Fekvenyomó magyar bajnokság, Szuper Kupa testépítő, fitness verseny
2009 május 16 Tab


na, ezt meg kellene lesni...

2009. Február 13. - 22:27:35
Válasz #190
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Február 13. - 22:37:41
Válasz #191
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
http://www.stop.hu/articles/article.php?id=452324

Rubint Réka a Béres Alexandra nevével fémjelzett fitneszterembe jár edzeni. Schobert Norbi neje állítja: semmi baja nincs Alexandrával, és csupán véletlen, hogy abba a terembe jár, ahova Alexandra is.

"Mindössze véletlen egybeesés, de valóban abba a terembe járok. Nincs vele bajom, egyébként is én reggelente járok, ő pedig este tart edzést, de az sem zavarna, ha összefutnánk. Épp egy versenyre készülök, ahol fitneszmodell kategóriában indulok. Ausztriában ezen a versenyen második helyezést értem el ősszel, remélem, itthon nem kell az előítéletekkel megküzdenem" - nyilatkozta Rubint Réka a Napi Ásznak.

Na most akkor miben indul és hol?  ;D

2009. Február 13. - 23:37:58
Válasz #192
Nem elérhető

Gabcsika


Nekem az utolsó infóm, hogy fitness formában indul alias Norbi férjecskéje mondta. Bár tegnap meg azt olvasta Édesapám a sajtóban, hogy Réka hazaköltözött a gyerekekkel ,mert összevesztek a szerelmesek.Bár ugye tudjuk milyen a sajtó. ????... ????... ????...
 Én úgy tudom, hogy az Oxigénben edz, L.Viktor segítségével készül és nem a naturál kategóriát erősíti.  :-O :-O :-OAzaz, ha kokszol furcsállanám, mert hogy minek , ha modellben indul. Ha fitness formában, akkor sem értem, mert nem egyezik az imídzsével (szép magyarosan) . Ha pedig mégis, akkor közöljetek képet, mert kíváncsi vagyok. Ha pedig egyik sem igaz valaki cáfolja meg!!!
 Kezd bonyolódni az ügy. :-):-):: :-):-)::

Berkes Lacikáéknak üzizem, hogy az Ő versenyzőikkel mindig öröm színpadon állni, és versenyezni!  Łł= Łł= Łł=
Magabiztosságom a legnagyobb vakmerőség.

2009. Február 14. - 01:15:59
Válasz #193
Nem elérhető

Xéna


Ez a Rubin(t) Réka tényleg abban a teremben is edz,ami régebben Béres Alexandra nevét viselte,azonban az most már Gilda.Közeli ismerősünktől tudom ezt,aki ott edző,meg hát egy-két edzésszeletkéjéről is hallottam,ami nem jellemzi azokat a versenyzőket,akik modellben indulnak.De ígérem,hét végén szerzek konkrétabb infót arról,hogy miben indul és hol.
Jövő héten virítunk fotót a versenyzőinkről,nyugi!
Most tényleg egy napon lesz a magyar meg az osztrák?Akkor hogy oldják meg a kvalifikációt a felnőtt és a masters EB-re,ha valaki inkább az Ausztria Kupán indul?Vagy aki valamelyik EB-re akar menni,az bukta a sokkal színvonalasabb külhoni versenyt?Vagy ez mind-mind direkt van? ?:-/

2009. Február 14. - 09:05:33
Válasz #194
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez a Rubin(t) Réka tényleg abban a teremben is edz,ami régebben Béres Alexandra nevét viselte,azonban az most már Gilda.Közeli ismerősünktől tudom ezt,aki ott edző,meg hát egy-két edzésszeletkéjéről is hallottam,ami nem jellemzi azokat a versenyzőket,akik modellben indulnak.De ígérem,hét végén szerzek konkrétabb infót arról,hogy miben indul és hol.
Jövő héten virítunk fotót a versenyzőinkről,nyugi!
Most tényleg egy napon lesz a magyar meg az osztrák?Akkor hogy oldják meg a kvalifikációt a felnőtt és a masters EB-re,ha valaki inkább az Ausztria Kupán indul?Vagy aki valamelyik EB-re akar menni,az bukta a sokkal színvonalasabb külhoni versenyt?Vagy ez mind-mind direkt van? ?:-/

Eszti! Majd csak letisztul minden...tudod ez az elején mindig ilyen zavaros. Sok sikert nektek és sikeres felkészülést a lányoknak!