2024. Október 02. - 18:35:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 271679 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2009. Február 09. - 13:28:32
Válasz #165
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bánkuti ( a bociszemű ) Gabó! Friss felkészülési képek.  :-O  :-)!

2009. Február 09. - 14:54:57
Válasz #166
Nem elérhető

Gabe


Bánkuti ( a bociszemű ) Gabó! Friss felkészülési képek.  :-O  :-)!
köhmmm...  :-)!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 10. - 00:55:11
Válasz #167
Nem elérhető

50hideg


:-< Tóth Dani! Jelenj meg köztünk! Mizújs van? Én tudom csak más nem.  ;D

Valahogy ide kell csalnom Danit. Dani,leadtam a nevezésed az őszi római Battle of Giants-re.  ***))) ;D ***))))


Mire vagy kiváncsi Sztereó?...Nem kell engem idecsalni, csendben figyelek :-}   Jól tetted, de azért ha itt az idő, megerősítem azt a nevezést ****:)))

2009. Február 10. - 16:15:58
Válasz #168
Nem elérhető

gurkha


No hoppácska mit is találtam!!!
Én ezt a címet adtam neki:

Világbajnokok egymás közt.    (:-)   (:-)   (:-)   


2009. Február 10. - 16:59:35
Válasz #169
Nem elérhető

fastor


No hoppácska mit is találtam!!!
Én ezt a címet adtam neki:

Világbajnokok egymás közt.    (:-)   (:-)   (:-)   


KIss Jenö, most ilyn jól néz ki? :-O
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 10. - 17:05:29
Válasz #170
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
No hoppácska mit is találtam!!!
Én ezt a címet adtam neki:

Világbajnokok egymás közt.    (:-)   (:-)   (:-)   


KIss Jenö, most ilyn jól néz ki? :-O
Hűűű, melyik az mutasd?!  :-O

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 10. - 19:07:43
Válasz #171
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Háhá!!! Érdekes dolgok történnek itt a fórumon... Nekem az előbbi pár órában gurkha üzenetébe a battle of giants posztere volt csatolva...ami meg gondolom Zsolti üzenetéből volt ami már törlődött...

 ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 10. - 20:45:51
Válasz #172
Nem elérhető

God Vazzeg


Háhá!!! Érdekes dolgok történnek itt a fórumon... Nekem az előbbi pár órában gurkha üzenetébe a battle of giants posztere volt csatolva...ami meg gondolom Zsolti üzenetéből volt ami már törlődött...

 ????...

Nekem is a poszter van, de ha rákattintok hogy nagyba adja be, akkor a Danis kép van egyből  ;D

2009. Február 11. - 09:09:12
Válasz #173
Nem elérhető

gurkha


Ha minden igaz akkor kb. 2 hónapos a kép........

2009. Február 11. - 09:14:28
Válasz #174
Nem elérhető

gurkha



2009. Február 12. - 13:35:19
Válasz #175
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem 2 napig nem adott fórumot...azért csak most írok. Most meg nézem hogy jópár dolgom törlődött. Ezért dolgozok én napokat?  ˝=/ ;D

2009. Február 12. - 13:38:54
Válasz #176
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A mai pillanatig az IFBB Magyar Kupa és az Ausztria Kupa időpontja egy napra esik. A tegnapi napig még a magyarok nem kaptak hivatalos meghívót az osztrákoktól.

2009. Február 12. - 16:24:40
Válasz #177
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Olvasom hogy a szezonra megen készül Rubint Réka fitness forma kategóriában. Ha ez így van akkor ténylegesen Bánkuti Gabcsival kerülnek egy színpadra.

Ismerem a két alkat típust. Egyenlőre az ismert fazonok mellett én Gabóra voksolnék mert a kisugárzása a magyar versenyzők között az egyik legjobb.  Kíváncsi leszek a lányokra...és így a messze alföldről sok sikert kívánok a csajoknak és edzőiknek!  :-)!

Bocs, hogy visszakanyarodtam!

Szerintem lesz valki aki beleszól a csatákba. Esztivel edzz, hihetetlenül keményen egy csinos szőke tanítványa, nagyon  kemény lány, aki egy más sportban már sokszoros bajnok és válogatott volt. Ő formában indul majd, és nagyon ígéretes.
A lányok (Eszti és a kis tanítványa) 80 kilóval szériáznak fekvenyomásba, 70 kilóval húznak nyakba. Félelmeteseket edzenek,  nézni is fárasztó!  Már most sok pózolás!
Na és ott van a mi Kesztűs Diánk, aki hihetetlenül elszánt, fáradhatatlan! A háta kimagasló, ami a szimetriát garantálja. Jó kis szezon elé nézünk!
 d:)

2009. Február 12. - 16:29:14
Válasz #178
Nem elérhető

Berkes László

VIP Member
Olvasom hogy a szezonra megen készül Rubint Réka fitness forma kategóriában. Ha ez így van akkor ténylegesen Bánkuti Gabcsival kerülnek egy színpadra.

Ismerem a két alkat típust. Egyenlőre az ismert fazonok mellett én Gabóra voksolnék mert a kisugárzása a magyar versenyzők között az egyik legjobb.  Kíváncsi leszek a lányokra...és így a messze alföldről sok sikert kívánok a csajoknak és edzőiknek!  :-)!

melyik versenyen akar indulni? Ausztria ismét? Szerintem is Bánkúti Gabi lesz a jobb, de ők egy magassági kategóriában vannak?


Diácska!

Az osztrákoknál abszolút kategória van csak. Persze tudom te ezt azért nem tudtad, mert ott még nem indulsz!
 d:)

2009. Február 12. - 22:00:03
Válasz #179
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Olvasom hogy a szezonra megen készül Rubint Réka fitness forma kategóriában. Ha ez így van akkor ténylegesen Bánkuti Gabcsival kerülnek egy színpadra.

Ismerem a két alkat típust. Egyenlőre az ismert fazonok mellett én Gabóra voksolnék mert a kisugárzása a magyar versenyzők között az egyik legjobb.  Kíváncsi leszek a lányokra...és így a messze alföldről sok sikert kívánok a csajoknak és edzőiknek!  :-)!

Bocs, hogy visszakanyarodtam!

Szerintem lesz valki aki beleszól a csatákba. Esztivel edzz, hihetetlenül keményen egy csinos szőke tanítványa, nagyon  kemény lány, aki egy más sportban már sokszoros bajnok és válogatott volt. Ő formában indul majd, és nagyon ígéretes.
A lányok (Eszti és a kis tanítványa) 80 kilóval szériáznak fekvenyomásba, 70 kilóval húznak nyakba. Félelmeteseket edzenek,  nézni is fárasztó!  Már most sok pózolás!
Na és ott van a mi Kesztűs Diánk, aki hihetetlenül elszánt, fáradhatatlan! A háta kimagasló, ami a szimetriát garantálja. Jó kis szezon elé nézünk!
 d:)

Természetesen róluk nem tudtunk,de várjuk a képeket ha lesznek.
Addig meg  =/+' /7% :-oD {-) :-)!