2024. Október 02. - 18:28:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 271662 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

2009. Február 02. - 13:37:16
Válasz #135
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
2010-ben viszont talizunk Pisti a Santa Suzanna Pro-n.
Zsolti, óvakodj az esetleges magyar bírói jelenléttől...  ***)))


 :D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 02. - 13:39:09
Válasz #136
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
2010-ben viszont talizunk Pisti a Santa Suzanna Pro-n.
Zsolti, óvakodj az esetleges magyar bírói jelenléttől...  ***)))


 :D

Addigra megveszem kilóra a versenyt. Johnny meg összeválogathatja magaköré a bírói kart.  ;D

2009. Február 02. - 13:42:10
Válasz #137
Nem elérhető

bandus


Ez a beszéd Zsolti :-){ Nagyon sok sikert kívánok a terveidhez :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Február 02. - 17:00:59
Válasz #138
Nem elérhető

SmellsLikeTeenSpirit


Én is örülök, hogy van egy tökös sportolónk aki kizárólag a lejobbakal áll ki!  @:-)  :-){  :-){  :-){
Ebben az országban jelenleg 3 testépítő van aki nemzetközi szinten is felveszi a versenyt a többiekkel: Steve, Tóth Dani és Johnny.
A baj csak , hogy az IFBB-ben mi soha a büdös életben nem fogunk a dobogó közelébe kerülni hiába van ezen 3 szuper fizikumu versenyzőnk, mert Ott az élen igazi genetikai csodák vannak: Vicotr, Dex, Jay. Freeman, Lee, Kai, stb! Ráadásul sokuknak elég durva szponzoráció van(legalábbis hozzánk képest mindenképp) a hátuk mögött valamint majdnem mindegyikük AMERIKAI!Mindezek mellet a plusz szerekkel is igencsak nagy tételben játszanak, persze meg is vannak a szuperképzett dokik, akik felügyelik őket, meg ott vannak olyan edzőlegendák mint Charles Glass, Chad Nichols, stb!  0o0o0  :-Đ  :angry:
Igaz, hogy nem akkora siker megnyerni egy wabbát vagy más kissebb presztizsü vidalat, viszont ott legalább lehet sikerélménye az embernek és 1-2versenyen a testépítő sporthoz képest egész tűrhetö összegeket lehet keresni!Tudomásom szerint Dani kb 2milló forint összegű eurót keresett az olasz diadalával!  **:))))*
 @-o  ;-oo-;  @:-)  :-){  :-){  :-)
Ezen viszontagságok ellenére Én azt KÍVÁNOM Steve-nek és más kemény harcosnak akik az IFBB katonái ellen küzd, hogy járjanak sikerrel!
Steve hülye kérdés de nem tehenéd meg, hogy elindulsz pár nem IFBB versenyen amit megnyersz, besöpörsz pár millát és így picit jobb  anyagi körülmények közt felkészülsz az IFBB vidalokra??   ????...  ::)  ::)  ::)  @-o  @:-)

2009. Február 02. - 17:17:29
Válasz #139
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én is örülök, hogy van egy tökös sportolónk aki kizárólag a lejobbakal áll ki!  @:-)  :-){  :-){  :-){
Ebben az országban jelenleg 3 testépítő van aki nemzetközi szinten is felveszi a versenyt a többiekkel: Steve, Tóth Dani és Johnny.
A baj csak , hogy az IFBB-ben mi soha a büdös életben nem fogunk a dobogó közelébe kerülni hiába van ezen 3 szuper fizikumu versenyzőnk, mert Ott az élen igazi genetikai csodák vannak: Vicotr, Dex, Jay. Freeman, Lee, Kai, stb! Ráadásul sokuknak elég durva szponzoráció van(legalábbis hozzánk képest mindenképp) a hátuk mögött valamint majdnem mindegyikük AMERIKAI!Mindezek mellet a plusz szerekkel is igencsak nagy tételben játszanak, persze meg is vannak a szuperképzett dokik, akik felügyelik őket, meg ott vannak olyan edzőlegendák mint Charles Glass, Chad Nichols, stb!  0o0o0  :-Đ  :angry:
Igaz, hogy nem akkora siker megnyerni egy wabbát vagy más kissebb presztizsü vidalat, viszont ott legalább lehet sikerélménye az embernek és 1-2versenyen a testépítő sporthoz képest egész tűrhetö összegeket lehet keresni!Tudomásom szerint Dani kb 2milló forint összegű eurót keresett az olasz diadalával!  **:))))*
 @-o  ;-oo-;  @:-)  :-){  :-){  :-)
Ezen viszontagságok ellenére Én azt KÍVÁNOM Steve-nek és más kemény harcosnak akik az IFBB katonái ellen küzd, hogy járjanak sikerrel!
Steve hülye kérdés de nem tehenéd meg, hogy elindulsz pár nem IFBB versenyen amit megnyersz, besöpörsz pár millát és így picit jobb  anyagi körülmények közt felkészülsz az IFBB vidalokra??   ????...  ::)  ::)  ::)  @-o  @:-)
Ha rajtam múlik akkor sok IFBB Pro dobógós helyezés lesz még a későbbiekben...

A utolsó kérdésedre pedig egy így reagálnék:

Mindig is olyan ember voltam, hogy inkább ülök a dugóban az autóban, minthogy villamossal menjek. A magam módján szeretem intézni a dolgaimat és nem akarok egy kijelölt sínpályán utazni a többiekkel. Több mint valószínű, hogy ők előbb odaérnek...de hová is? Ki mondta, hogy én is oda akarok menni? Ők leszállnak, én megyek tovább. És ha jól alakulnak a dolgok akkor egyre jobb járművel fogok utazni és nem fog számítani az útiköltség sem.

Odaérek-e egyszer?

Ha közelebb laknék, már ott lennék a célegyenesben... De így hosszabb, körülményesebb az út és a járművem is lassú.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 02. - 17:30:19
Válasz #140
Nem elérhető

endre66


Én, mint bicikliző, villamosozó, gyalogoló ember ezt a metaforát kategorikusan visszautasítom.  o--O

2009. Február 02. - 17:34:05
Válasz #141
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én, mint bicikliző, villamosozó, gyalogoló ember ezt a metaforát kategorikusan visszautasítom.  o--O
Nem vagyunk egyformák.  O0

Viszont Ti sokkal többen vagytok, alakítsatok klubot!

 @:-) >:D @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 02. - 17:37:08
Válasz #142
Nem elérhető

George


Én, mint bicikliző, villamosozó, gyalogoló ember ezt a metaforát kategorikusan visszautasítom.  o--O
Nem vagyunk egyformák.  O0

Viszont Ti sokkal többen vagytok, alakítsatok klubot!

 @:-) >:D @:-)
Ááá Endre fanatik. Múltkor megkérdeztem, hogy elvigyem-e, erre mondta, hogy nem kell, inkább villamosozik !+"% Szeret az ellenőrökkel kötekedni ****) Vagy ő is ellenőr :-O

2009. Február 02. - 22:07:41
Válasz #143
Nem elérhető

szocsa


Steve: Nagyon jó ez a villamosos téma megközelítés. Irigylésre méltó a fanatizmusod ****:)))))) Remélem engem is elkap a gépszíj a 13hét diéta kezdetén.... 

2009. Február 02. - 22:43:56
Válasz #144
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Remélem engem is elkap a gépszíj a 13hét diéta kezdetén.... 
De aztán rántson el egészen a végéig!  :-/--

Sok sikert!!!  @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 02. - 23:03:12
Válasz #145
Nem elérhető

szocsa


Remélem engem is elkap a gépszíj a 13hét diéta kezdetén.... 
De aztán rántson el egészen a végéig!  :-/--

Sok sikert!!!  @:-)

azon leszek. =/+' Köszönöm szépen! ****:))))))

2009. Február 04. - 14:19:05
Válasz #146
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Egy kis videóklipp friss meleg a Fitparádéról....sok ismerős arcal.  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9ZruiOOcmMg

2009. Február 04. - 14:28:17
Válasz #147
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Egy kis videóklipp friss meleg a Fitparádéról....sok ismerős arcal.  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9ZruiOOcmMg

Gál Fanni odabasz. Nagyon durva az a csaj, még Zegen ugyanabba a terembe járt edzeni ahova én is. Már akkor néztük hogy ez nem normális.

2009. Február 04. - 14:30:27
Válasz #148
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Johnny hiányzik már csak belőle.

2009. Február 04. - 14:31:07
Válasz #149
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy kis videóklipp friss meleg a Fitparádéról....sok ismerős arcal.  ;)

http://www.youtube.com/watch?v=9ZruiOOcmMg

Nagyon jó a videó!  :-)! És a zene is ami alatta van  @:-)