2024. Október 02. - 18:28:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 271665 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

2009. Január 29. - 15:40:17
Válasz #105
Nem elérhető

endre66


Igen, készülök! Ezért már nagyon vártam, hogy kiderüljön a pontos dátum!
:-):-):: Húzz' bele!
Ne feledd: mostmár minden gramm számít, amit megemelsz és az is, amit megeszel!   
Idővel kérünk ide képeket! ;)

2009. Január 29. - 15:40:53
Válasz #106
Nem elérhető

endre66


Junior T. célok idénre? Képek?  :-}

2009. Január 29. - 16:06:02
Válasz #107
Nem elérhető

Junior


Junior T. célok idénre? Képek?  :-}

Én csak őszre készülök, de bőven kell is ez az idő! Szeretnék egy jóval nagyobb fizikummal búcsúzni a junior korszaktól ,így az utolsó évben! Ezért mint ahogy említettem is már itt a fórumon a IFBB Jr VB 75 kg feletti kategóriába /ami a legnagyobb/  készülök. amihez kb 90 kg száraz tömeg kell ahoz ,hogy a dobogóra esélyes lehessek! :-} 2007es versenyemen 72kg voltam ezért egy teljes átalakulás vár rám! =/+'
Képeket csak kb 4-6 hét múlva tudok felrakni, mert akkor készítjük az első sorozatot a tömegelésemről! Január 05én indult a tömegelés, ami augusztus közepéig fog tartani! De egy teljes beszámolót a februári Pump&Flex magazinban olvashattok a múltról és a jövő évi terveimről!
Azon is gondolkoztam, hogy ha a fórum fő illetékesei nem vennék rossz néven és lenne rá igény, akkor szívesen nyítok egy külön témát a felkészülésemnek és ott képekkel és edzéseim beszámolóival untatnám a népet!  ::) ***)))

2009. Január 29. - 16:12:50
Válasz #108
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Azon is gondolkoztam, hogy ha a fórum fő illetékesei nem vennék rossz néven és lenne rá igény, akkor szívesen nyítok egy külön témát a felkészülésemnek és ott képekkel és edzéseim beszámolóival untatnám a népet!  ::) ***)))
Helyes!

Már rég nyitottam neki külön részleget!


 @:-) ;-oo-; @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Január 29. - 16:15:31
Válasz #109
Nem elérhető

endre66


Untass csak minket!  ***))))
Emlékeztem, hogy utolsó junior versenyedre készülsz, csak kíváncsi vagyok most mi a helyzet.  >:D
Akkor utána vár rád is egy nicknév modification... ;D

2009. Január 29. - 17:18:59
Válasz #110
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Jó ötlet Junior  ****:))))))
2007 decemberében készült a fotó

2009. Január 29. - 18:57:00
Válasz #111
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Junior T. célok idénre? Képek?  :-}

Én csak őszre készülök, de bőven kell is ez az idő! Szeretnék egy jóval nagyobb fizikummal búcsúzni a junior korszaktól ,így az utolsó évben! Ezért mint ahogy említettem is már itt a fórumon a IFBB Jr VB 75 kg feletti kategóriába /ami a legnagyobb/  készülök. amihez kb 90 kg száraz tömeg kell ahoz ,hogy a dobogóra esélyes lehessek! :-} 2007es versenyemen 72kg voltam ezért egy teljes átalakulás vár rám! =/+'
Képeket csak kb 4-6 hét múlva tudok felrakni, mert akkor készítjük az első sorozatot a tömegelésemről! Január 05én indult a tömegelés, ami augusztus közepéig fog tartani! De egy teljes beszámolót a februári Pump&Flex magazinban olvashattok a múltról és a jövő évi terveimről!
Azon is gondolkoztam, hogy ha a fórum fő illetékesei nem vennék rossz néven és lenne rá igény, akkor szívesen nyítok egy külön témát a felkészülésemnek és ott képekkel és edzéseim beszámolóival untatnám a népet!  ::) ***)))
Most hogy állsz?Mennyi most a súlyod,így a tömegelés kezdetén?
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Január 29. - 21:23:12
Válasz #112
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Testépítő, fitness, és amatőr fekve nyomó verseny május 23, Szentes

Május 23.-án Szentesen a Szegvári sport klub, és a bodysport szervezésében amatőr fekve nyomó, testépítő, fitness, fitness modell, fitness forma verseny.


...megmég

M3 Outlet Center Superkupa - Polgár, Április 18. 14.00 óra

Arnold Style European Nationals 2009 erősember verseny
Testépítő és Fitnesz Kupa.
Erősember: Közép-európa és hazánk legerősebb emberei mérik össze erejüket a klasszikus Arnold Classic versenygyakorlatokban.
Testépítés-fitnesz : (független, nyílt) Testépítő és Fitnesz Kupa. előreláthatólag utánpótlás, -80, +80, női fitnessz forma és modell.
Szervező: Kathi Béla

2009. Január 30. - 12:39:37
Válasz #113
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


Igen, készülök! Ezért már nagyon vártam, hogy kiderüljön a pontos dátum!

Hát mit is mondhatnék Dia útravalónak? Dolgos népünk győzni fog!  ****:)))))) ;)

Köszönöm Zsolti, úgy legyen!!! ;)

2009. Január 31. - 14:47:20
Válasz #114
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< WABBA infó még...

...a világ több pontján már hirdetik a novemberi budapesti WABBA Vb-t. Az új kategóriák és szabályok is itt lesznek először bevezetve,így ténylegesen rekordszámú versenyzőre lehet számítani,és láttatlanban mondom,hogy az őszi szezon legnagyobb versenyének ígérkezik!

Új kategória:

Miss Fitness Professional

Junior 25 éves korig!!! (...jelzem nagyon sok versenyzőnek felcsillant a szeme a kategória korhatárának kitolása miatt  ;) )

2009. Február 01. - 01:19:01
Válasz #115
Nem elérhető

fastor


:-< WABBA infó még...

...a világ több pontján már hirdetik a novemberi budapesti WABBA Vb-t. Az új kategóriák és szabályok is itt lesznek először bevezetve,így ténylegesen rekordszámú versenyzőre lehet számítani,és láttatlanban mondom,hogy az őszi szezon legnagyobb versenyének ígérkezik!

Új kategória:

Miss Fitness Professional

Junior 25 éves korig!!! (...jelzem nagyon sok versenyzőnek felcsillant a szeme a kategória korhatárának kitolása miatt  ;) )
Steve, nem indulsz, mint Junior? @-o ;D ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 01. - 01:22:15
Válasz #116
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
:-< WABBA infó még...

...a világ több pontján már hirdetik a novemberi budapesti WABBA Vb-t. Az új kategóriák és szabályok is itt lesznek először bevezetve,így ténylegesen rekordszámú versenyzőre lehet számítani,és láttatlanban mondom,hogy az őszi szezon legnagyobb versenyének ígérkezik!

Új kategória:

Miss Fitness Professional

Junior 25 éves korig!!! (...jelzem nagyon sok versenyzőnek felcsillant a szeme a kategória korhatárának kitolása miatt  ;) )
Steve, nem indulsz, mint Junior? @-o ;D ;D ;D ;D ;D
Minden junior 25 évig van (mert akkor az jó nagy baromság) vagy a Miss Fitness junior van 25 évig?

Fastor, már betöltöttem...  :'(
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. Február 01. - 01:33:04
Válasz #117
Nem elérhető

fastor


:-< WABBA infó még...

...a világ több pontján már hirdetik a novemberi budapesti WABBA Vb-t. Az új kategóriák és szabályok is itt lesznek először bevezetve,így ténylegesen rekordszámú versenyzőre lehet számítani,és láttatlanban mondom,hogy az őszi szezon legnagyobb versenyének ígérkezik!

Új kategória:

Miss Fitness Professional

Junior 25 éves korig!!! (...jelzem nagyon sok versenyzőnek felcsillant a szeme a kategória korhatárának kitolása miatt  ;) )
Steve, nem indulsz, mint Junior? @-o ;D ;D ;D ;D ;D
Minden junior 25 évig van (mert akkor az jó nagy baromság) vagy a Miss Fitness junior van 25 évig?

Fastor, már betöltöttem...  :'(
bocsi lemaradtam !+"%
utólag, is Boldog Negyed évszázados jubileumot ****:)))))) ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Február 01. - 03:47:09
Válasz #118
Nem elérhető

pókerarc


:-< WABBA infó még...

...a világ több pontján már hirdetik a novemberi budapesti WABBA Vb-t. Az új kategóriák és szabályok is itt lesznek először bevezetve,így ténylegesen rekordszámú versenyzőre lehet számítani,és láttatlanban mondom,hogy az őszi szezon legnagyobb versenyének ígérkezik!

Új kategória:

Miss Fitness Professional

Junior 25 éves korig!!! (...jelzem nagyon sok versenyzőnek felcsillant a szeme a kategória korhatárának kitolása miatt  ;) )
Ez a 25ös korhatár nem valami korrekt a tényleges kb 21 év alatti junioroknak. :-\ Akkor már miért nem osztják ketté ezt is? Nade mind1 is,jó sok versenyző lesz az tuti. @:-)

2009. Február 01. - 08:33:49
Válasz #119
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
:-< WABBA infó még...

...a világ több pontján már hirdetik a novemberi budapesti WABBA Vb-t. Az új kategóriák és szabályok is itt lesznek először bevezetve,így ténylegesen rekordszámú versenyzőre lehet számítani,és láttatlanban mondom,hogy az őszi szezon legnagyobb versenyének ígérkezik!

Új kategória:

Miss Fitness Professional

Junior 25 éves korig!!! (...jelzem nagyon sok versenyzőnek felcsillant a szeme a kategória korhatárának kitolása miatt  ;) )
Steve, nem indulsz, mint Junior? @-o ;D ;D ;D ;D ;D
Minden junior 25 évig van (mert akkor az jó nagy baromság) vagy a Miss Fitness junior van 25 évig?

Fastor, már betöltöttem...  :'(

A WABBA-nál csak férfi testépítésben van junior. ( Tehát pl Bognár Gergőt még ezév őszén látni fogjuk juniorban.  ;) )
Pisti neked meg hamisíthatunk egy 24 éves passportot.  ;D