2024. Október 02. - 20:14:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 271687 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Február 18. - 20:08:50
Válasz #225
Nem elérhető

Gabe


hozattunk volna sztriptíz táncos csajokat és,pörögtek volna a (fekvenyomó) rúdon.
A feltétel is oké?  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 18. - 20:17:10
Válasz #226
Nem elérhető

jepi


köszi Zsolti!Gondoltam hogy te mindig képben vagy! ****:))))))

2009. Február 18. - 20:18:13
Válasz #227
Nem elérhető

FirstLady


hozattunk volna sztriptíz táncos csajokat és,pörögtek volna a (fekvenyomó) rúdon.
A feltétel is oké?  8-)
ööö...max. egy private show, szégyenlős vagyok  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 18. - 20:40:51
Válasz #228
Nem elérhető

God Vazzeg


kiaz? kiaz? hadd boruljunk le a lábai elé ;)

Senki se találta eddig ki, de mindegy is. Minél több pozitív ember kell ide, annál jobb lesz a fórum  (:-)

2009. Február 18. - 20:42:05
Válasz #229
Nem elérhető

God Vazzeg


No az tuti..Van egy Night Club tulajdonos ismerősöm,hozattunk volna sztriptíz táncos csajokat és,pörögtek volna a (fekvenyomó) rúdon.És még szobára is mehetett volna,odaadtam volna neki az irodakulcsomat 8)
Ha pedig "mások "is érdeklik,megoldottuk volna a Ligetből :o
Nem érdeklik mások! Jóvaaaan?! ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
(de amúgyis rosszul írtad, mert nem hívhattál volna meg nőket, csak engem  8-)  ;D )

Bírtad volna mi?  :-/-(-:  8-}

2009. Február 18. - 20:43:18
Válasz #230
Nem elérhető

FirstLady


kiaz? kiaz? hadd boruljunk le a lábai elé ;)

Senki se találta eddig ki, de mindegy is. Minél több pozitív ember kell ide, annál jobb lesz a fórum  (:-)
én nem is tippeltem ;D
De azért igazán leírhatnád, ha mást nem priviben ;) kíváncsi vagyok, hogy szerinted ki az :)

Bírtad volna mi?  :-/-(-:  8-}
Ezt se megerősíteni, se cáfolni nem tudom ::) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 18. - 20:56:40
Válasz #231
Nem elérhető

God Vazzeg


kiaz? kiaz? hadd boruljunk le a lábai elé ;)

Senki se találta eddig ki, de mindegy is. Minél több pozitív ember kell ide, annál jobb lesz a fórum  (:-)
én nem is tippeltem ;D
De azért igazán leírhatnád, ha mást nem priviben ;) kíváncsi vagyok, hogy szerinted ki az :)

Bírtad volna mi?  :-/-(-:  8-}
Ezt se megerősíteni, se cáfolni nem tudom ::) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Egeret se nyomja agyon a szénaboglya  ***)))  ****:)))

2009. Február 18. - 21:28:52
Válasz #232
Nem elérhető

FirstLady


kiaz? kiaz? hadd boruljunk le a lábai elé ;)

Senki se találta eddig ki, de mindegy is. Minél több pozitív ember kell ide, annál jobb lesz a fórum  (:-)
én nem is tippeltem ;D
De azért igazán leírhatnád, ha mást nem priviben ;) kíváncsi vagyok, hogy szerinted ki az :)

Bírtad volna mi?  :-/-(-:  8-}
Ezt se megerősíteni, se cáfolni nem tudom ::) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Egeret se nyomja agyon a szénaboglya  ***)))  ****:)))
nem hát ;) meghát 130 kiló nem olyan sok  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 19. - 09:53:26
Válasz #233
Nem elérhető

Kesztyűs Diána


kiaz? kiaz? hadd boruljunk le a lábai elé ;)

Senki se találta eddig ki, de mindegy is. Minél több pozitív ember kell ide, annál jobb lesz a fórum  (:-)
én nem is tippeltem ;D
De azért igazán leírhatnád, ha mást nem priviben ;) kíváncsi vagyok, hogy szerinted ki az :)

Bírtad volna mi?  :-/-(-:  8-}
Ezt se megerősíteni, se cáfolni nem tudom ::) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Egeret se nyomja agyon a szénaboglya  ***)))  ****:)))
nem hát ;) meghát 130 kiló nem olyan sok  ;D

Meg kell, hogy mondjam, hogy nincs rossz ízlésed! ;) Én is jobban örültem, ha ő volt a standon és nem pedig Wheeler o:)

2009. Február 19. - 09:55:23
Válasz #234
Nem elérhető

FirstLady


Meg kell, hogy mondjam, hogy nincs rossz ízlésed! ;) Én is jobban örültem, ha ő volt a standon és nem pedig Wheeler o:)
Éljeeen! Nem vagyok ízlésficamos! Végre valaki megerősíti, hogy Victor igenis  <3! ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 19. - 10:30:36
Válasz #235
Nem elérhető

doncicco


A szomszédba tanátam Tozóéknál...( lassulok,bocs ha valaki már olvasta,látta,betette,kivette )

VICTOR MARTINEZ MAGYARORSZÁGI ÉLMÉNYBESZÁMOLÓJA.
Victor Martinez 2008 novenberében a Fitparádé alkalmával látogatott Magyarországra, melyről nemrégiben közzétett egy rövidre szabott élménybeszámolót...
„Novemberben Magyarországon voltam vendég-pózolni a Magyar Bajnokságon (ez nem pont az volt) és egy mini-expon amit ennek alkalmából rendeztek. Flex Wheeler is ott volt és ez ez igazán jó volt. Mindig jó ismerősök közt lenni, ha távol vagy az otthonodtól.
A meglehetősen változatos etnikai összetételű New York-kal szemben Magyarországon csak fehér-bőrű emberekkel találkoztam. A versenyen mindenki nagyon kedves volt, de mikor a városban sétáltam már kevésbé voltak azok. Valahogy úgy éreztem, nem nagyon bíznak az idegenekben. Persze lehet, hogy egy színes bőrű 130 kg-os testépítő sokakat
sokkolhat.
Az épületek és az utcák gyönyörűek, olyan volt, mintha egy középkori városban sétáltam volna, lenyűgöző öreg épületek és katedrálisok.
De ami ez alatt az utazás alatt a leginkább meglepett, hogy mi itt az Államokban mennyivel kényelmesebben élünk. Egy országhoz képest, ami évszázadokkal korábban létrejött és civilizálódni kezdett, mennyivel modernebbek és fejlettebbek vagyunk.
Voltam néhány helyi edzőteremben és azt kell mondjam minden elismerésem a magyar testépítőké, hogy képesek ilyen körülmények közt is felkészülni...és ahhoz képest, hogy ilyen eszközökkel készülnek, igencsak jól néznek ki!"


Nem gondolnám, hogy e miatt a vélemény miatt, el kellene keserednünk, különösen, ha kellően kritikusan figyelembe vesszük, hogy ki mondja.. arról nem is beszélve, hogy az ő "országában" kb. a társadalom 80%-a 1000-1500 dollárból él havonta, amely összeg ott igencsak szerény.

2009. Február 19. - 11:38:49
Válasz #236
Nem elérhető

God Vazzeg


A szomszédba tanátam Tozóéknál...( lassulok,bocs ha valaki már olvasta,látta,betette,kivette )

VICTOR MARTINEZ MAGYARORSZÁGI ÉLMÉNYBESZÁMOLÓJA.
Victor Martinez 2008 novenberében a Fitparádé alkalmával látogatott Magyarországra, melyről nemrégiben közzétett egy rövidre szabott élménybeszámolót...
„Novemberben Magyarországon voltam vendég-pózolni a Magyar Bajnokságon (ez nem pont az volt) és egy mini-expon amit ennek alkalmából rendeztek. Flex Wheeler is ott volt és ez ez igazán jó volt. Mindig jó ismerősök közt lenni, ha távol vagy az otthonodtól.
A meglehetősen változatos etnikai összetételű New York-kal szemben Magyarországon csak fehér-bőrű emberekkel találkoztam. A versenyen mindenki nagyon kedves volt, de mikor a városban sétáltam már kevésbé voltak azok. Valahogy úgy éreztem, nem nagyon bíznak az idegenekben. Persze lehet, hogy egy színes bőrű 130 kg-os testépítő sokakat
sokkolhat.
Az épületek és az utcák gyönyörűek, olyan volt, mintha egy középkori városban sétáltam volna, lenyűgöző öreg épületek és katedrálisok.
De ami ez alatt az utazás alatt a leginkább meglepett, hogy mi itt az Államokban mennyivel kényelmesebben élünk. Egy országhoz képest, ami évszázadokkal korábban létrejött és civilizálódni kezdett, mennyivel modernebbek és fejlettebbek vagyunk.
Voltam néhány helyi edzőteremben és azt kell mondjam minden elismerésem a magyar testépítőké, hogy képesek ilyen körülmények közt is felkészülni...és ahhoz képest, hogy ilyen eszközökkel készülnek, igencsak jól néznek ki!"


Nem gondolnám, hogy e miatt a vélemény miatt, el kellene keserednünk, különösen, ha kellően kritikusan figyelembe vesszük, hogy ki mondja.. arról nem is beszélve, hogy az ő "országában" kb. a társadalom 80%-a 1000-1500 dollárból él havonta, amely összeg ott igencsak szerény.

Én is akartam írni, hogy elég sznob vélemény, de közben rájöttem hogy igaza van. Az ő szemszögéből teljesen érthető, hogy így látja kis országunkat, inkább az lenne szomorú, ha hazudna valamit. És teljesen igaza van: amilyen körülmények közt készülnek nagyjaink, elképesztő fizikumot tudnak felmutatni  :-){

2009. Február 19. - 15:37:25
Válasz #237
Nem elérhető

izomboy


Írhatta volna azt is hogy.
"Tetszik Budapest, és szépek a magyar lányok"

Mert ezt már megszokott "vélemény"

2009. Február 19. - 16:25:16
Válasz #238
Nem elérhető

FirstLady


Írhatta volna azt is hogy.
"Tetszik Budapest, és szépek a magyar lányok"

Mert ezt már megszokott "vélemény"
ez nem így működik, ha kérdeznek valamit, illik több mondatban válaszolni, és azért ez nem állná meg a helyét...
Mert oké, tetszik neki Bp., de lehet, hogy a lányok nem... Plusz egyáltalán nem biztos az, hogy ő ezt hallotta volna valaha Magyarországról... vagy egyáltalán bármit is...

(és hogy ne komolyodjunk annyira, amúgyse tetszenek neki a magyar lányok, csak én, de azt nem mondhatta  !+"% @-o ****:))) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 19. - 16:39:16
Válasz #239
Nem elérhető

God Vazzeg


Írhatta volna azt is hogy.
"Tetszik Budapest, és szépek a magyar lányok"

Mert ezt már megszokott "vélemény"
ez nem így működik, ha kérdeznek valamit, illik több mondatban válaszolni, és azért ez nem állná meg a helyét...
Mert oké, tetszik neki Bp., de lehet, hogy a lányok nem... Plusz egyáltalán nem biztos az, hogy ő ezt hallotta volna valaha Magyarországról... vagy egyáltalán bármit is...

(és hogy ne komolyodjunk annyira, amúgyse tetszenek neki a magyar lányok, csak én, de azt nem mondhatta  !+"% @-o ****:))) )

Ugyanmár.. Véleményt mondott, nem kliséket. Teljesen rendben van ez, szerintem.