2024. Október 02. - 20:18:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2009-es tavaszi versenyszezon  (Megtekintve 271692 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Június 29. - 09:18:46
Válasz #1635
Nem elérhető

God Vazzeg


És veletek mizu Sasa??  ***
Kicsit összeszedem magam és leírom a történteket.
Sajnos gondok vannak velem, mert már a múltkori verseny óta rendszeresen vérzik az orrom, főleg a versenyek másnapján. Kis nyugalomra van szükségem.
Érdekes verseny volt, sok érthetetlenséggel. Majd írok egy hosszabb szösszenetet. Brigi harmadik lett, úgy hogy 4 bírónál első volt.
A Bélát nem érem el! Tudja valaki, hogy mikor lesz a Kécskei találkozó, mert mennénk még páran.

Lehet hogy el kell égetni egy eret az orrodban, ez nem para, de ki kell vizsgálni azért. Vérnyomásod gondolom méred.. Beszámolót kíváncsian várjuk  /:-)

2009. Június 29. - 09:58:57
Válasz #1636

B1ll4

Vendég
És veletek mizu Sasa??  ***
Kicsit összeszedem magam és leírom a történteket.
Sajnos gondok vannak velem, mert már a múltkori verseny óta rendszeresen vérzik az orrom, főleg a versenyek másnapján. Kis nyugalomra van szükségem.
Érdekes verseny volt, sok érthetetlenséggel. Majd írok egy hosszabb szösszenetet. Brigi harmadik lett, úgy hogy 4 bírónál első volt.
A Bélát nem érem el! Tudja valaki, hogy mikor lesz a Kécskei találkozó, mert mennénk még páran.

Az ügy letisztázva !  :-){ :-){ ;-oo-;

2009. Június 29. - 11:21:14
Válasz #1637
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
És veletek mizu Sasa??  ***
Kicsit összeszedem magam és leírom a történteket.
Sajnos gondok vannak velem, mert már a múltkori verseny óta rendszeresen vérzik az orrom, főleg a versenyek másnapján. Kis nyugalomra van szükségem.
Érdekes verseny volt, sok érthetetlenséggel. Majd írok egy hosszabb szösszenetet. Brigi harmadik lett, úgy hogy 4 bírónál első volt.
A Bélát nem érem el! Tudja valaki, hogy mikor lesz a Kécskei találkozó, mert mennénk még páran.

Sasa azért nem búslakodni...nem szépítem a mondanivalómat,de ez finoman is szólva egy méltánytalan eredmény. A helytállásért és Brigi kitartásáért hatalmas elismerés...a WFF kinti képviseletnek meg az apjuk f@szát!

2009. Június 29. - 11:23:20
Válasz #1638
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
 :-< A teljesség kedvéért az IFBB Masters Eb magyar eredményei:

Farkas Andrea  - masters bodyfitness  EURÓPA BAJNOK
Gruber Andrea  - masters testépítés  4. hely
Gulyás László  - masters testépítés  4. hely

2009. Június 29. - 12:48:41
Válasz #1639
Nem elérhető

sasa


Ahogy elnézem az indulókat a masters női bodyban, akkor a vak is látja, hogy Eszti a nagy vesztese az egésznek.

2009. Június 29. - 13:13:03
Válasz #1640
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...valahogy kimaradt,de olyan infót kaptam hogy az IFBB Eb-n Palecián Judit is bronzérmes helyezést ért el.  ****:))))))

2009. Június 29. - 17:03:41
Válasz #1641
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
:-< A teljesség kedvéért az IFBB Masters Eb magyar eredményei:

Farkas Andrea  - masters bodyfitness  EURÓPA BAJNOK
Gruber Andrea  - masters testépítés  4. hely
Gulyás László  - masters testépítés  4. hely

...egészítsük ki képekkel is mert így teljes a hír.

1. Farkas Andi
2. Gruber Andrea

2009. Június 29. - 19:45:56
Válasz #1642
Nem elérhető

sasa


...valahogy kimaradt,de olyan infót kaptam hogy az IFBB Eb-n Palecián Judit is bronzérmes helyezést ért el.  ****:))))))
Gratulálok Juditnak, de milyen kategóriában indúlt?
Sehol nem látom a nevét.

2009. Június 29. - 19:53:04
Válasz #1643
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...valahogy kimaradt,de olyan infót kaptam hogy az IFBB Eb-n Palecián Judit is bronzérmes helyezést ért el.  ****:))))))
Gratulálok Juditnak, de milyen kategóriában indúlt?
Sehol nem látom a nevét.

...még homályosan látok ezügyben énis.  ;D

2009. Június 29. - 19:59:41
Válasz #1644
Nem elérhető

Kicsibors


...valahogy kimaradt,de olyan infót kaptam hogy az IFBB Eb-n Palecián Judit is bronzérmes helyezést ért el.  ****:))))))
Gratulálok Juditnak, de milyen kategóriában indúlt?
Sehol nem látom a nevét.

...még homályosan látok ezügyben énis.  ;D

Én például tisztán látom, hogy nem látok semmit!  :D

2009. Június 30. - 00:33:26
Válasz #1645
Nem elérhető

Xéna


Ahogy elnézem az indulókat a masters női bodyban, akkor a vak is látja, hogy Eszti a nagy vesztese az egésznek.



Hát igen,a masters női body siralmas volt,de nem bánom,hogy nem mentem,mert én a VB-re készülök és szeretnék sokkal tömegesebb lenni,mint eddig.Rájöttem,hogy ez úgy nem megy,hogy évente mind a két szezonban elindulok és minden alkalommal 20-25 kilót fogyok!Hogy most mennyi izom marad meg rajtam a fogyasztás végére,majd meglátjuk.
Egyébként meg szívesebben vagyok csupán döntős egy nívós mezőnyben,mint első egy ilyenben.Szeretem a kihívásokat,tehát kivárom az időm...

2009. Június 30. - 07:04:31
Válasz #1646
Nem elérhető

sasa


Ahogy elnézem az indulókat a masters női bodyban, akkor a vak is látja, hogy Eszti a nagy vesztese az egésznek.



Hát igen,a masters női body siralmas volt,de nem bánom,hogy nem mentem,mert én a VB-re készülök és szeretnék sokkal tömegesebb lenni,mint eddig.Rájöttem,hogy ez úgy nem megy,hogy évente mind a két szezonban elindulok és minden alkalommal 20-25 kilót fogyok!Hogy most mennyi izom marad meg rajtam a fogyasztás végére,majd meglátjuk.
Egyébként meg szívesebben vagyok csupán döntős egy nívós mezőnyben,mint első egy ilyenben.Szeretem a kihívásokat,tehát kivárom az időm...
Ezzel így vagyunk mi is.
Keressük a megmérettetést. Csak a legerősebb versenyek eredményei számítanak.
Járjunk Topola, Bihac meg hasonló kupákra? Inkább abbahagyjuk.

2009. Június 30. - 12:06:55
Válasz #1647
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...valahogy kimaradt,de olyan infót kaptam hogy az IFBB Eb-n Palecián Judit is bronzérmes helyezést ért el.  ****:))))))
Gratulálok Juditnak, de milyen kategóriában indúlt?
Sehol nem látom a nevét.

...még homályosan látok ezügyben énis.  ;D

Én például tisztán látom, hogy nem látok semmit!  :D

Bizti kacsa.

2009. Június 30. - 12:10:42
Válasz #1648
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ahogy elnézem az indulókat a masters női bodyban, akkor a vak is látja, hogy Eszti a nagy vesztese az egésznek.



Hát igen,a masters női body siralmas volt,de nem bánom,hogy nem mentem,mert én a VB-re készülök és szeretnék sokkal tömegesebb lenni,mint eddig.Rájöttem,hogy ez úgy nem megy,hogy évente mind a két szezonban elindulok és minden alkalommal 20-25 kilót fogyok!Hogy most mennyi izom marad meg rajtam a fogyasztás végére,majd meglátjuk.
Egyébként meg szívesebben vagyok csupán döntős egy nívós mezőnyben,mint első egy ilyenben.Szeretem a kihívásokat,tehát kivárom az időm...
Ezzel így vagyunk mi is.
Keressük a megmérettetést. Csak a legerősebb versenyek eredményei számítanak.
Járjunk Topola, Bihac meg hasonló kupákra? Inkább abbahagyjuk.

...na nézzük mi is maradt ki még a repertoárból?

1. Arnold Amateur
2. NABBA International ( a spanyol )
3. WFF/WBBF    ( a litván )
4. WABBA
5. ...és az IFBB vonal

2009. Július 01. - 10:46:09
Válasz #1649
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Az IFBB Eb magyar vonatkozású pontozólapjai:

1. Méri Reni kategóriája
2. Vághi Zsuzsi és Mikó Barbi
3. Gödény Rahel
4. Mile Szilvi