2024. Október 05. - 19:37:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: H.O.S.S. with Johnnyx  (Megtekintve 88465 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 31. - 11:37:57
Válasz #255
Nem elérhető

Johnnyx


Felrakok két új képet azzal a szándékkal, hogy tanácsot kérjek a nálam okosabbaktól.
A dilemma a következő: jelenleg 5 hete diétázom (volt 2 hét "normális" + 3 hét keto) és mostanra értem el azt a formát, amit tavaly a diéta végén. Azt nem tudom eldönteni, hogy abbahagyjam a diétát és elkezdjek egy óvatos tömegelést (tartva egy hasonló formát) avagy folytassam a diétát. Mindkettő mellett vannak érveim, de ezeket még nem írom be, mert elfogulatlan véleményeket szeretnék hallani, szóval  ?:-/
Egyetek zabot!

2009. Március 31. - 11:40:44
Válasz #256
Nem elérhető

God Vazzeg


Én tömegelnék mint az állat, fehérjét nem tudom mennyit viszel be, de emeld  ;-oo-;

2009. Március 31. - 11:58:22
Válasz #257
Nem elérhető

FirstLady


...elfogulatlan véleményeket szeretnék hallani, szóval  ?:-/
szereted a térképeket? ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 31. - 12:08:16
Válasz #258
Nem elérhető

Johnnyx


...elfogulatlan véleményeket szeretnék hallani, szóval  ?:-/
szereted a térképeket? ;D
A szakmámból adódik: geoinformatikusnak tanulok (idén végzek), elsősorban térkép készítéssel foglalkozom.
Egyetek zabot!

2009. Március 31. - 12:21:02
Válasz #259
Nem elérhető

FirstLady


...elfogulatlan véleményeket szeretnék hallani, szóval  ?:-/
szereted a térképeket? ;D
A szakmámból adódik: geoinformatikusnak tanulok (idén végzek), elsősorban térkép készítéssel foglalkozom.
Hú az jó! ****:))))))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Március 31. - 12:21:18
Válasz #260
Nem elérhető

hopika


Ha rám hallgatsz,akkor még 2 hét diéta legalább.
Menjen le a felesleges zsír és utána durván tömegelni a lehető legjobb forma megtartása mellett.
Sztem.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 31. - 15:19:23
Válasz #261
Nem elérhető

Johnnyx


Köszönöm a tanácsokat God és Hopi.

Egy kis háttérsztori:
Alapvetően azért kezdtem el a diéta befejezésén gondolkodni, mert ebben a formában (0 ch) a jövőben nem fogom tudni betartani. A helyzet az, hogy az elkövetkező két hónapban rengeteget kell utaznom (pl. jövőhéten 4 napot Szombathelyen töltök), és sokszor lesz olyan is, hogy napi 3 étkezést biztosítanak számomra (ingyen), melyek feltehetőleg nem lesznek ch mentesek. Szóval semmi kedvem azt csinálni, hogy több kiló kaját magammal cipelek, az ottani ingyenes kajából meg nem eszek. Viszont végig gondolva a dolgot az alacsony ch-t (mondjuk napi 150g) azért így is be tudnám tartani. Továbbá az (súlyzós) edzés mennyiségét is vissza kell vennem heti 3 napra, de belegondolva kardiózni bármikor bárhol lehet.

A megoldás:
Folytatom a diétát, csak nem keto diéta lesz, hanem hagyományos. Napi 150g ch-val, sok fehérjével (eddig 240 ment, lehet emelek), kevés zsírral. Heti 3 súlyzós edzés (visszatérek a H.O.S.S.-hez), kardió pedig minden nap, amikor időt tudok rá szakítani. Mivel a keto diéta nagyon hatékony volt, lehet, hogy le fog lassulni a zsírvesztés, de ráérek.
Egyetek zabot!

2009. Március 31. - 15:23:00
Válasz #262
Nem elérhető

hopika


Sok sikert!
Én levinném 120gr-ra a CH-t... ***)))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Március 31. - 16:07:04
Válasz #263
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem meg nem diétáznod kellene, hanem egy szolíd tömegelésbe fognod, mert a maradék izmot is ledarálod magadról. Ha nagyon lesz a száraz izomtömeged, akkor is relatíve kevesebb lesz a tzs%-od, és ha elérted azt a méretet amit már büntetlenül lehet diétáztatni (értsd: jut is, marad is) akkor állnék neki a diétának, ami már ekkor sokkal jobban menne, mert nagyobb izomtömeged lesz addigra, több kalóriát égetsz.

Ja és nem elhanyagolható, hogy így annyira el fogsz fogyni, hogy magadnak se fogsz tetszeni, sokkal szebb egy izmosabb test minimális zsírral, mint egy izomtalan test minimális zsírral. Ez az én meglátásom.

2009. Március 31. - 16:07:18
Válasz #264
Nem elérhető

Cressler


Mai edzés: combhajlító + farizom + alsó hát + vádli

1. Merevlábas felhúzás (szomó stílusban) 4×7-8 (80)
2. Lábhajlítás 4×12 (140 lbs)
3. Hipernyújtás 4×13
4. Vádli lábtolón 4×20 (135 + alapsúly)
5. Vádli ülve 4×20 (55, nagyon rövid pihenővel)
ez milyen gyakorlat???????
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 31. - 16:13:00
Válasz #265
Nem elérhető

Johnnyx


Szerintem meg nem diétáznod kellene, hanem egy szolíd tömegelésbe fognod, mert a maradék izmot is ledarálod magadról. Ha nagyon lesz a száraz izomtömeged, akkor is relatíve kevesebb lesz a tzs%-od, és ha elérted azt a méretet amit már büntetlenül lehet diétáztatni (értsd: jut is, marad is) akkor állnék neki a diétának, ami már ekkor sokkal jobban menne, mert nagyobb izomtömeged lesz addigra, több kalóriát égetsz.

Ja és nem elhanyagolható, hogy így annyira el fogsz fogyni, hogy magadnak se fogsz tetszeni, sokkal szebb egy izmosabb test minimális zsírral, mint egy izomtalan test minimális zsírral. Ez az én meglátásom.

Na ezt estig átgondolom. Hopika?
Egyetek zabot!

2009. Március 31. - 16:14:18
Válasz #266
Nem elérhető

Johnnyx


Mai edzés: combhajlító + farizom + alsó hát + vádli

1. Merevlábas felhúzás (szomó stílusban) 4×7-8 (80)
2. Lábhajlítás 4×12 (140 lbs)
3. Hipernyújtás 4×13
4. Vádli lábtolón 4×20 (135 + alapsúly)
5. Vádli ülve 4×20 (55, nagyon rövid pihenővel)
ez milyen gyakorlat???????

Merevlábas felhúzás széles terpesszel. Kísérletezgettem. Érdekes módon ennél a gyakorlatnál leginkább a hátam középső részét éreztem.
Egyetek zabot!

2009. Március 31. - 16:17:08
Válasz #267
Nem elérhető

Cressler


Mai edzés: combhajlító + farizom + alsó hát + vádli

1. Merevlábas felhúzás (szomó stílusban) 4×7-8 (80)
2. Lábhajlítás 4×12 (140 lbs)
3. Hipernyújtás 4×13
4. Vádli lábtolón 4×20 (135 + alapsúly)
5. Vádli ülve 4×20 (55, nagyon rövid pihenővel)
ez milyen gyakorlat???????

Merevlábas felhúzás széles terpesszel. Kísérletezgettem. Érdekes módon ennél a gyakorlatnál leginkább a hátam középső részét éreztem.
Jaaaaa a széles terpeszre gondolsz értem. Hirtelen arra asszociáltam, hogy a szumó stílusú felhúzás ugyebár, hogy széles terpeszben szinte egyes derékkal csak lábból megy a felhúzás és nem tudtam elképzelni, a merev lábas verziót.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Március 31. - 16:25:26
Válasz #268
Nem elérhető

tockon2


Sztem faragd le a derekadat először és akkor minden szempontból esztétikusabb lesz az alakod, kevesebb izommal is. Ha erre a formára rátömegelsz, csúnyán el fog szállni a derekad és később még nehezebb lesz kezdeni vele valamit. Nem kell bármi áron a tömeget hajszolni. Ha változtatsz az arányaidon, jobban fogsz kinézni és nagyobbnak fogsz látszani.  ;-oo-;

2009. Március 31. - 18:43:15
Válasz #269
Nem elérhető

hopika


Sztem faragd le a derekadat először és akkor minden szempontból esztétikusabb lesz az alakod, kevesebb izommal is. Ha erre a formára rátömegelsz, csúnyán el fog szállni a derekad és később még nehezebb lesz kezdeni vele valamit. Nem kell bármi áron a tömeget hajszolni. Ha változtatsz az arányaidon, jobban fogsz kinézni és nagyobbnak fogsz látszani.  ;-oo-;

Dettó...
God-nak is van igazsága,de szerintem 2-3 hét diéta kell még.
 ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!