2024. Június 28. - 01:43:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: H.O.S.S. with Johnnyx  (Megtekintve 84068 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Január 07. - 17:34:21
Válasz #75
Nem elérhető

Johnnyx


Ma nyomkodtam:
1. Fekvenyomás 2×15, 1×10 (60), 1×6 (75), 2×5 (80), 2×3 (80), 1×15
2. Tolódzkodás 3×8
3. Tárogatás 1×15 (13), 2×11(14)
4. Mellről nyomás állva 1×15, 8 (30), 8 (35), 7 (35)
5. Homlokhoz engedés 10-8-7-6 (30)
6. Letolás csigán 11-11-10 (50)

Az étkezésemen változtatok egy kicsit. Most kicsit több időm van, így jobban oda tudok figyelni, hogy mit eszem. Egyrészt a "szemetet" teljes egészében eliminálom az étrendből, másrészt egyre jobban ráállok a vércsoportos kajára. Holnap bevásárolok, és leírom majd, hogy kb. miket fogok enni.
Egyetek zabot!

2009. Január 07. - 18:32:57
Válasz #76
Nem elérhető

tyson


Szia!

Jómagam nagyon várom mert engem is érdekel ez a vércsoport diéta! Sok sikert!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Január 08. - 18:39:11
Válasz #77
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
X-Rep-et használtam már és nőtt is tőle az erőszintem érdemes kipróbálni,természetesen egy tömegnövelő edzés részeként. =/+'
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Január 08. - 20:51:47
Válasz #78
Nem elérhető

Johnnyx


Szóval ahogy ígértem írok egy-két szót az étkezésemről. Ma voltam bevásárolni. Felsorolom, hogy körülbelül milyen kajákon fog alapulni az étkezésem.

Fehérje források:
- lazac (most viszonylag olcsón sikerült hozzájutnom)
- szójatej
- csirkemell
- tojás
- ON 100% Whey
- lehet, hogy a fenti mellé beszerzek valami szója fehérjét is, ha valakinek van javaslata, hogy melyik márka  a jó, szóljon bátran

Szénhidrátok:
- brokkoli
- ananász
- alma
- vöröshagyma
- teljes kiörlésű rozsliszt
- rizs
- zabpehely

Zsírok:
- mogyoróvaj
- olívaolaj
Egyetek zabot!

2009. Január 10. - 17:53:05
Válasz #79
Nem elérhető

Johnnyx


A tegnapi edzés:

1. Felhúzás 2×15, 1×10 (80), 2×5 (115kg), 3×4 (120), 1×15
2. Döntött törzsű evezés 1×10 (60kg), 1×5 (70kg), 3×5 (75)
3. Húzódzkodás 3×8
4. Vállvonogatás 4×8(95)
5. Karhajlítás rúddal 1×15, 2×8 (35 kg), 2×6 (35kg)
6. Kalapács 1×15 (16kg), 2×10(18)
Egyetek zabot!

2009. Január 11. - 11:44:18
Válasz #80

Grizzly79

Vendég
Szóval ahogy ígértem írok egy-két szót az étkezésemről. Ma voltam bevásárolni. Felsorolom, hogy körülbelül milyen kajákon fog alapulni az étkezésem.

Fehérje források:
- lazac (most viszonylag olcsón sikerült hozzájutnom)
- szójatej
- csirkemell
- tojás
- ON 100% Whey
- lehet, hogy a fenti mellé beszerzek valami szója fehérjét is, ha valakinek van javaslata, hogy melyik márka  a jó, szóljon bátran

Szénhidrátok:
- brokkoli
- ananász
- alma
- vöröshagyma
- teljes kiörlésű rozsliszt
- rizs
- zabpehely

Zsírok:
- mogyoróvaj
- olívaolaj
:-)!

Ez teljesen jó!!!!
A rozsliszt minek? Sütögetsz is majd?  <:-) :-O

Mondjuk én tolok lenmagolajat is, de én dagadt vagyok.  :-/-(-:

2009. Január 11. - 12:16:26
Válasz #81
Nem elérhető

Johnnyx


Szóval ahogy ígértem írok egy-két szót az étkezésemről. Ma voltam bevásárolni. Felsorolom, hogy körülbelül milyen kajákon fog alapulni az étkezésem.

Fehérje források:
- lazac (most viszonylag olcsón sikerült hozzájutnom)
- szójatej
- csirkemell
- tojás
- ON 100% Whey
- lehet, hogy a fenti mellé beszerzek valami szója fehérjét is, ha valakinek van javaslata, hogy melyik márka  a jó, szóljon bátran

Szénhidrátok:
- brokkoli
- ananász
- alma
- vöröshagyma
- teljes kiörlésű rozsliszt
- rizs
- zabpehely

Zsírok:
- mogyoróvaj
- olívaolaj
:-)!

Ez teljesen jó!!!!
A rozsliszt minek? Sütögetsz is majd?  <:-) :-O

Mondjuk én tolok lenmagolajat is, de én dagadt vagyok.  :-/-(-:
A rozsliszt: rántott húshoz bundának, palacsintának, stb.
Egyetek zabot!

2009. Január 11. - 13:21:06
Válasz #82
Nem elérhető

Rencsi


A rozsliszt: rántott húshoz bundának, palacsintának, stb.
A zabliszt is ugyan olyan jótékony a vércsoportodnak, mint a rozs, de sokkal finomabb vele a palacsinta és a panír is.
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Január 11. - 20:27:56
Válasz #83
Nem elérhető

Johnnyx


A rozsliszt: rántott húshoz bundának, palacsintának, stb.
A zabliszt is ugyan olyan jótékony a vércsoportodnak, mint a rozs, de sokkal finomabb vele a palacsinta és a panír is.
De a rozsliszt olcsóbb  :P
Egyetek zabot!

2009. Január 11. - 20:33:19
Válasz #84
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ja azt akartam már mondani hogy a tojás nincs végtelenítve az "A"-nak. Az olyan semleges vagy még az se.

2009. Január 11. - 20:42:07
Válasz #85
Nem elérhető

Rencsi


A rozsliszt: rántott húshoz bundának, palacsintának, stb.
A zabliszt is ugyan olyan jótékony a vércsoportodnak, mint a rozs, de sokkal finomabb vele a palacsinta és a panír is.
De a rozsliszt olcsóbb  :P
A Rossmannban (NagyÁ.) múltkor (nem akciósan) 360/kg áron volt. Az meg nem nagy differencia, de annyival finomabb is.  :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Január 11. - 20:54:07
Válasz #86
Nem elérhető

Johnnyx


Ja azt akartam már mondani hogy a tojás nincs végtelenítve az "A"-nak. Az olyan semleges vagy még az se.
Ok. Köszi. Nem viszem túlzásba  a tojást, néha egy-kettő főtt tojást benyomok a kaja mellé, ha kevésnek érzem a fehérjetartalmát, de ezt se minden nap.

Más: Tegnap elromlott a konyhamérlegem, szerencsére volt még rá garancia. Ma visszavittem és kaptam egy utalványt, amiből vettem egy másikat. És az érdekesség: ezzel az új mérleggel lehet mérni tápanyagtartalmat is. Igazából nem nagy szám,  de nagyon praktikus. Kiválasztasz valami kaját, van hozzá egy táblázat, amiből kikeresed hozzá a kódot, ezt beütöd, majd rárakod a mérlegre. Ezután ki lehet íratni az adott mennyiségre vonatkozó fehérje, ch, zsír, rost, Na, koleszterin tartalmat, illetve a kcal-t. Így nem kell külön keresgélni meg fejben számolgatni, stb.
Egyetek zabot!

2009. Január 12. - 12:33:48
Válasz #87

Grizzly79

Vendég
Ja azt akartam már mondani hogy a tojás nincs végtelenítve az "A"-nak. Az olyan semleges vagy még az se.
Ok. Köszi. Nem viszem túlzásba  a tojást, néha egy-kettő főtt tojást benyomok a kaja mellé, ha kevésnek érzem a fehérjetartalmát, de ezt se minden nap.

Más: Tegnap elromlott a konyhamérlegem, szerencsére volt még rá garancia. Ma visszavittem és kaptam egy utalványt, amiből vettem egy másikat. És az érdekesség: ezzel az új mérleggel lehet mérni tápanyagtartalmat is. Igazából nem nagy szám,  de nagyon praktikus. Kiválasztasz valami kaját, van hozzá egy táblázat, amiből kikeresed hozzá a kódot, ezt beütöd, majd rárakod a mérlegre. Ezután ki lehet íratni az adott mennyiségre vonatkozó fehérje, ch, zsír, rost, Na, koleszterin tartalmat, illetve a kcal-t. Így nem kell külön keresgélni meg fejben számolgatni, stb.
Zsír!  ****:))))))

Johnnyx,
Tudnál küldeni valami általad jónak tartott linket a vércsoport szerinti diétáról? Kicsit utánamennék a dolognak. Kíváncsi vagyok rá.
Persze rá tudnék keresni a google-al, de talán neked már megvannak a legjobb oldalak.

2009. Január 12. - 13:48:25
Válasz #88
Nem elérhető

Johnnyx


Ja azt akartam már mondani hogy a tojás nincs végtelenítve az "A"-nak. Az olyan semleges vagy még az se.
Ok. Köszi. Nem viszem túlzásba  a tojást, néha egy-kettő főtt tojást benyomok a kaja mellé, ha kevésnek érzem a fehérjetartalmát, de ezt se minden nap.

Más: Tegnap elromlott a konyhamérlegem, szerencsére volt még rá garancia. Ma visszavittem és kaptam egy utalványt, amiből vettem egy másikat. És az érdekesség: ezzel az új mérleggel lehet mérni tápanyagtartalmat is. Igazából nem nagy szám,  de nagyon praktikus. Kiválasztasz valami kaját, van hozzá egy táblázat, amiből kikeresed hozzá a kódot, ezt beütöd, majd rárakod a mérlegre. Ezután ki lehet íratni az adott mennyiségre vonatkozó fehérje, ch, zsír, rost, Na, koleszterin tartalmat, illetve a kcal-t. Így nem kell külön keresgélni meg fejben számolgatni, stb.
Zsír!  ****:))))))

Johnnyx,
Tudnál küldeni valami általad jónak tartott linket a vércsoport szerinti diétáról? Kicsit utánamennék a dolognak. Kíváncsi vagyok rá.
Persze rá tudnék keresni a google-al, de talán neked már megvannak a legjobb oldalak.

Ezt a két oldalt ajánlom:

http://www.sulinet.hu/tart/fcikk/Kieg/0/16877/1
http://www.fogyipatika.hu/vercsoport.html

Az utóbbinál találsz egy részletes táblázatot is.
Egyetek zabot!

2009. Január 12. - 21:15:02
Válasz #89
Nem elérhető

Johnnyx


A mai lábedzés:

1. Guggolás 10 (85) - 5 (105) - 5 (105) - 4 (110) - 4 (110) - 4 (110) - 10 (80)
2. Lábtoló 5×7 (250)
3. Merevlábas felhúzás 3×10 (85)
4. Vádli lábtolón 30 (150) - 30 (150) - 25 (160)
5. Vádli ülve 30 (55) - 30 (55) - 30 (60)
Egyetek zabot!