2024. Július 04. - 10:58:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: H.O.S.S. with Johnnyx  (Megtekintve 84191 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Március 03. - 22:08:35
Válasz #165
Nem elérhető

fastor


/:-) Yes sir. Természetesen be fogok számolni.
nos? ????... ;D

Vélemény???  ***)))
Én nem bírnám eddig!  ;D
Azé' látszik, hogy nekem érdemes Nitro-t adni! Ugye Balu?  ;D

 ****:))))))
BALU TÉNYLEG IZMOS!  ;D

Fastornak adtam ma mintát...  ;)  ***)))
de csak azért, mert megjegyeztem,hogy hog ykiöltöztél ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 03. - 22:08:53
Válasz #166
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 04. - 19:53:05
Válasz #167
Nem elérhető

Johnnyx


Mai edzés:

1. Mellről nyomás 5×5-5-4-4-4 (50)
2. Oldalemelés 4×7-8 (12-14)
3. Hátsó váll (nem tudom a gyakorlat nevét -- az, amit Ronnie is csinál a Relentless-ben) 4×8-10 (16-18)
4. Állig húzás (vállszéles fogással) 4×8 (40)
+1. Hasprés 4×25

A Nitro-Tech-et még nem bontottam meg. Türelem  ;D
Egyetek zabot!

2009. Március 05. - 18:14:49
Válasz #168
Nem elérhető

Johnnyx


Ma a combfeszítő volt soron:

1. Guggolás 5×5-5-5-5-3 (105-110-110-110-115)
2. Guggolás Smith-keretben 4×8 (60-70-80-85)
3. Kitörés sétálva 4× (12-es egykezesekkel)
+1. Vádli lábtolón 4×20 (kb. 160)
+2. Fordított hasprés 4×20
Egyetek zabot!

2009. Március 05. - 18:19:45
Válasz #169
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nitro-Tech???????????????????????????????????????????????????????????????  ;D

2009. Március 05. - 18:30:20
Válasz #170
Nem elérhető

Johnnyx


Nitro-Tech???????????????????????????????????????????????????????????????  ;D
Még mindig nem fogott el az Up Yout Mass... De már nincs sok hátra  ;D Türelem  ;D
Egyetek zabot!

2009. Március 05. - 18:33:45
Válasz #171
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nitro-Tech???????????????????????????????????????????????????????????????  ;D
Még mindig nem fogott el az Up Yout Mass... De már nincs sok hátra  ;D Türelem  ;D
Hát basszus nem értem hogy birod!  :D Én ha veszek valami új izt, az az első amikor hazaérek, hogy kibontom és csinálok egy adaggal!  ;D

2009. Március 05. - 19:11:56
Válasz #172
Nem elérhető

Gabe


Nitro-Tech???????????????????????????????????????????????????????????????  ;D
Még mindig nem fogott el az Up Yout Mass... De már nincs sok hátra  ;D Türelem  ;D
Hát basszus nem értem hogy birod!  :D Én ha veszek valami új izt, az az első amikor hazaérek, hogy kibontom és csinálok egy adaggal!  ;D
Ja,ja, du hast gut gesagt Captain!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 05. - 20:53:52
Válasz #173
Nem elérhető

Johnnyx


A diéta nagyon jól fejleszti az akaraterőt. Nagyon sokszor kínálnak süteménnyel is és annak is ellen tudok állni  ;D
De a nagy kíváncsiságra való tekintettel lehet, hogy idő előtt kipróbálom, mondjuk holnap vagy inkább bizonyítsam be, hogy kibírom tovább is?  ;D
Egyetek zabot!

2009. Március 05. - 21:28:54
Válasz #174

Grizzly79

Vendég
Nitro-Tech???????????????????????????????????????????????????????????????  ;D
Még mindig nem fogott el az Up Yout Mass... De már nincs sok hátra  ;D Türelem  ;D
Hát basszus nem értem hogy birod!  :D Én ha veszek valami új izt, az az első amikor hazaérek, hogy kibontom és csinálok egy adaggal!  ;D
Ezzel én is így vagyok.  ***))))

2009. Március 05. - 21:30:43
Válasz #175
Nem elérhető

fastor


Nitro-Tech???????????????????????????????????????????????????????????????  ;D
Még mindig nem fogott el az Up Yout Mass... De már nincs sok hátra  ;D Türelem  ;D
Hát basszus nem értem hogy birod!  :D Én ha veszek valami új izt, az az első amikor hazaérek, hogy kibontom és csinálok egy adaggal!  ;D
Ezzel én is így vagyok.  ***))))
én meg nem ;D
az én nitrom, még ithon van felbontatlanul ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 06. - 11:32:05
Válasz #176
Nem elérhető

God Vazzeg


Nitro-Tech???????????????????????????????????????????????????????????????  ;D
Még mindig nem fogott el az Up Yout Mass... De már nincs sok hátra  ;D Türelem  ;D
Hát basszus nem értem hogy birod!  :D Én ha veszek valami új izt, az az első amikor hazaérek, hogy kibontom és csinálok egy adaggal!  ;D
Ezzel én is így vagyok.  ***))))
én meg nem ;D
az én nitrom, még ithon van felbontatlanul ;D ;D

Én se bontottam még ki a simply wheyt, pedig kíváncsi vagyok az ízére.. Majd ha elfogy a másik. Up your mass elfogyott  :'(

2009. Március 06. - 15:12:22
Válasz #177
Nem elérhető

fastor


Nitro-Tech???????????????????????????????????????????????????????????????  ;D
Még mindig nem fogott el az Up Yout Mass... De már nincs sok hátra  ;D Türelem  ;D
Hát basszus nem értem hogy birod!  :D Én ha veszek valami új izt, az az első amikor hazaérek, hogy kibontom és csinálok egy adaggal!  ;D
Ezzel én is így vagyok.  ***))))
én meg nem ;D
az én nitrom, még ithon van felbontatlanul ;D ;D

Én se bontottam még ki a simply wheyt, pedig kíváncsi vagyok az ízére.. Majd ha elfogy a másik. Up your mass elfogyott  :'(
nekem még van,  @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Március 06. - 16:07:35
Válasz #178
Nem elérhető

Gabe


Back to JohnnyX!  @:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 06. - 19:51:02
Válasz #179
Nem elérhető

Johnnyx


Ma külön kiadást tartok néhány kajáról, amit most szereztem be:
1. Korpovit keksz: kiváló minőségű ch forrás, sok rost.
2. Ricotta: tejsavóból készült sajt (mások szerint túró), nagy kedvencem. Sajnos a képen látható fajtának elég nagy a zsírtartalma (11%; a fehérje 12%), majd próbálok szerezni kisebb zsírtartalmút. Én húsokhoz szoktam enni köretnek ch helyett.
Egyetek zabot!