2024. Június 30. - 12:31:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: H.O.S.S. with Johnnyx  (Megtekintve 84121 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Február 04. - 19:23:01
Válasz #120
Nem elérhető

FirstLady


Masszívabb váll és felső mellizom kialakítása ***)))

Ott a pont! És a fájdalomküszöb kitolása!  ;D
Mondjuk neked is mindig lila a csuklyád a guggolástól ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 19:28:51
Válasz #121
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Masszívabb váll és felső mellizom kialakítása ***)))

Ott a pont! És a fájdalomküszöb kitolása!  ;D
Mondjuk neked is mindig lila a csuklyád a guggolástól ;D

Meg nincs bőr a vállamon az előlguggolástól...de ez van. Mondjuk nekem amúgy is szar vékony a bőröm, tök könnyen lejön.

2009. Február 04. - 19:30:29
Válasz #122
Nem elérhető

Gabe


Mondjuk nekem amúgy is szar vékony a bőröm, tök könnyen lejön.
Michael Balu Jackson?  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 04. - 19:32:09
Válasz #123
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Mondjuk nekem amúgy is szar vékony a bőröm, tök könnyen lejön.
Michael Balu Jackson?  :D

Nem az orrom...  :-/-(-:  ;D

2009. Február 04. - 19:34:13
Válasz #124
Nem elérhető

Gabe


Mondjuk nekem amúgy is szar vékony a bőröm, tök könnyen lejön.
Michael Balu Jackson?  :D

Nem az orrom...  :-/-(-:  ;D
énkérekelnézést!  ;D

Dzsonniksztól is, hogy szétoffoltuka topikját!  :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 04. - 19:35:53
Válasz #125
Nem elérhető

Johnnyx


Látom ezt a kérdést érdemes volt felvetni  ;D Nem a fájdalom miatt kérdeztem - szeretem ha fáj  ****:))) ****:))) - csak nem túl szép a sok véraláfutás, de mostmár csakazértse használok törölközőt vagy szivacsot  ;D
Egyetek zabot!

2009. Február 04. - 19:42:26
Válasz #126
Nem elérhető

Gabe


Lényegében elértük a célunkat!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 04. - 19:51:08
Válasz #127
Nem elérhető

Jordan


Masszívabb váll és felső mellizom kialakítása ***)))

Ott a pont! És a fájdalomküszöb kitolása!  ;D

Raadasul ha eleg nagy a suly, akkor mar nem is erzel fajdalmat, csak hogy nyom.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Február 09. - 17:55:39
Válasz #128
Nem elérhető

Johnnyx


A mai edzés:

1. Guggolás 5×5 (107.5 kg)
2. Fekvenyomás 5×5 (82.5 kg)
3. Evezés 5×5 (77.5 kg)
4. Homlokhoz engedés 3×8 (32.5 kg)
5. Felülések 3×30

Hamarosan majd írok valamennyit az étkezésről is, mert van pár új trükköm. Elöljáróban annyit, hogy Palumbo-val kapcsolatos.
Egyetek zabot!

2009. Február 09. - 21:03:46
Válasz #129

Torony

Vendég
Megeszed Palumbót...  :-O

2009. Február 13. - 16:49:26
Válasz #130
Nem elérhető

Johnnyx


Az edzésnapló és az edzés is átmenetileg szünetel betegség miatt  ˝=/

De ígértem, hogy írok pár szót az étkezésről. Hangsúlyozom: nem az én jelenlegi étkezésemről van szó, csak egy témát akarok felvetni és nem vagyok benne biztos, hogy érdemes neki új topikot nyitni.

Nevezetesen a Palumbo-féle, más néven Keto diétáról szeretnék írni néhány sort. Azért merült fel bennem egyébként ez a dolog, mert egy ismerősöm - aki egyébként a küzdő sportokban jeleskedik és csak kiegészítés képpen súlyzózik - már egy ideje ezt az étkezési módszert alkalmazza sikerrel.
A diéta nagy vonalakban így jellemezhető:
- sok fehérje 3g/tskg
- mérsékelt zsír (jó zsírok) 1-1.5g/tskg
- 0 szénhidrát - kivéve a zöldségeket, amik a rostok (és esetleg vitaminok) miatt kellenek és amiket egyébként sem számolunk
A lényeg az, hogy a szervezet, ha nem jut ch-hoz, akkor 4-5 nap alatt ketózis állapotába kerül és a zsírokat fogja energiaforrásként használni. Ennek nagy előnye, hogy ugyanolyan energiád lesz, mintha ennél ch-t, de nem kell attól félni, hogy zsírosodni fogsz. Sőt mivel a szervezet a zsírfelhasználáshoz szokik hozzá, így a testzsírt is könnyebben használja fel energiának. Egyes források szerint ezzel a módszerrel nem csak megőrizhető az izomtömeg zsírleadás alatt, hanem akár növelhető is: http://stronglifts.com/anabolic-diet/ További irodalom: http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php?t=54179
Egyetek zabot!

2009. Február 13. - 19:32:09
Válasz #131
Nem elérhető

L


Az edzésnapló és az edzés is átmenetileg szünetel betegség miatt  ˝=/

De ígértem, hogy írok pár szót az étkezésről. Hangsúlyozom: nem az én jelenlegi étkezésemről van szó, csak egy témát akarok felvetni és nem vagyok benne biztos, hogy érdemes neki új topikot nyitni.

Nevezetesen a Palumbo-féle, más néven Keto diétáról szeretnék írni néhány sort. Azért merült fel bennem egyébként ez a dolog, mert egy ismerősöm - aki egyébként a küzdő sportokban jeleskedik és csak kiegészítés képpen súlyzózik - már egy ideje ezt az étkezési módszert alkalmazza sikerrel.
A diéta nagy vonalakban így jellemezhető:
- sok fehérje 3g/tskg
- mérsékelt zsír (jó zsírok) 1-1.5g/tskg
- 0 szénhidrát - kivéve a zöldségeket, amik a rostok (és esetleg vitaminok) miatt kellenek és amiket egyébként sem számolunk
A lényeg az, hogy a szervezet, ha nem jut ch-hoz, akkor 4-5 nap alatt ketózis állapotába kerül és a zsírokat fogja energiaforrásként használni. Ennek nagy előnye, hogy ugyanolyan energiád lesz, mintha ennél ch-t, de nem kell attól félni, hogy zsírosodni fogsz. Sőt mivel a szervezet a zsírfelhasználáshoz szokik hozzá, így a testzsírt is könnyebben használja fel energiának. Egyes források szerint ezzel a módszerrel nem csak megőrizhető az izomtömeg zsírleadás alatt, hanem akár növelhető is: http://stronglifts.com/anabolic-diet/ További irodalom: http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php?t=54179

Szerintem hosszútávon egészségügyileg biztos problémás lesz a ketózis. A szénhidrát ciklizálás ezt valamilyen szinten kivédi. Hatékonynak biztosan hatékony a Palumbo diéta. Csak annyit kell szvsz mérlegelni hogy mi van előrébb a fontossági sorrendben.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2009. Február 13. - 23:40:23
Válasz #132
Nem elérhető

God Vazzeg


Az edzésnapló és az edzés is átmenetileg szünetel betegség miatt  ˝=/

De ígértem, hogy írok pár szót az étkezésről. Hangsúlyozom: nem az én jelenlegi étkezésemről van szó, csak egy témát akarok felvetni és nem vagyok benne biztos, hogy érdemes neki új topikot nyitni.

Nevezetesen a Palumbo-féle, más néven Keto diétáról szeretnék írni néhány sort. Azért merült fel bennem egyébként ez a dolog, mert egy ismerősöm - aki egyébként a küzdő sportokban jeleskedik és csak kiegészítés képpen súlyzózik - már egy ideje ezt az étkezési módszert alkalmazza sikerrel.
A diéta nagy vonalakban így jellemezhető:
- sok fehérje 3g/tskg
- mérsékelt zsír (jó zsírok) 1-1.5g/tskg
- 0 szénhidrát - kivéve a zöldségeket, amik a rostok (és esetleg vitaminok) miatt kellenek és amiket egyébként sem számolunk
A lényeg az, hogy a szervezet, ha nem jut ch-hoz, akkor 4-5 nap alatt ketózis állapotába kerül és a zsírokat fogja energiaforrásként használni. Ennek nagy előnye, hogy ugyanolyan energiád lesz, mintha ennél ch-t, de nem kell attól félni, hogy zsírosodni fogsz. Sőt mivel a szervezet a zsírfelhasználáshoz szokik hozzá, így a testzsírt is könnyebben használja fel energiának. Egyes források szerint ezzel a módszerrel nem csak megőrizhető az izomtömeg zsírleadás alatt, hanem akár növelhető is: http://stronglifts.com/anabolic-diet/ További irodalom: http://forums.musculardevelopment.com/showthread.php?t=54179

Szerintem hosszútávon egészségügyileg biztos problémás lesz a ketózis. A szénhidrát ciklizálás ezt valamilyen szinten kivédi. Hatékonynak biztosan hatékony a Palumbo diéta. Csak annyit kell szvsz mérlegelni hogy mi van előrébb a fontossági sorrendben.

Illetve valahol olvastam, hogy a ketózis hosszú távon nagyon nem jó, ha jól emlékszem a vesét terheli le, ezért csak szélsőséges esetben és rövid ideig ajánlják. Viszont működik a dolog, ha jól emlékszem  ;-oo-;

2009. Február 26. - 10:12:45
Válasz #133
Nem elérhető

Johnnyx


Na üdv mindenkinek. Rég írtam, itt a beszámoló ideje.
Lassan indul a diétám, melynek a kezdetét március 1-re terveztem. Nem lesz óriási diéta: most 89 kg vagyok és olyan 84-85-re szeretnék lemenni (184 cm vagyok), igazából nincs olyan sok zsír rajtam, ami van az viszont szinte mind a hasamon  ˝=/ Ennek megfelelően a diéta nem lesz olyan hosszú, első körben 8 hétre tervezem.

AZ EDZÉS:
Eddig ugyebár heti 3 napot edzettem 5×5 rendszerben. Mivel a diétához több mozgás kell és egyelőre még nem kezdek el kardiózni, az edzésnapok számát 6-ra emelem. Persze az 5×5 séma megmarad az alapgyakorlatoknál, mert nagyon jól hozza az erőt, vagyis a következő lesz a helyzet:

1. Mell: 4 gyaki, 5×5 fekvenyomással kezdve
2. Hát: 4 gyaki, 5×5  evezéssel kezdve
3. Váll: 4 gyaki, 5×5 mellről nyomással kezdve
4. Quadricepsz: 4 gyaki, 5×5 guggolással kezdve
5. Tricepsz-Bicepsz: 4 gyaki, 5×5 szűknyomással kezdve
6. Hamstring-Vádli: 4 gyaki, 5×5 elemeléssel kezdve

AZ ÉTKEZÉS:
Napi 6-szori étkezés megmarad. A fehérje mennyisége 240-250g, a ch-jé első körben 170-180g -- ezt csökkentem, ha megáll a fogyás és párhuzamosan növelem a jó zsírok mennyiségét.

Most mennem kell, később még írok a kiegészítőkről is.
De, ha már itt tartunk: kóstolta már valaki a sütikrémes Nitro-Tech-et?
Egyetek zabot!

2009. Február 26. - 17:03:43
Válasz #134
Nem elérhető

Johnnyx


A jelenlegi kiegek:
Egyetek zabot!