2024. Szeptember 29. - 08:29:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bigger, Stronger, Faster  (Megtekintve 48666 alkalommal)

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában

2009. Január 04. - 14:25:37
Válasz #120
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Prod jóváhagyásával tölthető innen a vasalt verzió, tehát a felírat rá van égetve az avira! 645mb, teszteljétek, megfelel-e  ****:))))))
http://motorvedo.extra.hu/bsf.avi
arról lesz kimutatásod, hogy hányan töltötték le? csak kíváncsi vagyok ;)

Elvileg lesz, bár jelenleg karbantartás alatt van a statisztika rész, azt írja, remélem nem vesznek el az infok  :-\

2009. Január 04. - 14:54:12
Válasz #121
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

2009. Január 04. - 14:54:52
Válasz #122
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Január 04. - 14:56:17
Válasz #123
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))

2009. Január 04. - 15:00:44
Válasz #124
Nem elérhető

fastor


Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))
modntam én, hogy lessz ez még lyobbis ;) ;D ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 04. - 15:07:25
Válasz #125
Nem elérhető

God Vazzeg


Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))

Az elég elfogadható ;D Én is láttam, de utólag lusta voltam javítgatni, a lényeg kivehető így is  8-}

2009. Január 04. - 15:56:42
Válasz #126

Torony

Vendég
minek bajlódni a felirattal, elég, ha hang van :)

2009. Január 04. - 17:43:32
Válasz #127
Nem elérhető

FirstLady


Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))
...ehh, semmi...

God: én törtem a feliratot, sima sortöréssel, és nekem nem volt ilyen hiba...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 04. - 17:52:12
Válasz #128
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))
Mármint úgy érted, hogy tanulságos?! ;)
És milyen helyesírási hibákról beszélsz ezek után, ugye nem a szavak, amiket említettem, hogy eltörtek a sorok?! 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

God: én törtem a feliratot, sima sortöréssel, és nekem nem volt ilyen hiba...


A "tanulságos" nekem túl magyartalan.,ezért magyarosítottam "tanúságos"-ra.  ))=/ ;D

DE: Elnézést kérek mindenkitől mert NEM helyesírási hibákra utaltam hanem gépelési elütési hibákra,és ezért szeretném megkövetni Fastort és Firstladyt.  :-){

Valóban nem kekeckedésnek szántam és valóban ha ügyesebb és okosabb vagyok akkor a másodikrészt átnézem én is.  ;)

Mégegyszer ELNÉZÉST és BOCSÁNAT!!!!

2009. Január 04. - 17:57:12
Válasz #129
Nem elérhető

God Vazzeg


Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))
...ehh, semmi...

God: én törtem a feliratot, sima sortöréssel, és nekem nem volt ilyen hiba...


Sima sotörést nem tudott feldolgozni a programom, csak a /n-t ismeri, de lehet hogy az ssa konverziónál baszta el a másik progi, mert a felíratot is fel kellett dolgoznom emészthetőre  ***

2009. Január 04. - 18:06:42
Válasz #130
Nem elérhető

FirstLady


Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))
...ehh, semmi...

God: én törtem a feliratot, sima sortöréssel, és nekem nem volt ilyen hiba...


Sima sotörést nem tudott feldolgozni a programom, csak a /n-t ismeri, de lehet hogy az ssa konverziónál baszta el a másik progi, mert a felíratot is fel kellett dolgoznom emészthetőre  ***
Arra gondoltam, hogy ha lesz még ilyen, akkor /n-nel töröm majd, hogy neked ne kelljen újratörni ;)
Mondjuk az smplayer alapján törtem a sorokat, és az értelmezi ezt... na mindegy, legközelebb (ha lesz) úgy töröm, hogy ne kelljen neked újra :) (mondjuk, ahogy néztem az i- /i is másképp működött neked, mint nekem :) ) Nem értem, miért nem ugyanúgy értelmezik a lejátszók... ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Január 04. - 18:13:07
Válasz #131
Nem elérhető

God Vazzeg


Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))
...ehh, semmi...

God: én törtem a feliratot, sima sortöréssel, és nekem nem volt ilyen hiba...


Sima sotörést nem tudott feldolgozni a programom, csak a /n-t ismeri, de lehet hogy az ssa konverziónál baszta el a másik progi, mert a felíratot is fel kellett dolgoznom emészthetőre  ***
Arra gondoltam, hogy ha lesz még ilyen, akkor /n-nel töröm majd, hogy neked ne kelljen újratörni ;)
Mondjuk az smplayer alapján törtem a sorokat, és az értelmezi ezt... na mindegy, legközelebb (ha lesz) úgy töröm, hogy ne kelljen neked újra :) (mondjuk, ahogy néztem az i- /i is másképp működött neked, mint nekem :) ) Nem értem, miért nem ugyanúgy értelmezik a lejátszók... ˝=/

A lejátszókkal nincs gond szerintem, csak nekem van ilyen bugyuta programom. Kár vele szenvedni, szerintem így is olvasható  ****)

2009. Január 04. - 20:44:39
Válasz #132
Nem elérhető

gmatyi


Legjobb progi az a Crystal Player . Nekem minden hiba nélkül visz bármiféle filmet + feliratot  ;)
Longest Road*.......--.......--....... *

2009. Január 04. - 23:29:24
Válasz #133
Nem elérhető

fastor


Megnéztem. Jóvót. Tanúságos.  :-)!

 :-){

Az 1 óra 46 perc alatt asszem 10-en belül volt csak a helyesírási hibák száma. Ez nem rossz szerintem!  ****:))))))
Mármint úgy érted, hogy tanulságos?! ;)
És milyen helyesírási hibákról beszélsz ezek után, ugye nem a szavak, amiket említettem, hogy eltörtek a sorok?! 8-) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

God: én törtem a feliratot, sima sortöréssel, és nekem nem volt ilyen hiba...


A "tanulságos" nekem túl magyartalan.,ezért magyarosítottam "tanúságos"-ra.  ))=/ ;D

DE: Elnézést kérek mindenkitől mert NEM helyesírási hibákra utaltam hanem gépelési elütési hibákra,és ezért szeretném megkövetni Fastort és Firstladyt.  :-){

Valóban nem kekeckedésnek szántam és valóban ha ügyesebb és okosabb vagyok akkor a másodikrészt átnézem én is.  ;)

Mégegyszer ELNÉZÉST és BOCSÁNAT!!!!
semmigond, a magam részéröl, nem vettem sértésnek ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 05. - 10:04:19
Válasz #134
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap (2009.01.04 vasárnap) 31 letöltés történt  :-)! Nem dolgoztam hiába  ;-oo-;