2024. Szeptember 29. - 10:21:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bigger, Stronger, Faster  (Megtekintve 48687 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. December 28. - 14:50:10
Válasz #90
Nem elérhető

FirstLady


Ma végre megnéztem!!!
Nagyon rendben van ez a doksifilm  ****:))))))
Igen, jó lett szerintem is, kicsit olyan Michael Moore-os :)

az mit jelent? --)
Ő csinálta (rendezte, forgatókönyvírta és producelte) többek között a Kóla, puska, sültkrumplit, meg a Fahrenheit 9/11-et (mondjuk ezt nem producelte, mert ott nem volt producer :D ), meg a Sickót (bár én az utóbbit még nem láttam) :)

Szóval Bell stílusa emlékeztet az ő dok.filmjeire. Mondjuk én bírom, de sokan nem szeretik :) ...talán egyébként azért, mert kicsit nyers, kicsit szókimondó, néha kicsit pofátlan is ;)

Érdekesség: most forgat a gazdasági válságról, elvileg 2009-ben kész lesz...

(egyébként a Kóla, puska, sültkrumpliról filmszociológia órára írtam egy ötös házidogát, jó pénzért eladom  ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 28. - 18:04:24
Válasz #91
Nem elérhető

NaturalBoy


Nagyon jó lett a felirat grat mindenkinek aki dolgozott rajta főként Fastornak aki a munka oroszlánrészét vállalta  ****:)))))) ****:)))))) ****:))))))

Tanulságos film az biztos.Ami a tápkiegekről volt benne,hogy "szabadalmaztatott formula" és emiatt nem lehet tudni a hatóanyag tartalmát az elég dúrva...
Egyébként nem tudom hogy én rosz filmet töltöttem le vagy mi van de az én filmemben Cutler nagyon nem volt benne :-Đ  !+"%

2008. December 28. - 18:12:11
Válasz #92
Nem elérhető

FirstLady


Én nem tudok róla, hogy elvileg Cutler benne lenne (vagy tervben lett volna, hogy benne legyen...) ;)

Mód: egyébként az a rész csak Utah államra vonatkozik ;)
Ez a kép is ahhoz kapcsolódik (ez az, amit ott csináltak), de azért ezen erősen látszik a photoshop ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 28. - 18:42:27
Válasz #93
Nem elérhető

bandus


Én nem tudok róla, hogy elvileg Cutler benne lenne (vagy tervben lett volna, hogy benne legyen...) ;)

Mód: egyébként az a rész csak Utah államra vonatkozik ;)
Ez a kép is ahhoz kapcsolódik (ez az, amit ott csináltak), de azért ezen erősen látszik a photoshop ;)

ezt a képet asszemén is felhasználtam. :) a reklámszociológia beadandómat a tápkiegek reklámjaiból írtam, 5ös lett :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. December 28. - 18:54:24
Válasz #94
Nem elérhető

fastor


Én nem tudok róla, hogy elvileg Cutler benne lenne (vagy tervben lett volna, hogy benne legyen...) ;)

Mód: egyébként az a rész csak Utah államra vonatkozik ;)
Ez a kép is ahhoz kapcsolódik (ez az, amit ott csináltak), de azért ezen erősen látszik a photoshop ;)
nem, egész Amerikára vonatkozik az, mivel a kongresszus jóváhagyta, csak annyi volt,hogy Utahnak volt az érdeke
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 28. - 19:05:19
Válasz #95
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Firslady is nagyon sokat dolgozott a felírat sminkelésén hogy ménél tökéletesebb és élvezhetőbb legyen! ****:))))))
Jay is szerepel a doksifilmben, csak a rendezői változatban  ;)

2008. December 28. - 19:12:08
Válasz #96
Nem elérhető

FirstLady


Firslady is nagyon sokat dolgozott a felírat sminkelésén hogy ménél tökéletesebb és élvezhetőbb legyen! ****:))))))
Jay is szerepel a doksifilmben, csak a rendezői változatban  ;)
Köszi, nem is olyan sok az a 13 óra  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Akkor átvertek, mert nincs az imdb-s bővített stáblistában sem  :-\
Vajon update-elik majd a rendezői változatot az azóta történtekkel? ????...
(egyébként csak meg kellene szerezni azt a rendezői változatot is... ;) )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 28. - 19:25:45
Válasz #97
Nem elérhető

NaturalBoy


Firslady is nagyon sokat dolgozott a felírat sminkelésén hogy ménél tökéletesebb és élvezhetőbb legyen! ****:))))))
Jay is szerepel a doksifilmben, csak a rendezői változatban  ;)
Köszi, nem is olyan sok az a 13 óra  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Akkor átvertek, mert nincs az imdb-s bővített stáblistában sem  :-\
Vajon update-elik majd a rendezői változatot az azóta történtekkel? ????...
(egyébként csak meg kellene szerezni azt a rendezői változatot is... ;) )

Nem akartam lekicsinylő lenni,ha úgy tűnt akkor ne haragudj Lady.
Akkor inkább nem emelek ki senkit.Tényleg nagyon jó lett a felirat úgyhogy MINDENKINEK gratulálok akik munkálkodtak rajta.

Nem csak Jay van benne hanem Toney Freeman,Lee Priest,Will Harris,Charles Glass is.Kíváncsi vagyok mit mondhattak.
Ehhez a jelenethez nem készül fordítás? ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=vE6uegoRiFk

2008. December 28. - 19:35:18
Válasz #98
Nem elérhető

FirstLady


Dehogyis Naturalboy, semmi gond, nem vettem magamra ;)

Sajnos nincs hang nekem a youtube-hoz, szóval fogalmam sincs, hogy miért is szedték ezt ki... de lehet, hogy kiadják majd előbb-utóbb a teljeset, remélem...  ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. December 29. - 13:51:24
Válasz #99
Nem elérhető

Karesz18


Valaki küldje el a feliratot :  karesz90@pro.hu

Köszi!

2009. Január 01. - 21:04:21
Válasz #100
Nem elérhető

gmatyi


Prod > Ment privát. :-){
Longest Road*.......--.......--....... *

2009. Január 03. - 13:08:36
Válasz #101
Nem elérhető

Gabe


Tegnap én is megnéztem a filmet.
Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a felirat készítésében.
Még a film végi zene is le van fordítva.  :D
Arnold viszont csökkent a szememben ezzel a képmutató stílussal!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Január 03. - 13:24:00
Válasz #102
Nem elérhető

God Vazzeg


Tegnap én is megnéztem a filmet.
Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a felirat készítésében.
Még a film végi zene is le van fordítva.  :D
Arnold viszont csökkent a szememben ezzel a képmutató stílussal!

Megcsináltam a felírat felvasalását, de 1800mb lett az avi, még agyalok hogy kéne letömöríteni. Ne tudjátok meg mit szoptam vele hogy a felírat/kép/hang a helyén legyen  !+"% Ha tudtok olyan kódoló progit ami aviból avit tud kódolni, és kiszámolja a bitrátát hogy 700mb (vagy kisebb) legyen, dobjatok már rám egy privit, vagy ide is jöhet  :-}

2009. Január 03. - 14:12:28
Válasz #103
Nem elérhető

fastor


Tegnap én is megnéztem a filmet.
Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a felirat készítésében.
Még a film végi zene is le van fordítva.  :D
Arnold viszont csökkent a szememben ezzel a képmutató stílussal!
a filmvégi zenét, nem  akartam lefordítani, de LAdy, szerint, le kell, de nem baszakodtam már rímekkel bocsi :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Január 03. - 14:17:13
Válasz #104
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tegnap én is megnéztem a filmet.
Gratulálok mindenkinek, aki részt vett a felirat készítésében.
Még a film végi zene is le van fordítva.  :D
Arnold viszont csökkent a szememben ezzel a képmutató stílussal!

Megcsináltam a felírat felvasalását, de 1800mb lett az avi, még agyalok hogy kéne letömöríteni. Ne tudjátok meg mit szoptam vele hogy a felírat/kép/hang a helyén legyen  !+"% Ha tudtok olyan kódoló progit ami aviból avit tud kódolni, és kiszámolja a bitrátát hogy 700mb (vagy kisebb) legyen, dobjatok már rám egy privit, vagy ide is jöhet  :-}

Segítsetek Godnak!!!!  :-){ Mindannyiunk érdeke is.  :P