2024. Szeptember 29. - 06:21:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bigger, Stronger, Faster  (Megtekintve 48634 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

2008. December 24. - 15:51:11
Válasz #45
Nem elérhető

fastor


Fastor, ha elfogadsz egy tippet, akkor nézd meg a www.gyurma.net-en a legalsó részen, hátha van valami e-mail... ;)
Vagy netán priviben ;)

"ki mit fizet az exkluzivitásért" -ról eszembe jutott egy régi sztori, volt olyan, aki ugyanezt írta, ő komolyan is gondolta, a megrendelő, aki fizetett neki a melóért megtudta, hogy más is megkapta, és nemhogy nem fizetett, de be is perelte, és a meló elvégzőjének kellett végül milliókat fizetni a megrendelőnek :D mert ugyebár az elkészült cuccal nem a jóember rendelkezik, hanem a megrendelő, szóval ééééérteeeeed  8-) ****:))) ****:))) ****:)))
Lady, én ezt mind tudom, ezért utasítottam el mindenkit, aki tölem kérte a dolgot ;D ;D ;D
amúgy, már Prodnál van, kis késéssel, sajna a technika ördöge megtréfált ***))))
[size=100pt]DE KÉSZ!!!!!! @-o[/size]

jó filmezést ;D





Na most  akkor mi is van? Hogyan lehet hozzájutni a felirathoz? 8-)   Valaki világosítson már fel :-){ /:-)  köszi.
Prodot ostromoljátok, ö rendelte a fordítást!!!! :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 24. - 17:50:40
Válasz #46
Nem elérhető

gmatyi


Akkor  majd én kezdem az ostromot  :--:   ;D    Prod hogyan juthatunk hozzá a felirathoz? 8-)   Nem csak a magam nevében beszélek ám.. ;D @:-)   Köszönöm.
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. December 24. - 20:36:25
Válasz #47
Nem elérhető

fastor


Prod mozizik, vagy nemtommivan, de még nekem sem írt vissza ,hogy megkapta :(
lehet, karácsonyoznak, és no elektronika ***)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 24. - 20:43:11
Válasz #48
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Prod mozizik, vagy nemtommivan, de még nekem sem írt vissza ,hogy megkapta :(
lehet, karácsonyoznak, és no elektronika ***)))


Dehogy moziznak. Csak tudod ő rokona a kis jézusnak és a szentestét mindig Betlehemben tölti. A jászolban pedig még nincs net.  ;)

2008. December 24. - 21:12:56
Válasz #49
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Sziasztok!

Köszönöm fastornak a remek munkát. ****:))))))
Hamarosan le ellenőrzöm a felíratot és küldöm, csak egy kis türelmet kérek tőletek mivel Betlehembe töltök egy pár napot  ;D
Akit érdekel a remekmű az küldjön egy mailt az info@gyurma.net címre. 8-)

2008. December 24. - 21:56:45
Válasz #50
Nem elérhető

fastor


Sziasztok!

Köszönöm fastornak a remek munkát. ****:))))))
Hamarosan le ellenőrzöm a felíratot és küldöm, csak egy kis türelmet kérek tőletek mivel Betlehembe töltök egy pár napot  ;D
Akit érdekel a remekmű az küldjön egy mailt az info@gyurma.net címre. 8-)
hát a remek, az nagy túlzás :-[
kihoztam magamból a maximumot, de most csináltam elöször ilyet, és ezért nem vagyok annyira biztos a minöségében :-[
még le sem tudtam nagyon ellenörizni, mert, én ha hallom, megértem a szöveget, így nem veszem észre, annyira,ha nem értelmes teljesen a szöveg :-[
várom a kritikát :-[
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 24. - 23:50:34
Válasz #51
Nem elérhető

sabodave


Sziasztok!

Köszönöm fastornak a remek munkát. ****:))))))
Hamarosan le ellenőrzöm a felíratot és küldöm, csak egy kis türelmet kérek tőletek mivel Betlehembe töltök egy pár napot  ;D
Akit érdekel a remekmű az küldjön egy mailt az info@gyurma.net címre. 8-)
hát a remek, az nagy túlzás :-[
kihoztam magamból a maximumot, de most csináltam elöször ilyet, és ezért nem vagyok annyira biztos a minöségében :-[
még le sem tudtam nagyon ellenörizni, mert, én ha hallom, megértem a szöveget, így nem veszem észre, annyira,ha nem értelmes teljesen a szöveg :-[
várom a kritikát :-[

Melyik verzióhoz készült a felirat?

2008. December 25. - 01:39:34
Válasz #52
Nem elérhető

fastor


Sziasztok!

Köszönöm fastornak a remek munkát. ****:))))))
Hamarosan le ellenőrzöm a felíratot és küldöm, csak egy kis türelmet kérek tőletek mivel Betlehembe töltök egy pár napot  ;D
Akit érdekel a remekmű az küldjön egy mailt az info@gyurma.net címre. 8-)
hát a remek, az nagy túlzás :-[
kihoztam magamból a maximumot, de most csináltam elöször ilyet, és ezért nem vagyok annyira biztos a minöségében :-[
még le sem tudtam nagyon ellenörizni, mert, én ha hallom, megértem a szöveget, így nem veszem észre, annyira,ha nem értelmes teljesen a szöveg :-[
várom a kritikát :-[

Melyik verzióhoz készült a felirat?
nemtudom, van több is?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 25. - 11:20:59
Válasz #53
Nem elérhető

sabodave


Sziasztok!

Köszönöm fastornak a remek munkát. ****:))))))
Hamarosan le ellenőrzöm a felíratot és küldöm, csak egy kis türelmet kérek tőletek mivel Betlehembe töltök egy pár napot  ;D
Akit érdekel a remekmű az küldjön egy mailt az info@gyurma.net címre. 8-)
hát a remek, az nagy túlzás :-[
kihoztam magamból a maximumot, de most csináltam elöször ilyet, és ezért nem vagyok annyira biztos a minöségében :-[
még le sem tudtam nagyon ellenörizni, mert, én ha hallom, megértem a szöveget, így nem veszem észre, annyira,ha nem értelmes teljesen a szöveg :-[
várom a kritikát :-[

Melyik verzióhoz készült a felirat?
nemtudom, van több is?

Ja-ja van egy pár fajta. De ha elárulod, hogy mekkora a fájl mérete, meg az fps-e, illetve ha valami extra van a nevében a film címén kívül könnyen kideríthető.

2008. December 25. - 12:11:52
Válasz #54
Nem elérhető

leopard22


Miért nem rakja  vki fel egy ingyenes tárhelyre,hogy tölthető legyen?

2008. December 25. - 15:41:05
Válasz #55
Nem elérhető

gmatyi


Miért nem rakja  vki fel egy ingyenes tárhelyre,hogy tölthető legyen?
 


Mondjuk ez tényleg nem egy utolsó szempont.  ;-oo-;  Tárhelyre fel...  :-):-)::
Longest Road*.......--.......--....... *

2008. December 25. - 17:45:20
Válasz #56
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Nyilvános szerverre nem lesz feltöltve a felírat, nálam lehet jelentkezni az info@gyurma.net e-mail címen.
A felírat időzítése még tart, Bigger Stronger Faster DVDRip XviD-ARROW verzíóhoz lesz jó.
Holnap de legkésőbb szombatig mindenki megkapja a felíratott természetesen akinek igénye van rá! ;)

2008. December 25. - 18:12:38
Válasz #57
Nem elérhető

fastor


Nyilvános szerverre nem lesz feltöltve a felírat, nálam lehet jelentkezni az info@gyurma.net e-mail címen.
A felírat időzítése még tart, Bigger Stronger Faster DVDRip XviD-ARROW verzíóhoz lesz jó.
Holnap de legkésőbb szombatig mindenki megkapja a felíratott természetesen akinek igénye van rá! ;)
ezek szerint, meg vagy elégedve? --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. December 26. - 20:13:22
Válasz #58
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Aki jelezte igényét a feliratra, hamarosan elküldöm 8-)

2008. December 26. - 20:27:41
Válasz #59
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nekem akkor kellene a komplett film felíratozással,díszcsomagolásban 3 napon belüli postázással. Ugye megoldható?  ;D