2024. Szeptember 28. - 23:37:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Europe Elite Tour 2008 Budapest  (Megtekintve 38512 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2008. November 10. - 20:51:00
Válasz #120
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Prod, nincs véletlenül közös duplabicepszes? :)

Még tegnap dobtam fel  ;)

2008. November 10. - 20:53:51
Válasz #121

Torony

Vendég
Prod, nincs véletlenül közös duplabicepszes? :)

Még tegnap dobtam fel  ;)

bakker... akkor ások! ;D

2008. November 10. - 21:19:58
Válasz #122
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Prod, nincs véletlenül közös duplabicepszes? :)

Nem figyelünk?Nem figyelünk?

Még én kértem tegnap, jaaa vagy azért nem vetted észre!

2008. November 10. - 21:25:36
Válasz #123
Nem elérhető

FirstLady


Én szívesen bedobom mégegyszer, megéri :-! :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 10. - 21:26:00
Válasz #124
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hamarosan megírom a beígért versenybeszámolómat,de még szombat reggel óta nem aludtam még.
Egyenlőre Efittel levontuk a megfelelő konzekvenciákat  és előzetesen csak annyit jelentenék be hogy számomra lezárult a 2008-as versenyszezon,tehát ki kell hagynom a modenai versenyt...
Részletekbe később bocsátkoznék...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 10. - 21:27:08
Válasz #125
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hát ezt nagyon sajnálom Johnny és szomorúan hallom.  :-\

2008. November 10. - 21:27:53
Válasz #126
Nem elérhető

FirstLady


Hamarosan megírom a beígért versenybeszámolómat,de még szombat reggel óta nem aludtam még.
Egyenlőre Efittel levontuk a megfelelő konzekvenciákat  és előzetesen csak annyit jelentenék be hogy számomra lezárult a 2008-as versenyszezon,tehát ki kell hagynom a modenai versenyt...
Részletekbe később bocsátkoznék...
Nagyon sajnálom Johnny... :'( :'( :'( :'( :'(

(és akik miatt ez történt, remélem, elgondolkodnak, és talán legközelebb reálisabban ítélnek... ˝=/ )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 10. - 21:28:37
Válasz #127

B1ll4

Vendég
 :'( :'( :'( :'( :'( Ezek után lesz-e még valaha Johnny lelkes versenyzés terén ?  ????... :'(

2008. November 10. - 21:29:08
Válasz #128
Nem elérhető

sasa



2008. November 10. - 21:34:08
Válasz #129
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Hamarosan megírom a beígért versenybeszámolómat,de még szombat reggel óta nem aludtam még.
Egyenlőre Efittel levontuk a megfelelő konzekvenciákat  és előzetesen csak annyit jelentenék be hogy számomra lezárult a 2008-as versenyszezon,tehát ki kell hagynom a modenai versenyt...
Részletekbe később bocsátkoznék...

Uhhhh! Ez most nagyon szíven ütött! Iszonyatosan sajnálom ha erre jutottál-jutottatok, nekem és azt hiszem mindenki nevében azt mondhatom, hogy te vagy az akit kihívtak az aranyéremnél. Tudom ez kevés de egy ország példaképét díjazni kell, s ha máshogy nem lehet, akkor azzal, hogy ott vagyunk és minden esetben lehet rám-ránk számítani!!! Johnny veled vagyunk és büszkék vagyunk, büszkék arra aki a falamon-falunkon lóg arra a aki a szívünkben a legelőkelőbb helyen lóg!


2008. November 10. - 21:44:37
Válasz #130
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hamarosan megírom a beígért versenybeszámolómat,de még szombat reggel óta nem aludtam még.
Egyenlőre Efittel levontuk a megfelelő konzekvenciákat  és előzetesen csak annyit jelentenék be hogy számomra lezárult a 2008-as versenyszezon,tehát ki kell hagynom a modenai versenyt...
Részletekbe később bocsátkoznék...

Uhhhh! Ez most nagyon szíven ütött! Iszonyatosan sajnálom ha erre jutottál-jutottatok, nekem és azt hiszem mindenki nevében azt mondhatom, hogy te vagy az akit kihívtak az aranyéremnél. Tudom ez kevés de egy ország példaképét díjazni kell, s ha máshogy nem lehet, akkor azzal, hogy ott vagyunk és minden esetben lehet rám-ránk számítani!!! Johnny veled vagyunk és büszkék vagyunk, büszkék arra aki a falamon-falunkon lóg arra a aki a szívünkben a legelőkelőbb helyen lóg!


Köszönöm hogy kinn voltál-voltatok.És elsőként,(majd később úgyis sorolom )Neked köszönöm a pózkűröm ötletét,mert a Te "segítséges" topikodban fedeztem fel a zeném nagy részét és nyomoztattam ki Prod-dal és Zsuzsival a címét(Requiem egy álomért)...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 10. - 21:58:52
Válasz #131
Nem elérhető

FirstLady


Johnny, én nem akartam odamenni a verseny után, mert eléggé letört a dolog engem is, és nem akartam mégjobban rontani a hangulaton... de ahogy Dani is leírta, mindenki aki ott volt, miattad ment, de nem csak a csapat, hanem a neves versenyzők és a nézők egyaránt... ez az, amit mások nehezen tudnak elérni, hogy EGY ember miatt menjen ki a tömeg egy versenyre... És az az egy nem más, csak TE!
És valóban, a nézőtérről elképesztő érzés volt hallani, hogy amikor kimondták az "eredményed" egyszerre megfagyott a levegő, és csak utána kezdtek el az emberek ujjongani fokozatosan egyre többen, senki nem tudta kezelni rendesen ezt a helyzetet... amikor elmondták, hogy miért is lettél 3., akkor füttykoncert hallatszott... Zsófi megjelenésénél kezdett a közönség megint ujjongani...
Szerintem is minden jelenlévőnél Te lettél az első, és bár tudom, hogy az eredménylista lesz a hivatalos táblázatokban, de azt sose felejtsd el, hogy mindenki számára példakép vagy!   :-){
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. November 10. - 22:01:29
Válasz #132
Nem elérhető

fastor


Nagyon sajnálom, hogy ez így történt :-[
jobbulást Mester :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 10. - 22:03:19
Válasz #133
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. November 10. - 22:05:14
Válasz #134
Nem elérhető

Gabe


Amikor Pisti le volt törve a Tampa Pro-n, azt írtad itt neki, menni kell előre, és nem visszanézni!

Johnny ne hagyd, hogy mások elérjék a céljaikat azzal, hogy idehaza lepontoznak!

Ide illik most Efit aláírása:

“Tartsd magad távol olyan emberektől, akik megpróbálják leócsárolni a törekvéseidet. A kisemberek mindig ezt csinálják, de az igazán nagyszerű emberek éreztetik veled, hogy te is nagyszerűvé válhatsz" -- Mark Twain

Itt mindig  (:-) maradsz!
És senki sem elfogultságból gondolja ezt!

Olaszban biztos minden másképp lenne!
"Yeah buddy, light weight baby!"