2024. Június 29. - 06:17:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki a leginkább túlértékelt testépítő?  (Megtekintve 26964 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2008. Október 05. - 23:43:11
Válasz #15
Nem elérhető

L


Én "Big" Sean Allent tartom túlértékeltnek. Magas, nagy tömegű vitathatatlan, de szerintem ennyi.
Trey a novemberi Nationalsra készül? ????...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 05. - 23:53:42
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én "Big" Sean Allent tartom túlértékeltnek. Magas, nagy tömegű vitathatatlan, de szerintem ennyi.
Trey a novemberi Nationalsra készül? ????...
Való igaz, de Sean-t nem nyomják jobban mint egy sima NPC abszolút bajnokot...Trey meg ötödik lett ugyanott...

Amúgy igen, Trey épp oda készül.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Október 07. - 15:35:18
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2008. Október 07. - 17:00:27
Válasz #18
Nem elérhető

Gabe


szerintem melvin anthony
azért ő eléggé egyben van, ektomorf alkat, ultravékony derékkal, széles háttal, szép izomtömeggel...
kifejtenéd miért?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 07. - 17:31:37
Válasz #19
Nem elérhető

izomboy


szerintem melvin anthony
**:))))*
Melvin egyedi értéket képvisel.... senkivel nem lehetne össze keverni.
Szerintem fantasztikus, szürkébb lenne az élvonal nélküle.

2008. Október 07. - 21:21:17
Válasz #20
Nem elérhető

csakisti


szerintem melvin anthony

Az arányai fantasztikusak, hihetlen keskeny derék, és a tömege is rendben van.
Szép kerek izmok, remek pózolás!
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2008. Október 07. - 21:59:21
Válasz #21
Nem elérhető

doncicco



Melvin szerintem napjaink egyik legesztétikusabb testépítője. Számomra ő az egyik emblematikus figurája annak amiről a testépítésnek szólnia kellene.

2008. Október 07. - 22:31:41
Válasz #22
Nem elérhető

tas



Melvin szerintem napjaink egyik legesztétikusabb testépítője. Számomra ő az egyik emblematikus figurája annak amiről a testépítésnek szólnia kellene.

Melvin a "Mr. GENETIKA", a testépítésnek nem erről kell szólnia, hanem a saját adottságok egyre jobbá faragásáról, az arányokkal a középpontban. Nem csak abból áll a testépítés hogy ki született keskenyebb derékkal meg szélesebb vállal.
Az első mondattal teljesen egyetértek.. ;)

2008. Október 07. - 22:34:39
Válasz #23

B1ll4

Vendég
Nah kis szaros laikusként az én unszimpatikus versenyzőmet is szeretném bemutatni , ő nem más mint : Erik Frankhouser !

De ki vagyok én , hogy megszóljak bárkit is ? Brutál a munka amit belefeccöl , de valamiért nem az a tetszetős fizikum :( !

2008. Október 07. - 22:38:32
Válasz #24
Nem elérhető

L



Melvin szerintem napjaink egyik legesztétikusabb testépítője. Számomra ő az egyik emblematikus figurája annak amiről a testépítésnek szólnia kellene.

Melvin a "Mr. GENETIKA", a testépítésnek nem erről kell szólnia, hanem a saját adottságok egyre jobbá faragásáról, az arányokkal a középpontban. Nem csak abból áll a testépítés hogy ki született keskenyebb derékkal meg szélesebb vállal.
Az első mondattal teljesen egyetértek.. ;)

Majdnem egyetértek veled, de ha a tényekhez ragaszkodunk akkor láthatjuk Melvin helyezései alapján, hogy a derékkörfogata miatt nem ver meg olyan versenyzőket akik szélesebb derékkal de jobb csomaggal rendelkeznek. A legjobb példa erre talán az aktuális Mr.O. top 10 sorrend.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Október 07. - 23:01:41
Válasz #25
Nem elérhető

Gabe


ha melvin túl lenne értékelve, már rég Mr. Olympia lenne...  8-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Október 08. - 13:33:21
Válasz #26
Nem elérhető

tomi


Az a bajom Melvin Anthony-val, hogy egy porbafingó, gnóm kis geci, aki arra veri a faszát, hogy lediplomázott teológiából, és felvette a "keresztény, nigger gengszter" amerikai ideálját.... Nem csoda, hogy keskeny a dereka, mivel genetikailag, kb 45 kiló lenne az egész "ember" Állítsd már oda egy normális testépítő mellé... Toney Freeman megenné reggelire, Wolf, meg észre sem venné a tányéron. Attól, hogy valaki jól mutat egy A4-es lapon, attól élőben még kiröhögöd, amikor nem tud fellépni a buszra, mert magas neki a lépcső... Tudom, hogy nem tehet róla, hogy alacsony, de arról már igen, hogy nem látja be, hogy emiatt lehetetlen testépítővé válnia. Szánalmas ezt erőltetnie, hiszen nevetséges, ha könynebb valakit átugrani, mint körbejárni... Szerintem a helyezéseit az IFBB-s protekcióinak köszönheti... Múltévben megbotránkoztam, hogy a top5-ben végzett. Egyébként milyen tömegről és kerekségről beszéltek?! Én kereknek csak azt a pocok fejét látom, azokkal a hód fogakkal, amiket inkább a faiparban kéne hasznosítania, mit a színpadon. Tömeg meg off-season-ben van rajta esetleg, akkor pedig úgy néz ki mint egy TÚLTÖLTÖTT ZACSKÓSTEJ.  :-< O0
Up the dose, lift the most!

2008. Október 08. - 13:38:28
Válasz #27
Nem elérhető

George


Az a bajom Melvin Anthony-val, hogy egy porbafingó, gnóm kis geci, aki arra veri a faszát, hogy lediplomázott teológiából, és felvette a "keresztény, nigger gengszter" amerikai ideálját.... Nem csoda, hogy keskeny a dereka, mivel genetikailag, kb 45 kiló lenne az egész "ember" Állítsd már oda egy normális testépítő mellé... Toney Freeman megenné reggelire, Wolf, meg észre sem venné a tányéron. Attól, hogy valaki jól mutat egy A4-es lapon, attól élőben még kiröhögöd, amikor nem tud fellépni a buszra, mert magas neki a lépcső... Tudom, hogy nem tehet róla, hogy alacsony, de arról már igen, hogy nem látja be, hogy emiatt lehetetlen testépítővé válnia. Szánalmas ezt erőltetnie, hiszen nevetséges, ha könynebb valakit átugrani, mint körbejárni... Szerintem a helyezéseit az IFBB-s protekcióinak köszönheti... Múltévben megbotránkoztam, hogy a top5-ben végzett. Egyébként milyen tömegről és kerekségről beszéltek?! Én kereknek csak azt a pocok fejét látom, azokkal a hód fogakkal, amiket inkább a faiparban kéne hasznosítania, mit a színpadon. Tömeg meg off-season-ben van rajta esetleg, akkor pedig úgy néz ki mint egy TÚLTÖLTÖTT ZACSKÓSTEJ.  :-< O0
;D Ez nagyon konkrét indoklás  :D :D :D

2008. Október 08. - 13:42:54
Válasz #28
Nem elérhető

tomi


és pártatlan és érzelmektől mentes.............  ;D
Up the dose, lift the most!

2008. Október 08. - 13:46:45
Válasz #29
Nem elérhető

AtomAnti


Melvin 173 centi   8-)

Szerintem nem olyan alacsony :)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."